שרשור שאלות נפוצות.

MadSheep16

New member
מעלה יש לך...

קובץ עריכה תצוגה מועדפים כלים עזרה תלחצי על תצוגה גודל טקסט (מעל ל"קידוד") ותקטיני את הכתב...

DARK PROPHET

New member
השאלה שלי היא

למה הזברה לובשת פיג'מה שבעקרון שייכת לסהר פז אבל סהר פז זרקה אותה ועברה לכותונת לילה מסאטן שקנה לה מי נהר אחרי שקרמון הציעה לעשות את זה לטיקה אחרי שחבתה בו במחבת והתלוננה שאין לה כותונת מסאטן והיא רוצה אחת וקרמון הבטיח לה שרייסטלין יכין לה אחת *לוקח אויר* ורייסטלין התעצבן כי הוא הכין רק אחת והיא לאנוביס אהובת ליבו ואנוביס כולה מאושרת בגלל שהיא ורייסטלין עורים לגור יחד והיא הולכת לראות את ההורים שלו והולכים להיות להם שמיניה של ילדים אז כולם יקנאו חוץ מהנביא האפל *לוקח אויר* כי הנביא האפל הולך לשדוד להם את החתונה יחד עם ה-40 השודדים שגנב מעלי באבא האח של באבא לובה והנביא האפל חוטף את אנוביס ומנסה להכריח אותה שתהיה לו לאישה כי הוא שמע שבעוד 3 שנים היא תהיה האישה הכי יפה בעולם זאת נבואה שבאה לו בהפתעה *לוקח אויר* ומאז הוא מתאהב באנוביס ואנוביס לא מחזירה לו אהבה כי היא מרוהבת ברייסטלין...........*מנסה להמשיך אבל נסכל קשות מהמון זועם* "אנחנו לא קצת גולשים???? גולשים עם חיוך!!!!!!!!!!" אז השאלה היא למה הזברה לבשה את הכותונת של גולדמון?

DARK PROPHET

New member
וגם שחכתי להוסיף ש

אחרי שנה וחצי אנוביס קולטת שרייסטלין רוצה אותה לניסויים וקולטת שהנביא האפל באמת אוהב אותה ואז היא מתאהבת בו והם גרים בצריך הכישוף עד היום ההוא שם מעבר לפינ באושר עושר והושר.

python 4

New member
ואל תשכחו לקפוץ מדי פעם לקפה.

אני גר מתחת לשויקן גרוב. כן, זה אני ששלחתי יד בנסיון לתפוס את קיטיארה. מה יש? מישהו יכול להאשים אותי?

python 4

New member
המשקה האהוב על ג'דזיה דקס

ואם אתה לא יודע מי זאת, אז זה בכלל מוזר.

למעלה