שרשור תאריכי יום הולדת מחודש...

StellarWind

New member
חס וחלילה חסית וחללית!

אני מת על דצמבר. אחד החודשים החביבים עלי באופן כללי ולא רק בגלל היום הולדת. חורף זה טוב. ^______^ XD את הקיפוח תשאירו לאנשים שבאמת מקופחים - ילידי ה 29 בפברואר. XD

Digi Lista

New member
אני תמיד הייתי הכי קטנה בכיתה ולפעמים בשכבה..

אבל לא הרגשתי אף פעם שצוחקים עליי דווקא בגלל זה... האמת שכשכתבת את ההודעה חשבתי שלדעתך זה בגלל שאתה מזל קשת,אין לי שום דבר נגד קשתים אלא פשוט זו נראתה לי סיבה אפשרית,שאלתי ליתר ביטחון ובכול מקרה שמחה שזו בעיקר בדיחה

meytar

New member
ואי זה נתן לי רעיון גאוני לשרשור!

שכל אחד מאיתנו יכתוב בגלל איזה סיבות היו צוחקים עליו בבית ספר. זה נראה לי יכול להיות מה זה מצחיקXD לי לא אכפת להתחיל. מה דעתכם? XD

Digi Lista

New member
אני בעד...

בכול מקרה אני בבית ואין לי משהו מוצלח יותר לעשות,אבל האמת שבלי קשר זה רעיון בהחלט מעניין,יאללה פתחי כתום

remundo

New member
הבעיה היא שלא ממש צחקו עלי בבצפר

זה אל שלא היה על מה לצחוק, פשוט היינו תיכון קטן לבנות דתיות וחננות כזה, אז כולם היו מאוד נחמדים כאלה ^^"

remundo

New member
ברור, אבל זה לא לגמרי אותו הדבר

אנשים נוטים לראות את עצמם בצורה שונה ממה שהחברה רואה אותם. (קחי לדוגמא את איך שציירי קומיקס מציירים דיוקן קריקטורי קטן שלהם בכותרת של הקומיקס)

יאללה,תפתחי!../images/Emo45.gif

מצחיק שכל אחת ישר הלכה לנושא שמעסיק אותה:אני הלכתי לעניין הגיל,כי הייתי בין הקטנים בשכבה,וליסטה הלכה לעניין האסטרולוגיה.

chi12

New member
כז' טבת תשנ"א

אני באמת לא סופרת לפי הלועזי אבל בכל זאת (12.1.91) לחשוב שגיליתי מתי נולדתי רק כשקיבלתי את התופס של התעודת זהות (לפני כן חברה בדקה לי ויצא שנולדתי ב-13) D: אני יוצאת מנקודת הנחה שבימי הולדת לא צריך להשקיע, לכן כל דבר שיעשו לי ישמח אותי,התמונות לא משנות...

remundo

New member
באמת יש משהו חשוד עם התאריכים העבריים והלועזי

והלועזיים. למשל, יש לי חברה שלפי התאריך העברי נולדה 10 ימים לפני, ולפי התאריך הלועזי נולדה 9 ימים לפני. (או ששוב, זה בטח בגלל "הימים הנופלים" כמו ל אלול וכאלה)

או שזה בגלל השנים המעוברות.

בכל מקרה,את תאריך הלידה הלועזי שלך אני זוכרת,כי את קטנה ממני בדיוק בשנתיים-18.9.88.

remundo

New member
דווקא פחות סביר במקרה הספציפי הזה

כי ההפרש ביני לבין החברה הזאת הוא של כמה ימים ולא של שנים, והיא באמת נולדה מתישהו בסוף אלול ואני מתישהו בסוף תשרי, אז אולי אם באותה השנה לא היה ל אלול זה מסתדר יפה- הפרש של 9 ימים גם בעברי וגם בלועזי, לא יודעת. בהחלט ^_^

chi12

New member
אני יודעת למה

כי לפי העברי התאריך מתחיל מהשקיעה ולפי הלועזי אחרי חצות לכן בין השקיעה לחצות היום הלועזי והעביר שונים ולכן כנראה חשבתי שנולדתי ב-13

למעלה