שרשור תאריכי יום הולדת מחודש...

remundo

New member
יכול להיות

אצלי זה לא קשור לשום דבר מכל זה, אצלי יום חדש תמיד מתחיל כשאני קמה בבוקר.

remundo

New member
אני ז תשרי ו18.9

באמת לא משנה לי איזה תמונה ישימו לי אם בכלל, עצם זה שיהיה שרשור (אם בכלל) כבר ישמח אותי ^_^

remundo

New member
[וכשחושבים על זה

גם עצם זה שיש לי יומולדת (גם בלי שרשור) משמח אותי ^^"]

../images/Emo45.gif

אבל זה נחמד שיש יום בשנה שמתייחסים אילנו יותר באופן מיוחד ונותנים לנו יותר תשומת לב.

remundo

New member
כן, אבל זה רק בגלל שיש לך יום הולדת

אם זה לא ככה תמיד באופן טבעי אז זה מלאכותיץ (לכן תמיד אהבתי שרק האנשים שרוצים לדעת מתי יום ההולדת שלי באמת יודעים אותו. תמיד כשהם הביאו לי בלונים ואנשים אחרים שמכירים אותי ראו הם אמרו: "מה? למה לא אמרת שיש לך יום הולדת?" אבל הם אף פעם אל זכרו את זה לשנה הבאה XD זה בסדר, גם אני אל זכרתי את שלהם ^^" אלא אם הם טרחו להזכיר את זה לכולם מראש ^^;; )

וואי,גם אצלי זה היה ככה בדיוק.

וגם אני אף פעם לא מזכירה מראש,אלה שחשוב להם לדעת יידעו במילא ואלה שלא-לא אכפת לי מהם,הם במילא ישכחו.

remundo

New member
או שהם היו זוכרים ועושים משהו, אבל זה לא באמת

משנה, כי לא כזה אכפת לי אם יעשו לי משהו או לא. בכל מקרה, ברגע שהם גילו שיש לי יום הולדת הם שרו לי "היום יום הולדת" וכאלה, זה היה נחמד.

meytar

New member
גם אני..

יש כאלה שחודש לפני צועקים בכל הכיתה "עוד חודש יש לי יום הולדת!" ואחר כך זה "עוד עשרה ימים!" ואחר כך בכל יום, ובכל פעם שמישהו מזכיר את הביטוי "יום הולדת" הם לוקחים את זה כעוד הזדמנות להזכיר... נראה לי מטופש. חברים שלי מן הסתם יודעים, ושנה שעברה חלק מהאנשים ידעו בגלל שנתנו לנו תעודות זהות במרוכז בבית ספר כמה ימים לפני, וכולם הסתכלו בשל כולם. אבל באופן כללי אני לא כזה עושה סיפור מהיום הזה, שנה שעברה לילה לפני היום הולדת אפילו כתבתי שיר על כך שאני לא רוצה שהיום יגיע

chi12

New member
מסיכמה!

אבל זה נחמד לפעמים לצעוקבקול בכיתה שעוד שנה ותשע חודשים יש לי יום הולדת שמונה עשרה. אני לא צריכה לזכור את היום הולדת שלי... לדעתי הוא פרט שולי לגבי החיים כי כלום לא השתנה בין היום לאתמול, אז למה ציך להתיחס אלי אחרת... הייתי שמחה עם אני ואנשים אחרים הינו מחליטים להתעלם מהיום הולדת, טבל כל עוד הם לא עושים את זה אני צריכה לזכור את הימי הולדת שלהם *קשה*

remundo

New member
בהחלט

הכי נורא זה לקבל מתנות מאנשים שאת לא יודעת מתי היומולדת שלהם

Digi Lista

New member
../images/Emo7.gif

ישבתי עכשיו לפחות 20 דקות כדי לסדר את כול התאריכים ובקשות וגם הוספתי הערות ושאלות ותפוז המעאפן הזה סימן לי שגיאה והכול נמחק
אנסה לשחזר מה שכתבתי(יקח קצת זמן) ואז תעברו על זה ותוסיפו מה שצריך מבחינתכם...

למעלה