שתי חב' משלמות א.כ.ע פספסו בתשלום-לתבוע במשותף?או בנפרד?

שחםאיתן

New member
שתי חב' משלמות א.כ.ע פספסו בתשלום-לתבוע במשותף?או בנפרד?

שתי חב' בטוח משלמות א.כ.ע -"פיספסו" בבתשלומים "בגדול"- האם פנייה משותפת לשתיהם או לחוד ?
עקב טעות מצטברת, של כל אחת, נגרם ה"פיספוס" בתשלומים, המגיעים לסדר גודל של מאות אלפי שקלים!!!
הוכרתי כחוק בשתי חברות הביטוח, הלכה למעשה, אני ממשיך לקבל מהם, באופן סדיר, משתי החברות, פיצוי אובדן כושר עבודה מלא.
לא עליתי על הפספוס, עקב הסיטואציה/המחלה הנפשית הקשה שנקלעתי אליה, שבגינה הוכרתי כסובל מאובדן כושר עבודה מלא.
"האם אני צריך לפנות לשתי חברות הביטוח ביחד, במכתב/דרישה אחד ויחיד, או, לפנות לכל אחת לחוד, לתבוע כ"א לחוד, אפילו בלי וללא צורך ליידע אף אחת מהם על פעולתי כנגד החברה האחרת "

תודה-איתן

שני ביטוחי אובדן כושר עבודה

לא רואה שום היגיון בפניה משותפת.
מאיפה בכלל בא הרעיון הזה?

שחםאיתן

New member
שתי חב' משלמות א.כ.ע פספסו בתשלום-לתבוע במשותף?או בנפרד

שאלת אז אני לא יכול להתאפק ופשוט לענות לך מאיפה בא הרעיון.
ובכן "הרעיון" בא מכיוון עו"ד, שגם הכין לי את מכתב הדרישה/הפניה לחברות- האינטואיציה וניסיון החיים שלי אמרו לי שזה מנוגד להגיון בסיסי של "הפרד ומשול"...! יותר מכך נראה לי שזה יכול לדחוף אותם לתאם עמדות ולאמץ טקטיקה משותפת שתיתן להם יתרון ברור.
העו"ד שמטפל בי העמיד את הצורך בפניה משותפת כדבר עקרוני מבחינתו(בטענה שפניה בנפרד דווקא תזיק לענייניי) זו גם הסיבה, פניתי פורום שלך ותשובתך הנחרצת, חיזקה את ההיגיון הבסיסי, גם של מי שלא למד עריכת דין שלא מערבבים שמחה בשמחה-אז טוב שאני עכשיו מבין שאני לא "שיכור יחיד" מצד שני אני בבעיה מול העו"ד ממש בהתלבטות איך משכנעים אותו בלי לפגוע בעמדתו העקרונית

שיקולי פוליטיקה ודיפלומטיה...

...חורגים מגדר מטרות הפורום הזה.

חג שמח ובהצלחה

למעלה