תאונה קצת מורכבת..דחוף ברשותכם

ס ק א ל ה

New member
תאונה קצת מורכבת..דחוף ברשותכם

לאחר שנה + מאז המקרה...אנסה לקצר הרכב שלי ראשון ברמזור..משאית פוגעת בי מאחורה..ועוד משאית פוגעת במשאית שפגעה בי... לאחר שהנהג משאית שפגע בי טוען שהמשאית שאחריו הדפה אותו עלי... החלפת פרטים {סירוב של חברות הביטוח לשלם לי ת'נזק}..{לא היה לי מקיף רק צד ג'}... בית המשפט לתביעות קטנות השבוע חייב את המשאית שפגעה בי {זאת שהיתה אחרי לשלם את סכום התיקון {6000} בעל חברת המשאיות טוען שלא אותו היה עלי לתבוע אלה את נהג המשאית שעבד אצלו {זה שפגע בי} וכיום כבר לא עובד בחברה.. מה הסיכויים שיבטלו את פסק הדין..?...והאם באמת היה עלי לתבוע ישירות את הנהג הפוגע ולא את בעל המשאית? אשמח לתגובות\הערות תודה

תובעים את האחרון שפגע

אותך לא מעניין מי הנהג,אם זה רכב חברה. הבטוח הוא על שם החברה ולא על שם הנהגים שנוסעים ברכב

ס ק א ל ה

New member
אכן הוא העלה..

בזמן הציפייה למשפט קיבלתי מכתב עדכון שבו הוא דרש מבית המשפט להוציא אותו מהתביעה ולהעביר אותה על נהג המשאית...לפי מיטב הבנתי זה לא בוצע כי השופט בפירוש לפני המשפט {וכולל על הדלת} ציין את שמי כתובע מול בעל המשאית כנתבע... הוא מגיש בקשה לביטול אין לי מושג למה..או שכן...לא בא לו לשלם 6000 ש"ח על תאונה שהוא לא היה מעורב בה פיזית

למעלה