תגידו, מה זה הפורום הזה ?

Ronit FL

New member
תצטרך להאמין לי.

וברצינות. איני יודעת בן כמה אתה ומה הנסיון שלך עם בנות המין השני, אבל אני יכולה להבטיח לך שאם אתה חד עין ובעל נסיון וקצת שכל בקודקוד, תוכל לזהות כוסית גם ברשת ולא בגלל שאמרה שהיא כזו.

Matsman

New member
תראי, נשמה

את בת 45, וזה עוד לפני שהוספנו את השנים שהורדת. יש כ"כ מעט נשים בגילך שהן כוסיות, אז כוסיות בגיל הזה שהן גם חכמות ? בחיאת

Ronit FL

New member
מתי ראית לאחרונה לוחמת

בשייטת? בצוללות? בסיירות למיניהן? דווקא לקורס טיס, החיל הכי שובניסטי בצהל, ע"ע עייזר וייצמן, נכנסו נשים.

Love Today

New member
את לא יכולה לראות

כי המקומות האלה סגורים מבחינת החוק הצבאי לנשים. וזה לא אשמתן של הנשים שרוצות הלשתלב במערכת הלוחמה וחלק מהדלתות סגורות בפניהן. בנתיים אני לא רואה יותר מדי נציגות נשית במקומות שכן פתוחים לנשים, והם מרובים ואיכותיים. אין סיבה לפתוח סיירות ושייטת לנשים כאשר בחילות קרבים פשוטים כמו תותחנים או קרקל אין כ"כ הרבה ביקוש ונציגות.

Ronit FL

New member
את מורעלת צבא.

שחררי קצת מהלחץ. יש חיים שלמים שם בחוץ...

Love Today

New member
למה את מרגישה צורך

להוכיח לכל העולם שאת כוסית? אני בטוחה שמי שרואה אותך מקבל את המסר. באינטרנט זה בטח לא עובר... [ רק בתמונות P:]

xcalibur

New member
אני דווקא יכול להעיד בפניך שהבחורה הזאת

ניראת א-ש חבל על הזמן :)

פנומן 72

New member
באין ציפור שיר - גם התחת הוא זמיר

והמבין יבין

פנומן 72

New member
תשמע

LT היא בהחלט בחורה נאה, לא תשמע ממני מילה אחת רעה, אבל אפעס קצת ניסחפת ושנינו יודעים למה

xcalibur

New member
לאו דווקא להיות קרביים

לפתוח מלחמות זה ז-ה הג'וק שלנו, אבל אפשר להבין אותנו. מה היית מעדיפה, מלחמה כמו בין בחורות? כשזוג בחורות רבות הן שונאות זו את זו, מנפיצות שמועות, שוכבות עם החבר של, משמיצות, מחרימות, ממרידות... אנחנו פשוט הולכים מכות וגומרים עם זה :) אני חושב שעדיף כמה מליונים מתים מהסבל לאורך נצח נצחים הזה :)

למעלה