תגידו!!!!!!!!!!!!!!!......

תגידו!!!!!!!!!!!!!!!......../images/Emo46.gif

החום הזה,החופש הזה,הלחות הזאת הילדים האלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שגעון....... לי באופן אישי קשה לחשוב,על שום דבר!!!!!!!!!!!!!!!!!!! למרות שאני מאד אוהבת לפנטז,לדמיין ולחשוב....... אוףףףףףףףףףףףףףףף מתי יבוא החורף? איך אצלכם?

אם כבר שרשור קיטורים

אז הבטן מציקה לי משו משו (כן, זה קשור ישירות לעניין הטונה, למי שמבין), וקשה לי לישון, ומחר מחכה לי יום עמוס מטלות בבית. אוף. טוב, גמרתי לקטר.

eranoz2

New member
יש!!!!- שירשור קיטורים:

א. נמאאאאאאאאאאאס לי מהעבודה שלי........... ב. חם לי ג. לח לי ד. אישתי "זורקת" עלי... זהו..תודה, עכשיו אני בסדר

סוויטי../images/Emo24.gif../images/Emo25.gifאהובתי..

מה עשתה לך הטונה?? גמני לא נרדמתי כ"כ טוב..(בלי קשר לטונה)

מאדאם שירי יקירתי ../images/Emo24.gif

מה לעשות, בדיוק היום קיבלתי את הטונה, וכרגיל אני סובלת ממנה מאוד. הנה, ארבע וחצי בבוקר ואני ליד המחשב. מה יהיה?

אוףףףףף

המון ניירת יש לי על השולחן יום ראשון - ישיבות הקפה כאן לא משהו מתי החופש הבא? יאללה פרקתי

מעדיף להיות בחום ובלחות עם הילדים

ולא לצאת עוד מעט להלוויה בשיא החום.....

סוף סוף נתנה הבמה לקטר...

חם לייייייייייי... הילדים משגעים אותי...אט אט אני מסירה את שיערות ראשי.. לקחתי חופשה 3 שב' בעצם חופשה בכפיה ואני מחכה כבר לחזור לעבודה.. המאהב טס לחו"ל היום.. האורחים אט אט מגיעים אליי.. אוףףףףףףף שיגיע כבר ה 1.9 שיגיע החורףףףףףףףף..להתכרבל תחת הפוך..כוס שוקו חם.. יאמי..יאמי.. הו פנטזיות.. sky

מותר לקטר??

יש סוף סוף שרשור כלבבי (חוץ מהשרשור אתמול -שוחרת וההוא עם הקוביות והשרירים שקשה לשכוח ..
) אז ככה..חם לי גם לח לי..פחות..(אני יותר באיזור ההרים..) הילדים משגעים אותי גם..(בואו לא נחזור לענין השיערות..) עוד לא קניתי את כל הספרים לביה"ס.. ו..תחושה מציקה שם פנימה..(אין קשר לטונה נשבעת!)

../images/Emo46.gifהשרשור הכי שווה בעולם

א. קרררררררררר לי
סאממק המזגן הזבל, לקולגה שלי תמיד חם. ב. כולם יצאו לחופשה ורק אני לא יכולה בגלל דברים בהולים במשרד. ג. אני מבולבת ולא מצליחה להבין כלום. ד. יש לי חלומות מוזרים בלילות האחרונים.

לכל המקטרים.......פעם ראשונה שאני

בפורום זה והצחיק אותי שירשור הקיטורים אז ככה..... גם אני בדרך כלל מקטרת...אבל היום אני חושבת שזה יום לבקשות מאחר ובתשעה באב אומרים השמיים פתוחים....לכל....יותא מיום רגיל אז עדי לתעל את האנרגיות היום לבקשות שמגיעות ממקום טהור

אסתי69

New member
איפה ראית פה פולניות?

כולן חמות ועל הפולניות נאמר שהן קרות
(תחשוב טוב טוב לפני שאתה עונה וזו עצה ידידותית)

למעלה