תגידו!!!!!!!!!!!!!!!......

אסתי69

New member
אה זה בטוח שאתה אנושי

אבל נוסף להיותך מינהל אתה גם גבר ולמרות שני אלה צדקת מה שאומר קולכבוד
אתה בסדר

חייב להיות ארוך אחרת מה הטעם

כניסה מהירה ויציאה? המשחק חייב להיות ארוך הריי ידוע ש סקס זה לא צילום רנטגן לנשום לא לנשום

ישששש מתאים לי בדיוק כעת.

1. המזגן באוטו שלי לא עובד ובשלה כן. 2. הפרנוּסה בזבל. 3. והכי הכי (וסליחה ממי שכבר שמעה זאת במקרה): אני כבר עייף...מלאכת החיזור היא מייגעת, דורשת וכל פעם מחדש אתה צריך לשלוף שנינות, חריפות, חן וכיו"ב...כל פעם מחדש אתה תחת זכוכית המגדלת, נשפט על כל מחווה וכל מעשה וכל מילה. כל פעם מחדש בשביל להכיר, ליצור קשר יפה, אני נדרש לתעצומות נפש וגם אז, תמיד ישנה אפשרות (כבר קרה מספר פעמים לצערי) שכל המאמץ יורד לטמיון כי הרי אני לא הגבר היחידי שמנסה Y מכירים את תחושת ההקלה שבאה אחרי כאב בטן וחתיכת "ישיבה" רצינית?

לא שוחרת...לא פגעת..

אצלי ישיבות יש רק בעבודה
אבל כשנלך לקניון (ראי שרשור קודם), אסביר לך

ישששש מתאים לי בדיוק כעת.

1. המזגן באוטו שלי לא עובד ובשלה כן. 2. הפרנוּסה בזבל. 3. והכי הכי (וסליחה ממי שכבר שמעה זאת במקרה): אני כבר עייף...מלאכת החיזור היא מייגעת, דורשת וכל פעם מחדש אתה צריך לשלוף שנינות, חריפות, חן וכיו"ב...כל פעם מחדש אתה תחת זכוכית המגדלת, נשפט על כל מחווה וכל מעשה וכל מילה. כל פעם מחדש בשביל להכיר, ליצור קשר יפה, אני נדרש לתעצומות נפש וגם אז, תמיד ישנה אפשרות (כבר קרה מספר פעמים לצערי) שכל המאמץ יורד לטמיון כי הרי אני לא הגבר היחידי שמנסה Y מכירים את תחושת ההקלה שבאה אחרי כאב בטן וחתיכת "ישיבה" רצינית?

למה לקטר???

החיים יפים... אני בריאה? כולם בריאים? הכל בסדר? זהו. לא צריך יותר. אז חם אז מה? מדליקים מזגן. הילדים בחופש? לא נורא, עוד נתגעגע לימים שהיו קטנטנים בבית. אתמול הייתי בים והיה מדהים...לא מתגעגעת לחורף. בקיצור אנשים, תחייכו, אם יש לכם זמן להתעסק ב"שטויות" פה בפורום סימן שהחיים לא נוראיים...

למעלה