תודה לאל, עוד תקופת מבחנים נגמרה.

"אורה, את יפה כמו ונוס!", אמר צבי. "אוף, די עם יצירות האמנות שלך!"', אמרה אורה, "בוא נתנשק". הם התנשקו, והליפסטיק של אורה לכלך את השפתיים של צבי. "איכס!", אמר ורץ לשטוף את השפתיים.

"אורה, אני אוהב אותך מאוד מאוד כמו...", אמר צבי. אורה שאלה: "האם נהיה אחד הזוגות שאומרים זה לזה כל הזמן שהם אוהבים זה את זה?". צבי השתתק. שוב ניסו לתת נשיקה ארוכה, רטובה וסוחפת, ושוב רץ צבי לשטוף את השפתיים מהליפסטיק.

אורה הציעה שיעשו ערב רומנטי עם יין, נרות ופרחים. צבי אמר שאין לו כוח לרעיונות מוגזמים כאלה. אורה עיוותה את השפתיים במגעילות והלכה לחדר.

צבי ניסה להציע לאורה נישואין, ואמר לה: "נחיה כמו זוג נהדר, באהבה, בבית יפה...". אורה הפסיקה אותו ואמרה: "באושר ובעושר עד עצם היום הזה, יופי". הם השתתקו והלכו כל אחד למקומו.

הם יצאו לים והלכו יד ביד לאורך החוף. אחרי ששתקו כחצי שעה, הרגישה אורה שהיא מוכרחה להפר את השתיקה ואמרה: "כל הזמן ים ים. משעמם". "תראי איזה ערב נהדר, איזו שקיעה" , אמר צבי, "ואת חלק מהטבע". "די אתה עם יצירות האמנות שלך!", אמרה אורה.

הם הלכו למקלחת, לבשו בגדי ים והלכו לשחות במים. היה עדיין מציל, והמים היו רגועים ונעימים. אחר כך הם נכנסו למכונית והתחילו להתגפף במרץ ובתשוקה. צבי הוריד לאורה את בגד הים, והם קיימו משגל סוער וסוחף. אחר כך אמרה אורה: "ואו, זה היה ממש טוב! כל הכבוד, צבי". צבי חייך.

למחרת בבוקר כשקמו ביחד מוקדם, שאל אותה צבי: "מה שלומך חביבה?" . "על הכיפק!", קראה אורה, "מה העניינים חבר?". "אחלה", אמר צבי. הם התנשקו נשיקה ארוכה, סוחפת ורטובה. הפעם צבי לא התלכלך ולא רץ לשטוף את השפתיים, כי אורה לא שמה ליפסטיק.

הם הכינו ארוחת בוקר רעננה ביחד. מאז היו רואים הרבה טלוויזיה ביחד ומשחקים פינג פונג. הם ניסו לצייר ציור ביחד וציירו חתונה. אחר כך התחתנו באולם זוהר ומפואר. עכשיו יש להם שלושה ילדים, והם חיים באושר ובניחותא.

"אורה, את יפה כמו ונוס!", אמר צבי. "אוף, די עם יצירות האמנות שלך!"', אמרה אורה, "בוא נתנשק". הם התנשקו, והליפסטיק של אורה לכלך את השפתיים של צבי. "איכס!", אמר ורץ לשטוף את השפתיים.

"אורה, אני אוהב אותך מאוד מאוד כמו...", אמר צבי. אורה שאלה: "האם נהיה אחד הזוגות שאומרים זה לזה כל הזמן שהם אוהבים זה את זה?". צבי השתתק. שוב ניסו לתת נשיקה ארוכה, רטובה וסוחפת, ושוב רץ צבי לשטוף את השפתיים מהליפסטיק.

אורה הציעה שיעשו ערב רומנטי עם יין, נרות ופרחים. צבי אמר שאין לו כוח לרעיונות מוגזמים כאלה. אורה עיוותה את השפתיים במגעילות והלכה לחדר.

צבי ניסה להציע לאורה נישואין, ואמר לה: "נחיה כמו זוג נהדר, באהבה, בבית יפה...". אורה הפסיקה אותו ואמרה: "באושר ובעושר עד עצם היום הזה, יופי". הם השתתקו והלכו כל אחד למקומו.

הם יצאו לים והלכו יד ביד לאורך החוף. אחרי ששתקו כחצי שעה, הרגישה אורה שהיא מוכרחה להפר את השתיקה ואמרה: "כל הזמן ים ים. משעמם". "תראי איזה ערב נהדר, איזו שקיעה" , אמר צבי, "ואת חלק מהטבע". "די אתה עם יצירות האמנות שלך!", אמרה אורה.

הם הלכו למקלחת, לבשו בגדי ים והלכו לשחות במים. היה עדיין מציל, והמים היו רגועים ונעימים. אחר כך הם נכנסו למכונית והתחילו להתגפף במרץ ובתשוקה. צבי הוריד לאורה את בגד הים, והם קיימו משגל סוער וסוחף. אחר כך אמרה אורה: "ואו, זה היה ממש טוב! כל הכבוד, צבי". צבי חייך.

למחרת בבוקר כשקמו ביחד מוקדם, שאל אותה צבי: "מה שלומך חביבה?" . "על הכיפק!", קראה אורה, "מה העניינים חבר?". "אחלה", אמר צבי. הם התנשקו נשיקה ארוכה, סוחפת ורטובה. הפעם צבי לא התלכלך ולא רץ לשטוף את השפתיים, כי אורה לא שמה ליפסטיק.

הם הכינו ארוחת בוקר רעננה ביחד. מאז היו רואים הרבה טלוויזיה ביחד ומשחקים פינג פונג. הם ניסו לצייר ציור ביחד וציירו חתונה. אחר כך התחתנו באולם זוהר ומפואר. עכשיו יש להם שלושה ילדים, והם חיים באושר ובניחותא.
פילוסוף תהיה בריא,,,הלואי והיתי נבראת עם יותר סבלנות,

מה הקשר? הרעיון בסיפור הוא שהזוג מנסה להתגבר על הקיטש שבקשר שלו, ובעזרת הסקס משתחרר ומתגבר על הקיטש ויוצר קשר כן ואמתי יותר.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
לא יודע אם לקנות או לא לקנות נעליים מסוימות שמצאו חן בעיניי.

בעיקרון, יש לי שני סוגי בגדים. כל הבגדים שלי יפים ונראים טוב, אני הרי גאון אופנתי, אבל מעבר לכך, הבגדים שלי מתחלקים לשניים: בגדים יקרים ובגדים לא יקרים.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, אם אני יכול להרשות לעצמי בגדים יקרים, למה יש לי גם בגדים לא יקרים. העניין הוא שאני לא איזה בן-אדם שטחי ורדוד שאם ידו משגת, אז הוא קונה רק את המותגים ואת מה שיקר. גם אם יש לדוגמה חולצה מסוימת והיא לא יקרה, נגיד עולה 70 או 80 שקל או משהו, אבל היא מצאה חן בעיניי, אז אני לגמרי אקנה אותה. אני פשוט אשים אותה בבית ולא בחוץ 🤷‍♂️

לא כך עם הנעליים שלי. אלא אם כן מדובר על נעלי בית, אז נעליים, אני קונה רק יקרות כבר מאז שהייתי בן 18 ב-2016, כי כאילו, אלא אם כן זה נעלי בית, אז כל הנעליים זה נעליים של בחוץ, וכשאני בחוץ אני לובש רק יקר. נו, אתם יודעים איך זה בגדים. זה סמל סטטוס. זה אמירה. זה מסר. אני לא יכול סתם ככה ללבוש מה שבא לי או לנעול מה שבא לי "בעולם שבחוץ".

כיום, יש לי שני זוגות נעליים (של בחוץ), חוץ מאשר כאלו שהפסקתי לנעול לפני שנים והן בתוך הארון ולא זרקתי אותן כי הן הנעליים של מאור פז אז בטח בעתיד הן יהיו שוות מאות אלפי דולרים וישימו אותן בתוך המוזיאונים שיבנו לכבודי בכל רחבי העולם וכל זה.

אז בכל מקרה, כרגע, מלבד נעליים שהפסקתי לנעול, ומלבד נעלי הבית, יש לי שני זוגות נעליים. יקרות, ועוד יותר יקרות. אבל לפני כמה ימים נתקלתי בזוג נעליים באינטרנט, שהן יפות ולא-יקרות. בדרך כלל כשאני באינטרנט, עושה קניות עם הכרטיס אשראי של אמא, ואני נתקל בנעליים יפות ולא יקרות, בדרך כלל אני ישר מדלג ולא מתייחס אפילו. נעליים זה הרי רק לבחוץ אז הן חייבות להיות יקרות, מה גם, שהן צריכות להתאים למכנסיים היקרים, לחולצה היקרה, למשקפי הראייה היקרים. אבל אני לא יודע, הפעם זה היה אחרת. אני לא בטוח לחלוטין מה קרה ולמה דווקא הנעליים האלו "תפסו אותי" ככה. אני מניח שהן פשוט יותר יפות מנעליים לא-יקרות יפות אחרות שאני בדרך כלל מתעלם מהן וממשיך לגלול.

אני כבר כמה ימים מתלבט ולא יודע אם לקנות או לא. מאוד אשמח לעצת החברים 🤷‍♂️

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל

בעיקרון, יש לי שני סוגי בגדים. כל הבגדים שלי יפים ונראים טוב, אני הרי גאון אופנתי, אבל מעבר לכך, הבגדים שלי מתחלקים לשניים: בגדים יקרים ובגדים לא יקרים.

עכשיו אתם בטח שואלים את עצמכם, אם אני יכול להרשות לעצמי בגדים יקרים, למה יש לי גם בגדים לא יקרים. העניין הוא שאני לא איזה בן-אדם שטחי ורדוד שאם ידו משגת, אז הוא קונה רק את המותגים ואת מה שיקר. גם אם יש לדוגמה חולצה מסוימת והיא לא יקרה, נגיד עולה 70 או 80 שקל או משהו, אבל היא מצאה חן בעיניי, אז אני לגמרי אקנה אותה. אני פשוט אשים אותה בבית ולא בחוץ 🤷‍♂️

לא כך עם הנעליים שלי. אלא אם כן מדובר על נעלי בית, אז נעליים, אני קונה רק יקרות כבר מאז שהייתי בן 18 ב-2016, כי כאילו, אלא אם כן זה נעלי בית, אז כל הנעליים זה נעליים של בחוץ, וכשאני בחוץ אני לובש רק יקר. נו, אתם יודעים איך זה בגדים. זה סמל סטטוס. זה אמירה. זה מסר. אני לא יכול סתם ככה ללבוש מה שבא לי או לנעול מה שבא לי "בעולם שבחוץ".

כיום, יש לי שני זוגות נעליים (של בחוץ), חוץ מאשר כאלו שהפסקתי לנעול לפני שנים והן בתוך הארון ולא זרקתי אותן כי הן הנעליים של מאור פז אז בטח בעתיד הן יהיו שוות מאות אלפי דולרים וישימו אותן בתוך המוזיאונים שיבנו לכבודי בכל רחבי העולם וכל זה.

אז בכל מקרה, כרגע, מלבד נעליים שהפסקתי לנעול, ומלבד נעלי הבית, יש לי שני זוגות נעליים. יקרות, ועוד יותר יקרות. אבל לפני כמה ימים נתקלתי בזוג נעליים באינטרנט, שהן יפות ולא-יקרות. בדרך כלל כשאני באינטרנט, עושה קניות עם הכרטיס אשראי של אמא, ואני נתקל בנעליים יפות ולא יקרות, בדרך כלל אני ישר מדלג ולא מתייחס אפילו. נעליים זה הרי רק לבחוץ אז הן חייבות להיות יקרות, מה גם, שהן צריכות להתאים למכנסיים היקרים, לחולצה היקרה, למשקפי הראייה היקרים. אבל אני לא יודע, הפעם זה היה אחרת. אני לא בטוח לחלוטין מה קרה ולמה דווקא הנעליים האלו "תפסו אותי" ככה. אני מניח שהן פשוט יותר יפות מנעליים לא-יקרות יפות אחרות שאני בדרך כלל מתעלם מהן וממשיך לגלול.

תקנה, כדי שלא תצטער שלא קנית.

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
זה עלול להישמע קצת טיפשי לחלק מכם. כן, ברור, "עבודת חלומות", "בית חלומות", "מכונית חלומות", אבל למי יש נעלי חלומות? כאילו, טוב, בסדר, אני מבין, אבל זה לא באמת-באמת כזה מופרך :)

גם לדמות הראשית בסרט "כרטיס לוטו" יש נעלי חלומות. זה סרט על מישהו שזוכה בלוטו ואז קונה מלא דברים, ובין היתר, את נעלי החלומות שלו, שעולים...כמה זה היה? 5,000 דולר נראה לי? (18,000 שקל).

בכל מקרה, רציתי לשתף את החברים באשר לנעלי החלומות שלי :)

נעלי החלומות שלי הם "נייקי מאג 2016".

זה השחרור של שנת 2016, והמהדורה השנייה של ה"נייקי מאג 2011".

הנייקי מאג הם נעליים שאמורים להיות כאילו חיקוי של הנעליים שנעל מרטי מק'פליי בסרט "בחזרה לעתיד 2". בסרט, הנעליים שורכות את עצמן במקום שיהיה צריך לשרוך אותן, אבל לא כך עם המהדורות הראשונה והשנייה של הנייקי מאג במציאות. מה שכן, הם עובדים על גירסה שלישית, שאמורה להיות מסוגלת לשרוך את עצמה, כמו עם הנעליים שבסרט.

בכל מקרה, המהדורה הראשונה של הנייקי מאג הופצה ב-1,510 זוגות שהועמדו למכירה פומבית באינטרנט, ונמכרו כל זוג בבין מינימום של 2,300 דולר (8,280 שקל) ועד למקסימום של 9,959 דולר (35,850 שקל).

המהדורה השנייה הופצה ב-2016, במהדורה הרבה יותר מוגבלת, של 89 זוגות בלבד. אני לא בטוח בכמה נמכרו נעלי המהדורה השנייה בזמן אמת, ולא מצאתי על כך מידע ברור, אך כנראה שבהרבה יותר מאשר המהדורה של 2011. בכל מקרה, כיום, שמונה שנים לאחר השחרור המקורי של המהדורה השנייה, זוג נייקי מאג 2016 נמכר בממוצע (מיד שנייה לפחות, כן?) ב-26,000 דולר בממוצע (93,600 שקל), אבל הסתכלתי על מכירה פומבית מתמשכת באינטרנט של הנעליים האלו מהדגם הזה, במהדורה השנייה, במידה שלי פחות או יותר, והמחיר המוצע העדכני עומד על 76,925 דולר (276,930 שקל), שזה כמה שאני כנראה אצטרך לשלם לבסוף על הנעליים המסוימות האלו, במהדורה המסוימת הזאת, במידה המסוימת שאני צריך אותה.

אז כן, אלו נעלי החלומות שלי וכמה שהן עולות :D

מה דעתם של החברים על נעלי החלומות שלי? :D

והנה קצת תמונות:

18.jpg
18a.jpg
18b.jpg

אז מה היה לנו עד עכשיו?

מישהו שמתיימר להיות גאון אבל לא מסוגל להחליט אפילו על קניית זוג נעליים!

מישהו שמתיימר להיות גאון אבל לא מעיז ללבוש חולצה שמצאה חן בעיניו בחוץ אם היא לא יקרה!

מישהו שמתיימר להיות עשיר אבל מתלבט כמה ימים על קניית זוג נעליים זול!

שלא לדבר על כך שיכולת הזיהוי שלא אפסית עד כדי כך שהוא טועה בזיהוי שלי, מסתבר שגם בזיהוי פרופילים הוא לא משהו. במחשבה שניה הדבר היחידי שהוא טוב בו הוא שלשולי מקלדת.

או להראות סימנים שהן עומדות להתגשם.

בהתאם לתחזיותיי, טראמפ עומד לזכות במועמדות המפלגה הרפובליקנית ועל-פי כל הסקרים לנצח בבחירות הכלליות, שזה דבר שאני עוד אמרתי אותו כבר בפברואר של 2022, כשקראתי לו "הנשיא ה-45 וה-47 של ארצות הברית", שמונה חודשים ושלוש שבועות עוד מלפני שהוא בכלל הכריז על מועמדותו ב-15 בנובמבר של 2022, ואז שוב פעם טענתי שינצח בבחירות הכלליות (ובוודאי שבבחירות המוקדמות) במאי של השנה שעברה, 2023, כש-SupermanZW ויבגני עוד ניסו להגיד לי שלניקי היילי או רון דה-סנטיס יש סיכוי טוב לזכות במועמדות המפלגה במקומו. אני לעולם לא אשכח כמה סופרמן (כדרכו) הצחיק אותי באותו היום.

"אולי אתה לא יודע, אבל רפובליקנים רבים מטילים את האחריות לכשלון בבחירות האחרונות על דונאלד טראמפ ומעוניינים להחליפו" 😂

בעצם, למה אני מצטט אותו במקום לשים תמונה? הנה, תראו, זה פיפי 🤣

1709426899366.png

אני חזיתי את ניצחונו המסתמן של טראמפ בבחירות הכלליות בנובמבר של 2024 כבר בפברואר של 2022, ובמאי של 2023, סופרמן ויבגני מתווכחים איתי שרון דה-סנטיס או ניקי היילי עלולים לזכות במועמדות המפלגה לבחירות הכלליות :LOL:

אני גם חזיתי את נצחונו של טראמפ בבחירות הכלליות בפעם השלישית בספטמבר של 2023 בשרשור ארוך שהוקדש רק לכך.

עוד בהתאם לתחזיותיי, חזיתי בתחילת 2024 שהשנה "אלפים, עשרות אלפים ומאות אלפים של אנשים ייהרגו ברעידות אדמה, צונאמים והתפרצויות הרי געש".

עוד לא הגענו לכמויות ההרוגים האלו, אבל זה בדרך ובינתיים, ארבע ימים אחרי שדיברתי כבר הייתה התפרצות הר געש באיסלנד, תשע ימים אחרי שדיברתי הייתה רעידת אדמה בעוצמה 6.3 בברזיל ו-12 ימים אחרי שדיברתי הייתה רעידת אדמה בעוצמה 7.1 בסין. היו גם שריפות בצ'ילה שהרגו למעלה מ-130 אנשים. זה עוד ייעשה הרבה יותר גרוע מזה.

ורק בחודש שעבר, ובצורה המתיישבת יפה מאוד עם תחזיותיו של מאור פז, בית המלוכה בבריטניה הודיע על כך שהמלך צ'ארלס סובל מסרטן, ועל כן ככל הנראה ימות כבר בשנים הקרובות, וזאת בהתאם לכך שחזיתי כבר במאי של 2023 בכתביי, בשרשור שפורסם מספר חודשים לאחר מכן, באוגוסט של 2023, שהמלך צ'ארלס ימות ב-2026. תחזית מאוד אמיצה לזמנו, בהתחשב בכך שאז, עוד לא היה סרטן, בהתחשב בכך שאין גם היסטוריה של סרטן במשפחתו, ובהתחשב בכך שאמו נפטרה בגיל 96 ואביו נפטר בגיל 99.

ורק שיהיה ברור, כשאני אומר "עוד לא היה סרטן", אני לא מתכוון לזה שעוד לא הודיעו לציבור או שאפילו הרופאים של צ'ארלס לא ידעו וצ'ארלס לא ידע. אני מתכוון שבאמת ממש עוד לא היה סרטן שאפילו רק אפשר לגלות אותו, וזאת מכיוון שכאשר אכן יצאה הודעה בחודש שעבר, בפברואר של 2024, גם הודיעו שהסרטן התגלה מאוד מוקדם, כלומר שהוא בשלב הראשון שלו, כלומר שאפילו לא היה סרטן אפילו לא בשלב ראשון שצפוי להרוג את צ'ארלס בשנים הקרובות כאשר אני כתבתי את הדברים במאי של 2023 ופרסמתי אותם בחודש אוגוסט של אותה שנה, כאשר כאמור, לא היה סרטן, לא הייתה היסטוריה של סרטן במשפחה, ואמא ואבא מתו בגילאי 96 ו-99. ואני, כבר אז, חזיתי את מותו ב-2026 ובגיל 77, המוקדם מאוד למות בו במשפחתו, ובהיעדר כל אינדיקציה אחרת, נכון לזמנו.

אתם רשאים להתחיל להשתחוות.

57823878-crowned-boy-sitting-in-an-armchair.jpg

מישהו שמתיימר להיות גאון
אתה לא מעודכן. אחרי שלאורך השנים אנשים ראו אותי חוזה מניות וסחורות שעלו במאות ואלפי אחוזים, חוזה קריסות כלכליות, מגוון אסונות טבע, וכותב טקסטים גאוניים במידה שלא תאומן על פסיכולוגיה, עתידנות, כלכלה, חברה ומדינה, השאלה היא כבר ממזמן לא אם אני גאון או לא. השאלה האמיתית היחידה שנותרה בשלב הזה היא עד כמה גאון אני. המעריצים טוענים שאני האדם החכם בעולם, בשעה שהסוגדים טוענים שאני האדם החכם בהיסטוריה. אני, בצניעותי הרבה, אינני מצדד באף אחת מן העמדות, וטוען שאני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו בלבד, כמובן בתקווה שעשרים איש (גודלו העדכני של צבא המעריצים) זה נקרא "שידוע עליו".
אבל לא מסוגל להחליט אפילו על קניית זוג נעליים!
האמת שלא נכון. לגמרי יכולתי והייתי מסוגל להחליט על כך לבדי אילו הייתי רוצה, אך החלטתי להיעזר בחברים במקום זאת :)
מישהו שמתיימר להיות גאון
שוב, זאת כבר ממזמן אינה שאלה אלא עובדה ידועה, מוכרת ומוכחת :)
אבל לא מעיז ללבוש חולצה שמצאה חן בעיניו בחוץ אם היא לא יקרה!
אמורה להיות סתירה בין זה לבין הגאונות שלי? כי אני לא רואה אותה 🤷‍♂️

דווקא מסתדר מושלם לפי איך שאני רואה את זה. אנשים חכמים, קל וחומר גאונים, מודעים לעצמם, כמו גם מודעים לסוגיות של אופנה, תפיסה, זהות, הגדרה עצמית, סטטוס, חברה ומעמד.

אי-אפשר ללבוש בחוץ סתם ככה כל מה שרוצים. הדבר נכון במיוחד אצל בני המעמדות הבינוני-גבוה והגבוה, שבהם במיוחד האנשים מטפחים פרסונה מסוימת ותדמית מסוימת, ומגוון האפשרויות עבורם גדול יותר, ולכן קל יותר להמריא מעלה, קל יותר ליפול למטה, ומרחב הטעות מאוד-מאוד גדל.

אלו לא סוגיות שברומו של עולם, ברור, אבל אלו סוגיות שברומו של חייו ועולמו של הפרט ושל האינדיבידואל, במיוחד אם הוא מגיע ממקום, ממשפחה וממעמד שבהם מקפידים על הדברים האלו, כמו גם יכולים להרשות לעצמם "משהו יותר מהרגיל", ואז גם צריך לשמור על הרמה הזאת והתדמית הזאת ולהמשיך באותו קו. זה לא קל אתה יודע...
מישהו שמתיימר להיות עשיר
את זה אתה אמרת. צריך גם קצת צניעות אתה יודע...🤭
אבל מתלבט כמה ימים על קניית זוג נעליים זול!
כן, כי הן זולות לי מידי ולכן לא מתאימות לסגנון שלי 😂

מזלן שהן כל-כך יפות ושהחברים הצביעו 2-1 לטובת לקנות כי אם אפילו אחד מהתנאים האלו לא היה מתקיים, לא היה על מה לדבר בכלל, זה הרי ברור 🤷‍♂️

מכיוון שהיה עכשיו סופ"ש, אז רק היום אני אזמין אותן. אני לא מאמין שאני קונה נעליים ב-500 שקל כאילו שאני עוד פעם בן 18, זה פיפי! 😂

אני גם הרי לא יכול ברצינות להחליף בין שלוש זוגות נעליים של בחוץ, וממילא הגיע הזמן להחליף את הנעליים היקרות, שהן כבר ישנות, ושעכשיו יהיו בארון, מה שבעצם אומר שאני מחליף נעליים יקרות בנעליים זולות, ככה שאני עובר מנעליים יקרות לצדן של נעליים מאוד יקרות, לנעליים זולות לצדן של נעליים מאוד יקרות, שכאילו, גם זה מצחיק, אבל בסופו של דבר זה רק מראה כמה מצוינות, אופנתיות ומלאות סטייל הנעליים שאני קונה היום, שאני אשכרה מחליף נעליים ב-1,500 שקל בנעליים ב-500 שקל, אתה מבין מה אני אומר? 🤷‍♂️
שלא לדבר על כך שיכולת הזיהוי שלא אפסית עד כדי כך שהוא טועה בזיהוי שלי, מסתבר שגם בזיהוי פרופילים הוא לא משהו.
לדעתי הסימנים שאתה מלאכת מחשבת הם די חזקים. אם אתה לא מלאכת מחשבת אני מאוד אופתע 🤷‍♂️
במחשבה שניה הדבר היחידי שהוא טוב בו הוא שלשולי מקלדת.
אני ליטרלי הכותב הכי מוכשר ורהוט ועם הטקסטים הכי מבריקים ופורצי דרך בכל האתר, תודה רבה לך 😂

אתה לא מעודכן. אחרי שלאורך השנים אנשים ראו אותי חוזה מניות וסחורות שעלו במאות ואלפי אחוזים, חוזה קריסות כלכליות, מגוון אסונות טבע, וכותב טקסטים גאוניים במידה שלא תאומן על פסיכולוגיה, עתידנות, כלכלה, חברה ומדינה, השאלה היא כבר ממזמן לא אם אני גאון או לא. השאלה האמיתית היחידה שנותרה בשלב הזה היא עד כמה גאון אני. המעריצים טוענים שאני האדם החכם בעולם, בשעה שהסוגדים טוענים שאני האדם החכם בהיסטוריה. אני, בצניעותי הרבה, אינני מצדד באף אחת מן העמדות, וטוען שאני האדם החכם ביותר בעולם שידוע עליו בלבד, כמובן בתקווה שעשרים איש (גודלו העדכני של צבא המעריצים) זה נקרא "שידוע עליו".
כפי שהראו כבר עשרות פעמים, רוב ההצלחות שאתה מתהדר בהם היו הצלחות רק בדמיונך.
האמת שלא נכון. לגמרי יכולתי והייתי מסוגל להחליט על כך לבדי אילו הייתי רוצה, אך החלטתי להיעזר בחברים במקום זאת :)
העובדות אומרות שהתלבטת כמה ימים ואז פנית לעזרה.
שוב, זאת כבר ממזמן אינה שאלה אלא עובדה ידועה, מוכרת ומוכחת :)
כמו שנכתב לך כמה פעמים אתה צריך לחזור ללמוד מהי הוכחה.
אמורה להיות סתירה בין זה לבין הגאונות שלי? כי אני לא רואה אותה 🤷‍♂️
בוודאי שיש סתירה, גאון אופנתי מתווה את הדרך ללא תלות במה חושבים האחרים. אתה מתיישר לקריטריון המחיר ולכן בעליל גם באופנה אינך גאון.
דווקא מסתדר מושלם לפי איך שאני רואה את זה. אנשים חכמים, קל וחומר גאונים, מודעים לעצמם, כמו גם מודעים לסוגיות של אופנה, תפיסה, זהות, הגדרה עצמית, סטטוס, חברה ומעמד.
אנשים טפשים חושבים שהלבוש עושה את האדם, החכמים יודעים שלא.
אי-אפשר ללבוש בחוץ סתם ככה כל מה שרוצים. הדבר נכון במיוחד אצל בני המעמדות הבינוני-גבוה והגבוה, שבהם במיוחד האנשים מטפחים פרסונה מסוימת ותדמית מסוימת, ומגוון האפשרויות עבורם גדול יותר, ולכן קל יותר להמריא מעלה, קל יותר ליפול למטה, ומרחב הטעות מאוד-מאוד גדל.
ברור כשאין כלום באמתחתך אתה צריך ליצור תדמית...
אלו לא סוגיות שברומו של עולם, ברור, אבל אלו סוגיות שברומו של חייו ועולמו של הפרט ושל האינדיבידואל, במיוחד אם הוא מגיע ממקום, ממשפחה וממעמד שבהם מקפידים על הדברים האלו, כמו גם יכולים להרשות לעצמם "משהו יותר מהרגיל", ואז גם צריך לשמור על הרמה הזאת והתדמית הזאת ולהמשיך באותו קו. זה לא קל אתה יודע...
כנ"ל
את זה אתה אמרת. צריך גם קצת צניעות אתה יודע...🤭
גם את משמעות המילה צניעות כדאי שתרענן.
כן, כי הן זולות לי מידי ולכן לא מתאימות לסגנון שלי 😂
לא באמת יש לך סגנון. קניית יקר זה לא סגנון זו עצלות לבדוק ולחשוב מה באמת הולם אותך.
מזלן שהן כל-כך יפות ושהחברים הצביעו 2-1 לטובת לקנות כי אם אפילו אחד מהתנאים האלו לא היה מתקיים, לא היה על מה לדבר בכלל, זה הרי ברור 🤷‍♂️
כאמור חוסר יכולת להחליט לבד אפילו בדבר פעוט.
מכיוון שהיה עכשיו סופ"ש, אז רק היום אני אזמין אותן. אני לא מאמין שאני קונה נעליים ב-500 שקל כאילו שאני עוד פעם בן 18, זה פיפי! 😂

אני גם הרי לא יכול ברצינות להחליף בין שלוש זוגות נעליים של בחוץ, וממילא הגיע הזמן להחליף את הנעליים היקרות, שהן כבר ישנות, ושעכשיו יהיו בארון, מה שבעצם אומר שאני מחליף נעליים יקרות בנעליים זולות, ככה שאני עובר מנעליים יקרות לצדן של נעליים מאוד יקרות, לנעליים זולות לצדן של נעליים מאוד יקרות, שכאילו, גם זה מצחיק, אבל בסופו של דבר זה רק מראה כמה מצוינות, אופנתיות ומלאות סטייל הנעליים שאני קונה היום, שאני אשכרה מחליף נעליים ב-1,500 שקל בנעליים ב-500 שקל, אתה מבין מה אני אומר? 🤷‍♂️
ל 1500 אתה קורא יקר?
לדעתי הסימנים שאתה מלאכת מחשבת הם די חזקים. אם אתה לא מלאכת מחשבת אני מאוד אופתע 🤷‍♂️
כבר ראינו בשלל דברים שדעתך משובשת. גם כאן זה קורה לך.
אני ליטרלי הכותב הכי מוכשר ורהוט ועם הטקסטים הכי מבריקים ופורצי דרך בכל האתר, תודה רבה לך 😂
הנה כבר יש לנו דוגמה, מה שכתבתי לא היה מחמאה ואתה מודה לי על מה שכתבתי.

מתברר שכל הרעש על זה שאתה עסוק בלימודים היה על שני קורסים... כנראה יכולת הלימוד שלך ממש עלובה עם זה מה שגוזל ממך כל כך הרבה זמן.

אני אמן ואדם רוחני, מעניין ומיוחד. אני מאמין בדיבור ופותר מריבות עם אנשים בעזרת הסברים. רק עכשיו פתרתי בטלפון מריבה עם חבר בעזרת הסברים. אני מדבר עם חברים על נושאים שאוהבים לעסוק בהם, שמעניינים אותנו ושחשובים לנו. הסיבה שרדפו אותי בכפר היא שהייתי עושה דברים מאיימים כמו צעקות כי חשבתי שאני צריך להילחם בעולם, ועכשיו שאני חוזר להיות עדין יאהבו אותי הרבה יותר. עברתי בחיי תהליכים נפשיים מאוד חשובים ומיוחדים שחישלו אותי כמו אהבה חזקה לאשת מקצוע וחיפוש דרכים מיוחדות לדבר עם אנשים. אם חוקר לא מאמין לסיפור ורוצה לראות ולדעת עובדות ורוצים להסתיר, כל שנשאר הוא לסרב לענות לו.

שמלת תחרה1

Well-known member
מטבע נדיר מימי מרד בר כוכבא, ועליו השם "אלעזר הכהן" בכתב עברי קדום, התגלה במדבר יהודה. על המטבע מופיע הכיתוב "שנה אחת לגאלת ישראל", המטבע התגלה בשמורת הטבע מצוק ההעתקים במסגרת מבצע סקר מערות מדבר יהודה שמנהלת רשות העתיקות בשיתוף עם משרד המורשת וקצין מטה ארכיאולוגיה במנהל האזרחי

שמלת תחרה1

Well-known member
לגבי מצב החטופים?
הם מקבלים סיוע הומנטרי?
24/7 שומעת על סיוע לעזתיים, סיוע לא מספיק, סיוע נופל לים, עזתיים מצלמים סוכריות שקיבלו מ"השמים"
ועל מצב החטופים שום דבר!
מצבם של מי מסוכן יותר, החטופים או העזתיים?
איך הגלגל התהפך ולב רוב העולם נוטה לכיוון העזתיים?

Topale1

Active member
זה מה שעשה הגמד ההונגרי טס לחול המון
עכשו באופוזיציה לא עושה כלום

למעלה