תודה לאל, עוד תקופת מבחנים נגמרה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אתה קראת את השרשור שלו ושל הסבא?
איזה כבוד?
מציעה לך לקרוא, מודה מראש.
בפורום הזה החברים נדרשים ל היי מנע משיח בסגנון הזה. השאלה מה קורה בפורומים אחרים חסרת כל משמעות או רלוונטיות לעניין זה. נא להקפיד על כללי הפורום, תודה.

בפורום הזה החברים נדרשים ל היי מנע משיח בסגנון הזה. השאלה מה קורה בפורומים אחרים חסרת כל משמעות או רלוונטיות לעניין זה. נא להקפיד על כללי הפורום, תודה.
חבל שהחברים לא נדרשים גם לא להפיץ שקרים ביחס לזהותם של גולשים אחרים.

Harrington

Well-known member
מנהל
חבל שהחברים לא נדרשים גם לא להפיץ שקרים ביחס לזהותם של גולשים אחרים.
יש בזה משהו, אבל יש גבול כמה אפשר להגביל את חופש הביטוי. בכל מקרה, אין כל סיבה שמישהו יפיץ משהו על זהות גולש אחר גם אם זו אמת כמובן :). תכל'ס אין לנו אלא לסמוך על האינטלגנציה של הקוראים שיידעו לא להתייחס לשקרים והמצאות כאלו.

יש בזה משהו, אבל יש גבול כמה אפשר להגביל את חופש הביטוי. בכל מקרה, אין כל סיבה שמישהו יפיץ משהו על זהות גולש אחר גם אם זו אמת כמובן :). תכל'ס אין לנו אלא לסמוך על האינטלגנציה של הקוראים שיידעו לא להתייחס לשקרים והמצאות כאלו.
חבל מאוד שהגבול מתיר שקרים והשמצות בשם חופש הביטוי, במקרה הספציפי הזה גם מיוחסות לי אמירות שאין לי שום קשר אליהן, ועל בסיס השקר הזה אני נחסם כבר חודשים.
מצד שני הגבול הגמיש שלך אוסר להגיד דברים הרבה פחות חמורים על גולשים.

Harrington

Well-known member
מנהל
חבל מאוד שהגבול מתיר שקרים והשמצות בשם חופש הביטוי, במקרה הספציפי הזה גם מיוחסות לי אמירות שאין לי שום קשר אליהן, ועל בסיס השקר הזה אני נחסם כבר חודשים.
מצד שני הגבול הגמיש שלך אוסר להגיד דברים הרבה פחות חמורים על גולשים.
החסימות אינן קשורות למעשי גולש. זה עניין של מלחמות המנהלים בעיקר, שאין לנו שום שליטה עליו. הגבול הגמיש לא שלי. הוא נורא פשוט, מאפשרים כמעט הכל בשם חופש הביטוי, אך מבקשים להימנע מתקיפת גולשים. לגבי שקרים וכו', האמיני לי שאני 'סובל' אישית מספיק מהדברים האלה, כאן ובפורומים אחרים בתפוז. המצאות, שקרים, השמצות לרוב, מה שבא לך. אבל כן, לטוב ולרע, זה חלק מחופש הביטוי ואין לנו אלא לסמוך על הקוראים שיידעו להבחין (ובמידת הצורך מן הסתם אפשר להצביע על כך שמדובר בשקרים).

סתם לגבי שקרים, מה את בדיוק מצפה מההנהלה, שתהפוך לשופטים ותתחיל לחקור מה אמת ומה שקר? הרי אין לנו את הכלים לכך. לעומת זאת לזהות התקפות של גולש א' על גולש ב', אכן מן הסתם קל יותר לאבחנה ומשם לטיפול. אם תחלקי למנהלים פוליגרפים ותעמידי את כל הכותבים לרשותם, אולי יימצא המנהל/ת שיש לו זמן לאבחן גם שקרים מול אמיתות. כרגע זה לא המצב.

החסימות אינן קשורות למעשי גולש.
לא נכון. סבא טוען שהוא חוסם אותי כי אני "מלאכת מחשבת" שזה השקר שמ.ח.פ. בכינויו השונים מפיץ עלי.
זה עניין של מלחמות המנהלים בעיקר, שאין לנו שום שליטה עליו. הגבול הגמיש לא שלי. הוא נורא פשוט, מאפשרים כמעט הכל בשם חופש הביטוי, אך מבקשים להימנע מתקיפת גולשים. לגבי שקרים וכו', האמיני לי שאני 'סובל' אישית מספיק מהדברים האלה, כאן ובפורומים אחרים בתפוז. המצאות, שקרים, השמצות לרוב, מה שבא לך. אבל כן, לטוב ולרע, זה חלק מחופש הביטוי ואין לנו אלא לסמוך על הקוראים שיידעו להבחין (ובמידת הצורך מן הסתם אפשר להצביע על כך שמדובר בשקרים).
כמה פעמים אחזור לכתוב לך שהפניה אלי בלשון נקבה אינה ראויה?
סתם לגבי שקרים, מה את בדיוק מצפה מההנהלה, שתהפוך לשופטים ותתחיל לחקור מה אמת ומה שקר? הרי אין לנו את הכלים לכך. לעומת זאת לזהות התקפות של גולש א' על גולש ב', אכן מן הסתם קל יותר לאבחנה ומשם לטיפול. אם תחלקי למנהלים פוליגרפים ותעמידי את כל הכותבים לרשותם, אולי יימצא המנהל/ת שיש לו זמן לאבחן גם שקרים מול אמיתות. כרגע זה לא המצב.
אתה נסחף, לא צריך שום פוליגרף כדי לראות שמ.ח.פ. טוען שאני "מלאכת מחשבת"
בוא נעשה הסכם, אני אדווח לך על ההודעה בה הוא טוען את זה ואתה תמחק אותה, הולך?

Harrington

Well-known member
מנהל
לא נכון. סבא טוען שהוא חוסם אותי כי אני "מלאכת מחשבת" שזה השקר שמ.ח.פ. בכינויו השונים מפיץ עלי.
זה עדיין פועל יוצא של אותה מלחמה, אבל לא ניכנס לזה מעבר לכך. בעיה שאתה צריך לפתור מול המנהל החוסם, לא מולי.
כמה פעמים אחזור לכתוב לך שהפניה אלי בלשון נקבה אינה ראויה?
כנראה אותה כמות פעמים שלא אזכור זאת או לא אשים לב מול מי אני מתדיין.

אתה נסחף, לא צריך שום פוליגרף כדי לראות שמ.ח.פ. טוען שאני "מלאכת מחשבת"
אתה באמת חושב שאני מספיק מתעניין בכל אחת ואחד כאן (וזה אפילו לא "כאן") כדי לדעת מיהו מי, מי נגד מי וכיו"ב? חשוב שנית בבקשה :).
בוא נעשה הסכם, אני אדווח לך על ההודעה בה הוא טוען את זה ואתה תמחק אותה, הולך?
אמחק הודעות, במידת הצורך, בהתאם לנהלי הפורום (ככלל אגב אנסה להימנע מזה ואעדיף את הטיפול בכותב/ת על-פני מחיקת הודעות ואשמור אפשרות זו למקרים קיצוניים וחריגים). זה כולל בחינה אם גולש/ת מתלונן על תגובה או אחרת, אולם המחיקה תיעשה בהתאם לתוצאות אותה בחינה, קרי כאמור, על-פי נהלי הפורום. נהלים אלו ידועים לכל גולשות וגולשי הפורום, מחודדים ומוזכרים לגולשים חדשים שמגיעים מעת לעת, וגולש/ת שיעבור עליהם יטופל בהתאם. די בדומה להערה שקיבלת בעצמך כאן למעלה. קפיש?

מיצינו לענ"ד.

גם כאן אתה משקר, מעולם לא כתבתי בשרשור ההוא.
אני לעולם לא משקר. כתבת בשרשור ההוא בחשבונך "xyxy210". הדמיון בין חוסר ההתרשמות שלך אז משעון החלומות שלי לחוסר ההתרשמות שלך מהנעליים היקרות שלי (שבצניעותי הרבה לא חשפתי את מחירן וזה לא היה מעניין בכלל עד שהתחלת לדבר שטויות) רק מוכיח מי אתה.
חבל מאוד שהגבול מתיר שקרים והשמצות בשם חופש הביטוי
כפרה, אין לך מושג שקרים והשמצות מהם ואתה לא נפלת קורבן לכאלו גם אם אתה מואשם בהיותך מלאכת מחשבת וגם אם אתה אכן אינך הוא והואשמת בכך בשוגג.

קודם שחולת נפש מאובחנת הנוטלת תרופות אנטי-פסיכוטיות תפתח אליך אובססיה חולנית ומסוכנת, תרדוף אחריך בכל הפורומים, תקלל אותך בקללות שונות, תוציא את דיבתך ותעליל עליך שאתה בריון למרות העובדה המוכחת שאין נפש עדינה ממך, שאתה עילג למרות העובדה המוכחת שאתה האדם הכי רהוט באתר, ושאתה מאיים ברצח על גולש אחר למרות העובדה המוכחת שלא שהיו דברים מעולם, כל זה בעקבות מחלת הנפש הקשה שלה ואפיזודות ההתנתקות שלה מהמציאות הידועות לשמצה, ואז תדבר איתי על שקרים והשמצות, טוב כפרה? :rolleyes:

שקרים והשמצות, כאילו יש לך מושג מה זה בכלל ואיך זה מרגיש ליפול קורבן לכאלו, תהיה בריא...|פנים|

"רשיון פסיכולוג"
איפה אתה חי?
חבל על האשליות שלך
מיטלמן, מותק, אנחנו כבר דיברנו על זה. אני מקווה להתקבל בגלל כל הפרוטקציות והקומבינות המיוחדות שאני זכאי להן, בתנאי שלאנשים סוף-סוף יתחיל ליפול האסימון מי אני ומה אני. צבא המעריצים הצמוד של עשרים איש הוא מאוד חמוד, אבל זה לא מאוד עוזר לי. אני צריך שאנשים בעמדות כוח והשפעה ידעו על ערכי הרב, ואני מאמין שזה יקרה, רק לא יודע אם בזמן. אם לא, במקרה הכי גרוע תואר שני בהונגריה או סלובקיה באחת מהתוכניות לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של המבוגר שנבנו במיוחד עבור סטודנטים ישראלים.
לך לאבחון
הייתי כבר. פעמיים. בשביל לקבל הקלות בבית-ספר. כמו כולם בימינו.
קבל טיפול אם אפשרי
הייתי כבר. אצל חמש. לא היה שום דבר לא בסדר איתי, אבל למרות שחוכמתי האדירה והיותי ילד פלא גאון בזמנו אלו היו דברים שלא זוהו, בית-הספר כן הצליח לשים לב לאיזשהו משהו כלשהו, כי לא באמת-באמת אפשר לפספס כליל גאונות אדירה כל-כך ובולטת כל-כך. הבעיה היא שהם פשוט לא הצליחו להבין מה הם רואים, לא ניסו בכלל, וזרקו את כל האחריות על אנשים אחרים, פסיכולוגים בתוך ומחוץ לבית-הספר, שבהיותה של הפסיכולוגיה של ראשית המאה ה-21 שוות ערך לפיזיקה של סוף המאה ה-19, כלומר כושלת לחלוטין, כמובן שגם הם לא הבינו מה הם רואים ומי יושב מולם, וילדותי כילד פלא גאון בלתי מזוהה נמשכה ללא הפרעה :rolleyes:|פנים|

מיותר לציין שמאז סוף הבית-ספר בגיל 18 וב-8 השנים שחלפו מאז, לא הייתי אצל שום פסיכולוג משום סוג, וזאת מכיוון שבהיותי בגיר אני אחראי לעצמי, ובניגוד לבית-הספר בזמנו, שהיה יכול להחליט עליי, אני עצמי הרי יודע ומבין שאיני זקוק לטיפול.
חפש מומחה שיסביר לך מה הבעיות באישיות שלך
כבר הסבירו לי. אני בן-אדם יותר מידי טוב, כך אומרים.
ולך ללמוד משהו מועיל
לימודי פסיכולוגיה זה מועיל מאוד. הפסיכולוגיה היא מלכת המדעים החברתיים, מה שהופך אותה לאחד משלושת המדעים החשובים ביותר ביחד עם המתמטיקה והפילוסופיה, כמו גם המדע הצפוי לצמוח ביותר במאה ה-21 (כאמור, זה הצפי).
אינני זקוק לאחד ואני גם לא מראה סימנים שאני נזקק לאחד.

את מצד שני...

טוב, אני אנסח את זה ככה:

פעם הכרתי מישהי, שבמחשבה שנייה דווקא יהיה יותר מדויק להגיד שלא הכרתי אותה, ושהייתה מתנפלת עליי בהצקות, הטרדות, קללות, עלבונות וכיוצא בזה, כל זה לא רק ללא התגרות ראשונית מצדי, אפילו רק הכי קטנה, אלא עוד יותר גרוע, מבלי שאני מכיר אותה בכלל, יודע מי זאת, מה זאת, מאיפה היא הגיעה, מבלי שאי-פעם הספקתי לשלוח לה אפילו רק הודעה אחת וכדומה'. היא נפלה משום מקום. יום אחד ראיתי אותה באחד השרשורים שלי. ככה פתאום. והיא הציקה, הטרידה, קיללה וכיוצא בזה.

אני מצדי, ובהיותי המלאך משמיים שכולם יודעים שאני, וכדרכי, לא רק שלא קיללתי/הצקתי/הטרדתי בחזרה, אלא אפילו לא התעלמתי, אלא ממש החזרתי טובה תחת רעה, באותו סגנון ה"ישו" או ה"מריה תרזה" הקלאסי והכל-כך אופייני לי, ובאתי אך ורק בטוב, בניסיון לשכך במעט את הזעם שהגיע משום מקום ואת מטח הקללות, ההצקות וההטרדות הבלתי מוסבר, שלא רק שלא קדם לו איזשהו משהו מהצד שלי, אלא אפילו לא היכרות ראשונית.

נכון שאת חושבת שאני מדבר עלייך? אז זהו, שאני דווקא לא מדבר עלייך. אני מדבר על מישהי אחרת דווקא. בסופו של דבר מה מסתבר? בסופו של דבר, מה הקטע המצחיק? בסופו של דבר הסתבר שמדובר במתמודדת נפש מאובחנת הנוטלת תרופות אנטי-פסיכוטיות וששוקעת לפרקים בתוך עולמות מוטרפים ופנטסטיים של הזיה וטירוף.

למעט הפסקה האחרונה, אני לא בן-אדם שממהר לייחס דברים כאלו לאנשים אלא אם כן אני באמת-באמת יודע על מה אני מדבר, האם את מזהה דמיון כלשהו בינך לבינה?

כי אני מזהה. מה הפלא שסבא חושב שאת והיא, אתן אותה אחת? אני מצדי חולק עליו בנימוס, אך מבין על מה הוא מדבר ומאיזה מקום הוא מגיע, וגם אם אני לא מסכים אתו, אם אני אמשיך לבוא אלייך אך ורק בטוב, ואת תמשיכי לבוא אליי אך ורק ברע, כל זה תוך כדי שימוש באותם תירוצים קלושים במיוחד האופייניים לך, בסופו של דבר וגם אם אני לא חושב שאתן אותה אחת, לא תיוותר בידי ברירה אלא להגיע למסקנה המצערת שגם אם אתן לא אותה אחת, בהחלט יכול להיות שקורצתן מאותו החומר.

אז...אשפוז? אני מצדי ובתור איש בריאות הנפש יודע ומבין שלא כל-כך ממהרים להגיע אל המקומות האלו ואל המילים האלו, ולא כל-כך אמהר לשלוח אותך לשם כפי מה שאת עושה לי, וגם לא כל-כך אמהר להאשימך בהיותך בעלת מצב נפשי דומה לשלה, אבל לא יזיק שתלכי להיבדק.
אתה קראת את השרשור שלו ושל הסבא?
איזה כבוד?
מציעה לך לקרוא, מודה מראש.
כמו שמלת תחרה, אין לי מושג על איזה שרשור את מדברת. אני לא יודע מה ראית, או יותר סביר להניח, מה נדמה לך שראית, או מה שאת טוענת שנדמה לך שראית, אבל רק אציין שיש הבדל עצום בין אם סבא כותב כל מיני דברים ואני מגיב לו (ואפילו אז, אומר דברים הרבה פחות קשים ממנו בנושאים שניכר די בבירור שהוא זה שגורר אותי לדבר עליהם), לבין אם אני כותב ופותח שרשורים שכאלו בעצמי ויוזם שיחות שכאלו.

האמת היא...שנושאים כאלו לא מעניינים אותי במיוחד, ואינני באמת מדבר על כך אלא אם כן זאת השיחה ואם "לוקחים אותי לשם".

שיהיה יום נפלא,

אהבת חינם לכולם,

מאור :)

הערה מנהלית:
נא לשמור על כבודם של באות ובאי הפורום. תודה מראש.
כל-כך, אבל כל-כך הרבה תודה לך. אתה אפילו לא מבין כמה שזה משמעותי בשבילי. אתה צריך להבין-אני רגיל למשפטי שדה סטליניסטיים שבהם לאחר שכתבתי לי להנאתי עם כל החברים על נושאים שונים, ופתאום הותקפתי על לא עוול בכפי על-ידי אנשים שזה לא באמת שיש להם בעיה איתי (והרי איך יכולה להיות להם? אני אף-פעם לא עושה שום דבר לאף-אחד [התגוננות לא נחשבת]) באותה המידה שבה יש להם בעיה עם עצמם, אני מתגונן מפני המתקפות עליי שמגיעות משום מקום וללא שעשיתי שום דבר לאף-אחד (כניתן לראות די בבירור, לדוגמה, במקרה הזה ממש) ואז נחסם לצמיתות על לא עוול בכפי (לאחר מה שהותקפתי על לא עוול בכפי), בתאנת כזב לפיה תקפתי אדם חף מפשע על לא עוול בכפו. כל זה כמובן לחלוטין ביודעין ועם הרבה מאוד כוונת זדון.

אתה אפילו לא מבין כמה שאני בשוק ממה שקרה עכשיו. משפט צדק. משפט אמת. כלומר, אני לא יודע, אני שמעתי את הסיפורים, כמו כולם, אבל לא חשבתי שאזכה לראות את הדבר בימי חיי.

הרינגטון, המון תודה לך. בעולם מתוקן הדבר הזה היה מובן מאליו אבל אנחנו לא חיים בעולם מתוקן וזה הכי לא.

אתה מזכיר לי את יבגני. אדם משכמך ומעלה. כל הכבוד. המשך עם העבודה הטובה ועם משפט הצדק עבור כל החברים :)

ושאלוהים יגן עלינו, הרינגטון. שאלוהים יגן על כולנו. שאלוהים יגן עלינו מפני כל הרעים והרשעים, כל זוממי המזימות, המקללים, המציקים, המטרידים, המשקרים, מעלילי עלילות הדם ומשחרי הרעה.

אמן.

ומה ממוצע הציונים עכשיו?
לא יודע, לא בדקתי, לא מעניין ולא חשוב. אם אתה רוצה אני יכול לבדוק ולהגיד לך, אבל לא מובן לי העניין הער שלך ושל עוד כמה מסביב לציונים שלי. כלומר, אתם מודעים לעצם העובדה שציונים הם לא מדד אמין לכלום ושום דבר, נכון?

קודם כל, הם לא מדד לשכל, שזה דבר שהוא ידע כללי ושאנחנו יודעים אותו עוד מאות שנים לאחור, עוד הרבה מלפני המאה ה-20, וללא שהיינו זקוקים לציוניהם של אלברט איינשטיין, תומאס אדיסון ועוד רבים וטובים מהמאה ה-20 בשביל להבין זאת, כן? אני מקווה שכל זה מובן לך.

שנית, הם לא מדד להמשך הדרך האקדמית, כי במקסימום נוסעים למדינה שמאפשרת את המשך הלימודים שרוצים אותם גם עם הציונים שישנם. לאמא שלי יש חברה, שהבן שלה, כל התעודות שלו של כל שנות התיכון הן כולן עם נכשלים. אתה יודע מה הוא עושה עכשיו? לומד רפואה בחו"ל.

שלישית, ולבסוף, הם אפילו לא מדד להמשך הדרך המקצועית, מכיוון שאת המעסיקים מעניין הרבה יותר ניסיון והישגים בפועל במקום העבודה מאשר הציונים בתואר.

אז אחת ולתמיד, אני באמת שואל ובאמת רוצה להבין, בפעם האחרונה, מהו העניין המוזר של כמה אנשים שונים ובהם אתה, מסביב לציונים שלי בתואר?

או שאולי אתם באמת לא מבינים את אחת או יותר משלושת הנקודות שצוינו לעיל 🤷‍♂️

ai27

Well-known member
לא יודע, לא בדקתי, לא מעניין ולא חשוב. אם אתה רוצה אני יכול לבדוק ולהגיד לך, אבל לא מובן לי העניין הער שלך ושל עוד כמה מסביב לציונים שלי. כלומר, אתם מודעים לעצם העובדה שציונים הם לא מדד אמין לכלום ושום דבר, נכון?

קודם כל, הם לא מדד לשכל, שזה דבר שהוא ידע כללי ושאנחנו יודעים אותו עוד מאות שנים לאחור, עוד הרבה מלפני המאה ה-20, וללא שהיינו זקוקים לציוניהם של אלברט איינשטיין, תומאס אדיסון ועוד רבים וטובים מהמאה ה-20 בשביל להבין זאת, כן? אני מקווה שכל זה מובן לך.

שנית, הם לא מדד להמשך הדרך האקדמית, כי במקסימום נוסעים למדינה שמאפשרת את המשך הלימודים שרוצים אותם גם עם הציונים שישנם. לאמא שלי יש חברה, שהבן שלה, כל התעודות שלו של כל שנות התיכון הן כולן עם נכשלים. אתה יודע מה הוא עושה עכשיו? לומד רפואה בחו"ל.

שלישית, ולבסוף, הם אפילו לא מדד להמשך הדרך המקצועית, מכיוון שאת המעסיקים מעניין הרבה יותר ניסיון והישגים בפועל במקום העבודה מאשר הציונים בתואר.

אז אחת ולתמיד, אני באמת שואל ובאמת רוצה להבין, בפעם האחרונה, מהו העניין המוזר של כמה אנשים שונים ובהם אתה, מסביב לציונים שלי בתואר?

או שאולי אתם באמת לא מבינים את אחת או יותר משלושת הנקודות שצוינו לעיל 🤷‍♂️
בלי ממוצע תקין לא תמשיך לתואר שני
בהצלחה בתפקיד hr שאליו מתקבלים גם בלי תואר

hrpbiiapnrpeltework

Well-known member
בלי ממוצע תקין לא תמשיך לתואר שני
בהצלחה בתפקיד hr שאליו מתקבלים גם בלי תואר
אני תרתי משמע עניתי על זה בהודעה שעליה אתה ענית. מסתבר שהעניין באשר לאובססיה המוזרה מסביב לציונים שלי, הוא הדבר האחרון שכתבתי:

1710750073843.png

כאשר הנקודה המסוימת שאתה והאחרים לא מבינים, היא הנקודה השנייה:

1710750126747.png

זה עדיין פועל יוצא של אותה מלחמה, אבל לא ניכנס לזה מעבר לכך. בעיה שאתה צריך לפתור מול המנהל החוסם, לא מולי.
הבעיה שהעלתי מולך הינה הטיפול בשקרים שמופצים עלי בפורום הזה
אמחק הודעות, במידת הצורך, בהתאם לנהלי הפורום (ככלל אגב אנסה להימנע מזה ואעדיף את הטיפול בכותב/ת על-פני מחיקת הודעות ואשמור אפשרות זו למקרים קיצוניים וחריגים). זה כולל בחינה אם גולש/ת מתלונן על תגובה או אחרת, אולם המחיקה תיעשה בהתאם לתוצאות אותה בחינה, קרי כאמור, על-פי נהלי הפורום. נהלים אלו ידועים לכל גולשות וגולשי הפורום, מחודדים ומוזכרים לגולשים חדשים שמגיעים מעת לעת, וגולש/ת שיעבור עליהם יטופל בהתאם.
להבנתי לשקר שקר ברור לגבי גולש מהווה עבירה על נהלי הפורום הדורשים "כבוד הדדי"
די בדומה להערה שקיבלת בעצמך כאן למעלה. קפיש?
מוכן להפנות אותי להודעה בה קיבלתי הערה? עד כמה שאני ראיתי ההערה שלך לא כוונה אלי....

Harrington

Well-known member
מנהל
הבעיה שהעלתי מולך הינה הטיפול בשקרים שמופצים עלי בפורום הזה
ופירטתי את עמדתי בעניין די והותר פעמים כעת.
להבנתי לשקר שקר ברור לגבי גולש מהווה עבירה על נהלי הפורום הדורשים "כבוד הדדי"
אז הבנתך היא הבנתך והבנתי היא הבנתי, מה לעשות.
מוכן להפנות אותי להודעה בה קיבלתי הערה? עד כמה שאני ראיתי ההערה שלך לא כוונה אלי....
הייתה כזאת בתחילת תת-השרשור והיא אף זו שהתחילה את כל הדיון בינינו. אם לא הבנת את תוכנה, אין לי אלא להצטער על כך. אף על פי כן, אסמוך על השכלתך והבנתך שתפעל בעתיד בהתאם לאמור שם.

ובאמת שמיצינו כאמור קודם. אלא אם כן יש לך עוד חידוש גדול או בקשה מיוחדת ספציפית, אציע שנסיים את הדיון.

הייתה כזאת בתחילת תת-השרשור והיא אף זו שהתחילה את כל הדיון בינינו. אם לא הבנת את תוכנה, אין לי אלא להצטער על כך. אף על פי כן, אסמוך על השכלתך והבנתך שתפעל בעתיד בהתאם לאמור שם.
אתה מוכן לתת לגולשים מספר הודעה?
ההודעה היחידה שאני מצאתי ושפתחה את הדיון בינינו לא כוונה אלי!
לנוחות הגולשים להלן צילום ההודעה שאני מצאתי... אנא עזרו למנהל הפורום למצוא את ההודעה עליה הוא מדבר

קבצים מצורפים

• Polish_20240312_150942152.png
    Polish_20240312_150942152.png
    KB 278 · צפיות: 9
למעלה