תודה רבה אנשים (בלי התלהמות תכבדו בבקשה)

Yogev1982

New member
תמבין את הטיפשות ?

הוא משווה בן הזלזול (המוצדק) שלי בו לבן הזלזול שלו ביזכר ובחללי צה"ל.... באמת מטומטם אין מילה אחרת

hen1xc

New member
ה"מוצדק"

ממתי אנשים מצדיקים חירוף לשון ואחרי הכל אתה מתפלא שאני לא בסדר יוגב הבעיה היא אצלך לא אצלי איך אתה מצפה שאני אכבד אם אתה מנהל הפורום ואנשים פה שפורשים בשרשור שהוא הכי לא בא בקטע של מריבות אתה מזלזל באנשים ועוקץ אותם ואתה מנהל פורום זו הדוגמה האישית שלך למשתמשים פה ואתה מנהיג ו א' ב' בתכונות של מנהיגות זו דוגמה האישית והשפלות וזלזול פה של משתמשים זה מה שאתה מראה וזה מה שתקבל איך אתה מצפה שאני אכבד אם אתה לא מכבד בכבוד בסיסי בין בני אדם נאה דורש נאה מקיים אבל אין לך ביצים לבוא מולי ולבסס את הטענה שלך כמו איש בוגר ככה שאתה יוצא יותר אידיוט מאידיוט אבל שיהיה לי זה לא מפריע...

Yogev1982

New member
נשמה

אני לא זה שצריך ללכת לישון בלילה שהוא משכנע את עצמו שהיזכר שלו לא היה דפוק יכלת להגיד צודק טעיתי לא היה במקום ולגמור סיפור אבל אתה מתעקש לתרץ את זה בדברים נלוזים ולא קשורים בהצלחה בשינה בלילה

hen1xc

New member
סתום ת'פה

אחרת אני אבוא למפעל ואתקע לך קרש בתחת !

רונס

New member
אתה מוזמן ביום ראשון ב 10:00

אני אשמח לחכות לך יחד עם החברה של המתמיד... גבר....

hen1xc

New member
אפילו לירן

מטורף כמוני וחולה מריבות לא נתן פה איזו עקיצה אבל אתה חופשי בכיף נכון...

asafdalfen

New member
יטמבל שילמתה אלף שקל על היכל חחחחחחחחחחחחחח

הייתה מבקש ממני את המדינה שלי בשרת הקודם הייתי נותן לך אותה ב 700 שקל ולא הכיל מעפן של פחות מ 2T ובקיצור אמיר יצאתה טמבל מפגר פראייר וויקטור אולי תחלק לנו את הכסף של אמיר בזכונתינו הוא ביזבז 1000 שקל על המשחק שלך

fireforge

New member
יוגב צודק שוב אמיר השתמש בך חחח

אחרי כל הליקוקים שלך זה היה ידוע לכולם שיפרוש אחרי ההיכל עם נדין ושוב הפקי את החברים שלו שזה אתה ועוד 2 חחחחח

eyeball1008

New member
אתה בטוח שנדין לא לקחה היכל בשרת הקודם?

חחחח חבל שירדנו לרמה הזאת עוד אחרי שאני מודה לכם ועוד מתנצל על דברים כאלה ואחרים אם לא הבנת יוגב אז אף אחד לא התכוון לפרוש ואף אחד לא ניצל את חן הקטן.. אתה יכול לנסות להפעיל פסיכולוגיה בשקל כמה שאתה רוצה עליו אבל את האמת הוא יודע וזה שאני לא ניצלתי אותו אף פעם להיפך אני היחיד מביניכם שתמיד באמת היה שם בשבילו גם כשעשה שטויות עוד לפני שהחלטתי לפרוש כולם פרשו לפני.. אני החלטתי שבאמת אין סיבה להמשיך לאחר מחיקת 80% מהכוח שלנו וככה גם חן עמי אביב שלומי ועוד כמה שחקנים... שוב חבל שירדתם לרמה הזאת המשך יום טוב :)

fireforge

New member
זה לא משנה לקחה או לא מי זוכר ...

אבל זה מצחיק מאוד שנכנסתם למשחק בכזה רעש וצילצולים ובאותה מהירות פרשת מה שאומר שלחן אין גב והוא נאלץ לפרוש ושאף אחד לא יטעה חן מורעל ותמיד היה ומת לעשות לעצמו שם בגינדיס אבל זה לא יקרה כי עכשיו לא אנחנו אלא הערבים שלכם יקרעו אותו חחח.

hen1xc

New member
רוצה לדעת את האמת?

כן בסבבה שלי לשחק אבל לא בכל מחיר לא במחיר ששבוע השקעתי בגידול מדינות וחיסול מדינות לאסף יש גבול לכל תעלול של ההנהלה ורוני יפנים את זה המדינות משולות לשחקנים מחקו מדינה = מחקו שחקן רוצה עוד הדגמות או שנפסיק בשלב הזה?

רונס

New member
מדינות כפולות.... צריכות להמחק

אם מתנהג כמו גנב ששוטר תופס אותו ומתלונן שעוצרים אותו.....

hen1xc

New member
חחחחחח

בינתיים תסבלו מפרישה המונית משחק הוגן עלאק השרת שלכם לא יכול להתקיים עם 3 אנשים בלבד וכולם אומרים לכם את זה אז אל תתחילו לחפש אלטרנטיבות רק התחלתם את השרת וכבר כל השחקנים בורחים מה זה אומר עליכם? רוני רון ויקטור.. בינתיים כל השחקנים פורשים העם אומר את דברו...

fireforge

New member
חמוד יש הבדל בין לפתוח 2-3 כפולות

לבין סקריפט שפותח 1200 מדינות !! יצאתם טמבלים (כרגיל) ושילמתם על זה לצערי לא שילמתם מחיר מלא והיו צריכים לנעול לכם הכל אבל... כסף מדבר פה

hen1xc

New member
שימחקו עם את המדינות בניהול של נדין

גם הם כפולות או שאין להם את האמצעים לכך... לירן אל תזיין את השכל איך רובי פתח לכם מאות מדינות, מה הוא עשה פו עם הלשון? יאלה אני באמת עפתי לישון חחח

Yogev1982

New member
אני לא באתי התנצח

ואני גם תמיד מדבר עובדות שיש מאוחוריהן הוכחות וכבר הוכחתי את זה בעבר ואני באמת לא מבין את הטענות יש הבדל בן לשחק עם כפולות לבן לפתוח עם 1200 מדינות ביומיים וחצי של השרת אתה הורסים כל סיכוי לתחרות אמיתית מול כאלה שאין להם את האמצעים באמת לא מבין את הטענות חביבי

למעלה