תמונות וחוויות - כריסמס רגטה

נילה כל הכבוד. מקנא בנחישות וברוח הצוות. לא מקנא ברטוב ובקור, כבר היינו שם (וחזרנו שוב ושוב, כנראה מתוך סניליות).

רון

לפני פחות משבוע אמרתי 'לא עושה את זה שוב' היום הכל כבר נזכר אחרת ואני יודעת איזה תשובה אתן להצעה דומה... (מכירה פה כמה שיגידו 'אמרתי לך') בטח מוכר לך תודה

לנילה- תענוג לקרוא ../images/Emo20.gif

איזה נחת... מאד מרגש אותי לראות את התלמידים שלי הופכים לימאים אוהבי ים, החוויה שלך גורמת לי לגאווה רבה, בתודה איתן.

בת ים

New member
../images/Emo51.gifעולה היישר ל../images/Emo63.gif הכפפות

איזה יופי, איזה כיף לקרוא. ידענו, ידענו שתגיעי רחוק

sysyv

New member
תודה על שיתוף הפורום בחוויות../images/Emo22.gif

נילה יש לך את היכולת בים וכעת את מוכיחה יכולת לא פחות חשובה - להביא את הריחות התחושות והפעולות לכדי המחשה. כל מי שקורא את התיאור מרגיש חלק מההרגשות שלכן ומתחבר ללילות הסערה, לרטיבות, כמו גם לימי השטיל והספקות אם מספיקים להגיע בזמן. ותדעי שלכל מי שעוד לא היה בהפלגות ארוכות הסיפור שלך הוא מתאבן אדיר. לילה טוב

soso_sami

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

עכשיו נכנסת באופן רשמי ומסודר לקהילת הימאים. לא עוד שייטת סתם אלא ימאית וההבדל פשוט...עכשיו אלא רק שאת יודעת להפליג, לשוט, לבלות. עכשיו את גם יודעת לספר את זה וזה לא פחות חשוב. מה לא נאמר, נכתב וסופר על "סיפורי הימאים" או "הפלברה על הפיתה" ולא אוסיף. כיף שבילית, כיף שחזרת, כיף שסיפרת ולא, אני לא אגיד...אמרתי לך!!

למעלה