"תמיד זה קורה כשאני עסוק מדי במשהו אחר"

"תמיד זה קורה כשאני עסוק מדי במשהו אחר" ../images/Emo4.gif

אוקי, אני אפתח ואומר שהייתה הערב הופעה מעולה אבל כמו שציינתי בכותרת, אני כנראה הייתי עסוקה במשהו אחר לגמרי..
הגעתי להופעה הזו מצויידת בחברה טובה שעד לשבוע שעבר מעולם לא שמעה את השם בעז בנאי והגיעה איתי מבלי להכיר אף שיר שלו כך שהייתה לה ממש חוויה ראשונית והיא נורא התלהבה ונהנתה
אני לעומתה ככל הנראה באמת הייתי עסוקה מדי במשהו אחר.. אני לא יודעת אם זו האווירה האינטימית (מדי אם תשאלו אותי..) בצוזאמן, הדרך הזוועתית לשם שלוותה בחרדות נוראיות (תאונה וזה, אל תשאלו, איילון כבר לא עושה לי טוב..) או אולי סתם זה שהיה לי קצר מדי.. ואני לא אומר שלא נהנתי כי אני לא יכולה שלא להנות כשבעז עומד מולי ושר. בעצם, אני לא יכולה שלא להנות כשבעז עומד מולי באופן כללי.. והיו גם כמה ביצועים מדהימים! יש שיר של בעז שנקרא "מכוון למטרה" כשבפעם הראשונה ששמעתי אותו בהופעה (ביאליק מתישהו נראה לי..) הייתי בטוחה שזה קאבר ומסתבר שזה לא.. שיר מקסים! ממש התלהבתי ממנו.. זו רק פעם שניה שאני שומעת אותו ולדעתי חבל שהוא לא משתלב בפלייליסטים של יותר הופעות.. והיה הפעם גם את "נהר ירוק", שפעם קודמת לא התלהבתי מהביצוע שלו בהופעה והיום הוא היה מינימליסטי ונורא כייפי, מאוד נהנתי ממנו.. גם הקישורים היו משעשעים ו..מעוררי מחשבה
הוא החליט שהוא רוצה לספר לנו על סדר יומו (הייתי בטוחה שאקבל עוד סיפור על המשחק עם הדגלים
) ואז הוא אמר שהוא קם בבוקר ופותח את העיתון (איזו טעות!) והתחיל לדבר על זה שהימים הם קשים ומצבינו קשה ושכולם יודעים את זה ומי שלא השיר הבא יסביר לו והתחיל לשיר את "גם כשאת מגמגמת"
(לחדשים וללא מעודכנים- הפועל הפסידו שבוע שעבר..) ואז הוא אמר שהוא לא כותב רק על קבוצות מקומיות אלא גם על ליגות לאומיות ושאת השיר הבא הוא מקדיש ל...מישהו. (לא שכחתי את השם, הוא רק אמר מישהו, זה הציטוט המדוייק
) ושר את "למי אכפת" (אין לי צל צילו של מושג מה הקשר ועל מה הוא דיבר) ואז הוא החליט שמספיק לדבר על כדורגל וצריך לדבר על הדברים החשובים באמת- סמים! [תזכורת: "כשכל החברים עושים קוק בשירותים אני תמיד אעדיף לעשות תרמוס תה בקופ"ח" (או משהו בסגנון)
] ושר את "נהר ירוק" (כמו שציינתי, ביצוע מעולה..) והיה גם ממה שאני זוכרת את "פריז בחורף", "נהנהנה", קאבר לחווה אלברשטיין (אני רשמית מאוהבת בקול של איתמר!), "קצב ברגליים" (שלפניו הוא אמר משהו על זה שיותר נחמד לדבר על פנטזיות של מישהו אחר..?
), "תנופה", "אהבת איש הפח" ולדעתי זהו.. לסיכום- יש שירים שהגרסא האקוסטית (ברמה הזו, כשזה רק בעז ואיתמר) עושה להם פחות טוב לדעתי כדוגמת "גם כשאת מגמגמת" שמפספס את הפואנטה שלו לגמרי ("אה באמת? לא קלטתי שהוא אמר את זה בסוף.."
) ויש שירים שזה עושה להם רק טוב כדוגמת "נהר ירוק" ולדעתי גם "הקליטה" שבלט לי מאוד בהעדרו.. שוב אני אומר, רוב הסיכויים אם לא כולם מצביעים על זה שהבעיה היא אצלי! אני במצב די מעורער מסתבר ואולי הגעתי עם ציפיות אחרות כי כל הסביבה שלי שם נורא נהנתה ולא הבינה על מה אני מדברת. למען האמת, גם אני לא ממש מבינה עדיין על מה אני מדברת אבל יצאתי בתחושה שהיה קצר מדי, מינימליסטי מדי ואולי אפילו שקט מדי (הן מבחינת הביצועים והן מבחינת הקהל..) אני ממש ממש (ועוד ממש אחד) אשמח אם תסתרו אותי ותספרו עד כמה שאני טועה, אני אפילו אעריך את זה, כי באמת שיש לי תחושה חזקה שהבעיה הייתה במצב רוח שלי ולא בביצועים של בעז ואיתמר אז תרגישו חופשי לאמת את תחושותיי
ונראה לי גם ששכחתי איזה כמה שירים (או שבאמת היה נורא קצר
) בקיצור- זורי, יעלי ודנה, אתן מוזמנות להוסיף ולחלוק..
המשך שבוע טוב!

bזוהר

New member
כנראה שזו תחושה שלך...

אני לא הרגשתי בזה, הופעה אקוסטית היא בד"כ שקטה (למרות שאני יכולה להבין למה את מתכוונת, אבל זה לא הפריע לי כי לא ציפיתי למשהו פחות שקט, לא יודעת..) אני בעיקר שמחתי לשמוע את השירים האלה שאני כ"כ אוהבת, כל התקופה האחרונה אני לא מצליחה לשמוע שום דבר חוץ מדבר אחד. ברור שבכל זאת אני כמעט כל לילה שומעת שיר אחד מסוים של בעז כהרגל אבל חוץ מזה מאוד התגעגעתי-לשירים האלה שמספרים את הנצחונות והעלבונות של סוף היום (אולי גם דרך אדים של שוקו חם)- כמו שבעז הזכיר בהופעה את סדר היום של איתמר רוטשילד (שקם בבוקר אך הבוקר לא קם בו) ושל עצמו כמו שעדי סיפרה ו"מה עם סדר היום של מישהו מכם?".. בקיצור עדי יש מצב שפשוט את הרגשת ככה ואפשר להבין אותך כי זה באמת היה שקט ואינטימי מאוד-ואגב לגבי האורך זה עבר גם לי ממש ממש ממש מהר.. ובאמת חברה שלך נהנתה זה היה ממש מגניב לראות... !! ויעל תודה רבה רבה על הטרמפ' :)

אולי הבעיה היא

שלא התגעגעתי מספיק?
אני? אין מצב, אני כבר מתגעגעת שוב..
נו טוב, יום יבוא ואני אבין מה עובר עליי, אבל אני שוב אומר שאני שמחה שזו רק אני..

TEENAGER1

New member
../images/Emo24.gif

רק רציתי לומר ש.. מותר לך לא להנות גם אם זו הופעה של בעז, ואת לא צריכה כ"כ להאשים את עצמך על זה... יכול להיות שבאמת הייתה הופעה פחות טובה, לכל אחד יש הופעות כאלה מדי פעם... וגם אם כן הייתה הופעה טובה וזו רק את שהרגישה ככה - זה בסדר גמור! תרגישי טוב ואני שמחה שאיכשהו נהנית

זה שמותר מותר הכל ../images/Emo13.gif

אבל זה לא קרה! כי באמת כן נהנתי.. סתם הייתי מנותקת קצת ומוטרדת מאוד אני מניחה, אבל באמת שאין לזה כל קשר לבעז/ איתמר או למלכות שישבו סביבי

paper pieces

New member
היי ../images/Emo9.gif

הייתי אתמול עם חברה בהופעה ושתינו מאוד נהננו...!! יש לו שירים כ"כ יפים - זה ממש הסגנון שאני אוהבת... והוא ממש מקסים!! בקיצור, אני ממש ממש שמחה שבאתי...... קראתי את התגובה שלך והאמת שאין לי למה להשוות.. אבל בתור הופעה ראשונה התרשמתי מאוד לטובה... בהתחלה קצת נרתעתי מזה שהמקום כ"כ קטן ושאין ממש אנשים אבל דווקא אהבתי את הקונספט של הופעה אינטימית ופרטית...... כשייצא לו הדיסק אין מצב שהוא יופיע במקום כ"כ קטן ושהופעה תהיה כ"כ זולה....... ואגב, באמת היה מאוד קצר.... פחות מ40 דקות אפילו לדעתי...... ו...... הנה הפלייליסט:

../images/Emo24.gif

אני ממש שמחה לשמוע!
והפלייליסט הזה חלקי כי הם עשו גם קאבר לחווה אלברשטיין ולדעתי עוד איזה שיר או שניים של בעז, אני חושבת שעם התוספת אני נתתי את הפלייליסט המלא
ואולי את צודקת, אני יכולה להשוות לביאליק (גם הופעה אקוסטית אבל עם 2 גיטרות..) ולתמונע (הופעה בהרכב מלא) כשבשתיהן המקום די מפוצץ והקהל מאוד משת"פ וכייפי.. כאן כל ה..30 (?) איש שהיו היו לי רדומים מדי.. זה משפיע עליי דברים כאלו, אני מה...מעודדות?!
ותכלס אני חושבת שזה היה בגלל שהמקום כ"כ קטן, אשכרה שמעו כל נשימה של כולם בערך
אז זה די מביך להיות משת"פ בסיטואציה הזו, שלא נדבר על כמה אני לא הייתי רוצה לעמוד שם במקום בעז, נראה לי נורא מאיים כשמישהו יושב לך פחות או יותר על הברכיים כשאתה מופיע.. (למרות שזה יכול להיות גם בביאליק, בהופעה האחרונה זו הייתי אני על גבע
) בקיצור, נשארנו בעיקר עם בעיית האינטימי מדי, מה שיצר מבחינתי בעיות וגם חלק מהעיבודים שמינימליזם ברמה של גיטרה אחת בלבד נשמע לי פחות טוב (כנראה ביחס לשאר..)

ו...חביתן? ../images/Emo6.gif אנחנו הולכים ומשתכללים..

בסוף עוד נגיע לחביתוש כשהוא בכלל טוען שהוא איש פח

לא ../images/Emo46.gif!

חביתוש הוא מרגע עם דודלי ואיש הפח הוא מהקוסם מארץ עוץ.. כאילו, tin man הוא מהקוסם, את רעיון ה-junk עוד לא הבנתי ונראה לי שטוב לי ככה
אני מתעלמת באלגנטיות בטענה שזו סתם טעות לא ברורה..

יופי לו שהוא עשוי מפח,

אבל הוא לא איש פח!
הוא לא איש, הוא חבית, זה כל הרעיון! איש הפח היה חוטב עצים שלקחו לו את היכולת להרגיש ולאהוב.. אצל חביתוש זה ממש לא הסיפור.. אי לכך ובהתאם לזאת- חביתוש הוא לא איש פח הוא רק חבית מפח!

אגב,

נזכרתי שהיה גם את "לא אוהב אף אחד" ואת "מרגיש כמו שבת", שניים מהשירים שאני הכי אוהבת ומשום מה שכחתי דווקא אותם בלילה
זה גם רשמית אומר שה"קצר מדי" שלי לא נכון.. אז כנראה שאני אכן סתם מעורערת בנפשי או משהו
והאמת שנראה לי שפשוט משהו באנרגיות היה לי חסר, לא מעבר לזה, אז סליחה על הבלבול למקרה שנגרם אחד כזה.. היה מעולה כרגיל, קצת פחות אנרגטי מהמצופה מבחינתי..

GalitLondon

New member
הרגשה שלי..

שפסיפסתי הופעה טובה.. ואחרי כל הפירוט, (שדרך אגב ממש העביר לי את האוירה האינטימית של ההופעה) זה קורה שלפעמים דברים עוברים דרכך ולא ממש מרגישים בתוך העניין .. סתם, פשוט יוצא לי להיות בהרבה הופעות ואני דיי מבינה, אבל בכל מקרה באמת נשמע שהיה מצוין למרות הכל.

ZoHaRoT

New member
שמחה שנהנת!

ואני כל כך רוצה שהאלבום יצא כבר! יש מלא שירים שאני לא מכירה...

למעלה