"תמיד זה קורה כשאני עסוק מדי במשהו אחר"

ZoHaRoT

New member
בצפר בצפר.... ושוב בצפר../images/Emo10.gif

לא לכולם יש שביתה

וואלה זה גם יום שני ../images/Emo4.gif

אני הרגע חזרתי אחרי שסיימתי את המבחן האחרון לתואר
7 טון ירד לי מהלב
בקרוב אצלך

ZoHaRoT

New member
היה לך 7 טון בלב?../images/Emo12.gif

שמחה בשביל שהם ירדו. :] ולי יש עוד זמן.... אני עכשיו בכיתה ט'... אז יש עוד את י' יא' יב'.

היו, היו.. תואר זה דבר מעיק.. ../images/Emo178.gif

נורא כיף ומלמד המון (גם על עצמך, לפחות אצלי..) אבל מעיק

בסך הכל נהניתי מאד

הייתה הופעה מאד נחמדה וגם מאד אינטימית. לי האינטימיות לא מפריעה. כן היו שירים שנשמעו לי שקטים מאד אבל זה כמו שזוהר אמרה היה מצופה מראש בתור הופעה אקוסטית ועוד כשיש גיטרה אחת בלבד. באמת הרבה יותר נהניתי בתמונע, ששם הייתה הופעה עם כל הלהקה, אבל כדי להגיד מה אני מעדיפה אני צריכה להיות ביותר הופעות מכל סוג. וכמובן שזה לא צריך לבוא האחד על חשבון השני. יש לי הרגשה שמה שהוריד לך קצת מההופעה היה בעיקר כל מיני לחצים שהיו לך מסביב. אבל אולי אני טועה. ואולי זה גם וגם וגם. "הקליטה" בלט לך מאד בהיעדרו? אני רק מדמיינת שהוא כן ביצע את השיר? ובקיצור, בגדול היה לי כיף בהופעה, והיה לי כיף איתכן, וזהו. את כל שאר הפרטים כבר כתבתן.

../images/Emo6.gif

את "הקליטה" הוא עשה בבאלנס כשישבנו שם שלושתנו והוא ואיתמר בערך..
בהופעה עצמה הוא לא ביצע אותו..

בעצם גם שם איתמר התחיל לנגן אותו

ועבר לנהנהנה נראה לי.. בכל אופן, בהופעה הוא לא בוצע.

אני לא צריכה באמת להסביר

למה ממני לא קיבלת, נכון? איכשהו לא באמת הייתי שם, עשיתי בכאילו לצערי הפעם..
חודש הבא אני מקווה שכבר תבואי גם סופסוף..

אגב, סתם כחומר למחשבה

וזה משהו שמכאן אני יכולה להגיד רק לך כי רק את היית שם כדי להשוות.. הרעיון של גיטרה אחת ברמת העיקרון לא מפריע לי בכלל, הרי גם במצדה זה היה רק בעז ואיתמר, אבל שם איך שלא יהיה העיבודים היו חיים ונורא כייפיים.. ככה שלא כמות הכלים על הבמה היא זו שהפריעה לי, רק העיבודים והמחסור באנרגיות מכל הצדדים.. בגדול אני ממש אוהבת הופעות אקוסטיות.. בקיצור, כבר ציינתי שהבעיה הייתה אך ורק אצלי?

למעלה