תעודותתתת!!!ממוצעים!!!...

אז ככה...

אורטכניון זה קבוצה של ילדים שמצטיינים במתמטיקה... הבצפר שלנו (אורט) עובד בשיתוף של הטכניון כדי להאיץ את לימודי המתמטיקה שלנו (זה כמו הקבצה א"א"א"א"א"א), ואז ידחו לנו את הצבא ונגמור תואר ראשון ב-י"ג, ואם נרצה גם תואר מהנדס ב-י"ד... לעומת אנשים אחרים אנחנו נגמור תואר בגיל 18-19 ואחרים בגילאים 23-30+..... קיצר, זה לילדים שמתקדמים במתמטיקה.....

הבנתי סופסוף אני בכיתה י' עולה לבוא

לבויאר איפה שאדם לומד...הוא לא ילד שם כבר אבל לא נורא...זה ביה"ס קשה קשה..לחכמים...
אז בטח יהיו כאלו דברים..!!!...העיקר שהבנתי חחח

חחחחח

אורטכניון זה רק לכיתות ז' (והחטים גם קיבלו), וזה רק בבצפר שלנו... ואני ויובל זכינו מקום 1 בתחרות הארצית! כבוד...

yuviz

New member
יווווווווווווווווווווו

את מירושליים והולכת ללמוד בביצפר של אדם המווווושלם?! ש=ה לך!

yuviz

New member
הילוש

איזה כיף לך! בת כמה את? איזה כיתה?? קוראים לה הילה?

אני ביסודי אז אני מקבלת רק ב..

אני ביה"ס יסודי(הבונים אני לומדת בכיתה ג') אז אני מקבלת ביום שישי אני מקווה שהנדסה אני יקבל צין טוב כי גרועה בזה אבל בשאר המקצועות אני בטוחה שיהיה טוב (אני בטוחה כי המורות אומרות לי שאני תלמידה טובה)

yuviz

New member
כיתה ג'?!

כיתה ג'? WTF?! סורי שגנבתי למישהו ת'משפט.. אני נונת לכם ת'קרדיט! אבל באמת וואט דה פאק.. חח בכיתה ג' לא גלשתי באינטרנט.. =\\ חח

לי גנבת..חחח../images/Emo10.gifלא נורא וווו

אחי בן 6 יש לו איסיקיו הוא גולש...והכל חחחחח..!ככה זה כבר!!2005 מיי דארלינגגגג

אה.....

זה "וואט דה פאק".... חחחחח, אני ככה שנה: 'הא? מה זה WTF???' חחחחחח, חחח, דנה עוד סיפור לרשימת: "הסיפורים של הילדה המואה שרוצה עבודות בפוטושופ אדוה..." חחחחח (המ"י).... חחחח.... איזה שולט... WTF... חחחחח, אני קצת משוגעת לאחרונה, עזבו... חחח

חחח טוב שאת לומדת מילים חדשות פה בפ

בפורום....... ובאי נגיד שאלומ לא ממש מילים חיוביות חחח..!

זה לא מילים חדשות...

אלו קיצורים חדשים.... חחחחחח עזבי גם אני מצחיקה את עצמי.... אני יודעת מה זה FUCK..... חחח, יובל, כתבו על הלב בקיר של ז'2 FUCK... אז אני כזה: "באמת לב חרמן......" כי יש את הבדיחה הזאת..... עזבי..

yuviz

New member
וואלה?!

המורה שלהם סופר קשוחה.. איך היא נתנה להם?! ואת יודעת שגם ב-ז'2 אז יש על הקיר כזה כתוב בוורוד מקושט עם ורוד- "פינת הבנים" אולי זה פינה שבנות כותבות בה על בנים.. =\\ טוב שיהיהההה חח

חחחחחחחח

בטח רענן כתב את זה והתכוון שזה יהיה "פינת הקוקסינלים..." במילה ידידותית: "בנים"... חחח, עזבו גם אני התחרפנתי

yuviz

New member
חחחח

אז סורי.. זכויות שמורות לך.. מוזר לי =\\.. כיתה ג'.. לגלוש באינטרנט.. חשבתי שבכיתה ג' מלבישים ברביות =\\... תעזבו אותי- ה=ת=ח=ר=פ=נ=ת=י

למעלה