תראו דוגמא לרוע לב של שמאלנים. הכתב אילן לוקאץ מוקיע באופן חלאתי את אביו של אחד החטופים אשר מעז להתנגד לעסקה.....

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמה רוע לב יש בחלק ניכר מהשמאלנים המצחינים הללו. כמה חלאתיות , רפש אנושי.

אין לכם מושג עד כמה אני נגעל מכם. גם אוטואנטישמים , גם צבועים , גם כזבנים , גם רעים בצורה שלא תאמן. איכס , להקיא.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

אין לכם מושג עד כמה אני נגעל מכם. גם אוטואנטישמים , גם צבועים , גם כזבנים , גם רעים בצורה שלא תאמן. איכס , להקיא.

רפש אנושי הוא האיש שהתעלם מכל האזהרות. האיש שסירב לחסל את סינואר. האיש שמסרב לפגוש את משפחות החטופים. האיש שסירב לפגוש את ראש העיר של קריית שמינה כי אינו איש ליכוד. האיש שנכנע לגחמות של דרעי, של בנגביר, של סמוט ושל שאר החלאות שמזנבות בתקציבי המדינה. זה האיש הרופס שבשל התנהלותו הפחדנית חיילינו משלמים בחייהם בשל הדישדוש הלא נגמר. האיש שבניו משתמטים משירות והוא דואג לבטלן מביניהם לזוג של שומרי ראש. כן זה האיש ורק אנשים חסרי בינה ממשיכים ותומכים במלאך החבלה הזה, שלא ינום ולא יישן עד שיהרוס כל דשא שעדיין צומח במדינתנו.

רוב הזמן נח

Well-known member
רפש אנושי הוא האיש שהתעלם מכל האזהרות. האיש שסירב לחסל את סינואר. האיש שמסרב לפגוש את משפחות החטופים. האיש שסירב לפגוש את ראש העיר של קריית שמינה כי אינו איש ליכוד. האיש שנכנע לגחמות של דרעי, של בנגביר, של סמוט ושל שאר החלאות שמזנבות בתקציבי המדינה. זה האיש הרופס שבשל התנהלותו הפחדנית חיילינו משלמים בחייהם בשל הדישדוש הלא נגמר. האיש שבניו משתמטים משירות והוא דואג לבטלן מביניהם לשומר ראש. כן זה האיש ורק אנשים חסרי בינה ממשיכים ותומכים במלאך החבלה הזה שלא ינום ולא יישן עד שיהרוס כל דשא שעדיין צומח במדינתנו.
איך תחסל את סינואר או הנייה ללא כיבוש עזה כמו שעושים היום?. ועדיין לא הצליחו לחסל אותם

והשמאל כל השנים התנגד בתוקף למלחמה בעזה עם כניסה רגלית. אבל הוא לא התנגד להכנסת פועלים מעזה, שאמר שהם יתרמו לשקט.

SupermanZW

Well-known member
איך תחסל את סינואר או הנייה ללא כיבוש עזה כמו שעושים היום?. ועדיין לא הצליחו לחסל אותם

והשמאל כל השנים התנגד בתוקף למלחמה בעזה עם כניסה רגלית. אבל הוא לא התנגד להכנסת פועלים מעזה, שאמר שהם יתרמו לשקט.
כבר הייתה הזדמנות פז לחסל את סינוואר, אפשר היה להוריד את המטוס הפרטי שהטיס אותו לקטאר.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רפש אנושי הוא האיש שהתעלם מכל האזהרות. האיש שסירב לחסל את סינואר. האיש שמסרב לפגוש את משפחות החטופים. האיש שסירב לפגוש את ראש העיר של קריית שמינה כי אינו איש ליכוד. האיש שנכנע לגחמות של דרעי, של בנגביר, של סמוט ושל שאר החלאות שמזנבות בתקציבי המדינה. זה האיש הרופס שבשל התנהלותו הפחדנית חיילינו משלמים בחייהם בשל הדישדוש הלא נגמר. האיש שבניו משתמטים משירות והוא דואג לבטלן מביניהם לזוג של שומרי ראש. כן זה האיש ורק אנשים חסרי בינה ממשיכים ותומכים במלאך החבלה הזה, שלא ינום ולא יישן עד שיהרוס כל דשא שעדיין צומח במדינתנו.
מסכן נתניהו. אתם מאשימים אותו גם בנפילת בית ראשון ע"י נבוכדנאצר וגם בנפילת בית שני על ידי טיטוס וגם כשהחתול של השכנה נתקע מבלי יכולת לרדת על צמרת של עץ. אתם איבדתם קשר עם המציאות.

נתניהו מתכנן מהלכים מדיניים ע"פ הערכות מודיעיניות בטחוניות או במילים אחרים מהלכים מדיניים נקבעים גם בהתחשב בהערכות מודיעיניות של מטכ"ל השמאלנים הצהלי שהביא עלינו את פאשלת השביעי לאוקטובר.

אם הצבא מעריך שפניו של סינוואר לשלום או להרגעה אז הוא מביא זאת בפני הדרג המדיני ואז הדרג הפוליטי מתכנן מהלכים מדיניים תואמי הערכות בטחוניות אבל מה לעשות שמטכ"ל צה"ל מורכב מפולטיקאים שמאלנים לובשי מדי צה"ל אשר מנסים לייצר קורלציה בין הערכות מודיעיניות לתפיסת עולם פוליטית שמאלנית - זו מהות הקונספציה.

מה לעשות שמטכ"ל השמאלנים הצה"לי מחרבן על הדרג המדיני הממונה עליו - הרי הם כינסו ישיבה דחופה שלוש שעות לפני תחילת מתקפת השביעי לאוקטובר ולא טרחו בכלל לעדכן את ראש ממשלת ישראל או הדרג המדיני בממצאים החמורים והמדאיגים שהביא המודיעין טרם המתקפה.

האשמה במפלת השביעי לאוקטובר מוטלת כולה על הצבא והשב"כ. איך בשם אלוהים יתכן שהצבא החזק במזרח התיכון יפסיד לשלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל ? המחבלים הללו ביצעו שואה באזרחי ישראל ואתה מעז להאשים את נתניהו ? חחחחח

זה כמו שתבוא עכשיו ותאשים את נשיא ארה"ב רוזוולט במפלת ארה"ב ליפאן באי הפנינים (פרל הרבור) בשנת 41 שם נרצחו 3000 חיילים אמריקאים. יש לך מושג בכלל עד כמה טענתך לא תופסת מים. צבא מקצועי המגן על גבולנו הדרומי לא יכול להרשות לעצמו שהגבול יחתך כמו חמאה על ידי חבורת ערבים נטולי טנקים , תותחים , חיל אוויר ועוד.....אינך מבין עד כמה טענתך מגוחכת ?

עזוב. אין לי אפילו חשק לענות על שאר טענותיך המופרכות , הן אינן ראויות לתגובה , אתה בסה"כ מדברר את פלג "רק לא ביבי" שלטענותיו אין מינימום אחיזה במציאות.

SupermanZW

Well-known member
מסכן נתניהו. אתם מאשימים אותו גם בנפילת בית ראשון ע"י נבוכדנאצר וגם בנפילת בית שני על ידי טיטוס וגם כשהחתול של השכנה נתקע מבלי יכולת לרדת על צמרת של עץ. אתם איבדתם קשר עם המציאות.

נתניהו מתכנן מהלכים מדיניים ע"פ הערכות מודיעיניות בטחוניות או במילים אחרים מהלכים מדיניים נקבעים גם בהתחשב בהערכות מודיעיניות של מטכ"ל השמאלנים הצהלי שהביא עלינו את פאשלת השביעי לאוקטובר.

אם הצבא מעריך שפניו של סינוואר לשלום או להרגעה אז הוא מביא זאת בפני הדרג המדיני ואז הדרג הפוליטי מתכנן מהלכים מדיניים תואמי הערכות בטחוניות אבל מה לעשות שמטכ"ל צה"ל מורכב מפולטיקאים שמאלנים לובשי מדי צה"ל אשר מנסים לייצר קורלציה בין הערכות מודיעיניות לתפיסת עולם פוליטית שמאלנית - זו מהות הקונספציה.

מה לעשות שמטכ"ל השמאלנים הצה"לי מחרבן על הדרג המדיני הממונה עליו - הרי הם כינסו ישיבה דחופה שלוש שעות לפני תחילת מתקפת השביעי לאוקטובר ולא טרחו בכלל לעדכן את ראש ממשלת ישראל או הדרג המדיני בממצאים החמורים והמדאיגים שהביא המודיעין טרם המתקפה.

האשמה במפלת השביעי לאוקטובר מוטלת כולה על הצבא והשב"כ. איך בשם אלוהים יתכן שהצבא החזק במזרח התיכון יפסיד לשלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל ? המחבלים הללו ביצעו שואה באזרחי ישראל ואתה מעז להאשים את נתניהו ? חחחחח

זה כמו שתבוא עכשיו ותאשים את נשיא ארה"ב רוזוולט במפלת ארה"ב ליפאן באי הפנינים (פרל הרבור) בשנת 41 שם נרצחו 3000 חיילים אמריקאים. יש לך מושג בכלל עד כמה טענתך לא תופסת מים. צבא מקצועי המגן על גבולנו הדרומי לא יכול להרשות לעצמו שהגבול יחתך כמו חמאה על ידי חבורת ערבים נטולי טנקים , תותחים , חיל אוויר ועוד.....אינך מבין עד כמה טענתך מגוחכת ?

עזוב. אין לי אפילו חשק לענות על שאר טענותיך המופרכות , הן אינן ראויות לתגובה , אתה בסה"כ מדברר את פלג "רק לא ביבי" שלטענותיו אין מינימום אחיזה במציאות.
Two wrongs don't make a right.
מחדלי הדרג הצבאי אינם מצדיקים את מחדלי הדרג המדיני, גם לא להיפך.

evglev1

Well-known member
מנהל

כשנתניהו רוצה הוא יודע לדחות המלצות של אנשי מקצוע כמו בקורונה, כמו בפתיחת מנהרת החשמונאים וכמו בניסיון לחסל את חאלד משעל בירדן. ביבי תמיד רוצה להראות שהוא מבין יותר מהמומחים בתחום. כך שאם הוא לא היה רוצה הוא לא היה מקבל את הדעה ונגיד אפילו החמאס באמת מורתע עדיין יש את הג'יהאד האסלאמי, אז באיזה זכות מפקירים את הנגב ומשאירים שם פחות חיילים משוויץ שמה בגבול שלה?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כשנתניהו רוצה הוא יודע לדחות המלצות של אנשי מקצוע כמו בקורונה, כמו בפתיחת מנהרת החשמונאים וכמו בניסיון לחסל את חאלד משעל בירדן. ביבי תמיד רוצה להראות שהוא מבין יותר מהמומחים בתחום. כך שאם הוא לא היה רוצה הוא לא היה מקבל את הדעה ונגיד אפילו החמאס באמת מורתע עדיין יש את הג'יהאד האסלאמי, אז באיזה זכות מפקירים את הנגב ומשאירים שם פחות חיילים משוויץ שמה בגבול שלה?
לא יקירי. אתה טועה ומטעה ואני אסביר מדוע.

דעותיהם של אנשי המקצוע בתחום הקורונה היו חלוקות בנושאים רבים מה שאיפשר לנתניהו מרחב תמרון וזה שונה לחלוטין ממטכ"ל השמאלנים הצה"לי שאין בו שום חילוקי דעות וכך ראש הממשלה מסונדל ואין לו שום אפשרות לבחור בדעה שונה שכן אם חס וחלילה יתרחש אסון תוקם ועדת חקירה בה יבדקו את שיקול הדעת של ראש הממשלה והם יבקשו לדעת מדוע ראש ממשלת ישראל התעלם לחלוטין מדעתם המקצועית של הדרג המקצועי שלו......את ההמשך אתה יכול להבין לבד.

אל תתחכם יבגני. הדרג הצבאי (מטכ"ל צה"ל) מחרבן על הדרג המדיני פשוט מפני שיש בו מונופול דעות לשמאל. מדובר במועדון חברים סגור לשמאלנים שלא מאפשרים לשום קצין בעל דעה ניצית/התקפית להכנס אליו וכך , כשאין חילוקי דעות הדרג המדיני מסונדל וחייב לפעול ע"פ דעת הקצינים שבפועל הם שמאלנים בכל רמ"ח אבריהם ושס"ה גידיהם. זה מה שקרוי קונספציה.

Harrington

Well-known member
מנהל

נבלה סרוחה. יש לציין שהוא לא הראשון שתוקף הורים של חטופים שעמדותיהם שונות מעמדות הדיפ-סטייט (לצורך העניין, התקשורת הישראלית הממסדית) במילים בוטות וחריפות (שאף גרמו בעבר לבכי באולפן חי).

evglev1

Well-known member
מנהל
נבלה סרוחה. יש לציין שהוא לא הראשון שתוקף הורים של חטופים שעמדותיהם שונות מעמדות הדיפ-סטייט (לצורך העניין, התקשורת הישראלית הממסדית) במילים בוטות וחריפות (שאף גרמו בעבר לבכי באולפן חי).
והעיקר לדבר כמה השרים וחברי הכנסת של הח"כים מגלים חוסר רגישות כלפי המשפחות, בדגש על סמוטריץ' שאמר שהחטופים לא הכי חשובים ושאל אם החמאס בתמורה לחטופים דורש 20 ישראלים שלא יהיו חטופים אלא ממש קורבן אדם שהולכים להרוג אותם אז לפי ההיגיון שבכל מחיר, אז בכל מחיר זה גם זה. אבל עמדות שונות מאלה של עינב צונגאוקר מותר לתקוף חופשי בתקשורת.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל

וכדאי גם שתזכור מי היו אלה שבנו עבורך ועבור שכמותך את הארץ מר מכפיש 0מול שכמוך:
א. אלה לא היו בני נתניהו לדורותיהם, אלה שבילו שנים ארוכות משנותיהם באמריקה הנעימה.
ב. זכור גם את מה שאמר על נתניהו איש ימין מובהק בשם יצחק שמיר: הוא היה האיש שראה את הנולד וכינה אותו "מלאך חבלה".

שחר 676

Well-known member
מנהל
וכדאי גם שתזכור מי היו אלה שבנו עבורך ועבור שכמותך את הארץ מר מכפיש 0מול שכמוך:
א. אלה לא היו בני נתניהו לדורותיהם, אלה שבילו שנים ארוכות משנותיהם באמריקה הנעימה.
ב. זכור גם את מה שאמר על נתניהו איש ימין מובהק בשם יצחק שמיר: הוא היה האיש שראה את הנולד וכינה אותו "מלאך חבלה".
תקשיב טוב. אין שום קשר בין השמאל הקשוח והמותאם למציאות שהקים את המדינה לבין השמאל האנטי פטריוטי , המפונק והאוטואנטישמי המאפיין את מרבית השמאל של העת הנוכחית. (מלבד הגזענות המחליאה)

שמיר לא סימפט את נתניהו וגם רבין לא סימפט את פרס ויש עוד אין ספור דוגמאות לשנאות פוליטיות. מספיק לערבב מין בשאינו מינו.

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
תקשיב טוב. אין שום קשר בין השמאל הקשוח והמותאם למציאות שהקים את המדינה לבין השמאל האנטי פטריוטי , המפונק והאוטואנטישמי המאפיין את מרבית השמאל של העת הנוכחית. (מלבד הגזענות המחליאה)

שמיר לא סימפט את נתניהו טגם רבין לא סימפט את פרס ויש עוד אין ספור דוגמאות לשנאות פוליטיות. מספיק לערבב מין בשאינו מינו.
זה מה שנוח לך לומר. תחיה עם זה עד שבסוף גם אצלך ייפול האסימון וזה לא יקרה בעוד זמן רב. אתה עוד תחלים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אצלו זה מעבר ל"נוח" והאסימון כבר נפל, למרות שאתה לא רואה זאת. הוא פשוט פועל לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן.
אין ספק שאני שונא את חוסר הפטריוטיות , את האוטואנטישמיות , הצביעות והגזענות המאפיינים את רובו המכריע של מחנה השמאל הישראלי.

אני מפוכח ומציאותי ואני קורא לילד בשמו. שמאלנים לא אוהבים שהאמת מוטחת בפרצופם.

אגב. אני תומך בגיוס חרדים ע"פ יעדי צה"ל - סתם בכדי לסבר את האוזן.

שחר 676

Well-known member
מנהל
זה מה שנוח לך לומר. תחיה עם זה עד שבסוף גם אצלך ייפול האסימון וזה לא יקרה בעוד זמן רב. אתה עוד תחלים.
לא יודע מה יהא בעתיד אבל אני םכריע ע"פ שיקול דעתי שאומר כך : לנתניהו יש המון מגרעות אולם ביחס ליתר המועמדים (גנץ, לפיד, ליברמן" הוא "הגרוע הפחות" מה שמבהיר היטב את תפיסת עולמי.

יש לי המון ביקורת על נתניהו אבל אין ספק בעיני שהוא הרבה פחות גרוע מנציגי השמאל.

1ספי11

Well-known member
לא יודע מה יהא בעתיד אבל אני םכריע ע"פ שיקול דעתי שאומר כך : לנתניהו יש המון מגרעות אולם ביחס ליתר המועמדים (גנץ, לפיד, ליברמן" הוא "הגרוע הפחות" מה שמבהיר היטב את תפיסת עולמי.

יש לי המון ביקורת על נתניהו אבל אין ספק בעיני שהוא הרבה פחות גרוע מנציגי השמאל.
כשונא המדינה אתה מוכן להמשיך ללקק לנתניהו שאחראי לאסון הגדול ביותר שהוא הביא.
איזה טמטום מחשבתי נוצר כאן .

למעלה