תראו דוגמא לרוע לב של שמאלנים. הכתב אילן לוקאץ מוקיע באופן חלאתי את אביו של אחד החטופים אשר מעז להתנגד לעסקה.....

דגלמנגל

Well-known member
כמה רוע לב יש בחלק ניכר מהשמאלנים המצחינים הללו. כמה חלאתיות , רפש אנושי.

אין לכם מושג עד כמה אני נגעל מכם. גם אוטואנטישמים , גם צבועים , גם כזבנים , גם רעים בצורה שלא תאמן. איכס , להקיא.

נגעל, נגעל, אבל לא מפספס שום הזדמנות להתפלש בגועל. זה נשמע כמו סתירה פנימית. אתה אוהב את מה שגורם לך להקיא.
נראה שאתה פשוט אוהב להקיא ושמח על כל חתיכת גועל נפש שניקרית בדרכך. ואת זה אני שולח לך במקל, כדי שלא להינגע ח"ו.

אלפיני

Well-known member
נגעל, נגעל, אבל לא מפספס שום הזדמנות להתפלש בגועל. זה נשמע כמו סתירה פנימית. אתה אוהב את מה שגורם לך להקיא.
נראה שאתה פשוט אוהב להקיא ושמח על כל חתיכת גועל נפש שניקרית בדרכך. ואת זה אני שולח לך במקל, כדי שלא להינגע ח"ו.
אהבתי את המקל. אל תשכח ליווי מסכת אב"ך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
חובה לספר לכם השמאלנים עד כמה אני נגעל מאופייכם. מהרוע , מהאוטואנטישמיות , מהצביעות. שליחות ערכית.

מה אוכל לומר לכם....בסופו של דבר גם אתם ברואיו של הקדוש ברוך הוא. אולי הוא ברא אתכם על רשעותכם בכדי שנוכל להבדיל בין אור לחושך ? אין לדעת.

The Real Big Joe

Well-known member
חובה לספר לכם השמאלנים עד כמה אני נגעל מאופייכם. מהרוע , מהאוטואנטישמיות , מהצביעות. שליחות ערכית.

מה אוכל לומר לכם....בסופו של דבר גם אתם ברואיו של הקדוש ברוך הוא. אולי הוא ברא אתכם על רשעותכם בכדי שנוכל להבדיל בין אור לחושך ? אין לדעת.
אילו היה כוח עליון שיצר אותך, הוא היה עושה לך recall.

דגלמנגל

Well-known member

אאאההה... אז הקדוש ברוך הוא עשה אותך מין מתפלש בדרעק בשמחה. אתה בטח יודע, שהוא ברא עוד חיה אחת (חיפאית) שמתפלשת כמוך ובאותה שביעות רצון.
על בטוח יש ביניכם קרבה, אם לא משפחתית, אז אחרת. כדאי שתבדוק, מי יודע, אולי תמצא סוף סוף מישהו שאוהב אותך. או לפחות דומה לך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אאאההה... אז הקדוש ברוך הוא עשה אותך מין מתפלש בדרעק בשמחה. אתה בטח יודע, שהוא ברא עוד חיה אחת (חיפאית) שמתפלשת כמוך ובאותה שביעות רצון.
על בטוח יש ביניכם קרבה, אם לא משפחתית, אז אחרת. כדאי שתבדוק, מי יודע, אולי תמצא סוף סוף מישהו שאוהב אותך. או לפחות דומה לך.
אתה חייב להבין שאני רואה לעצמי חובה מוסרית וערכית לספר "בשבחכם" לאחרים.

מעבר לכך - חשוב מאד להציב מראה אמיתית מול פרצופכם בכדי שגם אתם תגעלו מהתנהגותכם.

דגלמנגל

Well-known member
אתה חייב להבין שאני רואה לעצמי חובה מוסרית וערכית לספר "בשבחכם" לאחרים.

מעבר לכך - חשוב מאד להציב מראה אמיתית מול פרצופכם בכדי שגם אתם תגעלו מהתנהגותכם.
אני מבין שיש לך חובה מוסרית להקיא. אמרת גם שאתה נהנה מזה.
מה עוד אתה רוצה?

למעלה