תראו דוגמא לרוע לב של שמאלנים. הכתב אילן לוקאץ מוקיע באופן חלאתי את אביו של אחד החטופים אשר מעז להתנגד לעסקה.....

evglev1

Well-known member
מנהל
תקשיב טוב. אין שום קשר בין השמאל הקשוח והמותאם למציאות שהקים את המדינה לבין השמאל האנטי פטריוטי , המפונק והאוטואנטישמי המאפיין את מרבית השמאל של העת הנוכחית. (מלבד הגזענות המחליאה)

שמיר לא סימפט את נתניהו וגם רבין לא סימפט את פרס ויש עוד אין ספור דוגמאות לשנאות פוליטיות. מספיק לערבב מין בשאינו מינו.
עובדה ששמיר ז"ל היה אידיאליסט ובכל זאת הוא תמך בפרימריז בשרון ז"ל או ליתר דיוק היה רל"בניק של הליכוד ותמך בשרון ז"ל שהוא מתנגד לו אידיאולוגית קשות כי שרון ז"ל כבר דיבר על הצורך בהקמת מדינה פלסטינית, ובגלל ששמיר ז"ל היה נגד וגם נתניהו טען שהוא נגד חשבו לגייס את שמיר ז"ל לקמפיין של נתניהו וקרה בדיוק להיפך. אז רובי ריבלין נהג באותה צורה, את זה אפשר לייחס למעבר שלו לשמאל, אבל שמיר ז"ל מעולם לא עבר לשמאל ובכל זאת כל כך שנא את נתניהו או כל כך פחד ממנו או כל כך לא בטח שהוא תמך במי שהצהיר מראש שהוא בועט באידיאולוגיה של הליכוד ותומך נלהב של שתי מדינות לשני עמים. אז מכיוון ששמיר ז"ל התנגד נחרצות למדינה פלסטינית, אז נראה שהוא ידע דברים נוראיים על נתניהו שהוא למעשה הצביע במועמד של שתי מדינות כי המועמד של מדינה אחת היה מפלצתי מדי בשבילו.

וגם שמיר ז"ל לא סימפט את שרון ז"ל, שרון ז"ל עשה את המוות לשמיר ז"ל כראש ממשלה ולמעשה אולי גם אחראי בעקיפין לנפילתו כי אנשי מועצת יש"ע ואנשי תחיה בדגש על גאולה כהן ז"ל, שלא נתנה לשמיר ז"ל רגע של ליהנות מהפסק אחרי וועידת מדריד, אז הם השלו את עצמם שתחת שלטון שרון ז"ל יהיה להם טוב מאשר תחת שמיר ז"ל ויכולה להיות ממשלה ימנית מזו של שמיר ז"ל ולכן מולדת ותחיה הפילו את שמיר ז"ל כי חשבו שיריביו בליכוד בדגש על אריק שרון ז"ל יכול לעמוד על עקרונות טוב יותר. אז למעשה עד שנתניהו הפך לראש ממשלה, היריבות בין רבין ז"ל לפרס ז"ל דווקא מקבילה ליריבות בין שמיר ז"ל לשרון ז"ל ובכל זאת ב-2003 בין שרון ז"ל לביבי, שמיר ז"ל ראה בשרון ז"ל את הרע במיעוטו.

The Real Big Joe

Well-known member
כמה רוע לב יש בחלק ניכר מהשמאלנים המצחינים הללו. כמה חלאתיות , רפש אנושי.

אין לכם מושג עד כמה אני נגעל מכם. גם אוטואנטישמים , גם צבועים , גם כזבנים , גם רעים בצורה שלא תאמן. איכס , להקיא.

אפילו הישות המומצאת עצרה את אברהם אבינו ומנעה את הקרבת בנו למען "מטרה".
כל אדם סביר לפחות תוהה האם העלאת הבן על מזבח הפוליטי אינה חריגה מנורמות אנושיות מקובלות.

evglev1

Well-known member
מנהל
אפילו הישות המומצאת עצרה את אברהם אבינו מומהעה את הקרבת בנו למען "מטרה".
כל אדם סביר לפחות תוהה האם העלאת הבן על מזבח הפוליטי אינה חריגה מנורמות אנושיות מקובלות.
השארת רוצחים בכלא זה לא מזבח פוליטי, במיוחד רוצחים שמעולם לא התחרטו ותמיד הבהירו שיחזרו לרצוח אם יצאו מהכלא. הוא היה שמח אם בנו היה משתחרר כמו נועה ארגמני. ואגב אותו אברהם כשהאחיין שלו לוט נפל בשבי הוא לא ניהל מו"מ עם החוטפים למרות שהיה מדובר בארבע אימפריות חזק אלא יצא לפעולות קומנדו כדי לחלץ את האחיין שלו!!!

The Real Big Joe

Well-known member
השארת רוצחים בכלא זה לא מזבח פוליטי, במיוחד רוצחים שמעולם לא התחרטו ותמיד הבהירו שיחזרו לרצוח אם יצאו מהכלא. הוא היה שמח אם בנו היה משתחרר כמו נועה ארגמני. ואגב אותו אברהם כשהאחיין שלו לוט נפל בשבי הוא לא ניהל מו"מ עם החוטפים למרות שהיה מדובר בארבע אימפריות חזק אלא יצא לפעולות קומנדו כדי לחלץ את האחיין שלו!!!
אתה קורא מה שאתה כותב? אני לא יודע מה גילך אבךל כנראה אין לך ילדים, ואינך מבין מהם רגשות אב אמיתיים.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אפילו הישות המומצאת עצרה את אברהם אבינו ומנעה את הקרבת בנו למען "מטרה".
פה ממוקמת הבעיה של השמאל. אתם לא מסוגלים לקבל את העובדה שיש אנשים שחושבים אחרת מכם.

אותו אב חושב שהסיכויים להצלת בנו תלויים בהגברת הלחץ הצבאי על חמאס ולכן הוא מתנגד לעסקה. יכולים להסכים או לחלוק אבל יש לו זכות מלאה לחשוב כך. גם לשרץ השמאלני המתועב שבחר להתגולל עליו יש זכות מלאה לטעון את הטיעון המצחין מרוע אותו טען ואני בחרתי להסביר באמצעותו את רוע הלב המאפיין את מרבית מחנה השמאל הכל כך באוש מרוע בעיניי.

1ספי11

Well-known member
פה ממוקמת הבעיה של השמאל. אתם לא מסוגלים לקבל את העובדה שיש אנשים שחושבים אחרת מכם.

אותו אב חושב שהסיכויים להצלת בנו תלויים בהגברת הלחץ הצבאי על חמאס ולכן הוא מתנגד לעסקה. יכולים להסכים או לחלוק אבל יש לו זכות מלאה לחשוב כך. גם לשרץ השמאלני המתועב שבחר להתגולל עליו יש זכות מלאה לטעון את הטיעון המצחין מרוע אותו טען ואני בחרתי להסביר באמצעותו את רוע הלב המאפיין את מרבית מחנה השמאל הכל כך באוש מרוע בעיניי.
צביעות של ימני שונא ישראל.
מה אתה וחבריך שונאי המדינה אומרים על הורי החטופים. מאשימים אותם בבגידה.
פתאום קפצת ילדון זב חוטם.

שחר 676

Well-known member
מנהל
צביעות של ימני שונא ישראל.
מה אתה וחבריך שונאי המדינה אומרים על הורי החטופים. מאשימים אותם בבגידה.
פתאום קפצת ילדון זב חוטם.
אין לי שום ביקורת על הורי החטופים. אם חלילה מי מבני משפחתי הקרובים היה חטוף בעזה הייתי יוצא להפגין בדיוק כמוהם אבל יש להבין שיש לי מעורבות רגשית. אם בנו של נתניהו היה חטוף בעזה הוא היה פסול מלנהל משא ומתן עם חמאס. מה לא ברור לך ?

ראש ממשלה מביט על הסיטואציה ממעוף הציפור , מתוך אחריות לאומית לכלל תושבי מדינת ישראל ואני חוזר ומסביר לך שאם חמאס לא יוכרע טוטאלית מצבה הבטחוני של מדינת ישראל יוחמר שבעתיים.

חמאס לא ישחרר את כל החטופים ללא הסכם הפסקת לחימה כולל , ללא החזרת כל המחבלים היושבים בכלא בישראל והשארת שלטון חמאס בעזה. לא יהיה הסכם אילו ישראל לא תעמוד בכל התנאים הללו ובמיוחד הסעיף האחרון אותו מניתי. ממשלה שתכנע לתנאים הללו גוזרת על מדינת ישראל אבדן הרתעה טוטאלי וערמות של פיגועים/מלחמות או במילים אחרות אוי ואבוי לנו אם נעז לא להכריע את חמאס.

אתם השמאלנים מבקשים לבצע את העסקה לא מתוך דאגה לחיי החטופים או לבטחון מדינת ישראל - אתם מבקשים לבצע את העסקה בשל אג'נדה פוליטית , אתם מבקשים להציג את נתניהו ככישלון בטחוני , אתם מבקשים לשלול ממנו את התואר "מר בטחון" כי אתם מאמינים שזה יהיה סופו הפוליטי ולשם כך אתם מוכנים להקריב את בטחון ישראל. כמה רוע יש בכם , נורא , פשוט נורא !

1ספי11

Well-known member
הצביעות המגעילה של הביביסטים .
לא שמענו אותו מצייץ כנגד חברי הממשלה וכנגד מכונת הרעל הביביסטית שתקפה את הורי החטופים.
חלאה מטונפת פתאום התעוררת?

אין לי שום ביקורת על הורי החטופים. אם חלילה מי מבני משפחתי הקרובים היה חטוף בעזה הייתי יוצא להפגין בדיוק כמוהם אבל יש להבין שיש לי מעורבות רגשית. אם בנו של נתניהו היה חטוף בעזה הוא היה פסול מלנהל משא ומתן עם חמאס. מה לא ברור לך ?

ראש ממשלה מביט על הסיטואציה ממעוף הציפור , מתוך אחריות לאומית לכלל תושבי מדינת ישראל ואני חוזר ומסביר לך שאם חמאס לא יוכרע טוטאלית מצבה הבטחוני של מדינת ישראל יוחמר שבעתיים.

חמאס לא ישחרר את כל החטופים ללא הסכם הפסקת לחימה כולל , ללא החזרת כל המחבלים היושבים בכלא בישראל והשארת שלטון חמאס בעזה. לא יהיה הסכם אילו ישראל לא תעמוד בכל התנאים הללו ובמיוחד הסעיף האחרון אותו מניתי. ממשלה שתכנע לתנאים הללו גוזרת על מדינת ישראל אבדן הרתעה טוטאלי וערמות של פיגועים/מלחמות או במילים אחרות אוי ואבוי לנו אם נעז לא להכריע את חמאס.

אתם השמאלנים מבקשים לבצע את העסקה לא מתוך דאגה לחיי החטופים או לבטחון מדינת ישראל - אתם מבקשים לבצע את העסקה בשל אג'נדה פוליטית , אתם מבקשים להציג את נתניהו ככישלון בטחוני , אתם מבקשים לשלול ממנו את התואר "מר בטחון" כי אתם מאמינים שזה יהיה סופו הפוליטי ולשם כך אתם מוכנים להקריב את בטחון ישראל. כמה רוע יש בכם , נורא , פשוט נורא !
עובדה שמעולם לא יצאת נגד ערימות הזוהמה שנשפכו על הורי החטופים באחריות הביביסטים ושאר הפשיסטים
ראש הממשלה מביט על הסיטואציה מכיסא הנאשם בבית המשפט ועושה הכל לדחות את גזר הדין גם אם זה על חשבון החטופים.

SupermanZW

Well-known member
עובדה שמעולם לא יצאת נגד ערימות הזוהמה שנשפכו על הורי החטופים באחריות הביביסטים ושאר הפשיסטים
ראש הממשלה מביט על הסיטואציה מכיסא הנאשם בבית המשפט ועושה הכל לדחות את גזר הדין גם אם זה על חשבון החטופים.
שניכם רואים מה שאתם רוצים לראות ועוצמים עיניים מפני מה שאתם לא רוצים לראות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אני לא יודע על מה אתה מדבר בכלל - אני בקושי צופה בערוצי אל ג'זירה בעברית (לדעתי).

ביקשת את תגובתי והרי היא מוצגת שני פוסטים מעלה.

נתניהו זכאי באופן מוחלט , כל יחד מבין שנתפרו לו תיקים פליליים בכוונת מכוון. משפט דרייפוס מודרני.

סעיף השוחד מת , כל מטומטם יודע זאת.

וכדאי שתשים לב לעובדה שערוצי אל ג'זירה בעברית (לדעתי) חדלו לחלוטין לסקר את משפט נתניהו. אני דווקא עוקב אחרין דרך האולפן הפתוח של עורכת הדין כנרת בראשי והשוםט בדימוס הרן פיינשטיין ואני יכול לומר לך שמתחוללות במשפט דרמות מדהימות לרעת הפרקליטות.

לא נורא , בסוף אתה תלמד לחבר אחד ועוד אחד.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני לא יודע על מה אתה מדבר בכלל - אני בקושי צופה בערוצי אל ג'זירה בעברית (לדעתי).

נתניהו זכאי באופן מוחלט , כל יחד מבין שנתפרו לו תיקים פליליים בכוונת מכוון. משפט דרייפוס מודרני.

וכדאי שתשים לב לעובדה שערוצי אל ג'זירה בעברית (לדעתי) חדלו לחלוטין לסקר את משפט נתניהו. אני דווקא עוקב אחרין דרך האולפן הפתוח של עורכת הדין כנרת בראשי והשוםט בדימוס הרן פיינשטיין ואני יכול לומר לך שמתחוללות במשפט דרמות מדהימות לרעת הפרקליטות.

בגלל זה הנהנתן רוצה לדחות את הדיונים המשפטיים נגדו עד אחרי המלחמה ובמצטבר עד אחרי מותו (בעזרת השם: הטבעי). כלומר: הוא עד כדי כך אינו חושש מאימת הדין... פחחחח

שחר 676

Well-known member
מנהל
בגלל זה הנהנתן רוצה לדחות את הדיונים המשפטיים נגדו עד אחרי המלחמה ובמצטבר עד אחרי מותו (בעזרת השם: הטבעי). כלומר: הוא עד כדי כך אינו חושש מאימת הדין... פחחחח
נתניהו צודק לחלוטין - כרגע אנו מצויים במלחמה ועורכי דינו צריכים להכינו היטב לחקירה נגדית בתיקים המפוברקים שנץפרו לו ע"י שלטון הצללים השמאלני בכדי לסיים את הקריירה הפוליטית שלו בטרם עת.

חבר השופטים מבינים כבר כעת את המגמתיות החלאתית והמושחתת בה הפרקליטות נהגה בנתניהו אבל ספק אם הם יצליחו לאזור אומץ לפעול בהגינות מול הלחץ הציבורי העצום שיפעל עליהם במידה ויענו בחיוב לבקשתו הכל כך מובנת ומוצדקת של נתניהו.

אני עדיין זוכר כיצד השמאל הצבוע התגולל עליהם כשהחליטו לייעץ בפומבי לפרקליטות לסגת מכתב האישום בנושא שוחד.....רק שעד כה הפרקליטות לא טרחה בכלל לעשות זאת חחחח

עזוב מושון - אתם לוקים במחלה חשוכת מרפא ששמה "רק לא ביבי"

1ספי11

Well-known member
נתניהו צודק לחלוטין - כרגע אנו מצויים במלחמה ועורכי דינו צריכים להכינו היטב לחקירה נגדית בתיקים המפוברקים שנץפרו לו ע"י שלטון הצללים השמאלני בכדי לסיים את הקריירה הפוליטית שלו בטרם עת.

חבר השופטים מבינים כבר כעת את המגמתיות החלאתית והמושחתת בה הפרקליטות נהגה בנתניהו אבל ספק אם הם יצליחו לאזור אומץ לפעול בהגינות מול הלחץ הציבורי העצום שיפעל עליהם במידה ויענו בחיוב לבקשתו הכל כך מובנת ומוצדקת של נתניהו.

אני עדיין זוכר כיצד השמאל הצבוע התגולל עליהם כשהחליטו לייעץ בפומבי לפרקליטות לסגת מכתב האישום בנושא שוחד.....רק שעד כה הפרקליטות לא טרחה בכלל לעשות זאת חחחח

עזוב מושון - אתם לוקים במחלה חשוכת מרפא ששמה "רק לא ביבי"
נתניהו עושה הכל כדי שהמלחמה לא תיגמר.
החלאתיות שאתה מפזר כאן יושבת על ראשך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
נתניהו עושה הכל כדי שהמלחמה לא תיגמר.
החלאתיות שאתה מפזר כאן יושבת על ראשך.
לא יקירי. נתניהו נלחם מול צחנת השמאלנים היהודים ומול ביידן השמאלן שרוצה להשאיר את חמאס בחיים.

ביידן עושה זאת משיקולי מוסר מערבי ורצון להכפיף את ישראל תחת שלטון נתניהו והשמאלנים האוטואנטישמים היהודים מוכנים שישראל תפסיד לחמאס ובלבד שבכך נתניהו יוצג כלוזר ותדמית "מר בטחון" שלו תשבר.

הרי לא אכפת לכם מחיי החטופים בכלל -כמו ביידן אתם רוצים עסקה ללא הכרעת חמאס וזאת מפני שהכרעת חמאס על ידי נתניהו תביא לו עוד קדנציה במשרד רוה"מ או במילים אחרות , אתם מוכנים שישראל תפסיד לחמאס ובטחון אזרחיה יופקר רק בשל שנאתכם לנתניהו.

כמה רוע טהור יש בנשמתכם הבאושה.....שאלוהים יסלח לכם. איכס , להקיא מגועל.

1ספי11

Well-known member
לא יקירי. נתניהו נלחם מול צחנת השמאלנים היהודים ומול ביידן השמאלן שרוצה להשאיר את חמאס בחיים.

ביידן עושה זאת משיקולי מוסר מערבי ורצון להכפיף את ישראל תחת שלטון נתניהו והשמאלנים האוטואנטישמים היהודים מוכנים שישראל תפסיד לחמאס ובלבד שבכך נתניהו יוצג כלוזר ותדמית "מר בטחון" שלו תשבר.

הרי לא אכפת לכם מחיי החטופים בכלל -כמו ביידן אתם רוצים עסקה ללא הכרעת חמאס וזאת מפני שהכרעת חמאס על ידי נתניהו תביא לו עוד קדנציה במשרד רוה"מ או במילים אחרות , אתם מוכנים שישראל תפסיד לחמאס ובטחון אזרחיה יופקר רק בשל שנאתכם לנתניהו.

כמה רוע טהור יש בנשמתכם הבאושה.....שאלוהים יסלח לכם. איכס , להקיא מגועל.
כמה עליבות מחזיק מי שעדיין מאמין שנתניהו פועל לטובת המדינה.

כמה צחנה אתה מוציא.

1ספי11

Well-known member

אופייני. אתה מודה שאתה לא צופה בחדשות שזה אומר משהו על מקורות המידע שלך.
נתניהו זכאי באופן מוחלט מגיע מהעובדה שאתה לא צופה בחדשות.
השוואה לדריפוס זאת בורות היסטורית מטופשת.
הכל עדיין על השולחן ונתניהו יודע את זה ולכן הוא ממשיך במלחמה ומנסה לדחות את המשך משפטו.

כנרת בראשי באמת????? היא מקור האינפורמציה שלך?

למעלה