תשובה ל- cookie1

מצב
הנושא נעול.
תשובה ל- cookie1

תשובה ל- cookie1
היי איילת, אין לפטר עובדת הרה שעבדה שישה חודשים לפחות אצל אותו מעביד או באותו מקום עבודה, אלא באישור המפקחת על עבודת נשים במשרד העבודה. עובדת שעבדה פחות מששה חודשים ותוכיח כי פיטוריה קשורים להריון, תוכל להגיש תביעת פיצויים בגין אפליה. יתרה מזאת, חל איסור לפטר עובדת גם במהלך חופשת הלידה וגם במשך 45 ימים שלאחריה. אם את עובדת יותר משישה חודשים, מעבידיך אינם רשאים לפטר אותך במהלך ההריון ועד תום תקופה של 45 יום מסוף חופשת הלידה שלך. כמובן שבעבור כל התקופות הנ"ל את זכאית לשכר. בהצלחה

ברכות לפתיחת הפורום החדש והנדרש

תשובה ל- cookie1
היי איילת, אין לפטר עובדת הרה שעבדה שישה חודשים לפחות אצל אותו מעביד או באותו מקום עבודה, אלא באישור המפקחת על עבודת נשים במשרד העבודה. עובדת שעבדה פחות מששה חודשים ותוכיח כי פיטוריה קשורים להריון, תוכל להגיש תביעת פיצויים בגין אפליה. יתרה מזאת, חל איסור לפטר עובדת גם במהלך חופשת הלידה וגם במשך 45 ימים שלאחריה. אם את עובדת יותר משישה חודשים, מעבידיך אינם רשאים לפטר אותך במהלך ההריון ועד תום תקופה של 45 יום מסוף חופשת הלידה שלך. כמובן שבעבור כל התקופות הנ"ל את זכאית לשכר. בהצלחה
ברכות לפתיחת הפורום החדש והנדרש
מהפורום השכן - בנק מול לקוח
בברכה אילן גולדנברג, עו"ד

cookie1

New member
והמשך לשאלה (אני נודניקית ../images/Emo3.gif)

תשובה ל- cookie1
והמשך לשאלה (אני נודניקית
)
האם עצם העובדה שנסגר סניף אינה "סגירת עסק" בגינו ניתן לפטר ללא אישור מיוחד ? כמה זמן לוקח לקבל אישור פיטורין מהמפקחת על עבודת נשים ? ושוב

שאלות הבהרה

והמשך לשאלה (אני נודניקית
)
האם עצם העובדה שנסגר סניף אינה "סגירת עסק" בגינו ניתן לפטר ללא אישור מיוחד ? כמה זמן לוקח לקבל אישור פיטורין מהמפקחת על עבודת נשים ? ושוב
שאלות הבהרה
עבדת יותר משישה חודשים במקום העבודה הנוכחי? האם זהו סניף שהוא חלק מרשת? האם רק הסניף נסגר או שכל הרשת בסגירה?

היי איילת- בתשובה לשאלתך

תשובה ל- cookie1
היי איילת- בתשובה לשאלתך
מאחר וקיים סניף נוסף ברשת, זו אינה סגירת עסק ולכן חלים עליך הדינים כפי שציינתי קודם (כלומר לא ניתן לפטרך בטרם יסתיימו 45 יום שלאחר תקופת חופשת הלידה). לעניין המפקחת, בעיקרון הם עובדים דיי מהר, אני לא יכולה להתחייב על הזמנים באופן מדוייק. לא ברור לי למה התכוונו מעבידייך כאשר בקשו ממך "לחשוב על רעיונות"?!

מצב
הנושא נעול.
למעלה