☔אקדמיית המטריה עונה 2🎓

didalf

Well-known member
זוכרים איך פעם קודמת עשינו שרשור מסודר עם כותרת לכל פרק? אז הפעם לא|שפם|

didalf

Well-known member
פרק 2X01

בעיקר אקספוזיציה. כולם נחתו בדאלס בסיקסטיז כשהאחרון הוא מספר 5 ושוב יש אפוקליפסה. היה מגניב לראות איך כולם נלחמים עם הכוחות שלהם.
מעניין אותי אבל איך הם התאחדו בציר הזמן שבו מספר 5 לא היה, כי 10 ימים קודם הם בכלל לא ידעו אחד על השני.

מספר 5 שוב חוזר 10 ימים אחורה ואנחנו בעיקר לומדים איפה כל אחד.

דייגו בבית משוגעים כי הוא מדבר על התנקשות בנשיא קנדי (שכנראה תהיה עניין משמעותי העונה) שתיכף תקרה ואף אחד לא מאמין לו. מה כ"כ דחוף לו להציל אותו? וגם זה כנראה השיער והזקן אבל הוא מזכיר לי את בלאמי8-*

אליסון, באופן לא מפתיע, הסתדרה בחיים ואפילו התחתנה והיא ובעלה מריצים איזה מחתרת של שחורים שמתכננים להפגין. יופי של תזמון עם המציאות. הקטע שהיא נכנסה בהתחלה לבר והיה כתוב "רק לבנים" היה כואב. אבל לא הבנתי למה כשבא איזה אחד למספרה שלה להתנכל להם למה היא הרביצה לו ולא גרמה לו ללכת עם הכוח שלה. זה מושלם למצב כזה.

לות'ר עכשיו נלחם בזירות עם סוכן שנראה לי מנצל אותו.

וניה לא זוכרת כלום והיא אומצה ע"י איזה משפחה פרברית שאב המשפחה הוא כנראה דוש (בסוף הפרק הוא ישב במועדון חושפנות עם הבוס של לות'ר). והאמא (שמזכירה לי את אמא של שלדון הצעיר) היא עקרת בית חמודה עם תוכנית בריחה ואני די בטוחה שיש/יהיה בינה לבין וניה קטע.

קלאוס ובן היו בסן פרנסיסקו ועכשיו חוזרים לדאלס. קלאוס לבוש אפילו עוד יותר מוזר עם זקן מזעזע אבל חמוד|מאוהב| חחחח בן המניאק איך דפק אותו במשחק פוקר:-D

וחוצמזה יש 3 מתנקשים בלונדינים מוזרים8-*

didalf

Well-known member
פרק 2X02

אז מסתבר שקלאוס היה איזה נביא והייתה לו איזה כת או משהו של אנשים שהלכו אחריו, ועכשיו נמאס לו מזה. וכנראה שגם הוא עשה די הרבה כסף מזה.
הצחיק אותי כשהוא אמר להוא בכלא "דונט גו צ'ייסינג וואטרפולס":-D מעניין אם כל הכת שלו מבוססת על שירי פופ שעוד לא נולדו:-D
ומעצבן אותי אבל שהוא כמעט נפגש עם אליסון אבל לא}-]

וגם:
דייגו וחמש מגלים שאבא שלהם קשור איכשהו לרצח של קנדי.
לותר מוצא את וניה ומתנצל (תודה באמת) אבל לעזאזל יאידיוט תגיד לה שאתה אח שלה|פנים|
וניה והאמא משחקות במתח מיני לא ממומש.

didalf

Well-known member
פרק 2X03

יאווו לות'ר איזה יצור מעיקקקקקקקקק חבל שלא הרגו אותו|בוקס|

חחח קלאוס קרא לכת שלו ילדי הגורל כי דסטזניז צ'יילד?:-D אהבתי איך שבן הרים אותו והם חשבו שהוא ריחף:-D ואיך שהוא השתמש בבן לשחרר את בעלה של אליסון:-D מסכן ההוא לא יודע מאיפה נופלים עליו כל ההזויים האלה שטוענים שהם אחים של אשתו:-D

איזה קטע שכנראה צילמו את הקטעים האלה של ההפגנה הרבה לפני ההפגנות שהיו בחודש שעבר. אוף מעצבן כמה הגזענות הזאת הייתה לגיטימית אז.

אז החברה החדשה של דייגו היא הבת של המפעילה? מה?8-* איזה חצופים שהם די השתלטו להוא על הבית וחדר השינה:-D

קלאוס מוצא את דייב יאאא|לב| שנראה צעיר יותר (צעיר מידי האמת) איזה חמוד איך הוא התרגש ודיבר שטויות|מאוהב| הוא רוצה לגרום לו לא להתגייס.
אוף אבל עכשיו הוא צעיר מידי ובכלל לא מכיר את קלאוס איך יחזירו לי אותם?

יאללה כבר 3 פרקים אפשר כבר את כל האחים במקום אחד? תודה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מצטרף
פתיחה מגניבה ומזכירה במידה מסויימת את הפתיחה של עונה 1 עם זה שיש התמקדות על כל אחד מהם.
משהו קטן שמרגיש לי לא הגיוני. נראה לי שעברו חודשים בודדים בין ההגעה של דייגו ועד מה שנקרא לו עכשיו "ההווה" (10 ימים לפני האפוקליפסה החדשה). אז איך השיער שלו נעשה כל כך ארוך?

מעניין אותי אבל איך הם התאחדו בציר הזמן שבו מספר 5 לא היה, כי 10 ימים קודם הם בכלל לא ידעו אחד על השני.
אפשר לחלוטין להבין איך זה היה קורה. הרי לות'ר ראה את ואניה לא בגלל מספר 5 וגם אליסון גילתה על קלאוס לא בגללו.

גם אני קיוויתי שקלאוס ממש יפגוש את אליסון. אבל אני מניח שעכשיו שהיא מבינה שהוא מין נביא ידוע אז היא תוכל למצוא את האחוזה שלו.

אני כרגיל מת על מספר 5.
אבל הוא כזה מניאק במה שהוא עשה לדייגו (כלומר בפרק 1)
ואני לא מבין למה הוא אומר שאין לו מושג מה גורם לאפוקליפסה. הוא יודע שרוסיה פולשת לארה"ב ושיש פצצות אטום (שכנראה רוסיה ירתה)
חוץ מזה שזה שיש פצצות אטום מתפוצצות בטקסס זה בהחלט דבר נוראי. אבל הוא לא יודע שזה סוף העולם.
חוץ מזה שלות'ר אומר שהגיוני שואניה גורמת לסוף העולם ומספר 5 לא מתקן אותו למרות שהוא ראה שואניה לוחמת לצידם בעתיד.

בפרק הראשון אני חשבתי שואניה אולי מזייפת את האובדן זיכרון שלה (כי איך אחרת היא תסביר את עצמה לאישה זרה). אמנזיה זמנית היא פתרון נוח שקצת חבל לי שמשתמשים בו במקרה הזה. הרי ברור שהזיכרון שלה יחזור ואז היא תצטרך להתמודד עם מה שהיא עשתה.
האישה ההיא גם לי הזכירה את אמא של שלדון ואני עדיין לא בטוח אם זאת כן אותה שחקנית או לא. בהחלט ייתכן שזה שילוב של מבטא דרומי, מראה כללי ואמהות.
בכל מקרה ברור שמשהו מתבשל בין שתיהן.

לדייגו יש שותפה חדשה שמזכיר לי שהוא איבד שוטרת חברה בעונה 1 והוא בטח מפחד שיקרה משהו דומה.
אני אוהב את זה שאומנם דייגו לא ממש מטורף כי הוא צודק שעומדים להתנקש בנשיא, אבל יחד עם זה ברור שבאמת יש לו תסביך גיבור שקשור לאבא שלו.

באמת לא ברור מה הקטע עם לות'ר וזה שהוא עובד עבור מאפיונר. ונראה כאילו הוא מרגיש לו כבוד גדול או שהוא חייב לו על משהו.
אני לא אתפלא אם נגלה שהוא כבר יודע שגם אליסון שם, שהוא גילה שהיא נשואה והחליט לשמור מרחק.

דווקא ברור לי למה אליסון לא השתמשה בכוח שלה על האיש המגעיל ההוא. עוד בעונה 1 היא לא ממש רצתה להשתמש בכוח שלה בגלל מה שקרה עם הבת שלה. ואז היא גם גילתה שבעבר היא השתמשה בכוח שלה נגד ואניה.
חוץ מזה הגיוני שהיא לא רוצה לחשוף בפני בעלה שיש לה כוח על. (לי היה די ברור שהוא לא יודע, והפרק השני הבהיר שזה נכון).

חזרה בסוכנות הזמן או איך שלא קוראים לזה - ההנדלרית חוזרת לעבודה אבל מגלה שהיא הורדה בדרגה. ויש שם בוס גדול שהוא דג... כנראה לא יותר מידי לא הגיוני בשביל הסדרה הזאת.
וכמובן שסוכנות הזמן הזאת שלחה את השבדים להרוג את 5. ואולי גם את האחרים.
אני ממש אשמח אם נראה את הייזל שוב. ואפילו את צ'הצ'ה.

ציפיתי שנראה את האבא שלהם צעיר בעונה הזאת (ואני מקווה שזה יתחבר לקטע פלאשבק שראינו איתו בתחילת הפרק האחרון של עונה 1).
אבל הופתעתי ושמחתי מאוד לראות גם את פוגו הצעיר. מעניין אם הוא כבר יודע לדבר.
מעניין אם גם נראה את הרובוט של האמא (אם כי רוב הסיכוי שהוא יצר אותה רק כשהיו לו ילדים).
בכל מקרה דייגו אידיוט שהוא נלחם באבא ולא ניסה להסביר לו מי הוא. אבל דייגו באמת אידיוט אז לא מפתיע.

didalf

Well-known member
מצטרף
פתיחה מגניבה ומזכירה במידה מסויימת את הפתיחה של עונה 1 עם זה שיש התמקדות על כל אחד מהם.
משהו קטן שמרגיש לי לא הגיוני. נראה לי שעברו חודשים בודדים בין ההגעה של דייגו ועד מה שנקרא לו עכשיו "ההווה" (10 ימים לפני האפוקליפסה החדשה). אז איך השיער שלו נעשה כל כך ארוך?

אפשר לחלוטין להבין איך זה היה קורה. הרי לות'ר ראה את ואניה לא בגלל מספר 5 וגם אליסון גילתה על קלאוס לא בגללו.

גם אני קיוויתי שקלאוס ממש יפגוש את אליסון. אבל אני מניח שעכשיו שהיא מבינה שהוא מין נביא ידוע אז היא תוכל למצוא את האחוזה שלו.

אני כרגיל מת על מספר 5.
אבל הוא כזה מניאק במה שהוא עשה לדייגו (כלומר בפרק 1)
ואני לא מבין למה הוא אומר שאין לו מושג מה גורם לאפוקליפסה. הוא יודע שרוסיה פולשת לארה"ב ושיש פצצות אטום (שכנראה רוסיה ירתה)
חוץ מזה שזה שיש פצצות אטום מתפוצצות בטקסס זה בהחלט דבר נוראי. אבל הוא לא יודע שזה סוף העולם.
חוץ מזה שלות'ר אומר שהגיוני שואניה גורמת לסוף העולם ומספר 5 לא מתקן אותו למרות שהוא ראה שואניה לוחמת לצידם בעתיד.

בפרק הראשון אני חשבתי שואניה אולי מזייפת את האובדן זיכרון שלה (כי איך אחרת היא תסביר את עצמה לאישה זרה). אמנזיה זמנית היא פתרון נוח שקצת חבל לי שמשתמשים בו במקרה הזה. הרי ברור שהזיכרון שלה יחזור ואז היא תצטרך להתמודד עם מה שהיא עשתה.
האישה ההיא גם לי הזכירה את אמא של שלדון ואני עדיין לא בטוח אם זאת כן אותה שחקנית או לא. בהחלט ייתכן שזה שילוב של מבטא דרומי, מראה כללי ואמהות.
בכל מקרה ברור שמשהו מתבשל בין שתיהן.

לדייגו יש שותפה חדשה שמזכיר לי שהוא איבד שוטרת חברה בעונה 1 והוא בטח מפחד שיקרה משהו דומה.
אני אוהב את זה שאומנם דייגו לא ממש מטורף כי הוא צודק שעומדים להתנקש בנשיא, אבל יחד עם זה ברור שבאמת יש לו תסביך גיבור שקשור לאבא שלו.

באמת לא ברור מה הקטע עם לות'ר וזה שהוא עובד עבור מאפיונר. ונראה כאילו הוא מרגיש לו כבוד גדול או שהוא חייב לו על משהו.
אני לא אתפלא אם נגלה שהוא כבר יודע שגם אליסון שם, שהוא גילה שהיא נשואה והחליט לשמור מרחק.

דווקא ברור לי למה אליסון לא השתמשה בכוח שלה על האיש המגעיל ההוא. עוד בעונה 1 היא לא ממש רצתה להשתמש בכוח שלה בגלל מה שקרה עם הבת שלה. ואז היא גם גילתה שבעבר היא השתמשה בכוח שלה נגד ואניה.
חוץ מזה הגיוני שהיא לא רוצה לחשוף בפני בעלה שיש לה כוח על. (לי היה די ברור שהוא לא יודע, והפרק השני הבהיר שזה נכון).

חזרה בסוכנות הזמן או איך שלא קוראים לזה - ההנדלרית חוזרת לעבודה אבל מגלה שהיא הורדה בדרגה. ויש שם בוס גדול שהוא דג... כנראה לא יותר מידי לא הגיוני בשביל הסדרה הזאת.
וכמובן שסוכנות הזמן הזאת שלחה את השבדים להרוג את 5. ואולי גם את האחרים.
אני ממש אשמח אם נראה את הייזל שוב. ואפילו את צ'הצ'ה.

ציפיתי שנראה את האבא שלהם צעיר בעונה הזאת (ואני מקווה שזה יתחבר לקטע פלאשבק שראינו איתו בתחילת הפרק האחרון של עונה 1).
אבל הופתעתי ושמחתי מאוד לראות גם את פוגו הצעיר. מעניין אם הוא כבר יודע לדבר.
מעניין אם גם נראה את הרובוט של האמא (אם כי רוב הסיכוי שהוא יצר אותה רק כשהיו לו ילדים).
בכל מקרה דייגו אידיוט שהוא נלחם באבא ולא ניסה להסביר לו מי הוא. אבל דייגו באמת אידיוט אז לא מפתיע.

"חוץ מזה שזה שיש פצצות אטום מתפוצצות בטקסס זה בהחלט דבר נוראי. אבל הוא לא יודע שזה סוף העולם." - אולי זה לא רק על טקסס אלא כל העולם. ספוילר למאה: חחח הצחיק אותי שיש שוב אפוקליפסה כי מבחינתי האפוקליפסה עכשיו תהיה ב2052. אולי אלי שלחה את הפצצות קודם?:p

אליסון סתם סתומה שלא משתמשת בכוח שלה כשהוא יכול להועיל מסיבות עלק-אידיאולוגיות. כמו פה! זה מעצבן אותי.

"אבל דייגו באמת אידיוט אז לא מפתיע." - :-D:-D

reasonforall

Active member
כיף שחזר.

השישה חזרו בזמן ונחתו בשנות השישים, אך במרווחי זמן שונים (לאורך שלוש שנים).
ברגע שראיתי שמדובר בנובמבר 1963 ידעתי שהולכים להתייחס לרצח של ג'ון קנדי.
האם זה הטריגר לאפוקליפסה החדשה? אני עדיין לא מבין.
מספר 5 מקבל הצצה לאפוקליפסה שעתידה להתרחש עוד כמה ימים, שם ה"אחים" נלחמים יחד, והייזל (איפה צ'ה צ'ה?) מחזיר אותו עשרה ימים קודם, על מנת שייתאחד עם השאר וימנע את האפוקליפסה.
אני לא אהיה מופתע אם גם הפעם הם יהיו הגורם לאפוקליפסה. אולי עצם המניעה של רצח הנשיא תגרום לכם?
נחכה ונראה

didalf

Well-known member
פרק 2X04

חחחח לותר וההוא מסטולים מגז צחוק:-D
גם הצחיק אותי השיחה שלו עם אליסון :
- "דייגו? "בבית משוגעים" *פרצוף לא מופתע.
- "קלאוס?" "מנהיג כת" *פרצוף של וואלה נשמע הגיוני:-D
אבל כאילו הם לא רוצים לפגוש את האחים שהם לא ראו מלא זמן? איזה שיחה מוזרה ואדישה8-*

מה בכלל סוכנות הזמן רוצה עכשיו מ5? וגם המתנקשים השוודים די גרועים בעבודתם יש להודות. כמה בלגן ולא מצליחים להרוג אף אחד.

קלאוס חמוד מה חשבת שיקרה כשתבוא לילד שלא מכיר אותך ותתחיל לדבר איתו על לא להתגייס. זה קריפי רצח!

דייגו פוגש את אמא שלהם כבנאדם אמיתי, אז כאילו אבא שלהם בנה רובוט לפי הדמות שלה?
חוצזמה הייתה חמודה הסצנה שהוא רקד עם לילה.

למה חמש לא מחליף בגדים אף פעם?

וניה מצילה את הילד ואז מתנשקת עם האמא יאיי חמודות.

didalf

Well-known member
כיף שחזר.

השישה חזרו בזמן ונחתו בשנות השישים, אך במרווחי זמן שונים (לאורך שלוש שנים).
ברגע שראיתי שמדובר בנובמבר 1963 ידעתי שהולכים להתייחס לרצח של ג'ון קנדי.
האם זה הטריגר לאפוקליפסה החדשה? אני עדיין לא מבין.
מספר 5 מקבל הצצה לאפוקליפסה שעתידה להתרחש עוד כמה ימים, שם ה"אחים" נלחמים יחד, והייזל (איפה צ'ה צ'ה?) מחזיר אותו עשרה ימים קודם, על מנת שייתאחד עם השאר וימנע את האפוקליפסה.
אני לא אהיה מופתע אם גם הפעם הם יהיו הגורם לאפוקליפסה. אולי עצם המניעה של רצח הנשיא תגרום לכם?
נחכה ונראה

צ'ה צ'ה נראה לי מתה באפוקליפסה הראשונה.

reasonforall

Active member
קייט וולש הענקית חוזרת (מתי היא תעשה קאמבק לאנטומיה?), אך מורדת בדרגה, והבוס החדש שלה הוא איש-דג 🐟
לות'ר פוגש במספר 5, ואחר כך ב-וניה שאיבדה את הזכרון (כמה נוח). היא קצת מעצבנת.
קלאוס הנביא הגדול :LOL: מבלה במעצר ופוגש בבעלה של אליסון (כמה זמן היא כבר שם?). מדובר בתקופה לא טובה בארה"ב הגזענית, שם מדירים את השחורים ומדכאים פעולות שהם מנסים לבצע. היא כמעט פוגשת בקלאוסאבל לפחות מגלה שהוא בסביבה.
מספר 5 פוגש שוב בדייגו, והם יוצאים למסע חקירה קצר במפעל המטריות של אבא שלהם, לאחר שראו אותו בסרטון ההתנקשות בקנדי.
הם מיד חושבים שהאהא אחראי להתנקשות (אבל מה אם הוא מנסה למנוע אותה?)
במפעל הם פוגשים בקוף של אבא שלהם, ודייגו הדביל נלחם באבא שלו שדוקר אותו בבטן.

אה כן, ולא מספיק, שלושה שוודים הזויים מנסים להתנקש בהם (נדמה לי שהייתה התייחסות בעונה הקודמת, ומדובר באנשים שמנסים להשיב את הסדר, ובעצם להיפטר מאנשים שנמצאים בזמן שהם לא צריכים להיות בו).

didalf

Well-known member
פרק 2X05

אווו תודה אחרי 5 פרקים סופסוף כל המשפחה ביחד.
איזה כיף היה המפגש המשפחתי שלהם. כולם עוקצים ומאשימים אחד את השני בשיבוש הזמן:-D איזה חמוד בן כשהוא כזה "התגעגעתי אליכם" לא יפה שקלאוס אמר להם שהוא לא שם.
קלאוס אליסון ו-וניה במספרה היה הדבר הכי כיפי בפרק:-D|מאוהב| איפה שקלאוס זה איפה שכיף ופתאום אליסון ו-וניה שהן קצת מעפנות יותר כיפיות כשהן איתו.
ומצחיק אותי שהם פשוט השתלטו לאליוט הזה על הבית:-D

יאוו לות'ר כזה פתאט איך שהוא בא לאבא שלו. ואחרי כל מה שהאבא אמר לו ההוא כזה "אבל לקחתי אוטובוס"|פנים||פנים|:-D

איזה מגניב היה הקאבר לבאד גאיי כשחמש נלחם בלילה. לקח לי זמן לזהות. גם אחכ היה קאבר של אדל בשוודית8-*

אה ובהתחלה ראינו את ההיסטוריה של פוגו. יוו איזה חמוד הוא בתור קופיף קטן. ומה לעזאזל הם שלחו קוף לחלל?:-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
התקדמתי קצת
אז טעיתי בניחוש שלי שלות'ר יודע כבר שאליסון נמצאת בדאלאס.
אבל עכשיו הוא גילה אותה. אם כי עדיין לא הייתה פגישה בינהם.
מסכן ריי, ביום אחד הוא מגלה שלאשתו יש אח אחד שהוא מטורלל (ולבן), אח נוסף שנראה כמו גורילה (אבל גם לבן) ושיש לה כוח על.
וכאילו זה לא מספיק מוזר האח שנראה כמו גורילה מתנהג כאילו הוא לא אח אלא אקס.

מאוד אהבתי את האיחוד של אליסון וקלאוס. איך שהיא נכנסה לבריכה מרוב התרגשות.
גם מאוד אהבתי את זה שקלאוס ובן הוציאו את בעלה מהכלא.
מה שחבל לי זה שאליסון לא שאלה על בן כשהיא פגשה את קלאוס. הרי לפני שהם חזרו בזמן הם כולם ראו את בן והבינו שהוא נמצא עם קלאוס. (לות'ר אפילו שאל לדעתו של בן כשהם חשבו על ההצעה של 5 לחזור בזמן)

הקטע עם ההפגנה היה ממש נוראי.

אהבתי את סיקור המהיר של ההיסטוריה של קלאוס.

איזה מוזר שלא חשבתי בכלל על הקטע שלקלאוס היה חבר בזמן מלחמת ויאטנם (ואני בכלל לא זכרתי את שמו). אבל משום מה דווקא לפני שראיתי את פרק 3 חשבתי על זה. העניין הוא שמלחמת ויאטנם מתחילה מאוחר יותר בשנות ה60, כלומר החבר (דייב) יהיה כרגע צעיר מידי.
אני מניח שהסיבה שקלאוס לא חיפש אותו מיד היא כי אם הוא היה מחפש אותו ב1960 אז הוא היה צעיר מידי בקטע קריפי לחלוטין. ב1963 הוא לפחות בן 18 (לפי זה שהוא יכל להתגייס כשקנדי נרצח).
זה עדיין יהיה די מוזר אם קלאוס באמת יהיה איתו עכשיו.
*קלאוס הוא בשלב הזה בן 33 - הוא חי בין 1989 ל2019 ואז בין 1960 ל1963
**מעניין זה אומר שלראשונה האחים הם לא בני אותו גיל. לא בעצם גם כל עונה קודמת 5 היה מבוגר מכולם.

לואניה יש מפגש כמעט קטלני עם השבדים (מאפיית איקאה :-D) אבל ברגע של לחץ היא מפעילה את הכוח שלה.
5 מוצא אותה בגלל שהיא מפעילה את הכוח. ואז מספר לה בתמציתיות את כל הסיפור (אבל פוסח על זה שהיא גרמה לסוף העולם ב2019)(אני מניח שבשלב מסוים היא תגלה)(ורוב הסיכוי שדייגו האידיוט הוא זה שיספר לה)

קצת חבל שלא רואים שוב את האבא (או פוגו) בפרק הזה.

הבחורה מבית המשוגעים הצילה את החיים של דייגו. ואז שוכבת איתו.

אז מה לכל הרוחות קורה עם ההנדלרית?
מה היא בכלל עושה שם? הרי ראינו שיש לה עבודת משרד בסוכנות הזמן (או איך שלא קוראים לזה).
ומה הקטע עם זה שהבחורה ההיא היא הבת שלה. זה אומר שהיא הייתה שתולה בבית משוגעים להיות עם דייגו עוד מלפני זמן מה.
והיא הצילה את החיים של דייגו, אז מה האינטרס של ההנדלרית בזה?

didalf

Well-known member
התקדמתי קצת
אז טעיתי בניחוש שלי שלות'ר יודע כבר שאליסון נמצאת בדאלאס.
אבל עכשיו הוא גילה אותה. אם כי עדיין לא הייתה פגישה בינהם.
מסכן ריי, ביום אחד הוא מגלה שלאשתו יש אח אחד שהוא מטורלל (ולבן), אח נוסף שנראה כמו גורילה (אבל גם לבן) ושיש לה כוח על.
וכאילו זה לא מספיק מוזר האח שנראה כמו גורילה מתנהג כאילו הוא לא אח אלא אקס.

מאוד אהבתי את האיחוד של אליסון וקלאוס. איך שהיא נכנסה לבריכה מרוב התרגשות.
גם מאוד אהבתי את זה שקלאוס ובן הוציאו את בעלה מהכלא.
מה שחבל לי זה שאליסון לא שאלה על בן כשהיא פגשה את קלאוס. הרי לפני שהם חזרו בזמן הם כולם ראו את בן והבינו שהוא נמצא עם קלאוס. (לות'ר אפילו שאל לדעתו של בן כשהם חשבו על ההצעה של 5 לחזור בזמן)

הקטע עם ההפגנה היה ממש נוראי.

אהבתי את סיקור המהיר של ההיסטוריה של קלאוס.

איזה מוזר שלא חשבתי בכלל על הקטע שלקלאוס היה חבר בזמן מלחמת ויאטנם (ואני בכלל לא זכרתי את שמו). אבל משום מה דווקא לפני שראיתי את פרק 3 חשבתי על זה. העניין הוא שמלחמת ויאטנם מתחילה מאוחר יותר בשנות ה60, כלומר החבר (דייב) יהיה כרגע צעיר מידי.
אני מניח שהסיבה שקלאוס לא חיפש אותו מיד היא כי אם הוא היה מחפש אותו ב1960 אז הוא היה צעיר מידי בקטע קריפי לחלוטין. ב1963 הוא לפחות בן 18 (לפי זה שהוא יכל להתגייס כשקנדי נרצח).
זה עדיין יהיה די מוזר אם קלאוס באמת יהיה איתו עכשיו.
*קלאוס הוא בשלב הזה בן 33 - הוא חי בין 1989 ל2019 ואז בין 1960 ל1963
**מעניין זה אומר שלראשונה האחים הם לא בני אותו גיל. לא בעצם גם כל עונה קודמת 5 היה מבוגר מכולם.

לואניה יש מפגש כמעט קטלני עם השבדים (מאפיית איקאה :-D) אבל ברגע של לחץ היא מפעילה את הכוח שלה.
5 מוצא אותה בגלל שהיא מפעילה את הכוח. ואז מספר לה בתמציתיות את כל הסיפור (אבל פוסח על זה שהיא גרמה לסוף העולם ב2019)(אני מניח שבשלב מסוים היא תגלה)(ורוב הסיכוי שדייגו האידיוט הוא זה שיספר לה)

קצת חבל שלא רואים שוב את האבא (או פוגו) בפרק הזה.

הבחורה מבית המשוגעים הצילה את החיים של דייגו. ואז שוכבת איתו.

אז מה לכל הרוחות קורה עם ההנדלרית?
מה היא בכלל עושה שם? הרי ראינו שיש לה עבודת משרד בסוכנות הזמן (או איך שלא קוראים לזה).
ומה הקטע עם זה שהבחורה ההיא היא הבת שלה. זה אומר שהיא הייתה שתולה בבית משוגעים להיות עם דייגו עוד מלפני זמן מה.
והיא הצילה את החיים של דייגו, אז מה האינטרס של ההנדלרית בזה?

ווי נכון לא חשבתי על זה, הם בגילאים שונים עכשיו וקלאוס יותר מבוגר מכולם כי הוא היה שם הכי הרבה זמן8-*
אוף אני מקווה שזה שדייב צעיר מידי בשבילו עכשיו לא אומר שכל העונה הוא יהיה בלי בן זוג:-(

"מאפיית איקאה":-D

reasonforall

Active member
פרק אינטנסיבי.
אליסון וקלאוס נפגשים באיחוד מרגש.
מספר 5 מוצא את וניה, ואומר לה שצריך להיזהר מ'מאפיית איקאה' 😂
הם רואים את לות'ר במועדון קרב, שם הוא נותן ליריב לכסח לו את הצורה, לאחר שנפגע כשגילה שאליסון נשואה.
בעלה של אליסון משוחרר ממעצר על ידי קלאוס (ובן) ופוגש בלות'ר.
הוא מצטרף למחאה שמהר מאוד מתדרדרת, ואליסון משתמשת לראשונה בכוחות שלה כדי לשחרר אותו. קלאוס אוסף אותה.
דייגו שוכב עם הבחורה אחרי שהצילה אותו, וברגע שהיא הגיעה לחנות דגי נוי ידעתי שההנדלרית היא אמא שלה.
מה ה- end game של ההנדלרית?

didalf

Well-known member
פרק 2X06

הסצנות של כל החבורה ביחד הן הכי טובות. כל הארוחה עם אבא שלהם הייתה מעולה:-D
אבל כאילו מה לעזאזל הם ציפו? הוא לא מכיר אתכם יחבורת הזויים!!!!!!

האם בן בסוף יצליח להשתלט על קלאוס?
אוי השיחה של קלאוס עם דייב הייתה חמודה ואז עצובה:-(
חחח וכל הקטע שהוא מנסה להגיד לכת שלו שהוא מתחזה והם ממשיכים להערץ אותו:-D
אני גם אוהבת שהוא לא מאמין בחולצות רוב העונה:p

דייגו היה כזה טמבל גם בעונה הקודמת? מרגיש לי שעשו אותו יותר טיפש הפעם. ומה האובססיה הזאת עם קנדי, זה שהוא נרצח זה אבן דרך בהיסטוריה האמריקאית למה הוא כ"כ מתעקש לשנות את זה?

מסכן אליוט לא מספיק הם פשוט השתלטו לו על הבית לחלוטין עכשיו הוא גם נרצח בגללם. אופה פור אופה זה שוודית לג'וס דרין ג'וס דאון?

וניה וסיסי חמודות מחליטות לברוח אבל וופס, קרל רואה אותן, שיט.

reasonforall

Active member
פרק 2X04

חחחח לותר וההוא מסטולים מגז צחוק:-D
גם הצחיק אותי השיחה שלו עם אליסון :
- "דייגו? "בבית משוגעים" *פרצוף לא מופתע.
- "קלאוס?" "מנהיג כת" *פרצוף של וואלה נשמע הגיוני:-D
אבל כאילו הם לא רוצים לפגוש את האחים שהם לא ראו מלא זמן? איזה שיחה מוזרה ואדישה8-*

מה בכלל סוכנות הזמן רוצה עכשיו מ5? וגם המתנקשים השוודים די גרועים בעבודתם יש להודות. כמה בלגן ולא מצליחים להרוג אף אחד.

קלאוס חמוד מה חשבת שיקרה כשתבוא לילד שלא מכיר אותך ותתחיל לדבר איתו על לא להתגייס. זה קריפי רצח!

דייגו פוגש את אמא שלהם כבנאדם אמיתי, אז כאילו אבא שלהם בנה רובוט לפי הדמות שלה?
חוצזמה הייתה חמודה הסצנה שהוא רקד עם לילה.

למה חמש לא מחליף בגדים אף פעם?

וניה מצילה את הילד ואז מתנשקת עם האמא יאיי חמודות.
שיחה מעט מביכה בין לות'ר לאליסון. אבל למה הם לא מתאחדים?
הופתעתי מעט שהבחורה לא בחרה להציל קודם את דייגו. אני מאמין שיגיע שלב בו היא תבחר בדייגו ולא באחר. ברור שהם מתאהבים.
וניס סופסוף משתמשת בכוחות שלה לעשות משהו טוב, ומצילה את הילד.
באמת למה חמש לא מחליף בגדים? הלכת לאירוע יוקרתי, תתלבש בהתאם 😆
אני תוהה מה חמש אמר לאבא שלו לפני שנכנס לרכב. מאמין שהם יפגשו בקרוב.

ובעניין האנשים החשובים...הם מנסים להסתיר דברים מהממשלה, ובגלל שהנשיא קנדי מתקרב לאמת, הם החליטו להתנקש בחייו. וואו.

למעלה