☔אקדמיית המטריה עונה 2🎓

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זהו סיימתי :)
כבר מאוחר מידי, אבל כמה מילים
היה יפה מאוד שהתחיל עם ההלוויה של בן. זה נתן סיום יפה לדמות שלו. גם אהבתי את זה שראו שקלאוס בעצם הביא אותו חזרה, אבל הרגיש רגשות אשם על זה כל השנים האלו.

כל כך אהבתי גם את הסצנה שבה כולם נכנסים לאוטו עם ואניה - זה אחרי שהם עיצבנו אותי כולם שהם סירבו לעזור לה בהתחלה.

כמו שחשבתי - השבדי האחרון פשוט רצה לנקום בהנדלרית. אם כי קשה לדמיין שהוא לא רצה גם לנקום במי שגרמה לו לרצוח במו ידיו את אחיו.

וכמו שחשבתי (כלומר לפחות בדקה ה24) ליילה קלטה שאמא שלה רעה ופנתה נגדה.

וכמו שריזון חשב - 5 באמת הציל את המצב בסוף בזכות העצה שהוא קיבל מאביו לחזור אחרוה בזמן רק שניות. (ברגע שירו בהם היה ברור שזה מה שיקרה)

אז היו מאות סוכני זמן עם רובים... וזה לא ממש משמעותי כי ואניה ניטרלה אותם מאוד מהר (אבל לא ברור אם היא הרגה אותם). אז אם להנדלרית היה את ליילה בתור נשק סודי למה בכלל להביא את כל האחרים?

דייגו יכול לסובב כדורים באוויר. לא זכור לי שידענו שהוא יכול לעשות את זה מהעונה הראשונה. טכנית ראינו אותו כבר עושה את זה בקטע הפתיחה של העונה הזאת (בתרחיש האפוקליפסה המקורי), אבל חשבתי שנראה אותו לומד לעשות את זה.
ובעניין כוחות - איכזב אותי שקלאוס לא השתמש בכוחות שלו באופן משמעותי. בתרחיש האפוקליפסה המקורי ראינו אותו נלחם בכך שהוא גורם לרוחות של חיילים מתים לתקוף. הפעם כל מה שקיבלנו זה ששני רוחות רפאים תפסו אותו באוויר.

ואניה לוקחת את הכוח של הארלן... אבל בסוף נראה שזה נשאר אצלו.

היו עוד כל מיני דברים אולי אבל אני ארוץ לסוף - הם חוזרים ל2019 ומגלים שהעולם השתנה לחלוטין.
Sparrow Academy... למה הוא קרא להם ככה?
ומה גרם לכך שרג'ינלד בחר אנשים אחרים? (כלומר חוץ מבן)
אני שמח בשביל השחקן של בן שעדיין יכול להיות בסדרה, אבל מעצבן אותי בן חדש. אני רוצה את בן הישן.

מצד אחד לפחות הם מאוחדים ואין אפוקליפסה
מצד שני, הם בעולם לא נכון.
אבל האם זה כל כך נורא? מה הם ינסו לעשות כדי לתקן את זה?
איזה כוחות יש לאנשי האקדמייה החדשים?
מה יקרה עם ליילה?

אגב, מעניין שהם בכלל לא ידעו שנולדו עוד תינוקות באותו רגע כמוהם. בגלל שזה עובדה שפשוט נתנו לנו בתחילת הסדרה אני פשוט הנחתי שהם יודעים את זה גם.

והיה נורא מצחיק כשדייגו מנסה להבין אם ליילה היא אחותו הביולוגית :-D

נערך לאחרונה ב:
זו הייתה עונה מעניינת. והאמת שכבר כמה ימים שאני מנסה למצוא מילים לסכם אותה. לא בטוח שמצאתי. אז בינתיים כתבתי את כל מה שעולה לי לראש, ולא בצורה מסודרת במיוחד.

* קראתי את הקומיקס, ואני קצת יודע את כיווני העלילה הכלליים (למרות שיש לא מעט שינויים בסדרה) מראש. ועדיין - נהניתי מכל רגע.

מה שבטוח, שהפייבוריטים נשארו קלאוס ומספר 5. רוברט שייהן, שמבחינתי יכול לקבל ספינאוף משלו, ממשיך לככב בתור הדמות הכי מדהימה והכי עמוקה על המסך. היכולת שלו להיות מציק, מעצבן, עמוק, עצוב, מצחיק ועוד מיליון דברים - בו זמנית, היא לא פחות ממדהימה. הדבר היחיד שאני יכול להתלונן בהקשר אליו, זה שהוא יכל לקבל יותר חלק חשוב בעלילה, והוא יכל להשתמש בכוחות שלו יותר. איידן גלאגר, בתור המבוגר בדמות של הילד, הוא ההברקה השנייה. כל רגע שלו על המסך משעשע אותי, בעיקר כי הוא "ילד חרא", והניגודיות עם זה שדווקא הדמות של הילד היא זו שיודעת הכי הרבה, וצריכה להוביל את "המבוגרים". שמישהו ילהק אותו בתור דמיאן וויין כבר!

כל השאר בהחלט הראו שיפור, או לפחות לא הראו הידרדרות. לא ממש אהבתי את אליסון, וכנ"ל לגביי לות'ר. הראשונה הרגישה לי כמישהי שהיה צריך להכניס לעלילה בכוח, ולא ממש מצאו איך, והשני סתם הפך לאדיוט. מעניין לראות שלות'ר ברח מלהיות עושה דברו של "אבא" אחד, ללהיות עושה דברו של "אבא" אחר (הפושע). כמה שהוא ינסה להתחמק מזה - זה רודף אותו וזה חלק ממי שהוא.

וניה ממשיכה להיות החוליה החלשה, וברור לי למה. אלן פייג' היא "שם גדול" (יחסית לשאר השחקנים שמגלמים את האחים), והיא חייבת לקבל דקות ועלילה, גם כאלו שלא היו לה במקור. אז ממציאים לה איזשהו קו עלילה לא רלוונטי במיוחד, ושוב היא מוכיחה ששחקנית טובה היא לא. ההפתעה הגדולה שלי בעונה הזו היא דייגו - מ"זאב בודד" הוא הפך ל"זאב בודד ואהבל", וזה נפלא. העקשנות שלו, יחד עם חוסר ההבנה הבסיסי של מה שהולך מסביבו, שיעשע אותי כל פעם מחדש.

ליילה - מאוד הפתיע אותי שחיכו עד הרגע האחרון לחשוף את היכולות שלה, ככה שנוצר מצב בו גם האחים וגם הצופים מגלים באותו זמן. יותר מזה, גילינו באותו זמן לא רק שיש לה כוחות, אלא גם איך הם עובדים. וזה מעולה.

לגביי השאר - קצת הפריע לי שלא הרחיבו יותר לגביי איי ג'יי, או שדחפו את השוודים (כי במקור הייזל וצ'ה צ'ה היו בעלילת הספר השני, ולא בראשון) שלא באמת הועילו לשום דבר, גרמו לצופים להרגיש משהו כלפיהם, או אפילו היו מאיימים במיוחד. כל אחד מהחבורה יכל לנצח לפחות אחד מהם, ואפילו די בקלות.

עניין המסע בזמן מעניין פה, בעיקר אחרי שראיתי (שוב ושוב ושוב ושוב ושוב) את Dark. ההתייחסות לדבר הזה שונה פה לגמרי, וזה מרענן. רק מקווה שהחורים לא יהיו גדולים מידי.

מה שכן, בזכות העונה הזו הוספתי לא מעט שירים לפלייליסט. והם לחלוטין יותר "מותאמי עלילה", מאשר בעונה הקודמת.

ולגביי "Sparrow Academy"? חכו. זה הולך להיות מעניין.

didalf

Well-known member
פרק 2X10

ווי מלא דברים קרו.
הכי כיף כשכל המשפחה ביחד. חשבתי כבר שהם מניאקים שהם לא הולכים לעזור לוניה אבל קלאוס הנסיכי הוא כמובן הראשון שהלך איתה|מאוהב| וכל השאר אחריו.

מגיעים לחווה, וניה מצליחה זמנית לעצור את הרלן. ואז מגיעות ההנדלרית ולילה וכל הצבא.
ממתי דייגו יכול לעצור כדורים?????????????????????? למה הוא לא עשה את זה עד עכשיו??? וכאילו אם הוא יכול לעצור כדורים למה הוא לא השתמש בזה על קנדי???
וניה סופסוף מגיעה ומשטחת את כל הצבא בבת אחת, חוץ מההנדרלית ולילה. מסתבר שלילה יכולה לחקות את הכוחות של כולם. מסתבר שהיא אחת מהילדים הנוספים שנולדו באותו יום ולכן ההנדרלית לקחה אותה.
וופס ההנדלרית הורגת את כולם. אבל 5 מצליח לקפוץ בזמן!! ומציל את כולם! יופי יופי.
חחחחח הצחיק אותי שהם צריכים מזוודה והרב כזה מצביע על כל הצבא "רק תבחרו":-D

סיסי לא באה עם וניה ל2019 לאאאא למה?? למה היא לא הבהירה לה שב2019 מותר להיות לסביות וגם יש טיפול לאוטיזם? בווו
רגע מה קרה עם לילה בסוף?

השוודי מצטרף לכת:-D

הם חוזרים ל2019 ליום שאחרי האפוקליפסה!! אבל אופס, הם שינו את כל קו הזמן ואבא שלהם חי ויש לו ילדים אחרים לגמרי, ובן שם והוא נראה דוש.

didalf

Well-known member
אז סיימתי ביומיים את העונה. ואלה ממש אהבתי, כמובן שהיו חששות לעונה שנייה אבל היא הייתה ממש טובה
כמה דברים:
אני לא אוהבת את לולה, כבר מהבית משוגעים היא עצבנה אותי ובנוסף הסיפור אהבה של ושל דייגו נותן לי תגובה כמו שלה היה מהאמירה של לותר. מה גם שדייגו נמצא בזמן הזה רק 3 חודשים, אז איך הוא כבר שכח את השוטרת ההיא מהעונה הראשונה שהיה לו קטע איתה????
אני לא אוהבת את וניה גם בעונה הראשונה ובמיוחד בזו. היא דמות אנמית מדי והגעתי למסקנה שחלק מזה זו אלן פייג שאני לא מתה עליה כשחקנית. היא נראית חסרת רגשות. ובכללי הסיפור של וניה עצבן אותי עם החווה הזו והלן.
קלאוס היה כמובן אדיר העונה, אבל היה חסר לי ממנו עוד. אני אוהבת שהוא דמות שטותית ועם זאת יש לו עומק ורגישות (כל הסיפור עם דייב)
אני אשכרה בכיתי כאשר דמות של מת, מתה אבל העזיבה של בן היה עצוב , בין הדמויות האוהבות אלי, אני כל כך שמחה שהוא יחזור לעונה השלישית.
וכמובן כל הסוף הזה, היה ברור שיהיה השפעה למעשים שלהם בעבר, אני ממש סקרנית לראות. לאן זה יתפתח
ולא לשכוח את מספר 5, הריב שלו עם עצמו היה בין הדברים היותר מהנים ששראיתי

"קלאוס היה כמובן אדיר העונה, אבל היה חסר לי ממנו עוד. אני אוהבת שהוא דמות שטותית ועם זאת יש לו עומק ורגישות (כל הסיפור עם דייב)" - |כן||!| לגמרי לא היה מספיק ממנו!!!

didalf

Well-known member
היה יפה מאוד שהתחיל עם ההלוויה של בן. זה נתן סיום יפה לדמות שלו. גם אהבתי את זה שראו שקלאוס בעצם הביא אותו חזרה, אבל הרגיש רגשות אשם על זה כל השנים האלו.

כל כך אהבתי גם את הסצנה שבה כולם נכנסים לאוטו עם ואניה - זה אחרי שהם עיצבנו אותי כולם שהם סירבו לעזור לה בהתחלה.

כמו שחשבתי - השבדי האחרון פשוט רצה לנקום בהנדלרית. אם כי קשה לדמיין שהוא לא רצה גם לנקום במי שגרמה לו לרצוח במו ידיו את אחיו.

וכמו שריזון חשב - 5 באמת הציל את המצב בסוף בזכות העצה שהוא קיבל מאביו לחזור אחרוה בזמן רק שניות. (ברגע שירו בהם היה ברור שזה מה שיקרה)

אז היו מאות סוכני זמן עם רובים... וזה לא ממש משמעותי כי ואניה ניטרלה אותם מאוד מהר (אבל לא ברור אם היא הרגה אותם). אז אם להנדלרית היה את ליילה בתור נשק סודי למה בכלל להביא את כל האחרים?

דייגו יכול לסובב כדורים באוויר. לא זכור לי שידענו שהוא יכול לעשות את זה מהעונה הראשונה. טכנית ראינו אותו כבר עושה את זה בקטע הפתיחה של העונה הזאת (בתרחיש האפוקליפסה המקורי), אבל חשבתי שנראה אותו לומד לעשות את זה.
ובעניין כוחות - איכזב אותי שקלאוס לא השתמש בכוחות שלו באופן משמעותי. בתרחיש האפוקליפסה המקורי ראינו אותו נלחם בכך שהוא גורם לרוחות של חיילים מתים לתקוף. הפעם כל מה שקיבלנו זה ששני רוחות רפאים תפסו אותו באוויר.

היו עוד כל מיני דברים אולי אבל אני ארוץ לסוף - הם חוזרים ל2019 ומגלים שהעולם השתנה לחלוטין.
אני שמח בשביל השחקן של בן שעדיין יכול להיות בסדרה, אבל מעצבן אותי בן חדש. אני רוצה את בן הישן.

מה יקרה עם ליילה?

אגב, מעניין שהם בכלל לא ידעו שנולדו עוד תינוקות באותו רגע כמוהם. בגלל שזה עובדה שפשוט נתנו לנו בתחילת הסדרה אני פשוט הנחתי שהם יודעים את זה גם.

ווי נכון שכחתי להתייחס ללוויה של בן בהתחלה, זה באמת היה מאד יפה. וכ"כ חמוד הקטע עם קלאוס.

נכון באמת קלאוס לא השתמש בכוחות שלו בכלל:-/ וזה אחרי כמו שאמרת בהתחלה ראינו איזה שימוש יכול להיות להם בלחימה.

"והיה נורא מצחיק כשדייגו מנסה להבין אם ליילה היא אחותו הביולוגית :-D" כן:-D ממש מוצא חן בעיני ששני הגברים הגבריים יותר כביכול פה ממש סתומים:-D

didalf

Well-known member
זו הייתה עונה מעניינת. והאמת שכבר כמה ימים שאני מנסה למצוא מילים לסכם אותה. לא בטוח שמצאתי. אז בינתיים כתבתי את כל מה שעולה לי לראש, ולא בצורה מסודרת במיוחד.

* קראתי את הקומיקס, ואני קצת יודע את כיווני העלילה הכלליים (למרות שיש לא מעט שינויים בסדרה) מראש. ועדיין - נהניתי מכל רגע.

מה שבטוח, שהפייבוריטים נשארו קלאוס ומספר 5. רוברט שייהן, שמבחינתי יכול לקבל ספינאוף משלו, ממשיך לככב בתור הדמות הכי מדהימה והכי עמוקה על המסך. היכולת שלו להיות מציק, מעצבן, עמוק, עצוב, מצחיק ועוד מיליון דברים - בו זמנית, היא לא פחות ממדהימה. הדבר היחיד שאני יכול להתלונן בהקשר אליו, זה שהוא יכל לקבל יותר חלק חשוב בעלילה, והוא יכל להשתמש בכוחות שלו יותר. איידן גלאגר, בתור המבוגר בדמות של הילד, הוא ההברקה השנייה. כל רגע שלו על המסך משעשע אותי, בעיקר כי הוא "ילד חרא", והניגודיות עם זה שדווקא הדמות של הילד היא זו שיודעת הכי הרבה, וצריכה להוביל את "המבוגרים". שמישהו ילהק אותו בתור דמיאן וויין כבר!

כל השאר בהחלט הראו שיפור, או לפחות לא הראו הידרדרות. לא ממש אהבתי את אליסון, וכנ"ל לגביי לות'ר. הראשונה הרגישה לי כמישהי שהיה צריך להכניס לעלילה בכוח, ולא ממש מצאו איך, והשני סתם הפך לאדיוט. מעניין לראות שלות'ר ברח מלהיות עושה דברו של "אבא" אחד, ללהיות עושה דברו של "אבא" אחר (הפושע). כמה שהוא ינסה להתחמק מזה - זה רודף אותו וזה חלק ממי שהוא.

וניה ממשיכה להיות החוליה החלשה, וברור לי למה. אלן פייג' היא "שם גדול" (יחסית לשאר השחקנים שמגלמים את האחים), והיא חייבת לקבל דקות ועלילה, גם כאלו שלא היו לה במקור. אז ממציאים לה איזשהו קו עלילה לא רלוונטי במיוחד, ושוב היא מוכיחה ששחקנית טובה היא לא. ההפתעה הגדולה שלי בעונה הזו היא דייגו - מ"זאב בודד" הוא הפך ל"זאב בודד ואהבל", וזה נפלא. העקשנות שלו, יחד עם חוסר ההבנה הבסיסי של מה שהולך מסביבו, שיעשע אותי כל פעם מחדש.

ליילה - מאוד הפתיע אותי שחיכו עד הרגע האחרון לחשוף את היכולות שלה, ככה שנוצר מצב בו גם האחים וגם הצופים מגלים באותו זמן. יותר מזה, גילינו באותו זמן לא רק שיש לה כוחות, אלא גם איך הם עובדים. וזה מעולה.

לגביי השאר - קצת הפריע לי שלא הרחיבו יותר לגביי איי ג'יי, או שדחפו את השוודים (כי במקור הייזל וצ'ה צ'ה היו בעלילת הספר השני, ולא בראשון) שלא באמת הועילו לשום דבר, גרמו לצופים להרגיש משהו כלפיהם, או אפילו היו מאיימים במיוחד. כל אחד מהחבורה יכל לנצח לפחות אחד מהם, ואפילו די בקלות.

עניין המסע בזמן מעניין פה, בעיקר אחרי שראיתי (שוב ושוב ושוב ושוב ושוב) את Dark. ההתייחסות לדבר הזה שונה פה לגמרי, וזה מרענן. רק מקווה שהחורים לא יהיו גדולים מידי.

מה שכן, בזכות העונה הזו הוספתי לא מעט שירים לפלייליסט. והם לחלוטין יותר "מותאמי עלילה", מאשר בעונה הקודמת.

ולגביי "Sparrow Academy"? חכו. זה הולך להיות מעניין.

כל הפסקה על קלאוס - |כן||!||כן||!| בהחלט!!!! (תלונה נוספת שלי היא שהייתי רוצה יותר דגש על היחסים הרומנטים שלו. ממש ביאס אותי שדייב פה צעיר מידי בשבילו ולא מכיר אותו אז זה לא הלך לשומקום) [אפילו שזה היה ממש יפה איך הוא עדיין מאוהב בו ורוצה להגן עליו].
מסכימה גם לגבי מספר חמש|כן|

מסכימה גם לגבי השוודים שהיו די מיותרים|כן|

כל ענייני המסע בזמן לדעתי מבלבלים רצח ולא הגיוניים ואם אני אתחיל לחשוב על זה יוצרים מליון חורים ופרדוקסים אז אני לא חושבת על זה.

בכללי זאת הייתה עונה נחמדה אבל אני חושבת שהרבה יותר אהבתי את עונה 1 אבל אני לא זוכרת מספיק כדי להגיד למה.

כל הפסקה על קלאוס - |כן||!||כן||!| בהחלט!!!! (תלונה נוספת שלי היא שהייתי רוצה יותר דגש על היחסים הרומנטים שלו. ממש ביאס אותי שדייב פה צעיר מידי בשבילו ולא מכיר אותו אז זה לא הלך לשומקום) [אפילו שזה היה ממש יפה איך הוא עדיין מאוהב בו ורוצה להגן עליו].
מסכימה גם לגבי מספר חמש|כן|

מסכימה גם לגבי השוודים שהיו די מיותרים|כן|

כל ענייני המסע בזמן לדעתי מבלבלים רצח ולא הגיוניים ואם אני אתחיל לחשוב על זה יוצרים מליון חורים ופרדוקסים אז אני לא חושבת על זה.

בכללי זאת הייתה עונה נחמדה אבל אני חושבת שהרבה יותר אהבתי את עונה 1 אבל אני לא זוכרת מספיק כדי להגיד למה.

אני חושב שעניין המסע בזמן די ברור, לפחות מאיך שהוא מוצג כרגע. הזמן לא קבוע והאירועים בו לא קבועים מראש, ואפשר לשנות דברים. הדבר היחיד שלא משתנה, הוא מבצע הפעולה עצמו (האחים), אבל כל השאר מושפע מהפעולות שלהם. זה די בסגנון "הנוקמים: סוף המשחק", או "פלאשפוינט". לא לחלוטין, אבל בכיוון.

didalf

Well-known member
אני חושב שעניין המסע בזמן די ברור, לפחות מאיך שהוא מוצג כרגע. הזמן לא קבוע והאירועים בו לא קבועים מראש, ואפשר לשנות דברים. הדבר היחיד שלא משתנה, הוא מבצע הפעולה עצמו (האחים), אבל כל השאר מושפע מהפעולות שלהם. זה די בסגנון "הנוקמים: סוף המשחק", או "פלאשפוינט". לא לחלוטין, אבל בכיוון.

בדיוק חשבתי על אנדגיים כי זה בערך המקום היחיד שהצליחו לעשות מסע בזמן הגיוני בעיני.

איך אבל עכשיו הם קיימים בכלל או מכירים אם הם שינו את כל ההיסטוריה שבה אבא שלהם מאמץ אותם?

וגם זה ששלחו את חמש המבוגר לתחילת העונה הראשונה משנה את כל העונה הראשונה מה שאומר שהם אולי בכלל לא ידיעו לדאלס?

אלא אם אומרים שכמו באנדגיים ההיסטוריה לא משתנה אלא יש קוים מקבילים ואם כן אז מה זה משנה שהם עוצרים אפוקליפסה אם היא עדין תתקיים בקו זמן אחר?

רואה? עושה לי כאב ראש אז אני מנסה לא לחשוב על זה:-D

בדיוק חשבתי על אנדגיים כי זה בערך המקום היחיד שהצליחו לעשות מסע בזמן הגיוני בעיני.

איך אבל עכשיו הם קיימים בכלל או מכירים אם הם שינו את כל ההיסטוריה שבה אבא שלהם מאמץ אותם?

וגם זה ששלחו את חמש המבוגר לתחילת העונה הראשונה משנה את כל העונה הראשונה מה שאומר שהם אולי בכלל לא ידיעו לדאלס?

אלא אם אומרים שכמו באנדגיים ההיסטוריה לא משתנה אלא יש קוים מקבילים ואם כן אז מה זה משנה שהם עוצרים אפוקליפסה אם היא עדין תתקיים בקו זמן אחר?

רואה? עושה לי כאב ראש אז אני מנסה לא לחשוב על זה:-D

1. יש עוד מקומות שעשו בהם מסע בזמן, ובצורה הגיונית הרבה יותר.
2. כי הם "הקבוע". הם יצרו קו זמן חדש, שבו הם נשארים, וכל השאר משתנה. כמו באנדגיים.
3. לא. גם כי את לא יודעת איך חמש הגיע ל-2019 (אולי שוב הפך להיות ילד בגופו), וגם כי סעיף 2.
4. זה שאפוקליפסה "עקבה" אחריהם פעם אחת, לא אומר שזה משהו שתמיד יקרה. וגם אם כן - כל פעם היא קורית בדרך אחרת, כלומר - הם כן משנים את ציר הזמן. בציר זמן אחד היא קרתה ב-2019 ועקב פיצוץ הירח, בשני ב-1964, ועקב מלחמה גרעינית.

didalf

Well-known member
1. יש עוד מקומות שעשו בהם מסע בזמן, ובצורה הגיונית הרבה יותר.
2. כי הם "הקבוע". הם יצרו קו זמן חדש, שבו הם נשארים, וכל השאר משתנה. כמו באנדגיים.
3. לא. גם כי את לא יודעת איך חמש הגיע ל-2019 (אולי שוב הפך להיות ילד בגופו), וגם כי סעיף 2.
4. זה שאפוקליפסה "עקבה" אחריהם פעם אחת, לא אומר שזה משהו שתמיד יקרה. וגם אם כן - כל פעם היא קורית בדרך אחרת, כלומר - הם כן משנים את ציר הזמן. בציר זמן אחד היא קרתה ב-2019 ועקב פיצוץ הירח, בשני ב-1964, ועקב מלחמה גרעינית.

1. יכול להיות. לא ראיתי הרבה דברים של מסע בזמן, אני לא כ"כ אוהבת. זה שזה מגיע בסופו של דברים לסרטים שאני כן אוהבת זה לא אשמתי:-D
3. עדיין לחמש החדש יש יותר ידע על מה שיקרה אז הוא יכול לשנות הכל.

מזכיר לי שרציתי להגיד שנראה לי שהסוכנות הזאת לשימור הזמן עושה יותר נזק לזמן בעצם קיומה.

1. יכול להיות. לא ראיתי הרבה דברים של מסע בזמן, אני לא כ"כ אוהבת. זה שזה מגיע בסופו של דברים לסרטים שאני כן אוהבת זה לא אשמתי:-D
3. עדיין לחמש החדש יש יותר ידע על מה שיקרה אז הוא יכול לשנות הכל.

מזכיר לי שרציתי להגיד שנראה לי שהסוכנות הזאת לשימור הזמן עושה יותר נזק לזמן בעצם קיומה.

3. נכון. ואם הוא ישנה דברים, הוא ייצור קו/י זמן חדש/ים בעצמו. בדיוק כמו מספר 5 שאנחנו מכירים

טוני החתול

Well-known member
מנהל
ממתי דייגו יכול לעצור כדורים?????????????????????? למה הוא לא עשה את זה עד עכשיו??? וכאילו אם הוא יכול לעצור כדורים למה הוא לא השתמש בזה על קנדי???
אני חושב שהכוח שלו הוא בעצם שהוא יכול לשנות תנועה של חפצים. ככה הוא גורם לסכינים שהוא זורק לעוף לכל כיוון שהוא רוצה. אז הוא יכול לעשות אותו דבר עם כדורים. כמו שאמרתי, ראו אותו עושה את זה גם בפרק הראשון באפוקליפסה שנמנעה. בכל מקרה הגיוני שהוא יצטרך לתרגל כזה סוג של כוח שלא ראינו אותו משתמש בו בעבר.

סיסי לא באה עם וניה ל2019 לאאאא למה?? למה היא לא הבהירה לה שב2019 מותר להיות לסביות וגם יש טיפול לאוטיזם? בווו
גם לי נורא עצוב על זה, אבל תכלס כנראה חכם, כי תמיד קורים דברים לא טובים לאנשים שבסביבה של אנשים עם כוחות על.
רגע מה קרה עם לילה בסוף?
היא לקחה את המזוודה של ההנדלרית וקפצה לאנשהו. אני מניח שנראה אותה בעונה הבאה.
השוודי מצטרף לכת:-D
משהו מגניב שיכול להיות בעונה הבאה זה אם נגלה שהכת הזאת עדיין קיימת. ומבחינתם הנביא שלהם נעלם אחרי שהואשם בקשר לרצח קנדי. אז הם בטח יתהלבו מאוד כשהם יגלו שקלאוס שוב חי ועדיין צעיר. ומי יודע, עברו איזה 55 שנים, אבל ייתכן שהשבדי עדיין חי.
ואם כבר מדברים על זה מי שלדעתי בטוח נגלה שעדיין חי זה הארלן.
עוד דמויות שאולי יהיו בחיים אבל זה יהיה עצוב כי הם יהיו זקנים מאוד זה ריי, דייב וסיסי.
(הגיוני שבגלל שקו הזמן השתנה אז דייב שרד את המלחמה)

רק עכשיו אני חושב על כך שבקו זמן החדש אומנם רג'ינלד לא אימץ אותם, אבל הגיוני שהם עדיין חיים בכל זאת.
כלומר האם יהיו להם עכשיו כפילים בעולם, או שהם באו במקומם?

רוברט שייהן, שמבחינתי יכול לקבל ספינאוף משלו, ממשיך לככב בתור הדמות הכי מדהימה והכי עמוקה על המסך.
קלאוס היה כמובן אדיר העונה, אבל היה חסר לי ממנו עוד. אני אוהבת שהוא דמות שטותית ועם זאת יש לו עומק ורגישות (כל הסיפור עם דייב)
כן, קלאוס הוא מעולה. והשחקן מעולה, אז גם לא מפתיע.
כבר אמרתי שיכול להיות מגניב אם עלילה עתידית איתו תכלול המשך של הכת.
אבל אני מקווה שנקבל עוד עלילה רומנטית איתו. אני לא יודע אם אני מקווה שהוא ימצא דרך להיות עם דייב או שיהיה מישהו חדש.

אבל מספר 1 בשבילי (פיגורטיבית, זה לא באמת המספר שלו) הוא 5.
אני מאוד אהבתי את הדמות והשחקן בעונה 1 והוא לא איכזב עכשיו. למרות שהוא ילד הוא הכי מגניב בקטעי אקשן והיו לו לא מעט העונה (כולל עם חדר מלא אנשים ועם עצמו). בכל זאת הוא arguably המתנקש הכי טוב בכל המולטיוורס או משהו כזה.
ואני אפילו יותר אוהב את איך שהוא רודה בכולם סביבו. בעיקר האחים, אבל גם אליוט. זה במיוחד מצחיק כשהוא צועק על לות'ר שיקשיב רק לו.
נראה לי שהוא אף פעןם לא פגש את בעלה של אליסון וזה אולי חבל.

אני גם אהבתי את העלילה של ואניה. היו לי הרבה ספקות לגבי זה שהלכו בכיוון של אמניזיה איתה כי זה כאילו קל מידי לתת לה ככה שהיא לא צריכה לעכל את מה שהיא עשתה והיה נראה לי ברור שיהיה רגע גדול שהיא תזכר ואז תהיה סכנה שהיא תחזור להיות מטורפת...
ואומנם מה שקרה זה לא לחלוטין לא מה שאמרתי, אבל זה כן נעשה באופן שונה ומעניין.

בסופו של דבר אליסון ולות'ר הם אלו שאולי היו הכי פחות מעניינים באמת.צ פשוט כי היו להם החיים הכי "נורמליים" שם.

אגב, מעניין אותי אם אי פעם יהיה ל5 אינטרס אהבה בסדרה. יש בעיה שזה כאילו תמיד יהיה בעייתי כי הוא מבוגר בגוף של ילד (אז זה קריפי לא משנה עם מי הוא יהיה) אבל אולי ככל שהשחקן יתבגר. אם ימשיכו לעשות עונות כמובן.

הבוקר קצת ראיתי סרטונים שניתחו דברים ושני דברים זכורים לי:
-מסתבר שבמהלך העונה ראו המון פעמים דרורים (sparrows) מצוירים בכל מיני מקומות.
-דבר שני זה שהקרב של 5 נגד 5 עשה רפרנס די בוטה לקרב של קאפ נגד קאפ, בין היתר כי בשלב מסוים 5 הצעיר אומר I can do this all day.

משהו נוסף
הדבר שהכי לא הגיוני לי מבחינת ענייני קפיצות זמן וכל זה - איפה ומתי נמצאת סוכנות הזמן?
כלומר מילא אפשר לטעון שזה ביקום שונה. אבל גם להם יש זמן לינארי. כלומר היה עבר שבו היו חברי ההנהלה, ואז ההנדלרית תפסה שלטון. האם הם לא יכולים לנוע בזמן הזה?
וכיצד פתאום יש אזעקה כמתגלה הכוח של הארלן? הרי זה קרה בזמן מסוים בעולם שלנו. אבל בסוכנות הזמן רואים גם את מה שלפני זה וגם את מה שאחרי זה. אז מה זה הלראות את זה כשזה קורה?

didalf

Well-known member
אני חושב שהכוח שלו הוא בעצם שהוא יכול לשנות תנועה של חפצים. ככה הוא גורם לסכינים שהוא זורק לעוף לכל כיוון שהוא רוצה. אז הוא יכול לעשות אותו דבר עם כדורים. כמו שאמרתי, ראו אותו עושה את זה גם בפרק הראשון באפוקליפסה שנמנעה. בכל מקרה הגיוני שהוא יצטרך לתרגל כזה סוג של כוח שלא ראינו אותו משתמש בו בעבר.

גם לי נורא עצוב על זה, אבל תכלס כנראה חכם, כי תמיד קורים דברים לא טובים לאנשים שבסביבה של אנשים עם כוחות על.

היא לקחה את המזוודה של ההנדלרית וקפצה לאנשהו. אני מניח שנראה אותה בעונה הבאה.

משהו מגניב שיכול להיות בעונה הבאה זה אם נגלה שהכת הזאת עדיין קיימת. ומבחינתם הנביא שלהם נעלם אחרי שהואשם בקשר לרצח קנדי. אז הם בטח יתהלבו מאוד כשהם יגלו שקלאוס שוב חי ועדיין צעיר. ומי יודע, עברו איזה 55 שנים, אבל ייתכן שהשבדי עדיין חי.
ואם כבר מדברים על זה מי שלדעתי בטוח נגלה שעדיין חי זה הארלן.
עוד דמויות שאולי יהיו בחיים אבל זה יהיה עצוב כי הם יהיו זקנים מאוד זה ריי, דייב וסיסי.
(הגיוני שבגלל שקו הזמן השתנה אז דייב שרד את המלחמה)

רק עכשיו אני חושב על כך שבקו זמן החדש אומנם רג'ינלד לא אימץ אותם, אבל הגיוני שהם עדיין חיים בכל זאת.
כלומר האם יהיו להם עכשיו כפילים בעולם, או שהם באו במקומם?

כן, קלאוס הוא מעולה. והשחקן מעולה, אז גם לא מפתיע.
כבר אמרתי שיכול להיות מגניב אם עלילה עתידית איתו תכלול המשך של הכת.
אבל אני מקווה שנקבל עוד עלילה רומנטית איתו. אני לא יודע אם אני מקווה שהוא ימצא דרך להיות עם דייב או שיהיה מישהו חדש.

אבל מספר 1 בשבילי (פיגורטיבית, זה לא באמת המספר שלו) הוא 5.
אני מאוד אהבתי את הדמות והשחקן בעונה 1 והוא לא איכזב עכשיו. למרות שהוא ילד הוא הכי מגניב בקטעי אקשן והיו לו לא מעט העונה (כולל עם חדר מלא אנשים ועם עצמו). בכל זאת הוא arguably המתנקש הכי טוב בכל המולטיוורס או משהו כזה.
ואני אפילו יותר אוהב את איך שהוא רודה בכולם סביבו. בעיקר האחים, אבל גם אליוט. זה במיוחד מצחיק כשהוא צועק על לות'ר שיקשיב רק לו.
נראה לי שהוא אף פעןם לא פגש את בעלה של אליסון וזה אולי חבל.

אני גם אהבתי את העלילה של ואניה. היו לי הרבה ספקות לגבי זה שהלכו בכיוון של אמניזיה איתה כי זה כאילו קל מידי לתת לה ככה שהיא לא צריכה לעכל את מה שהיא עשתה והיה נראה לי ברור שיהיה רגע גדול שהיא תזכר ואז תהיה סכנה שהיא תחזור להיות מטורפת...
ואומנם מה שקרה זה לא לחלוטין לא מה שאמרתי, אבל זה כן נעשה באופן שונה ומעניין.

בסופו של דבר אליסון ולות'ר הם אלו שאולי היו הכי פחות מעניינים באמת.צ פשוט כי היו להם החיים הכי "נורמליים" שם.

אגב, מעניין אותי אם אי פעם יהיה ל5 אינטרס אהבה בסדרה. יש בעיה שזה כאילו תמיד יהיה בעייתי כי הוא מבוגר בגוף של ילד (אז זה קריפי לא משנה עם מי הוא יהיה) אבל אולי ככל שהשחקן יתבגר. אם ימשיכו לעשות עונות כמובן.

הבוקר קצת ראיתי סרטונים שניתחו דברים ושני דברים זכורים לי:
-מסתבר שבמהלך העונה ראו המון פעמים דרורים (sparrows) מצוירים בכל מיני מקומות.
-דבר שני זה שהקרב של 5 נגד 5 עשה רפרנס די בוטה לקרב של קאפ נגד קאפ, בין היתר כי בשלב מסוים 5 הצעיר אומר I can do this all day.

משהו נוסף
הדבר שהכי לא הגיוני לי מבחינת ענייני קפיצות זמן וכל זה - איפה ומתי נמצאת סוכנות הזמן?
כלומר מילא אפשר לטעון שזה ביקום שונה. אבל גם להם יש זמן לינארי. כלומר היה עבר שבו היו חברי ההנהלה, ואז ההנדלרית תפסה שלטון. האם הם לא יכולים לנוע בזמן הזה?
וכיצד פתאום יש אזעקה כמתגלה הכוח של הארלן? הרי זה קרה בזמן מסוים בעולם שלנו. אבל בסוכנות הזמן רואים גם את מה שלפני זה וגם את מה שאחרי זה. אז מה זה הלראות את זה כשזה קורה?

"ראו אותו עושה את זה גם בפרק הראשון באפוקליפסה שנמנעה" - אה לא שמתי לב.

"משהו מגניב שיכול להיות בעונה הבאה זה אם נגלה שהכת הזאת עדיין קיימת. ומבחינתם הנביא שלהם נעלם אחרי שהואשם בקשר לרצח קנדי. אז הם בטח יתהלבו מאוד כשהם יגלו שקלאוס שוב חי ועדיין צעיר." - חחח יאא זה יהיה מגניב:-D ואז הם בכלל יסגדו לו:-D

"אבל אני מקווה שנקבל עוד עלילה רומנטית איתו. אני לא יודע אם אני מקווה שהוא ימצא דרך להיות עם דייב או שיהיה מישהו חדש." - בהחלט!! לא חייב דייב אבל תביאו לי מישהו!!! אתם לא יכולים לבזבז ככה גיי חתיך בלי עלילה רומנטית!

"נראה לי שהוא אף פעןם לא פגש את בעלה של אליסון וזה אולי חבל." - חחח וואי לגמרי חבל. רק כדי שריי יאבד את זה סופית:-D. אם שאר האחים שלה לא מספיק הזוים אז מבוגר בגוף של ילד:-D

"אגב, מעניין אותי אם אי פעם יהיה ל5 אינטרס אהבה בסדרה" - נעלבתי בשם דולורסB-|

"-דבר שני זה שהקרב של 5 נגד 5 עשה רפרנס די בוטה לקרב של קאפ נגד קאפ, בין היתר כי בשלב מסוים 5 הצעיר אומר I can do this all day." - הא. אמנם חשבתי מיד "היי זה המשפט של קאפ" אבל לא חשבתי בכלל על הקרב הזה, שזה מוזר כי זה אחת הסצנות האהובות עליי. אתה חושב שזה היה מכוון? [יש מצב בגלל המשפט הזה באמת|תוהה|]

כל העניין של סוכנות הזמן לא הגיוני בעיניי. הם יותר משבשים את העבר ממתקנים אותו. וכן באמת האם אי אפשר לחזור ללפני שחמש הרג אותם ולהחזיר את הדירקטוריון בעצם?

didalf

Well-known member
וגם ברצינות - למה רק אותי זה מחרפן הדמיון הזה??????? (תמונה שגנבתי מקבוצת טלוויזיה בפייסבוק שבה לשמחתי לעוד אנשים יש עיניים ויצרו את התמונה הזאת)

1596469107264.png

reasonforall

Active member
פרק 2X09

חח אהבתי שבהתחלה קלאוס אומר לדייגו "לפני שתמות יש לי משהו חשוב להגיד לך... אתה דומה לאנטוניו בנדרס עם שיער ארוך":-D:-D (אגב לא, הוא דומה לבלאמי זה מטריף אותי בכל סצנה שלו!! לפחות ראיתי בפייסבוק שאני לא היחידה שחושבת ככה!)
ויותר הצחיק אותי דייגו שבשיא הבלגן התרגש באמת מהמחמאה:-D אם הם לא היו אחים הייתי רואה אותם כזוג:-D
חחח ואז קלאוס מעודד את עצמו "לחמת בויאנטם, היו לך 7 אחים, השגת מלא מספרי טלפון במסיבה בקולג'":-D:-D
אז אף אחד כמובן לא מצליח להגיע לוניה אבל בן מצליח!! והוא נכנס פנימה!! יאא כל השיחה שלהם הייתה כזאת יפה. אבל אז הוא התפורר?? אבל הוא מת איך הוא יכול למות שוב הוא חי בקלאוס!!!;-( חח מעניין מה הוא אמר לוניה למסור לקלאוס, בטח איזה כאפה.

הרלן איכשהו מתעל את הכוחות של וניה:-0 וכשסיסי מתעמתת עם קרל וקרל פולט בטעות כדור הרלן הודף אותו עם הכוח של וניה והכדור הורג את קארל:-0 ברוך שפטרנו אבל.

חמש וחמש רבים ובסוף חמש מצליח לשלוח את חמש הזקן לתחילת העונה הראשונה? איזה בלגן|בוקס| הצחיק אותי שהמטף שקלאוס זרק בחוסר תועלת לחלוטין פגע בלותר:-D

אז האפוקליפסה נמנעה כרגע אבל דייגו עדיין בקטע של להציל את קנדי. אבל אבא שלו התחכם ושלח שם מישהו להטעות אותו וקנדי עדיין נרצח. מזל האמת כי חששתי שזה ממש יסבך את כל קווי הזמן אם ישנו דבר כזה ואין לי כוח|בוקס|

ואז מסתבר שרג'י דווקא לא רצה להרוג את הנשיא. ואז הוא איש לטאה וואייט וואט??

ההנדלרית גורמת ללילה לחשוב שחמש הרג את ההורים שלה בהוראת הדג ולא בהוראה שלה כדי שתסכים להרוג את דייגו, אין ליכוח.
אבל בסוף נראה שהכוחות של הרלן יוצאים מכלל שליטה8-* ואיכשהו זה גם קשור להנדלרית8-*
האמת? פרק סביר.
האחים מנסים להציל את ואניה, ודייגו אם ה "אני לא אצליח" המגוחך |בוקס|
בסוף כמו שחשבנו בן הוא זה שמצליח להיכנס לה ללב ולעצור אותה, אך זה הורג אותו בסצנה מאוד מרגשת. מעניין מה הוא רצה למסור לקלאוס.
חמש וחמש רבים ביניהם בקרב שיכול להימשך לנצח (האמת, ציפיתי שיהיה מצחיק ומעניין), בסוף חמש המבוגר מושלך פנימה והמזוודה נהרסת.
הרלן מצליח להשחיל מילה, ולאחר איומי רובה, אבא שלו מת - כתוצאה מהדיפת הכדור על ידי הרלן.
ההנדלרית משכנעת את ליילה שחמש נשלח להרוג את הוריה בהוראות הדג (למרות שהיא זו שעשתה את זה), ושדייגו נבלה.
הנשיא קנדי נרצח למרות הכל, ומתברר שרג'י היה בכלל נגד המהלך. מתברר שהוא גם לטאה או משהו. נו באמת :cautious:
מתגלה סטייה רצינית (שנובעת מהחווה בה הייתה ואניה), וההנדלרית (שהורגת את המפעיל בלי סיבה לדעתי) קוראת לכל האנשים בשטח לצאת למלחמה.

מקווה לפרק סיום טוב, שלא כמו הפרק הזה.

reasonforall

Active member
זה היה באמת גדול. אבל גם היה לי קצת עצוב על דייגו.

עכשיו שאני חושב על זה - ואניה אומרת שהיא רוצה לקחת את הארלן לעתיד כי שם כבר יודעים לאבחן אוטיזם (טכנית היא אומרת "יש שם למה שיש לו ואפשר יהיה לתת לו טיפול שהוא צריך")
אבל איך היא יודעת את זה על העתיד אם אין לה זיכרון? כלומר היא בכלל לא ידעה שהיא מהעתיד.
הערה שנייה מעניינת. טעות בתסריט אולי? 🤷‍♂️ לא כזה משנה

reasonforall

Active member

מה יקרה עם ליילה?

צפית יפה את העניין עם ליילה וההנדלרית.

לי היה ברור שהשיחה של חמש ואביו לא תהיה סתם, ובהחלט חמש חשב על זה וחזר מספר שניות אחורה בזמן. זה היה נורא לצפות במוות של כולם, חוץ משל ההנדלרית. לרגע שכחתי מהשבדי.

ואניה מאוד חזקה אבל ברוב הזמן דיי מיותרת.

בן החדש נראה דושבאג 😆
למה אתה חושב שמדובר באנשי אקדמיה חדשים? יש לי תחושה שמדובר באותן דמויות בדיוק. אולי הם "קפצו" לעולם מקביל? הרי מה כבר קרה שהשפיע כל כך על העתיד? זה גם יסביר את זה שהעולם שלהם בסופו של דבר נחרב באפוקליפסה.

למה האבא אמר להם שהוא ידע שהם יופיעו בסופו של דבר? ואז מתנהג אליהם בקרירות?
ולמה דייגו שואל אם ליילה היא אחותם הביולוגית? 😂🤦‍♂️

האמת שציפיתי לסיום אחר. שהם יצליחו להגיע לזמן שלהם, ואולי אליסון תבקר את ריי הזקן, וואניה את סיסי והרלן. היה יכול להיות מרגש.

מקווה שנקבל עונה חדשה בעוד שנה וחצי (כמו בין ע1 ל-ע2), ושההפקה לא תתעכב יותר בגלל הקורונה.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה אתה חושב שמדובר באנשי אקדמיה חדשים? יש לי תחושה שמדובר באותן דמויות בדיוק.
לא נראה לי כי אם הם היו אותם דמויות אז בן היה מזהה אותם ולא שואל מי הם.

למה האבא אמר להם שהוא ידע שהם יופיעו בסופו של דבר? ואז מתנהג אליהם בקרירות?
אני מניח שהוא מתכוון בגלל שהוא זוכר אותם מהשיחה שלהם בשנות ה60. הם אמרו לו שם שהם באו מהעתיד.
אז הוא תמיד ידע שמתישהו הם יחזרו מהעבר ויבואו אליו כי יש להם קשר אליו.

עכשיו שאני חושב על זה, אולי הוא בכוונה לא אימץ תינוקות שמתאימים לאיך ששישתם נראו. כלומר הוא יכל לא להבין שואניה היא כנראה תינוקת רוסיה ולכן לא אימץ את התינוקת שנולדה ברוסיה. וכן הלאה.
הוא כן עדיין אימץ את בן כי אותו הוא לא ראה בשנות ה60.

האמת שציפיתי לסיום אחר. שהם יצליחו להגיע לזמן שלהם, ואולי אליסון תבקר את ריי הזקן, וואניה את סיסי והרלן. היה יכול להיות מרגש.
זה היה קורה אולי אם זה היה סוף סדרה.
וחוץ מזה מרגיש יותר מידי שפוי בשביל סיום לסדרה הזאת.

ואניה מאוד חזקה אבל ברוב הזמן דיי מיותרת.
תכלס אותו דבר אפשר להגיד בערך על כולם (חוץ מ5).

דיברגנט חדש

Well-known member
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של העונה הראשונה ולא כ"כ התחברתי.
האם זה משתפר או שאם לא התחברתי בפרק הראשון, אז לפרוש בשיא?

וגם ברצינות - למה רק אותי זה מחרפן הדמיון הזה??????? (תמונה שגנבתי מקבוצת טלוויזיה בפייסבוק שבה לשמחתי לעוד אנשים יש עיניים ויצרו את התמונה הזאת)

יותר דומה לאנטוניו בנדרס. או לבאטמן, אם תנמיכי ציפיות ;)

למעלה