☔אקדמיית המטריה עונה 2🎓

מילי08

Well-known member
וגם זה כנראה השיער והזקן אבל הוא מזכיר לי את בלאמי
גם לי הוא הזכיר את בלאמי!! האמת, יותר מתאים לו שיער ארוך מאשר קצר (כנראה מהגברים הבודדים בעולם שזה ככה)
אבל לא הבנתי למה כשבא איזה אחד למספרה שלה להתנכל להם למה היא הרביצה לו ולא גרמה לו ללכת עם הכוח שלה.
לדעתי היא מנסה לשמור על פרופיל נמוך, בעיקר ליד בעלה. כדי לא לעורר שאלות (שעלו בהמשך)
קלאוס ובן היו בסן פרנסיסקו ועכשיו חוזרים לדאלס. קלאוס לבוש אפילו עוד יותר מוזר עם זקן מזעזע אבל חמוד|מאוהב| חחחח בן המניאק איך דפק אותו במשחק פוקר:-D
הם ממש חמודים. חייבת לומר שכבר בעונה הקודמת, ובשני הפרקים הראשונים שראיתי עכשיו זה התחדד - לדעתי השחקן של קלאוס מאוד מתבסס על דמויות של ג'וני דפ ועל הדרך שבה הוא מאפיין מוזרויות. בעיקר הזכיר לי את ג'ק ספארו
הצחיק אותי כשהוא אמר להוא בכלא "דונט גו צ'ייסינג וואטרפולס
זה היה מעולה!
מעניין אם כל הכת שלו מבוססת על שירי פופ שעוד לא נולדו
בטוח, לדעתי
מעצבן אותי אבל שהוא כמעט נפגש עם אליסון אבל לא
בדיוק! זה היה קצת מופרך שהם לא נפגשו כששיחררו אותו
יאידיוט תגיד לה שאתה אח שלה
כל ההגדרה שלהם כאחים נראית לי בעייתית, בעיקר לאור מערכת היחסים בין לותר לאליסון. אז אני לא יודעת איך להתייחס לזה
אז איך השיער שלו נעשה כל כך ארוך?
לא רק זה. השיער התארך גם בין פרק 1 לפרק 2..
אני לא אתפלא אם נגלה שהוא כבר יודע שגם אליסון שם, שהוא גילה שהיא נשואה והחליט לשמור מרחק.
וואלה |כן|.
ויש שם בוס גדול שהוא דג
אהבתי את זה! (למרות שאני שונאת לראות דגים באקווריומים, ועוד כאלה קטנים)
דייגו אידיוט שהוא נלחם באבא ולא ניסה להסביר לו מי הוא
די מתקשר לתסביך שלו לדעתי. יש שם יחסי אהבה-שנאה ברורים, ורצון של דייגו להוכיח את עצמו.

* אהבתי את דמויות המשנה החדשות - 3 המתנקשים נראים מעולים (אבל גם אני מקווה שיחזירו את השניים הקודמים איכשהו)
* החברה החדשה של דייגו קצת עיצבנה אותי בהתחלה (מאוד הזכירה את הדמות שאוברי פלאזה שיחקה בלגיון), אבל היא נראית מגניבה וחמודה.
* הצלם החובב עבמים שמתעד אותם הוא גם תוספת טובה
* אליסון - הרבה יותר יפה לה השיער השחור מאשר החימצון

מילי08

Well-known member
ראיתי עכשיו את הפרק הראשון של העונה הראשונה ולא כ"כ התחברתי.
האם זה משתפר או שאם לא התחברתי בפרק הראשון, אז לפרוש בשיא?
אני פחות התחברתי לעונה הקודמת (שהשתפרה עם כל פרק) ומשני הפרקים שראיתי די נהניתי
עורכת: משני הפרקים שראיתי בעונה 2...

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
אוף, יש לי כמה שבועות עמוסים עכשיו ונראה לי שעד שאני אסיים את העונה, אתם כבר לא תזכרו כלום כדי לדבר איתי ;-(

didalf

Well-known member
גם לי הוא הזכיר את בלאמי!! האמת, יותר מתאים לו שיער ארוך מאשר קצר (כנראה מהגברים הבודדים בעולם שזה ככה)

לדעתי היא מנסה לשמור על פרופיל נמוך, בעיקר ליד בעלה. כדי לא לעורר שאלות (שעלו בהמשך)

הם ממש חמודים. חייבת לומר שכבר בעונה הקודמת, ובשני הפרקים הראשונים שראיתי עכשיו זה התחדד - לדעתי השחקן של קלאוס מאוד מתבסס על דמויות של ג'וני דפ ועל הדרך שבה הוא מאפיין מוזרויות. בעיקר הזכיר לי את ג'ק ספארו

זה היה מעולה!

בטוח, לדעתי

בדיוק! זה היה קצת מופרך שהם לא נפגשו כששיחררו אותו

כל ההגדרה שלהם כאחים נראית לי בעייתית, בעיקר לאור מערכת היחסים בין לותר לאליסון. אז אני לא יודעת איך להתייחס לזה

לא רק זה. השיער התארך גם בין פרק 1 לפרק 2..

וואלה |כן|.

אהבתי את זה! (למרות שאני שונאת לראות דגים באקווריומים, ועוד כאלה קטנים)

די מתקשר לתסביך שלו לדעתי. יש שם יחסי אהבה-שנאה ברורים, ורצון של דייגו להוכיח את עצמו.

* אהבתי את דמויות המשנה החדשות - 3 המתנקשים נראים מעולים (אבל גם אני מקווה שיחזירו את השניים הקודמים איכשהו)
* החברה החדשה של דייגו קצת עיצבנה אותי בהתחלה (מאוד הזכירה את הדמות שאוברי פלאזה שיחקה בלגיון), אבל היא נראית מגניבה וחמודה.
* הצלם החובב עבמים שמתעד אותם הוא גם תוספת טובה
* אליסון - הרבה יותר יפה לה השיער השחור מאשר החימצון

סופסוף מישהו פה מסכים איתי לגבי בלאמי!!!! לא הבנתי למה את מסמנת ספוילר בתוך הספוילר אבל:-D בכל מקרה לדעתי לדייגו יותר מתאים קצר.
"לדעתי היא מנסה לשמור על פרופיל נמוך, בעיקר ליד בעלה" - לדעתי להרביץ למישהו זה הרבה פחות פרופיל נמוךB-|

הזכרת את ליגיון (את ראית ליגיון??) אז זה מזכיר לי שחשבתי שהקטע עם הדג המדבר זה משהו מהדברים שמתאים ללגיון לעשות.

ואנחנו נגיב לך גם כשתסיימי בעוד זמן:)

מילי08

Well-known member
סופסוף מישהו פה מסכים איתי לגבי בלאמי!!!! לא הבנתי למה את מסמנת ספוילר בתוך הספוילר אבל:-D בכל מקרה לדעתי לדייגו יותר מתאים קצר.
"לדעתי היא מנסה לשמור על פרופיל נמוך, בעיקר ליד בעלה" - לדעתי להרביץ למישהו זה הרבה פחות פרופיל נמוךB-|

הזכרת את ליגיון (את ראית ליגיון??) אז זה מזכיר לי שחשבתי שהקטע עם הדג המדבר זה משהו מהדברים שמתאים ללגיון לעשות.

לגבי ספוילר בספוילר, לא חשבתי שאני אסמן את כל התשובה כספוילר ואז כבר שכחתי מהספוילר הפנימי |טמבל|

מילי08

Well-known member
יאווו לות'ר איזה יצור מעיקקקקקקקקק חבל שלא הרגו אותו
באופן כללי הוא דמות לא משהו, אבל מה היה בפרק הזה..? האובססיביות שלו לאליסון?
חחח קלאוס קרא לכת שלו ילדי הגורל כי דסטזניז צ'יילד
לא שמתי לב לזה :-0
אהבתי איך שבן הרים אותו והם חשבו שהוא ריחף:-D ואיך שהוא השתמש בבן לשחרר את בעלה של אליסון
אוחחחח הם כאלה מתוקים. בריחוף אני צחקתי בקול
אז החברה החדשה של דייגו היא הבת של המפעילה?
אני חלוקה לגבי זה. מצד אחד זה עשוי לתרום לקונפליקטים אבל מצד שני זה הרגיש קצת.. been there.. כשהיא יצאה מהחדר של דייגו אז חשבתי שהכוונה שמשהו יקרה לה, אבל אז היא שינתה את ההתנהגות שלה וזה נהיה די ברור. בקיצור, אני לא סגורה עדיין שאני אוהבת את המהלך הזה.
קלאוס מוצא את דייב יאאא|לב| שנראה צעיר יותר (צעיר מידי האמת) איזה חמוד איך הוא התרגש ודיבר שטויות
זה היה מרגש! איך הוא עמד מולו עם דמעות בעיניים |מאוהב|

נערך לאחרונה ב:

מילי08

Well-known member
מסכן ריי, ביום אחד הוא מגלה שלאשתו יש אח אחד שהוא מטורלל (ולבן), אח נוסף שנראה כמו גורילה (אבל גם לבן) ושיש לה כוח על.
וכאילו זה לא מספיק מוזר האח שנראה כמו גורילה מתנהג כאילו הוא לא אח אלא אקס.
באמת מסכן. איך נפלו עליו המוזרים האלה. אבל מאוד לא אהבתי את התגובה שלו כשאליסון הפעילה את הכוחות שלה.
א. לא היה ברור בכלל שזה כוח על והבהלה שלו היתה לא במקום
ב. זו אשתך! לא תיתן לה הזדמנות להסביר לפני שאתה בורח ככה?
הקטע עם ההפגנה היה ממש נוראי.
אני מאוד שמחה שבשנים האחרונות יש עוד ועוד סדרות שמציגות בצורה חזותית ברורה את הגזענות והקשיים שהשחורים סבלו ממנה. זה מסוג החוויות שקשה להבין כשקוראים דיווח יבש, אבל תיאור מוצג ממחיש בדיוק מה היה.
אהבתי את סיקור המהיר של ההיסטוריה של קלאוס.
כן, אבל זה היה חלקי וחסר לטעמי.
(מאפיית איקאה :-D)
|כן| :-D
5 מוצא אותה בגלל שהיא מפעילה את הכוח. ואז מספר לה בתמציתיות את כל הסיפור (אבל פוסח על זה שהיא גרמה לסוף העולם ב2019)(אני מניח שבשלב מסוים היא תגלה)(ורוב הסיכוי שדייגו האידיוט הוא זה שיספר לה)
|כן|

מילי08

Well-known member
באופן מפתיע, אני הרבה יותר נהנית מהעונה הזאת (למרות שאני בהתחלה). אני לא יודעת אם זה בגלל שבאתי בלי ציפיות או שהסדרה השתפרה (בניגוד לכותרות הלא מתלהבות של הביקורות), או שהשחקנים עושים עבודה טובה יותר. בכל מקרה, אני נהנית ויש קטעים שאני אפילו צוחקת בקול.

אחרי הפרק השלישי אני ממש בטוחה שרוברט שיהן למד את מניירות המשחק של ג'וני דפ (והוא עושה את זה טוב). אפילו במראה שלהם יש דמיון.
בן ממש חמוד, ואני מקווה שיתנו לו יותר זמן מסך.
הפגישה בין אליסון וקלאוס היתה ממש כייפית. גם אני הופתעתי שהיא לא שאלה על בן ושבן בכלל לא נראה ברקע. חבל ששאר הפגישות בעתיד לא יהיו כאלה מרגשות.
הפגישה בין אליסון לוניה בטוח תהיה מעניינת.
דייגו ממש דומה לבלאמי. רק קצת יותר מלא ממנו ופחות יפה 😅
קייט וולש- |כתר|. התפקיד הזה תפור עליה. היא מענגת. לדעתי הרבה יותר מתאים לה לגלם פאם פאטאל כזאת גדולה מהחיים מאשר רופאה מעייפת.
קווין רנקין - אליוט - לקח לי זמן להיזכר מאיפה אני מכירה אותו. אמנם היה ב CLAWS, אבל הפסקתי אחרי שני פרקים ושם הוא לא השאיר רושם. אבל הדמות האייקונית שלו עבורי היא הרק מאורות ליל שישי. אני מאוד אוהבת שחקנים רבגוניים כאלה. שמצליחים ליצור דמויות שונות לחלוטין.
לדעתי להרלן יהיה איזה תפקיד חשוב בהמשך. מעניין אם אני צודקת |מובך|.

אני מצטער אבל הייתי חייב להוסיף תיבת ספוילר ועדיף שפעם הבאה פשוט תשתמשי בה במקום בinline spoiler על דברים בודדים.
לא כל מה שסימנתי אולי באמת חייב סימון ספוילר. זה שבן מופיע בעונה זה טכנית לא ברור, אבל באמת מי לא ניחש.
אבל זה שאליסון וקלאוס נפגשים כבר בפרק 3 זה כן ספוילר. וגם זה שאליסון וואניה לא נפגשות עדיין.
זה שקייט וולש בכלל נמצאת בעונה הזאת זה ספוילר (לאור זה שהיה נראה שהיא מתה בסוף עונה קודמת)

לגבי אליוט, זה שאת כותבת עליו פשוט מבהיר שהוא ממשיך להיות חלק מהעניינים לתוך הפרק 3.

ותשמעו, אפילו 5 כבר לא מעצבן אותי :-P:

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

didalf

Well-known member
האובססיביות שלו לאליסון?

כנראה לזה התכוונתי

באופן מפתיע, אני הרבה יותר נהנית מהעונה הזאת (למרות שאני בהתחלה).
דווקא יותר אהבתי את הראשונה, אבל שמחה שאת נהנית יותר

דייגו ממש דומה לבלאמי
תודה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני צריכה מישהו שיתחרפן מזה כמוני זה כל מה שחשבתי עליו בכל סצנה של דייגו:-D

ותשמעו, אפילו 5 כבר לא מעצבן אותי :-P:
חחח מזל טוב באמת

טוני החתול

Well-known member
מנהל
עד שאני אסיים את העונה, אתם כבר לא תזכרו כלום כדי לדבר איתי ;-(
נזכור. לכי על זה.
אני שמח שהם תומכים בך.
ואני גם רוצה לתמוך בך.
אבל אם להיות כנה אני שוכח מהר מאוד דברים לגבי הסדרה הזאת... מה זה היה? בית ספר למעילי רוח?

באופן מפתיע, אני הרבה יותר נהנית מהעונה הזאת (למרות שאני בהתחלה). אני לא יודעת אם זה בגלל שבאתי בלי ציפיות או שהסדרה השתפרה (בניגוד לכותרות הלא מתלהבות של הביקורות), או שהשחקנים עושים עבודה טובה יותר. בכל מקרה, אני נהנית ויש קטעים שאני אפילו צוחקת בקול.
אני שמח שגם את חושבת ככה ואני מקווה שתמשיכי לחשוב ככה.
אני ראיתי קצת ביקורות לא משהו, אבל גם ראיתי שהיא מקום ראשון בנטפליקס השבוע בארצות רבות (כולל איחוד האמיריות). (ראיתי כי התחלתי לעקוב אחרי השחקן של 5 באינסטגרם)

ותשמעו, אפילו 5 כבר לא מעצבן אותי
תודה רבה באמת. (או כמו שעדי ניסחה את זה)

נ.ב. אני הולך לעשות עריכה להודעה שלך שבה לא השתמשת בתיבת ספוילר ואני אסביר שם למה כן היית צריכה.

למעלה