🆕השבוע שיהיה - 10-16/01/2021📺

Lhuna3

Well-known member
רגע, אם אנחנו עושים סרטונים אז זה המקום לסרטונים של טום הולנד
טום, ג'ייק וזנדיה מבקרים בית חולים לילדים:
טום וג'ייק במין משחק שכולל קטעים נורא מצחיקים:
ראיון של טום עם גורי כלבים:
מבחר קטעים שבהם טום הוא מוזר או מובך:
קטע מצחיק שבו טום קצת מתעצבן שבזמן שהוא מדבר מישהו כל הזמן נכנס לדברים שלו ורק לאחר כמה פעמים מבין שהאדם הזה הוא מתרגם כי טום מדבר לקהל שלא דובר אנגלית ברובו:

באופן כללי הפאנדום של טום הולנד מאוד אוהב לצחוק על טום. כשמתמקדים בדברים שונים מידי פעם כמו למשל לצחוק על כך שגרוע בלא לפלוט ספוילרים (ולכן לא גילו לו דברים בסרטים*), הוא הרבה פעמים נראה כאילו יש לו צפרדע בפה והוא אומר את המילה קוראסון בצורה מוזרה (אבל מתעקש שהוא אומר אותה נכון).
*משהו שהסתירו ממנו לדוגמא: בסצנת ההלוויה של טוני באנדגיים כנראה אמרו לו שזאת חתונה והוא לא הבין למה רוברט דאוני ג'וניור לא שם.
:-D הסרטון עם החיקויים שלהם מצחיק. והוא עושה פרצופים מאוד חמודים.
אני ראיתי כבר בכל מיני סרטונים על הקטע של הספוילרים, אבל האם הוא באמת חשף איזה ספוילר ואם כן איזה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
:-D הסרטון עם החיקויים שלהם מצחיק. והוא עושה פרצופים מאוד חמודים.
אני ראיתי כבר בכל מיני סרטונים על הקטע של הספוילרים, אבל האם הוא באמת חשף איזה ספוילר ואם כן איזה?
כנראה הוא לא חשף הרבה ממש, אבל כן היו כמה דברים.
ריכזו דברים כאן:
נראה לי הדבר הכי גדול זה שהוא חשף שספיידרמן נמצא בחלל במלחמת אינסוף. שזה דבר שממש אי אפשר לדעת מהטריילר.
העניין הוא שהשאר כן מצליחים לא לספלייר דברים (כלומר חוץ ממארק רופאלו שספלייר יותר מטום הולנד.

nerdkey treky

Active member
כנראה הוא לא חשף הרבה ממש, אבל כן היו כמה דברים.
ריכזו דברים כאן:
נראה לי הדבר הכי גדול זה שהוא חשף שספיידרמן נמצא בחלל במלחמת אינסוף. שזה דבר שממש אי אפשר לדעת מהטריילר.
העניין הוא שהשאר כן מצליחים לא לספלייר דברים (כלומר חוץ ממארק רופאלו שספלייר יותר מטום הולנד.
פעם ראשונה אני רואה את הסרטון הזה וזה ממש גורם לי שביעות רצון שאני לא רואה ראיונות עם שחקנים\יוצרים.

Lhuna3

Well-known member
הסרטים שהכי נהנייתי מהם:

4 סרטי הנוקמים
2 סרטי שומרי הגלקסיה
קפטן אמריקה 3 מלחמת אזרחים
2 סרטי ספיידרמן ובעיקר הראשון
3 סרטי ת'ור ובעיקר ראגנארוק

אם אני חייבת לצמצם יותר זה יהיה בין ראגנארוק למלחמת האינסוף או עידן אולטרון
כנראה שבסוף אאלץ להודות שהכי נהנייתי כסרט שלם מראגנארוק.

הגיבורים הכי אהובים:

ת'ור המושלם הוא ראשון, כי הוא גם חתיך מושלם, גם מצחיק, גם טוב לב וגם רגיש. ויש לו מערכת יחסים הכי מעניינת (אני מתכוונת לאחיו כמובן, לא לג'יין) והוא הכי מגניב בקרבות.

במקום שני התלבטתי איך לקבוע כי אני הכי אוהבת (במובן שהיה כואב לי שהוא ילך ואני הכי בעדו) זה הקפטן, כי הוא גם חתיך וגם טוב (ובזה הוא דמות מאוד עקבית ואמינה כי הוא היה כזה מההתחלה, בניגוד למשל לת'ור ולטוני סטארק).
אבל יש כמה דמויות שאני יותר נהנייתי לראות על המסך מאשר אותו, וזה משום שהן הכי חמודות ו/או מצחיקות:
גרוט הקטן, פיטר פרקר ופיטר קוויל.
אז גם הוא וגם שלושתם מקום שני.

מקום שלישי:
ברוס באנר כי הוא מקסים ורגיש ואמין ומעורר אמפתיה.
רוקט כי הוא קורע.
אנטמן כי הוא מצחיק.
טוני סטארק כי הוא מצחיק ושנון (כשהוא לא מעצבן).
דר' סטריינג' כי הוא מצחיק ויש לו את היכולות הכי מגניבות.
הוקאיי כי הוא כזה מקסים ואנושי במיוחד עם המשפחה שלו.
גם את דראקס אני אוהבת כי הוא מצחיק.

בעלי הכוחות השווים ביותר:

כאמור סטריינג'
אחריו קפטן מארוול
ווונדה

הנבלים הכי טובים:

לוקי כמובן הוא הנבל הכי מוצלח, הכי מורכב והכי מעניין ואנושי מביניהם, וגם מצחיק וחמוד.

ת'אנוס הוא נבל מוצלח יחסית, למרות שכפי שכתבתי טיפה התאכזבתי בסופו של דבר מההגיון (או חוסר ההגיון) שלו.
גם לא מתתי על הסיפור שלו עם גאמורה ונבולה, ובמיוחד גאמורה לדעתי יכלה איכשהו להיות דמות מוצלחת יותר.

את רוב הנבלים האחרים אני כבר בקושי זוכרת והם באמת לא היו כאלה מעניינים.

didalf

Well-known member
הסרטים שהכי נהנייתי מהם:

4 סרטי הנוקמים
2 סרטי שומרי הגלקסיה
קפטן אמריקה 3 מלחמת אזרחים
2 סרטי ספיידרמן ובעיקר הראשון
3 סרטי ת'ור ובעיקר ראגנארוק

אם אני חייבת לצמצם יותר זה יהיה בין ראגנארוק למלחמת האינסוף או עידן אולטרון
כנראה שבסוף אאלץ להודות שהכי נהנייתי כסרט שלם מראגנארוק.

הגיבורים הכי אהובים:

ת'ור המושלם הוא ראשון, כי הוא גם חתיך מושלם, גם מצחיק, גם טוב לב וגם רגיש. ויש לו מערכת יחסים הכי מעניינת (אני מתכוונת לאחיו כמובן, לא לג'יין) והוא הכי מגניב בקרבות.

במקום שני התלבטתי איך לקבוע כי אני הכי אוהבת (במובן שהיה כואב לי שהוא ילך ואני הכי בעדו) זה הקפטן, כי הוא גם חתיך וגם טוב (ובזה הוא דמות מאוד עקבית ואמינה כי הוא היה כזה מההתחלה, בניגוד למשל לת'ור ולטוני סטארק).
אבל יש כמה דמויות שאני יותר נהנייתי לראות על המסך מאשר אותו, וזה משום שהן הכי חמודות ו/או מצחיקות:

מקום שלישי:
רוקט כי הוא קורע.
אנטמן כי הוא מצחיק.

בעלי הכוחות השווים ביותר:

כאמור סטריינג'
אחריו קפטן מארוול
ווונדה

הנבלים הכי טובים:

לוקי כמובן הוא הנבל הכי מוצלח, הכי מורכב והכי מעניין ואנושי מביניהם, וגם מצחיק וחמוד.

ת'אנוס הוא נבל מוצלח יחסית, למרות שכפי שכתבתי טיפה התאכזבתי בסופו של דבר מההגיון (או חוסר ההגיון) שלו.
גם לא מתתי על הסיפור שלו עם גאמורה ונבולה, ובמיוחד גאמורה לדעתי יכלה איכשהו להיות דמות מוצלחת יותר.

את רוב הנבלים האחרים אני כבר בקושי זוכרת והם באמת לא היו כאלה מעניינים.
סה"כ חוץ מהדעה המחפירה שלך על קפטן אמריקה 2 אני תומכת בכל הדעות שלך|כן| גם אם שלי קצת שונות על חלק מהדברים. (אני לא אוהבת את שומרי הגלקסיה ודי שונאת את קוויל אבל אני בסדר עם זה שאת כן, זכותך לטעות:-P:).

אני שמחה שנהנית סה"כ. היה לי מאד כיף לעקוב יחד איתך, המרתון הזה יחד עם הסדרה של וונדה גרמת לי לחזור לאובססיית מארוול שלי [שזה בעיקר מקל קצת על הגעגועים ל100].

אני שמחה שהכי אהבת את סרטי הנוקמים וכמובן רגנרוק|כתר|
ואני גם שמחה שאת אוהבת את קאפ מספיק מקום שני|לב|
ואני לא יכולה להתווכח לגבי ת'ור הוא נהדר וכל מה שאמרת. איכשהו אחרים תפסו את הלב שלי קצת יותר אבל אני עדיין מתה עליו. (ואכן יש לו מערכת יחסים הכי מעניינת עם אחיו|מאוהב| עדיין מחכה לחיבוק שלי;-()
וגם שמת את לוקי כנבל הכי טוב אז את בסדר את:-P: [לא שיש פה שאלה בכלל]

לגבי כוחות אני חושבת שהכוחות של וונדה הכי שווים, וגם יש לה הכי הרבה סטייל כשהיא משתמשת בהם.

ועכשיו אני גם רוצה לדרג כי אני חייבת:-D

סרטים:
טופ 10 כי אין לי כוח לחשוב מעבר:-D
1. אנדגיים
2. הנוקמים 1
3. קאפ 2 חייל החורף
4. ת'ור רגנארוק
5. מלחמת האינסוף
**חמשת המקומות הראשונים יכולים להשתנות בדירוג בהתאם למצברוח
6. קאפ 3 מלחמת האזרחים
7. אולטרון
8. ת'ור1
9. ת'ור 2
10. קאפ1

דמויות
1. לוקי/באקי/סטיב
2. נטשה/וונדה
3. ת'ור
4. טוני
5. כל השאר אין לי כוח לדרג:-D

ואם קשה לך להפרד יש מליון דברים ביוטיוב. אם את רוצה אני אביא לך דברים. בינתיים השתדלתי לטפטף לך כל פעם אחד באיזה הקשר להודעה כי לי נגיד קשה שמביאים לי מלא ביחד ואז אני לא רואה כלום:-D
וגם כאילו אפשר פשוט לראות את הסרטים האלה שוב ושוב. אם את מהמזפזפים ביס כמוני כמעט כל שבוע יש סרט מארוול כלשהו בערוצי הסרטים. זה למה ראיתי את חלקם מליוני פעם. אם אני מזפזפת ויש ת'ור שאני לא אעביר לשם מיד?:-D

הנה בתור התחלה הצמד הכאוטי כריס וכריס. מצד אחד חבל לי שהם לא עשו יותר ראיונות ביחד מאז אולטרון, מצד שני זה מובן למה:-D
אוף יש אחד שלא מצאתי עכשיו שהם משחקים איזה משחק טיפשי מאלה שעושים בראיונות והמסוורת' כזה "אם אתה מנצח את מקבל את אחד הילדים שלי, אם אני מנצח את מקבל אותך כילד הרביעי שלי. וין וין פור מי":-D

Lhuna3

Well-known member
סה"כ חוץ מהדעה המחפירה שלך על קפטן אמריקה 2 אני תומכת בכל הדעות שלך|כן| גם אם שלי קצת שונות על חלק מהדברים. (אני לא אוהבת את שומרי הגלקסיה ודי שונאת את קוויל אבל אני בסדר עם זה שאת כן, זכותך לטעות:-P:).

אני שמחה שנהנית סה"כ. היה לי מאד כיף לעקוב יחד איתך, המרתון הזה יחד עם הסדרה של וונדה גרמת לי לחזור לאובססיית מארוול שלי [שזה בעיקר מקל קצת על הגעגועים ל100].

אני שמחה שהכי אהבת את סרטי הנוקמים וכמובן רגנרוק|כתר|
ואני גם שמחה שאת אוהבת את קאפ מספיק מקום שני|לב|
ואני לא יכולה להתווכח לגבי ת'ור הוא נהדר וכל מה שאמרת. איכשהו אחרים תפסו את הלב שלי קצת יותר אבל אני עדיין מתה עליו. (ואכן יש לו מערכת יחסים הכי מעניינת עם אחיו|מאוהב| עדיין מחכה לחיבוק שלי;-()
וגם שמת את לוקי כנבל הכי טוב אז את בסדר את:-P: [לא שיש פה שאלה בכלל]

לגבי כוחות אני חושבת שהכוחות של וונדה הכי שווים, וגם יש לה הכי הרבה סטייל כשהיא משתמשת בהם.

ועכשיו אני גם רוצה לדרג כי אני חייבת:-D

סרטים:
טופ 10 כי אין לי כוח לחשוב מעבר:-D
1. אנדגיים
2. הנוקמים 1
3. קאפ 2 חייל החורף
4. ת'ור רגנארוק
5. מלחמת האינסוף
**חמשת המקומות הראשונים יכולים להשתנות בדירוג בהתאם למצברוח
6. קאפ 3 מלחמת האזרחים
7. אולטרון
8. ת'ור1
9. ת'ור 2
10. קאפ1

דמויות
1. לוקי/באקי/סטיב
2. נטשה/וונדה
3. ת'ור
4. טוני
5. כל השאר אין לי כוח לדרג:-D

ואם קשה לך להפרד יש מליון דברים ביוטיוב. אם את רוצה אני אביא לך דברים. בינתיים השתדלתי לטפטף לך כל פעם אחד באיזה הקשר להודעה כי לי נגיד קשה שמביאים לי מלא ביחד ואז אני לא רואה כלום:-D
וגם כאילו אפשר פשוט לראות את הסרטים האלה שוב ושוב. אם את מהמזפזפים ביס כמוני כמעט כל שבוע יש סרט מארוול כלשהו בערוצי הסרטים. זה למה ראיתי את חלקם מליוני פעם. אם אני מזפזפת ויש ת'ור שאני לא אעביר לשם מיד?:-D

הנה בתור התחלה הצמד הכאוטי כריס וכריס. מצד אחד חבל לי שהם לא עשו יותר ראיונות ביחד מאז אולטרון, מצד שני זה מובן למה:-D
אוף יש אחד שלא מצאתי עכשיו שהם משחקים איזה משחק טיפשי מאלה שעושים בראיונות והמסוורת' כזה "אם אתה מנצח את מקבל את אחד הילדים שלי, אם אני מנצח את מקבל אותך כילד הרביעי שלי. וין וין פור מי":-D
כן ראיתי פה ושם כמה סרטונים אבל את זה לא.
הם לגמרי צריכים היו לעשות עוד ביחד :-D

טוני החתול

Well-known member
מנהל
פעם ראשונה אני רואה את הסרטון הזה וזה ממש גורם לי שביעות רצון שאני לא רואה ראיונות עם שחקנים\יוצרים.
אני לא יכול לדמיין את חיי בלי לראות ראיונות עם טום הולנד
הגיבורים הכי אהובים:

מקום שלישי:
רוקט כי הוא קורע.
אנטמן כי הוא מצחיק.
אוקי היה לי רגע של דמנציה שבה לרגע כעסתי על כך שלא ציינת את ספיידרמן בשום מקום בין כל הגיבורים האלו... ואז קלטתי שציינת את פיטר פרקר. אז לא משנה. כמעט נחסמת אבל את לא.

והנה ראיון משותף (בערך) של האהוב שלי והאהוב שלך - טום הולנד וכריס המסוורת'.
יש כל מיני קטעים מצחיקים, אבל קטע שלא אמור להיות מצחיק זה שבסוף הם מתחבקים וכריס הגבוה צריך די להתכופף בשביל טום הנמוך.
אגב, הם שיחקו יחד בסרט (In the Heart of the Sea) עוד לפני שטום לוהק לתפקיד ספיידרמן.

Lhuna3

Well-known member

אוקי היה לי רגע של דמנציה שבה לרגע כעסתי על כך שלא ציינת את ספיידרמן בשום מקום בין כל הגיבורים האלו... ואז קלטתי שציינת את פיטר פרקר. אז לא משנה. כמעט נחסמת אבל את לא.

יש כל מיני קטעים מצחיקים, אבל קטע שלא אמור להיות מצחיק זה שבסוף הם מתחבקים וכריס הגבוה צריך די להתכופף בשביל טום הנמוך.
אגב, הם שיחקו יחד בסרט (In the Heart of the Sea) עוד לפני שטום לוהק לתפקיד ספיידרמן.
חחח כן |מאוהב| ובדיוק לפני הסרטון הזה קלטתי כמה הוא גבוה מהסרטון החמוד הזה:
אגב לפני שהתחלתי לראות ראיונות לא ידעתי שטום הוא אנגלי בכלל.

nerdkey treky

Active member
עכשיו ראיתי את הסרטון, ממש חמוד. חבל לי שגברים בשחור בסוף נכשל. ראיתי אותו בבית בשנה שעברה ולמרות שאפשר להבין למה הוא לא מרשים, הוא כן מספיק מבדר והיה שווה יותר. והשילוב הנפלא של כריס וטס, פשוט נהדרים יחד.

nerdkey treky

Active member
חח למה מתכחש? אני דווקא אוהבת מבטא בריטי.
אני גם אוהב מבטא בריטי, כשאני יודע שהבנאדם הוא בריטי. יש הלם כזה כשמגלים שיו לארי הוא בריטי. קלארק מה- 100 היא אוסטרלית. או שטום הולנד הוא בריטי....

Lhuna3

Well-known member
אני גם אוהב מבטא בריטי, כשאני יודע שהבנאדם הוא בריטי. יש הלם כזה כשמגלים שיו לארי הוא בריטי. קלארק מה- 100 היא אוסטרלית. או שטום הולנד הוא בריטי....
נכון, קרה לי גם מקרים כאלה של הלם ממבטא של שחקן אחרי שהכרתי אותו כדמות במבטא שונה.

Lhuna3

Well-known member
ואם אתה כבר פה... :) מי הדמות הכי אהובה עליך (או טופ 3 אם קשה לבחור)?

didalf

Well-known member
נכון, קרה לי גם מקרים כאלה של הלם ממבטא של שחקן אחרי שהכרתי אותו כדמות במבטא שונה.
לגמרי. אבל לרוב זה הלם משמח.
חחח ראיתי את זה כבר אבל עדיין מצחיק.
"מי השחקן האהוב עלייך?" "ליאם המסוורת'":-D

חחח כן |מאוהב| ובדיוק לפני הסרטון הזה קלטתי כמה הוא גבוה מהסרטון החמוד הזה:
חחח חמודים:-D|מאוהב| (גם את זה כבר ראיתי)
וכן הוא הרבה ליד לוקי שגם גבוה אז פחות שמים לב, ככה זה באסגרד:p
ופה עוד שמו אותו ליד סקרלט ורוברט הקטנטנים האלה:-D

Aranel Nenharma

Well-known member
אם כבר סרטונים טובים
אז הנה סרטון מעולה לקראת מלחמת האזרחים

didalf

Well-known member
אוף אני גם רוצה לשים סרטון כי ראיתי את זה אתמול שוב ובאמצע יש שיר שעכשיו תקוע לי בראש:-D

תגידי באיזה תדירות לטפטף לך את הסרטונים אם את כמוני צריכה אחד אחד או אפשר כמה במכה:-D

Lhuna3

Well-known member
אוף אני גם רוצה לשים סרטון כי ראיתי את זה אתמול שוב ובאמצע יש שיר שעכשיו תקוע לי בראש:-D

תגידי באיזה תדירות לטפטף לך את הסרטונים אם את כמוני צריכה אחד אחד או אפשר כמה במכה:-D
אני גם מעדיפה אחד אחד אבל בחייאת אני מנסה להתנתק וללכת לישון :-D ומתחייבת עכשיו בפני עצמי לא להתחבר מחר עד סוף יום העבודה! מקווה שאהיה חזקה. אז אל תפתו אותי ואם אתם רואים אותי פה לפני 17:00 אז תתעלמו ממני!

Lhuna3

Well-known member

אוקיי זה סרטון מעולה! :-D
סופסוף צפיתי באמת. איזה מגניב שהם נכנסים לחנות... והשיר חחחחחח. והסיום.

למעלה