🆕שרשור חדשות ועדכונים - ספטמבר-אוקטובר 2022📺

didalf

Well-known member
אני כבר לא זוכרת - את צפית בסוף בעונה הראשונה או שהמשכת בסרבנותך?
צפיתי והתלוננתי:-D [סיפור האהבה של הנערים היה אכן מאד חמוד, אבל עלילות המשנה לא היו מספיק מעניינות להסיח אותי מכמה השפה הזאת מעצבנת]

Aranel Nenharma

Well-known member
#ששעונותוסרט - כוכבי הסדרה קומיוניטי יתאחדו בסרט שיופק עבור שירות הסטרימינג Peacock.

צפה בקובץ המצורף 64594
למרות שהעונות האחרונות היו פחות טובות
אני ממש גאה בסדרה הזו ובמעריצים שלה שהצליחו להשיג בסוף את מה שביקשו

טוני החתול

Well-known member
מנהל
נטפליקס שחררה 4 דקות מהפרק הראשון בעונה השניה של Young Royals ותאריך - העונה השניה תעלה ב 1.11
ייאיייייייייי
אני כל כך מצפה לזה וכבר התחיל לעצבן אותי כמה זמן עבר (העונה הקודמת הייתה ביולי 2021)
וזה גם ממש כיף כי העונה החדשה היא תירוץ לראות שוב את העונה הראשונה
#ששעונותוסרט - כוכבי הסדרה קומיוניטי יתאחדו בסרט שיופק עבור שירות הסטרימינג Peacock.

צפה בקובץ המצורף 64594
גם יאייי
ידעתי שמתישהו מישהו יסכים לשלם לדן הארמון על הסרט הזה. היה ברור שהוא מוכן לזה.
אבל אני מקווה מאוד שהם טועים לגבי מי שיהיה שם.
אני צריך גם את טרוי ושירלי בקבוצה. זה אולי ישמע קצת גזעני לומר את זה, אבל הם מוסיפים צבע לקבוצה.
אולי גם איזה קמאו מהעולם הבא של פירס.

Aranel Nenharma

Well-known member
|תוף||תוף||תוף|
הודעה זו קשורה לשאלון החודשי (אוקטובר)
לא לקרוא אותה לפני שמתחילים את השאלון!

* אין להגיב או לשרשר להודעה זו, רק להעתיק לשרשור החודשי

🍌איזה סוג טיול אתם מעדיפים? - בעיר, בטבע, בים וכו' והאם עדיף טיול יום או טיול עם לינה?

נא לבחור המשך מסלול
🍸 לסיים את השאלון - שרשור: מועדון הדיסני הטוב - חודש אוקטובר הודעה מספר 32
🍓לחזור להתחלה ולבחור מסלול אחר (נא לשים לב כי יש מסלולים שנפגשים באותה הצומת אז יכול להיות שתתקלעו באותה השאלה)

dilia snake

Well-known member
האם הגיהינום קפא? אחד באפריל הקדים?

CBS מתכננת קרוסאובר משולש בפעם הראשונה אי פעם של שלושת ה-NCIS (וטכנית בפעם הראשונה אי פעם שהאנשים מלוס אנג'לס יתארחו בסדרה אחרת בפרנצ'ייז מאז ה-BACKDOOR פיילוט לפני משהו כמו 14 שנה).

(אני מתעבת קרוסאוברים משולשים, אבל אני סוג של נרגשת).

LeR@nch

Well-known member
הסדרה פיירפליי ליין תסתיים לאחר שתי עונות בנטפליקס.

עונת הסיום תכלול 16 פרקים שישוחררו בשני מקבצים - תשעה פרקים ב-08/12 ושבעה פרקים במהלך 2023.

5139D1F4-2567-4781-824E-B66B8E69655A.png

Aranel Nenharma

Well-known member
רשמית: הסדרה פרייז׳ר תשוב לעונה חדשה בחברת פארמאונט+.

צפה בקובץ המצורף 64924
למה?????
זה כבר עבר את הגבול מנמאס למעצבן!!!!

אני לא יכולה יותר עם החוסר מקוריות הזו.
יאללה שיביאו חומרים חדשים

didalf

Well-known member
טריילר לעונה השלישית והאחרונה של חומריו האפלים.
העונה השלישית תעלה ב 5.12

יאייייי ג'יימס מקאבוי חוזררררר|מאוהב||מאוהב|
וגם ממש בסוף: לין?????????????:-0 עכשיו תחזירו לי את אנדרו סקוט גם ואני אשמח ממש!!

dilia snake

Well-known member

אוסווין

Active member
טריילר לספיישל האחרון של דוקטור הו, שישודר ב-23 לאוקטובר. (יעני עוד שבועיים)

הלוואי והייתה בי אמונה שהפרק יהיה טוב. אני מנסה אולי להיכנס למוד של אולי אהנה מזה בקטע של so bad its good? לא יודע פשוט בא לי שאהנה מזה באיזשהו אופן חחחח. לפחות זה נגמר, וצ'יבנאל עוזב והסוף בטח יהיה אקסייטינג.

It's Always Sunny

Well-known member
טריילר לספיישל האחרון של דוקטור הו, שישודר ב-23 לאוקטובר. (יעני עוד שבועיים)

הלוואי והייתה בי אמונה שהפרק יהיה טוב. אני מנסה אולי להיכנס למוד של אולי אהנה מזה בקטע של so bad its good? לא יודע פשוט בא לי שאהנה מזה באיזשהו אופן חחחח. לפחות זה נגמר, וצ'יבנאל עוזב והסוף בטח יהיה אקסייטינג.
הסוף יהיה טוב כי צ'יבנאל עוזב?
אתה עדיין צופה בסדרה?
האמת שהפרקים שלו קצת שברו אותי וגרמו לי לפרוש מדוקטור הו. אבל אני מניחה שאני לא לבד בהרגשה הזו ויש הרבה מעריצים שעשו כמוני.

אוסווין

Active member
אתה עדיין צופה בסדרה?
האמת שהפרקים שלו קצת שברו אותי וגרמו לי לפרוש מדוקטור הו. אבל אני מניחה שאני לא לבד בהרגשה הזו ויש הרבה מעריצים שעשו כמוני.
אני עדיין צופה, אני לא רואה את עצמי פורש. I’m in it for the long run חחחח.
כשכתבתי שהסוף יהיה אקסייטינג, זה בגלל שתהיה התחדשות, ולרוב את הסצנה של הדוקטור החדש כבר כותב השואוראנר הבא, ובהתחשב במה שכבר ידוע על הספיישלים שיבואו אחכ אני מנחש שהכמה שניות האחרונות אחרי ההתחדשות יהיו מרגשות וטיזריות. וגם בכללי האמת לראות התחדשות זה מרגש, מעניין מה יהיה.
אבל מעבר לזה, אין לי ציפיות שהפרק יהיה טוב במיוחד. כל מיני דברים שאולי היו מרגשים אותי בידיים של כותב אחר מרגישים לי שכנראה יהיו מבוזבזים כאן.

LeR@nch

Well-known member
אתה עדיין צופה בסדרה?
כנ״ל, פרשתי בעונה השנייה של ג׳ודי בתפקיד. הסדרה הפכה להיות פשוט בלתי ניתנת לצפייה.
מצפה מאוד לספיישל ה-60 ולעונה הבאה שאני מקווה שתחזור לרמות של העונות הראשונות.

למעלה