🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

Lhuna3

Well-known member
אגב סיימתי את הספר הראשון של פרסי ג'קסון וחיבבתי אותו אבל לא בטוחה אם בא לי כרגע להמשיך.
אז התחלתי את פרק הניסיון של carry on אבל בבקשה עדי|חזיר| וניק אל תכעסו עלי אם אני לא אתלהב מזה (אני באה סקפטית).

didalf

Well-known member
אז התחלתי את פרק הניסיון של carry on אבל בבקשה עדי|חזיר| וניק אל תכעסו עלי אם אני לא אתלהב מזה (אני באה סקפטית).
אנחנו נשקול את זה אבל תתחילי לשנן "AI GONPLEI STE ODON".

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
כשקראתי את השם אוליביה לפני שהגיף נטען לי הייתי בטוחה ששמת גיף של אוליביה מפרינג' :-D
הייתי מעריצה של SVU מגיל 16 ועכשיו כשאני שומעת אוליביה, אני ישר חושבת על פרינג' :-D
תודה! |חיבוק|
חחח אני לא מאמשימה אותך, גם אני התחלתי לצפות ב-SVU הרבה לפני פרינג' ועדין אוליביה תמיד יזכיר לי את דנהאם לפני בנסון:-D
אבל הנה קצת אוליביה שלנו כדי לשפר לך את המצב רוח בזמן השיחה|4U|

It's Always Sunny

Well-known member
התקשרתי למקום הלא נכון, נראה לי שאני יודעת איך לאן אני צריכה להתקשר עכשיו אבל אני מפחדת לקבל את אותה תגובה שקיבלתי כרגע |פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
האם הסתדרת?
ומה היתה התשובה שקיבלת מהמקום הלא נכון?
אני צריכה לברר משהו לגבי הלימודים, התקשרתי למזכירות ואמרו לי שאני צריכה לפנות לפקולטה שנרשמתי אליה, אני חוששת שהפקולטה שוב תפנה אותי למזכירות. אבל אני כן אנסה להתגבר על החשש ולהתקשר בקרוב, מסתבר מפחיד אותי להרגיש כישלון יותר מדחייה.

Lhuna3

Well-known member
אני צריכה לברר משהו לגבי הלימודים, התקשרתי למזכירות ואמרו לי שאני צריכה לפנות לפקולטה שנרשמתי אליה, אני חוששת שהפקולטה שוב תפנה אותי למזכירות. אבל אני כן אנסה להתגבר על החשש ולהתקשר בקרוב, מסתבר מפחיד אותי להרגיש כישלון יותר מדחייה.
הבנתי |כן| אויש הביורוקרטיה הזאת מעצבנת!
אני רוצה לספר לך משהו שאולי יגרום לך להרגיש יותר טוב :-D אבל זה אמיתי: בפעם הראשונה שהגעתי לאוניברסיטה להרשם לקורסים של שנה א', יצאתי משם בדמעות, בגלל היחס הקשוח והמגעיל של המזכירות של הפקולטה שלי. גם בהמשך השנה הראשונה, כל פעם שהייתי צריכה לבוא לבקש מהן משהו, זה היה לי ממש קשה.

אבל... עוברים את זה. אולי זה טוב בשבילך להתמודד קצת עם דברים כאלה, להתחשל :) לפתח עור עבה יותר.

רק שתדעי שאין לך שום סיבה להרגיש כישלון על דבר כזה!
אם יש פה כישלון של מישהו אז זה של "המערכת", אל תקחי על עצמך את זה שההתנהלות מולם לא תמיד ברורה.

בהצלחה |4U|

It's Always Sunny

Well-known member
הבנתי |כן| אויש הביורוקרטיה הזאת מעצבנת!
אני רוצה לספר לך משהו שאולי יגרום לך להרגיש יותר טוב :-D אבל זה אמיתי: בפעם הראשונה שהגעתי לאוניברסיטה להרשם לקורסים של שנה א', יצאתי משם בדמעות, בגלל היחס הקשוח והמגעיל של המזכירות של הפקולטה שלי. גם בהמשך השנה הראשונה, כל פעם שהייתי צריכה לבוא לבקש מהן משהו, זה היה לי ממש קשה.

אבל... עוברים את זה. אולי זה טוב בשבילך להתמודד קצת עם דברים כאלה, להתחשל :) לפתח עור עבה יותר.

רק שתדעי שאין לך שום סיבה להרגיש כישלון על דבר כזה!
אם יש פה כישלון של מישהו אז זה של "המערכת", אל תקחי על עצמך את זה שההתנהלות מולם לא תמיד ברורה.

בהצלחה |4U|
זה בהחלט עזר.
תודה |4U|

It's Always Sunny

Well-known member
השחקנית של לקסה צעירה מהשחקנית של קלארק ב-4 שנים?? לא הייתי מנחת, אני יותר מופתעת מכך שהשחקנית של קלארק הייתה בת 23/24 בתחילת הסדרה, לא הייתי מנחשת.
איך זה אמור להיות בסדרה?

It's Always Sunny

Well-known member
בחדשות אחרות, התנפחה לי האצבע מעט כתוצאה ממכה ועכשיו אני לא מצליחה להוריד את הטבעת שאני עונדת ;-# אני שמה את האצבע במים קרים ומקווה שתרד הנפיחות |הלוואי|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בחדשות אחרות, התנפחה לי האצבע מעט כתוצאה ממכה ועכשיו אני לא מצליחה להוריד את הטבעת שאני עונדת ;-# אני שמה את האצבע במים קרים ומקווה שתרד הנפיחות |הלוואי|
אני לא בטוח אם להחזיק את האצבעות ככה |הלוואי| יעזור. תנסי ככה🖐
:-P:

איך הולך עם השיחות טלפון?

LeAnnDyIan

Well-known member
השחקנית של לקסה צעירה מהשחקנית של קלארק ב-4 שנים?? לא הייתי מנחת, אני יותר מופתעת מכך שהשחקנית של קלארק הייתה בת 23/24 בתחילת הסדרה, לא הייתי מנחשת.
איך זה אמור להיות בסדרה?
אבל למה את מגגלת דברים??? אמרנו לך להיזהר כי את יכולה להיתקל במלא ספוילרים😭😭😭
אם יש כל מיני דברים קטנים כאלה שמעניינים אותך (בני כמה שחקנים או איפה הם שיחקו/נולדו/גדלו וואטאבר תשאלי אותנו ונחפש לך. אל תחפשי לבד בבקשה😭)
אבל לשאלתך קלארק בתחילת הסדרה אמורה להיות בת 17 (או לדבריה- חודש לפני יום הולדת ה-18)
לקסה בסדרה אמורה להיות בת 20.
אבל גם, אני לא בטוחה למה זה מפתיע אותך, השחקנית של קלארק נראית מבוגרת יותר מהשחקנית של לקסה.
מים קרים או קרח יעזרו להוריד את הנפיחות.
אבל גם תמרחי קרם ידיים כדי שיהיה קל יותר להוריד את הטבעת. גם אם האצבע קצת נפוחה, בדר״כ קרם ידיים עוזר.

It's Always Sunny

Well-known member
לא מגגלת, נכנסת לויקיפדיה ודואגת לעצום את העיניים עד שאני מגיעה למקום מבטחים :-D

אם יש כל מיני דברים קטנים כאלה שמעניינים אותך (בני כמה שחקנים או איפה הם שיחקו/נולדו/גדלו וואטאבר תשאלי אותנו ונחפש לך. אל תחפשי לבד בבקשה😭)
אוקיי, אזכור את זה להבא |4U|

אבל לשאלתך קלארק בתחילת הסדרה אמורה להיות בת 17 (או לדבריה- חודש לפני יום הולדת ה-18)
אבל גם, אני לא בטוחה למה זה מפתיע אותך, השחקנית של קלארק נראית מבוגרת יותר מהשחקנית של לקסה.
מפתיע אותי כי בראש שלי קלארק צריכה להיות צעירה יותר מלקסה ולכן ציפיתי שזה יהיה ככה גם בחיים האמיתיים.

מים קרים או קרח יעזרו להוריד את הנפיחות.
אבל גם תמרחי קרם ידיים כדי שיהיה קל יותר להוריד את הטבעת. גם אם האצבע קצת נפוחה, בדר״כ קרם ידיים עוזר.
תודה! |4U|

It's Always Sunny

Well-known member
אני לא בטוח אם להחזיק את האצבעות ככה |הלוואי| יעזור. תנסי ככה🖐
:-D :-D

איך הולך עם השיחות טלפון?
לא הכי נפלא. אחרי שיחת הטלפון הראשונה (שבה הגעתי למקום הלא נכון) התחלתי לחטוף חרדה והייתה לי תחושה לא טובה. מאוד רציתי לעשות את זה (זה היה אמור להיות בשביל פגישה אחרת היום) אבל זה לא היה חובה, אלא פשוט לבוא מוכנה עם כל הנתונים. אבל ראיתי שאני כבר במצב לא טוב והחלטתי לדחות את זה, זה לא מאוד דחוף וברור לי שאני אצליח לעשות את זה לבד, אני פשוט צריכה כמה ימים.
תודה על ההתעניינות |4U|

didalf

Well-known member
נכון אור למההההה?;-(
תסמכי עלינו שאנחנו יודעות הכל או יודעות לחפש ותמיד שמחות לחפור בנושא, רק אל תחפשי לבד!!

לא מגגלת, נכנסת לויקיפדיה ודואגת לעצום את העיניים עד שאני מגיעה למקום מבטחים :-D
ויקיפדיה הכי גרוע:-0

LeAnnDyIan

Well-known member
נכון אור למההההה?;-(
תסמכי עלינו שאנחנו יודעות הכל או יודעות לחפש ותמיד שמחות לחפור בנושא, רק אל תחפשי לבד!!

ויקיפדיה הכי גרוע:-0
רוצה להעביר את ההודעה של מילי לעמוד הבא.

למעלה