🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

טוני החתול

Well-known member
מנהל
למה אתם לא חוקרים את האתר?8-*
למה לא ידעת?
למה אני צריך לחקור את האתר הזה?
אם יש לך כוח בהצלחה.
המאמץ שלי בלספור כמה הודעות נכתבו בכל חודש הוא גדול יותר.
נכון. אבל הם בוגדים אז לא צריך לספור אותם בכלל.
לפחות על זה אנחנו מסכימים
זה באמת נכון אבל. אם נכנסים למה חדש רואים את כל הגועל של אנשים בפורומים האחרים פה. חסמתי 90% מהאתר בגלל זה:-D
אני לא מבין למה היית צריכה לחסום 90% מהאתר הזה?
למה את בכלל נכנסת ל"מה חדש"?
לייקים חיוביים (לייק, מאוהב או צוחק. המום או עצוב או כועס נחשב שלילי ולא נספר)
ויש לי יותר כי אוהבים אותי יותר ממך|זורו|
אני קצת בשוק שיש בעצם ספירה של הלייקים.
אם זה היה מעניין אותי יותר הייתי מתחיל לתת לעצמי לייקים.

didalf

Well-known member
למה אני צריך לחקור את האתר הזה?
סקרנות.

אני לא מבין למה היית צריכה לחסום 90% מהאתר הזה?
למה את בכלל נכנסת ל"מה חדש"?
כי אני נכנסת למה חדש וראיתי את ההודעות המגעילות שלהם אז כדי שלא יציקו לי בעיניים וכדי שאני לא אתפתה להציץ ולהגעל חסמתי.
הכי מתסכל שיש כמה שפתאום נהיו מנהלים ואי אפשר לחסום אותם והם כאלה בלעעעעעע
ולמה אני נכנסת לשם? לאדעת, הרגל מתפוז הישן שהייתי נכנסת לשעה האחרונה.
במקום לרענן את הפורום כל הזמן אני קופצת ממה חדש לפורום וחזרה. אין לי חיים אני יודעת.

אתה לא יכול.
בעצם יש לך שני כינויים אז אתה יכול.

LeAnnDylan

Well-known member
ואני ירדתי מקום!
אני.
אני. שהכרתי. לדילן. את. שיב. רוי.
זו הסיבה היחידה שאת עדין במקום השני!
אני קצת בשוק שיש בעצם ספירה של הלייקים.
עלית פה על משהו!
בשביל מה יש לי שני כינויים אם לא בשביל לאהוב את עצמי?!

Lhuna3

Well-known member
זו הסיבה היחידה שאת עדין במקום השני!

It's Always Sunny

Well-known member
סיפור מצחיק מספר 15739 על הכלב שלי:
אני יושבת עם המחשב (הנייד) שלי ונותנת לכלב שלי ללקק לי את היד. מכיוון שהוא יושב עליי אני נאלצת לשים את המחשב על המיטה, פתאום אני רואה שדברים נפתחים ונסגרים לי במחשב אבל אני לא נוגעת בעכבר, רק מקלידה. מה מסתבר? הכלב שלי הניח את כף הרגל שלו על העכבר ובכך גרם למחשב למזער חלונות, לפתוח את הצייר וכו' :-D

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
אני יושבת עם המחשב (הנייד) שלי ונותנת לכלב שלי ללקק לי את היד. מכיוון שהוא יושב עליו אני נאלצת לשים את המחשב על המיטה, פתאום אני רואה שדברים נפתחים ונסגרים לי במחשב אבל אני לא נוגעת בעכבר, רק מקלידה. מה מסתבר? הכלב שלי הניח את כף הרגל שלו על העכבר ובכך גרם למחשב למזער חלונות, לפתוח את הצייר וכו' :-D

מוכשר!!

dilia snake

Well-known member
אני יושבת עם המחשב (הנייד) שלי ונותנת לכלב שלי ללקק לי את היד. מכיוון שהוא יושב עליי אני נאלצת לשים את המחשב על המיטה, פתאום אני רואה שדברים נפתחים ונסגרים לי במחשב אבל אני לא נוגעת בעכבר, רק מקלידה. מה מסתבר? הכלב שלי הניח את כף הרגל שלו על העכבר ובכך גרם למחשב למזער חלונות, לפתוח את הצייר וכו' :-D
מוכר:-D:-D:-D:-D.

פעם עשיתי קאט סיטינג לחתולה והבית של חברים של ההורים שלי והיא דרכה לי על המחשב נייד ואחרי זה חצי יום ישבתי ושחזרתי את כל ההגדרות של התצוגה :-D :-D :-D .

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מוכר:-D:-D:-D:-D.

פעם עשיתי קאט סיטינג לחתולה והבית של חברים של ההורים שלי והיא דרכה לי על המחשב נייד ואחרי זה חצי יום ישבתי ושחזרתי את כל ההגדרות של התצוגה :-D :-D :-D .
זה באמת דבר שהוא קלאסי לחתולים לעשות.
אולי הכלב חושב שהוא חתול.

Lhuna3

Well-known member
קמתי עכשיו מעוד חלום מד"ב ממש מגניב, מסובך מידי להסביר, אבל בסופו כאילו האנושות מצאה דרך להאיץ את ההתקדמות של הציביליזציה באופן האופטימלי, באמצעות סימולציות של העתיד (ע"י עקרבים, אל תשאלו |פנים|)
בסצינה אחת אני גם הקרבתי את חיי לטובת גירסאות אחרות שלי שיחיו טוב יותר (נתתי לבניין שלם ליפול עלי, אבל זה לא היה כואב כמו שציפיתי :-D)
ובסוף הציביליזציה הגיע לשיא שלה ולסוף שלה והכל התחיל מחדש, אז הייתי קוף (אבל עם שכל של בנאדם) שחוטף אוכל מקוף אחר, ובזכות זה היתה לי "הארה" לגבי האבולוציה, שבגלל שלקופים יש 5 אצבעות והם יכולים לחטוף דברים זה לזה, אז הם היו צריכים לפתח מוח גדול יותר כדי להיות ערמומיים ולהחביא אוכל אחד מהשני. בחלום הייתי מאוד גאה בעצמי |פנים| :-D
נ.ב. חשוב לי לציין שהחזרתי אח"כ לקוף המסכן את האוכל שחטפתי לו.

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member
קמתי עכשיו מעוד חלום מד"ב ממש מגניב, מסובך מידי להסביר, אבל בסופו כאילו האנושות מצאה דרך להאיץ את ההתקדמות של הציביליזציה באופן האופטימלי, באמצעות סימולציות של העתיד (ע"י עקרבים, אל תשאלו |פנים|)
בסצינה אחת אני גם הקרבתי את חיי לטובת גירסאות אחרות שלי שיחיו טוב יותר (נתתי לבניין שלם ליפול עלי, אבל זה לא היה כואב כמו שציפיתי :-D)
ובסוף הציביליזציה הגיע לשיא שלה ולסוף שלה והכל התחיל מחדש, אז הייתי קוף (אבל עם שכל של בנאדם) שחוטף אוכל מקוף אחר, ובזכות זה היתה לי "הארה" לגבי האבולוציה, שבגלל שלקופים יש 5 אצבעות והם יכולים לחטוף דברים זה לזה, אז הם היו צריכים לפתח מוח גדול יותר כדי להיות ערמומיים ולהחביא אוכל אחד מהשני. בחלום הייתי מאוד גאה בעצמי |פנים| :-D
ובכן.גם אני גאה בך |כן| |מצדיע|
את גם פורצת דרך וגם נחמדה(כי החזרת לו את האוכל שלקחת לו)

didalf

Well-known member
אם אף אחד לא מייצר ללונה את הסדרות שהיא רוצה היא מייצרת אותן בעצמה בלילה. כל הכבוד!

אני חלמתי שאני בהופעה של טיילור (אבל זה היה אולם קטן) ומישהי ישבה במקום שלי וביקשתי ממנה להסתכל בכרטיס שלה וזה היה לאותם מושבים אבל לתאריך אחר אבל היא סירבה לקום ורבתי איתה מלא. והיה מקום לידה אז ישבתי שם ובכל המשכתי לריב איתה.
ואז כשסיפרתי את זה למשפחה שלי אבא שלי לא הקשיב ונכנס באמצע "עם מי רבת?" ואמרתי "עם מישהי בחלום" ואז הוא אמר לי "אה יותר הגיוני מזה שתריבי עם מישהו במציאות":-D|פנים| [עריכה: זה קרה במציאות לא בחלום, מסתבר שזה לא היה ברור]
(בהמשך החלום היא עלתה וזה היה מרגש אבל אז היה הפסקה ומשומה לבשתי מגבת בלבד אז רצתי לשירותים להחליף בגדים והכל הסתבך לי8-*).

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
😍
אני חלמתי שאני בהופעה של טיילור (אבל זה היה אולם קטן) ומישהי ישבה במקום שלי וביקשתי ממנה להסתכל בכרטיס שלה וזה היה לאותם מושבים אבל לתאריך אחר אבל היא סירבה לקום ורבתי איתה מלא. והיה מקום לידה אז ישבתי שם ובכל המשכתי לריב איתה.
ואז כשסיפרתי את זה למשפחה שלי אבא שלי לא הקשיב ונכנס באמצע "עם מי רבת?" ואמרתי "עם מישהי בחלום" ואז הוא אמר לי "אה יותר הגיוני מזה שתריבי עם מישהו במציאות":-D|פנים|
:-D וזה מגניב שבתוך החלום כאילו ידעת שהחלק הקודם שלו היה חלום.
(בהמשך החלום היא עלתה וזה היה מרגש אבל אז היה הפסקה ומשומה לבשתי מגבת בלבד אז רצתי לשירותים להחליף בגדים והכל הסתבך לי8-*).
אויש!
(לפחות תלמדי מהחלום הזה שאסור לבוא להופעה לבושה במגבת)

למעלה