🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

Lhuna3

Well-known member
כן

אוקי, יותר טוב עכשיו.

Meow, listen up, Buffy fans!
I'm a cool cat with some slick plans
I'll rap about the slayer, Buffy,
And how she's strong, fierce, and scruffy!
She battles vamps and demons galore,
And always comes back for more.
Her stakes are sharp, her wit is quick,
And she never falls for any trick.
With her friends by her side,
She always takes things in stride.
From Sunnydale to the Hellmouth,
She fights evil with all her strength!
So if you're feeling down,
Just remember Buffy's in town.
She'll kick butt and take names,
And save the day like it's just a game!

אני חושב שהכי נהניתי מכך שהוא חושב Hellmouth מתחרז עם strength
רגע, אתה הוצאת את זה מ-catGPT או מהמקור chatGPT???

כי לי catGPT נותן לכל בקשה/שאלה רק גיף מצחיק של חתול ותשובה כזאת:
Meow, meow meow meow, meow - meow meow! Meow meow, meow - meow meow meow. Meow meow meow meow, meow meow - meow meow? Meow meow meow meow, meow meow meow - meow meow meow meow. Meow meow meow meow, meow meow - meow meow meow meow, meow meow.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רגע, אתה הוצאת את זה מ-catGPT או מהמקור chatGPT???

כי לי catGPT נותן לכל בקשה/שאלה רק גיף מצחיק של חתול ותשובה כזאת:
Meow, meow meow meow, meow - meow meow! Meow meow, meow - meow meow meow. Meow meow meow meow, meow meow - meow meow? Meow meow meow meow, meow meow meow - meow meow meow meow. Meow meow meow meow, meow meow - meow meow meow meow, meow meow.
אפשר לבחור בין שהוא יענה רק במייאו
או בAI אמיתי (אבל עדיין עם גיפים של חתולים וגם בסגנון חתולי (בערך פשוט מוסיף מיאו פה ושם)

1682023792943.png

didalf

Well-known member
מישהו מוכן להסביר לי מה פשר ההודעה המפגרת של תפוז "אין באפשרותך לשלוח הודעה עם יותר מ-20 תמונות" כשאין בהודעה 20 תמונות?
מה עוד הוא מחשיב כתמונה??
אני חושבת שאייקונים, ובאופן מוזר דווקא מהסוג החדש ולא אלא של תפוז הישנים.
פתאום נזכרתי שהייתה לי גם את הבעיה הזאת והתעצבנתי עליו כשרק עברנו לכאן והעתקתי את הסיכומים שלי מהפייסבוק לכאן עם אייקונים לא של תפוז.
למרות ששמת הרבה יותר מ20 כאלה ♾️ אז אולי כן אלה של תפוז?
אבל לפעמים אני מגיעה להרבה יותר מ20 אייקוני תפוז.
קיצר אני קצת מבולבלת כרגע אבל אני כמעט בטוחה שזה קשור איכשהו לאייקונים.
טוב לאדעת אז|פנים|
כאילו חלק מהאייקונים הוא סופר כתמונה וחלק לא ולא ברור לי לפי מה הוא מחליט.

It's Always Sunny

Well-known member
@LeAnnDyIan נזכרתי בסיפור שלך עם הכלבה של האחיין של השותפה שלך. זו שהחליטה לשחק בפארק עם בעלים אחרים ואז למחרת באה אלייך עם כדור :-D|פנים|
זה עלה לי בהקשר שיש מצב שאת הכלב שלי היית קצת מחבבת, כי הוא מסוג הכלבים שלא אוהבים אנשים זרים אז נניח אין מצב שהוא היה הולך לאנשים אחרים בפארק.
מצד שני, הוא נובח לא מעט |חבול| אז יכול להיות שלא היית אוהבת אותו. אני מניחה שזה תלוי ביום :-D|פנים|

It's Always Sunny

Well-known member
שאת הכלב שלי היית קצת מחבבת, כי הוא מסוג הכלבים שלא אוהבים אנשים זרים אז נניח אין מצב שהוא היה הולך לאנשים אחרים בפארק.
מצד שני, הוא נובח לא מעט |חבול| אז יכול להיות שלא היית אוהבת אותו. אני מניחה שזה תלוי ביום :-D|פנים|
ליטרלי עברו קצת יותר מעשר דקות מאז שכתבתי את זה ואני כועסת על הכלב שלי. אני יושבת על המיטה והוא שכב על הבטן שלי, רציתי לקום והוא כעס עליי ועשה קולות |שפם|
לפחות עכשיו אוכל להגיב על ה-100, קשה לכתוב על המחשב כשהכלב עוד שנייה יושב במקומי :-D
כבר היה יותר ממקרה אחד שקמתי לרגע מהמיטה וכשרציתי לשכב בה שוב, הוא תפס לי את המקום :-D:-D:-D

Lion_Heart

Well-known member
ליטרלי עברו קצת יותר מעשר דקות מאז שכתבתי את זה ואני כועסת על הכלב שלי. אני יושבת על המיטה והוא שכב על הבטן שלי, רציתי לקום והוא כעס עליי ועשה קולות |שפם|
לפחות עכשיו אוכל להגיב על ה-100, קשה לכתוב על המחשב כשהכלב עוד שנייה יושב במקומי :-D
כבר היה יותר ממקרה אחד שקמתי לרגע מהמיטה וכשרציתי לשכב בה שוב, הוא תפס לי את המקום :-D:-D:-D
כי זאת המיטה שלו!

It's Always Sunny

Well-known member
שאלה לאנשים הטכנולוגיים: למה הוואטסאפ ווב מסרב לסרוק לי את הקוד QR? הוא אומר שהקוד לא תקין אבל בכל שאר הפעמים הצלחתי לסרוק את הקוד.

didalf

Well-known member
שאלה לאנשים הטכנולוגיים: למה הוואטסאפ ווב מסרב לסרוק לי את הקוד QR? הוא אומר שהקוד לא תקין אבל בכל שאר הפעמים הצלחתי לסרוק את הקוד.
קשה לי לענות את זה בלי לראות|תוהה|
תנסי
אולי לסגור הכל ולפתוח מחדש,
אולי לעשות ריסטרט לטלפון,
לראות אם יש עדכון גרסה לאפליקציה של הווסטפ בטלפון שלא עדכנת,
אולי צריך לעדכן גרסה לטלפון עצמו?
לנסות דפדפן אחר במחשב?
לבדוק שהמצלמה נקייה?
לבדוק שהאינטרנט תקין

לנסות משהו ממה שמציעים האתרים האלה:

It's Always Sunny

Well-known member
קשה לי לענות את זה בלי לראות|תוהה|
תנסי
אולי לסגור הכל ולפתוח מחדש,
אולי לעשות ריסטרט לטלפון,
לראות אם יש עדכון גרסה לאפליקציה של הווסטפ בטלפון שלא עדכנת,
אולי צריך לעדכן גרסה לטלפון עצמו?
לנסות דפדפן אחר במחשב?
לבדוק שהמצלמה נקייה?
לבדוק שהאינטרנט תקין

לנסות משהו ממה שמציעים האתרים האלה:
תודה! :-):

LeAnnDylan

Well-known member
@LeAnnDyIan נזכרתי בסיפור שלך עם הכלבה של האחיין של השותפה שלך. זו שהחליטה לשחק בפארק עם בעלים אחרים ואז למחרת באה אלייך עם כדור :-D|פנים|
זה עלה לי בהקשר שיש מצב שאת הכלב שלי היית קצת מחבבת, כי הוא מסוג הכלבים שלא אוהבים אנשים זרים אז נניח אין מצב שהוא היה הולך לאנשים אחרים בפארק.
אוי לא, כלבים נובחים זה נוראי|חבול||חבול||חבול|
לפעמים לקסה שלנו נובחת בלי סיבה או שלפעמים נראה לה שהסיבה שלה מוצדקת אבל היא כלבה בת מאתיים בקושי יש לה שיניים, היא צולעת כי רגל אחת שלה קצרה יותר מהאחרות ואין לה paws והיא נובחת על איזה כלב ענק או על מישהו זר כאילו שהיא איזה רוטוויילר|פנים|
ואגב, זה לא שאכפת לי אם כלב הולך לאנשים אחרים, אבל אם אני טרחתי להוציא אותך לפארק כדי לשחק איתך את תשחקי איתי:-[:-[
אתמול בערב היא שוב באה לי למטבח עם כדור ונזפתי בה שאולי היא שכחה אבל אני עדין לא מדברת איתה|זעם|

It's Always Sunny

Well-known member
אוי לא, כלבים נובחים זה נוראי|חבול||חבול||חבול|
אני מסכימה איתך במיליון אחוזים.

לפעמים לקסה שלנו נובחת בלי סיבה או שלפעמים נראה לה שהסיבה שלה מוצדקת אבל היא כלבה בת מאתיים בקושי יש לה שיניים, היא צולעת כי רגל אחת שלה קצרה יותר מהאחרות ואין לה paws והיא נובחת על איזה כלב ענק או על מישהו זר כאילו שהיא איזה רוטוויילר|פנים|
חחח, תמיד הקטנים מנסים להוכיח שהם יכולים על כולם.
פעם אחת יצאתי עם הכלב שלי, ראינו כלבה קטנה (נראה לי בגודל שלו), הבעלים שלה החזיקה אותה צמוד אליה ואמרה שהכלבה מתנהגת כאילו היא רוטוויילר. ברגע שאמרתי לאח שלי שהיא חמודה, היא עשתה עלינו קולות עצבניים :-D זה בטח מה שאחרים חושבים כשהכלב שלי נובח עליהם.

ואגב, זה לא שאכפת לי אם כלב הולך לאנשים אחרים, אבל אם אני טרחתי להוציא אותך לפארק כדי לשחק איתך את תשחקי איתי:-[:-[
אז את בטוח היית אוהבת את הכלב שלי בקטע הזה. כי ברגע שהוא אוהב מישהו לא אכפת לו מאחרים והוא בטוח לא היה הולך לשחק עם אנשים אחרים בפארק :-D

אתמול בערב היא שוב באה לי למטבח עם כדור ונזפתי בה שאולי היא שכחה אבל אני עדין לא מדברת איתה|זעם|
חחחחחח

LeAnnDylan

Well-known member
אז את בטוח היית אוהבת את הכלב שלי בקטע הזה. כי ברגע שהוא אוהב מישהו לא אכפת לו מאחרים והוא בטוח לא היה הולך לשחק עם אנשים אחרים בפארק :-D
חח כמו הכלב של הבוסית שלי. למרות שהוא כן ילך לאנשים אחרים כדי שילטפו אותו, אבל אם אני משחקת איתו, הוא יביא רק לי את הכדור.

It's Always Sunny

Well-known member
חח כמו הכלב של הבוסית שלי. למרות שהוא כן ילך לאנשים אחרים כדי שילטפו אותו, אבל אם אני משחקת איתו, הוא יביא רק לי את הכדור.
חחח, הכלב שלי פקינז אז הוא לא ייתן למישהו זר לגעת בו :-D
מה הגזע של הכלב של הבוסית שלך?

LeAnnDylan

Well-known member
חחח, הכלב שלי פקינז אז הוא לא ייתן למישהו זר לגעת בו :-D
מה הגזע של הכלב של הבוסית שלך?
שיטצו.
לשותפה שלי כשהכרתי אותה היו 5 כלבים, 4 מהם היו פיקנזים והחמישית הייתה חצי פיקנז חצי שיטצו והיא היחידה שהייתה ביץ'. ארבעת האחרים מאוד אהבו שזרים ליטפו אותם.

It's Always Sunny

Well-known member
שיטצו.
לשותפה שלי כשהכרתי אותה היו 5 כלבים, 4 מהם היו פיקנזים והחמישית הייתה חצי פיקנז חצי שיטצו והיא היחידה שהייתה ביץ'. ארבעת האחרים מאוד אהבו שזרים ליטפו אותם.
4 פקינזים??
וואו, אני חשבתי שהמשפחה שלי אוהבת פקינזים (כי היה לנו פקינז נוסף לפני שהבאנו את הנוכחי).
אני לא יודעת אם זה מנחם אותך אבל לפחות מדובר בכלבים קטנים, יש לאחותי כלבה גדולה, ממש מתוקה אבל כשהיא רואה אותי אני מפחדת שהיא תפיל אותי על הרצפה כי היא חזקה.

LeAnnDylan

Well-known member
4 פקינזים??
וואו, אני חשבתי שהמשפחה שלי אוהבת פקינזים (כי היה לנו פקינז נוסף לפני שהבאנו את הנוכחי).
יש סיפור מאחורי זה. היא לא בדיוק תיכננה מראש להביא 4 כלבים כאלה. אבל בכל מקרה כל החמישיה הזו כבר מתה. הארבעה כלבים שיש לה עכשיו הם לא פיקינזים. אני לא בטוחה שאני יודעת מה הם. אחת היא פרנצ'י מלאה. אבי היא שנאוזר, לקסה נראה לי שילוב של מלטיז ופודל והרביעית היא סתם junk. השותפה שלי טוענת שהיא ברנדודל אבל כשהסתכלתי בגוגל על תמונות של כלבים כאלה הם ממש לא דומים לה אז נראה לי שהיא ממציאה.
אני לא יודעת אם זה מנחם אותך אבל לפחות מדובר בכלבים קטנים, יש לאחותי כלבה גדולה, ממש מתוקה אבל כשהיא רואה אותי אני מפחדת שהיא תפיל אותי על הרצפה כי היא חזקה.
אני מניחה שזה חצי נחמה כי השותפה המטורפת שלי רצתה להביא סיינט ברנרד|חבול| ואנחנו גרות בדירה בלי חצר. אני בכלל לא מבינה אנשים שגרים אצלנו בקומפלקס שיש להם כלבים גדולים (ויש הרבה כאלה).

למעלה