🥝🍒🍉🍓🍌אוף חדש ופירותי🍌🍓🍉🍒🥝

Lhuna3

Well-known member
שאלה דחופה: אם יש אמן שאני אוהבת שמופיע במרחק הליכה מהבית שלי כרגע אבל אני לא סגורה באיזה שעה אבל מהמרת על 10 בהתבסס על העובדה שהוא מופיע בעיר אחרת ב9, האם להמר וללכת או להשאר עצלנית?
*יש לציין שאני אלך לבד.
אני לא טובה בעיצות כאלה, אבל אם תלכי אז תספרי חוויות.

keren or5

Well-known member
לא כתוב שעות באינטרנטטטטט תאמיני לי אני כבר שבוע בודקת, נכנסת לפייסבוק של העירייה מליון פעם ביום, בודקת באינטסגרם שלו.
לא כתבו שעות:-[
רק כתוב שהוא מופיע? לא באיזה שעות? וכן כתוב שבעיר השניה שהוא מופיע ב-9? ההופעה עולה כסף?

LeAnnDyIan

Well-known member
שאלה דחופה: אם יש אמן שאני אוהבת שמופיע במרחק הליכה מהבית שלי כרגע אבל אני לא סגורה באיזה שעה אבל מהמרת על 10 בהתבסס על העובדה שהוא מופיע בעיר אחרת ב9, האם להמר וללכת או להשאר עצלנית?
*יש לציין שאני אלך לבד.
ברור שתלכי!!

didalf

Well-known member
רק כתוב שהוא מופיע? לא באיזה שעות? וכן כתוב שבעיר השניה שהוא מופיע ב-9? ההופעה עולה כסף?
כן בראשון כתוב שהוא עולה ב9, פה לא.
ולא איזה כסף זה במות של יום העצמאות חח בגלל זה הכל לא ברור.
מרגיש לי ששכחתם שיום העצמאות היום:-D

ברור שתלכי!!
מזל שיש דילן|מאוהב|:-D

lemon lyman

Well-known member
לא זוכרת בדיוק כמה אבל לא הרבה. ומאד שולי.
7 פרקים
אבל הוא היה ממש חמוד
אבל אבל.... ג'יין וליסבון:-0|מאוהב|

גם אותם אהבתי
וואלה? לא זוכרת. בתור מה? תפקיד ממש או אורח?
אורח . רק ב3 פרקים
הקטע שאני זוכרת אותו משם אבל לא זוכרת אם אהבתי או שנאתי אותו
אם אני לא טועה הוא שיחק מישהו עשיר זכור לי סצנה במטוס שנראה לי היה מטוס פרטי אם אני לא טועה הוא היה רע או שהיה נדמה שהוא רע בהתחלה והוא היה דלוק על ליסבון
מה שגורם לי לחשוב לג'יין לא היה אהובות אחרות?

לא כתוב שעות באינטרנטטטטט תאמיני לי אני כבר שבוע בודקת, נכנסת לפייסבוק של העירייה מליון פעם ביום, בודקת באינטסגרם שלו.
לא כתבו שעות:-[
זה טונה?

didalf

Well-known member
מה שגורם לי לחשוב לג'יין לא היה אהובות אחרות?
איזה אהבות אחרות הוא לא הסתכל על נשים בכלל מאז שאשתו מתה עד שהוא הבין שהוא מאוהב בליסבון.

איכ לא.
אביב גפן .
לאדעת למה אני כזה מסתורית, מניחה כי אני מנסה לא לחשוף יותר מידי איפה אני גרה אבל נראה לי מאוחר מידי בשביל זה|בוקס|

lemon lyman

Well-known member
איזה אהבות אחרות הוא לא הסתכל על נשים בכלל מאז שאשתו מתה עד שהוא הבין שהוא מאוהב בליסבון.
כן זה מה שתהייתי לעצמי
איכ לא.
אביב גפן .
לאדעת למה אני כזה מסתורית, מניחה כי אני מנסה לא לחשוף יותר מידי איפה אני גרה אבל נראה לי מאוחר מידי בשביל זה|בוקס|
חחחחח
לא יודעת למה חשבתי . במיוחד שאני יודעת שמהישראלים את אוהבת את אביב ואת שייגעצ

נ.ב יוטיוב בדיוק שם לי את You're On Your Own, Kid

lemon lyman

Well-known member
לונה שאמרתי שמזמן את לא פתחת כי אני זוכרת שבתקופה של הארי פוטר ממש רציתי שאת תעלי אבל בסוף כן יצא לך לעלות אבל זה היה
" אחרי שעברת לדברים אחרים בראש שלך" :סאם

Lhuna3

Well-known member
לונה שאמרתי שמזמן את לא פתחת כי אני זוכרת שבתקופה של הארי פוטר ממש רציתי שאת תעלי אבל בסוף כן יצא לך לעלות אבל זה היה
" אחרי שעברת לדברים אחרים בראש שלך" :סאם
אה חחח הבנתי.
אבל אני עדיין סקרנית אם יש משהו מיוחד ביוני שאת מקווה שניק יעלה אז.

It's Always Sunny

Well-known member
איך אני מוסיפה דברים לחתימה שלי?
מי מופיע בחתימה שלך? :-):

*יש לציין שאני אלך לבד.
הסתדר?

didalf

Well-known member
ובכן הימרתי לא נכון ועלתה עכשיו זמרת אחרת.
האם להשאר ולחכות? עד מתי לחכות?

למעלה