1:0 לקרואטיה בוומבלי בדקה ה 9

Puskas

New member
ניראה לי שיש פה אי הבנה..

ממש לא התלוננתי על כמות הזרים...ארסנל לדעתי קבוצה מדהימה וזו הקבוצה היחידה באנגליה שאני רואה.. צ'לסי,יונייטד ובטח שבטח שליברפול אני לא רואה..משעממות ומשחקות מעייף... אמרתי מביש במובן הומוריסטי לחלוטין... כל כך שמחתי שקלישי נכנס טוב לנעליים של קול הרודף בצע הזה ושאף אחד לא זוכר את קול יותר.. ואני מאוד שמח שהם התגברו על ווירה... אני אוהב את ארסנל מאוד ואת פברגס...כיף לראות אותם..זו רמה אחרת של כדורסל ביחס לשאר הקבוצות באנגליה שמשחקות כמו קבוצות נגרים... אני אוהד יובה אבל יש לי סימפטיה לארסנל,יופי של קבוצה וכמובן שונגר הוא המאמן הכי טוב בעולם לטעמי..שיבוא ליובה! ;)

ricki kaka

New member
יש לאינטר 9 איטלקים?!../images/Emo2.gif

יש לאינטר כולה 2 איטלקים, טולדו ומאטראצי. ונכון לעכשיו, אין אפילו איטלקי אחד שמשחק(מרקו פצוע). ואני לא מחשיב איזה שוער מהנוער שאפילו לא היה בסגל פעם אחת העונה. אפילו לאבנטה יותר "איטלקית" מאינטר

Sir Terry Wogan

New member
בשונה מ... קבוצות גדולות אחרות ביבשת?

מאינטר? מברצלונה? כל הליגות האיכותיות באירופה הפכו לטובות יותר בגלל השחקנים הזרים. ככה זה בכל העולם, וזו גם הסיבה שהכדורגל ברמת המועדונים הוא הרבה יותר טוב מכל משחק בין לאומי.

Cade Foster

New member
אז בוא נעשה דיל כזה:

הכדורגל האנגלי תמיד יהיה הכי פופולארי, ונבחרת אנגליה לא תעפיל לטורניר גדול אף פעם. הולך?

Sir Terry Wogan

New member
עכשיו צריך להתפלל לטובת הכדורגל האירופי

שהאלופה תהיה גרמניה. אולי הצלחה גרמנית גם תראה לאנגלים שיש ממי ללמוד... הדבר האחרון שחסר זה באמת עוד איזו יוון. מי יודע, אולי בסוף רוסיה (
) תהיה יוון ב'.

ADEBAYOR

New member
מה אתה מבלבל את המוח

לא רק לגדולות מגיע לזכות עלק "לטובת הכדורגל " אפשר לחשוב שאם יוון זכתה אז הכדורגל נהרס ושרק לתושבים של המדינות הכי גדולות שמורה הזכות לשמוח

זה היה ערב מאכזב

שנבחרת זבלולית כיוון הצליחה להפוך לסינדרלה ע"ח נבחרות קצת יותר אטרקטיביות כמו פורטוגל הולנד ואנגליה(כן אנגליה)

nagaya1

New member
גרמניהההההההההה

בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע אם כבר הולנד

קיר קמט

New member
אני חייב לציין

שלמרות שאני משתדל תמיד להדיר את רגליי מויכוח האנגליות-איטלקיות, כי ממש נמאס לי ממנו כבר מזמן ואני חושב שזה מיותר לחלוטין ולגיטימי לאהוב את שתי הליגות (תאהבו 70 ליגות, מה זה משנה..).. כששמעתי שאנגליה הודחו, לא יכולתי שלא לחייך

SUPER SUPERGOL

New member
אנגליות איטלקיות ? פחחחח

מי בכלל מתכווכח ? מי שמשווה ליגה אחרת לליגה האנגלית הוא פשוט סתום . אני רואה תקצירים מהליגה הספרדית והאיטלקית ויש מלא משחקים שם שאני חושב לעצמי שמה שאני רואה זה ליגה ארצית . בשתי הליגות האלה חוץ מהגדולות אין מה לראות . באנגליה כל משחק הוא עם אווירה אדירה וזאת הליגה הכי טובה בעולם . כמובן שהנבחרת שלהם זה סיפור אחר אבל הנבחרת שלהם לא מעניינת אותי כי אני ישראלי .

Puskas

New member
ובכל זאת..

כשאני רואה כל משחק שארסנל לא קשורה בו..אני מעביר ערוץ למכבי נתניה-הפועל כ"ס... אבל זה כל אחד והדעה שלו...אני נרדם מצ'לסי-יונייטד ואתה נרדם מלבנטה-סביליה או משהו... סתירה?חוסר היגיון? לא ניראה לי...פשוט דעות שונות... הליגה שלי זו איטליה,הנבחרת שלי זו ארגנטינה,הנוסטלגיה והחולשה שלי זה הונגריה וביורו אני תמיד עם האזורי הנפלאים!

למעלה