11 שנים בארון

הקטלן1

New member
אין בעד מה

אם תרצי לשאול משהו להתיעץ אני נמצא כאן . ואל תחשבי אם החברה מקבלת או לא זה לא משהו שצריך להעסיק אותך ולהטריד אותך זה באמת צרות של עשירים

קאיה 11

New member
בבקשה אל תעשו את החיבור

התמידי הזה. אהבת הבן/ת - קבלה זה נורא קשה מפני שאני אוהבת את ביתי מאד וזה לא אוטומטי לקבל גם את זהותה, זה ברור לי שזה בדרך ולכן אני כאן כי אני רוצה להרגיש בבטן את הקבלה המוחלטת, לא רוצה לחייך אליה מבחוץ ומבפנים לדמם. ברוך הבא יוסי ובעיקר בהצלחה

קאיה 11

New member
אחד שתוהה

אין לי בעיה עם מה שכתבת אפילו אהבתי את התוכן, חבל לי מאד על הצליל שנשמע והאנרגיה הכועסת. הכל בסדר.

נעלם דיון על שפעת החזירים?../images/Emo12.gif

תיכף נוציא הודעה לעיתונות "המוצא הישר.................."וכו'. לי דווקא נמאס מתגובות כמו שלך

../images/Emo31.gif בדיוק להיפך

אני לא שייכת לקהילה, אני הטרוסקסואלית בזוגיות מאושרת
אולם כמישהי שפני החברה חשובים לה אני רואה בדיון בנושא זה חשיבות רבה. להיפך זה עיסוק מכובד, ראוי והכרחי על מנת לשנות את דפוסי המחשבה השגויים (למשל, שאפשר להדבק ממגע בהומוסקסואליות או שבגלל ההומוסקסואלים יש רעידות אדמה), את הדפוסים הסטריאוטיפיים (למשל, שלסביות הן כאלה כי עברו אונס אכזרי ע"י גבר) ועל מנת לאפשר זכויות שוות (בנישואין, בגירושין, בפסיקה בנוגע לגידול ילדים)!

אסתי69

New member
הדיון על שפעת החזירים

נמצא כניראה בפורום שבו יש את החזירים חפש שם. מה שנמאס זה מתגובות כמו שלך/שלך

matan4848

New member
מי אמר שזה פחות אקטואלי לגולשים?

בפעם האחרונה שבדקתי תפוז היה אתר מסחרי, והוןא עובד משיקוליי באזז. אז הם ישימו יותר את מה שנכנסים אליו יותר. מה גם שיש להעלות את הנושא אל סדר היום, כי הוא חשוב מאוד.

קאיה 11

New member
אחד שתוהה

קצת בלבול. לי יש בת ( ולא בן ), כנראה שהיא לסבית. נכנסתי לכאן בכדי להרגיש נח עם כל רגש שיש בי. התייחסתי ברצינות לתגובתך למרות שהתייחסת כנראה ל משתתפת אחרת בפורום שיש לה בן הומו וכתבה מה שכתבה. אני חייבת לחזור על משהו שלדעתי הוא הכי חשוב. הורים לגאים וגאות עוברים דרך לא פשוטה בהבנת הבנים/ות וקבלתם ולא תמיד יש להם עם מי לדבר ולחלוק את רגשותיהם, כולנו היינו רוצים להיות הורים טובים אוהבים ומקבלים מיד עם הידיעה. לצערי זה לרוב לא קורה, אם בפורום יכנסו אנשים שכל הזמן יסבירו איך צריך להרגיש ולהתנהל אנחנו נפספס את המטרה. אני אישית לא מוכנה להרגיש רע עם עצמי מפני שאני אוהבת את ביתי מאד ולמרות זאת קשה לי שלא להצטער מהמצב. להתייסר זה בהחלט בסדר בדיוק כמו שלהיות הומו או לסבית ועדיין זה לא אומר שזה המצב האידיאלי,אני מאמינה שכל הורה שואף לשמוח ולאהוב ולא להתייסר. ביקורת גורמת להתגונן,ל דעתי זה לא נכון לגרום לנו להרגיש לא בסדר. בגדול אני מבינה את שכתבת ואני מאד מקווה בסופו של תהליך להרגיש הכי טוב עם עצמי ללא ייסוריים.

Master Stav

New member
כיוונת גבוה אבל פיספסת

הנה אני אומר זאת חזק וברור ... אני מקבל את ביתי לא בגלל הנטיה המינית שלה אלא בגלל מי שהיא : אדם שלם שאני מכריך ואוהב מאד כל ההכיוון של קהילתיות וארונות וירטואלים גרם לי תמיד להרמת גבה , בעיני ביתי שייכת לקהילת בני האדם יש לה עניין משותף בזכויות שוות ובאופן בו החברה מקבלת את הליכתה יד ביד עם אהובתה אבל מעבר לזה הנטייה המינית אינה קהילה וכן אני לא חייב לקבל כול הומו או לסבית בגלל הנטיה שלהם אני בוחר את חברי מכרי ואהובי לא בגלל נטיתם המינים אלא בהימצאותם על הסקלה של להיות בני אדם וכמה שיותר גבוה ....יורת טוב .

לא עושים אותו...

אבל הוא קיים. גם כי - כשיש קושי לקבל - אהבה היא מנוף גדול וגם כי - הקושי הכי גדול שלסביות והומואים צעירים חווים - הוא בד"כ הכאב שבאי הקבלה של ההורים... אני חושבת שאהבה מטבעה היא לקבל בזולת גם את החלקים שאינם "כמו שהיינו רוצים". וזה הולך לשני הכיוונים..

אביבה לא נעלם הדיון על שפעת../images/Emo109.gif

הוא פשוט עבר לערוץ בטעות לכאן אז דע לך שבאמת אינך ראוי לכאן ותגובתך ממש לא ראויה להתיחסות יום טוב

הלוואי...

שמה שאתה כותב היה אמיתי. שנטיה מינית היתה עניין פרטי ושולי לאישיות. כיום, בעולם האמיתי - נטיה מינית היא סיבה לאפלייה ולרמיסת זכויות האזרח של בעלי הנטיה המינית ההומוסקסואלית - נשים כגברים. אני קהילה עם כל לסבית והומו - כי כמוהם אני משוללת הזכות הבסיסית במדינתי: להנשא לבחירת ליבי , להיות אם רשומה לכל ילדיי, ואפילו להיות שקטה ובטוחה שלו אמות מחר - ילדינו הרשומים על שמי - יישארו בחזקת אמם השניה ולא יועברו ילדי רשויות הרווחה לבירור עניינם. זה עניין מהותי כל כך - שכמו בחברות מפלות אחרות - גם כאן - החברה והמדינה הם אלו שהופכים אותנו לקהילה. לא אנחנו.

הלוואי...

שמה שאתה כותב היה אמיתי. שנטיה מינית היתה עניין פרטי ושולי לאישיות. כיום, בעולם האמיתי - נטיה מינית היא סיבה לאפלייה ולרמיסת זכויות האזרח של בעלי הנטיה המינית ההומוסקסואלית - נשים כגברים. אני קהילה עם כל לסבית והומו - כי כמוהם אני משוללת הזכות הבסיסית במדינתי: להנשא לבחירת ליבי , להיות אם רשומה לכל ילדיי, ואפילו להיות שקטה ובטוחה שלו אמות מחר - ילדינו הרשומים על שמי - יישארו בחזקת אמם השניה ולא יועברו ילדי רשויות הרווחה לבירור עניינם. זה עניין מהותי כל כך - שכמו בחברות מפלות אחרות - גם כאן - החברה והמדינה הם אלו שהופכים אותנו לקהילה. לא אנחנו.

שירה910

New member
11 שנים בארון

שלום לכולם , כבר 11 שנים שאני מתמודדת לבדי ביציאה מהארון של הבן שלי המקסים . היום בן 28. הוא באמת מיוחד , חכם מאד , עצמאי , חי את חייו . בונה אותם . אני ממשיכה להתייסר בקשיים שיש בחייו של אדם ששייך לקבוצת מיעוט שכל כך לא מקבלת הכרה , גיבוי , סובלנות , שיוויון הזדמנויות , אהבה . מאז היותו ילד הוא היה מיוחד . ונתתי לכך את מלוא התמיכה והאהבה . נתתי לו להיות מה שהוא . ואני מלווה אותו באהבה רבה. עם זאת עדיין לא השלמתי שזה גורלו ואלו עומדים להיות חייו . חיים לא קלים מבחינה חברתית . חיים לא פשוטים מבחינה זוגית , בתקווה שימצא אדם הולם שיהיה לו טוב איתו . סיפור מורכב עם גידול ילדים . או בלי ילדים ... אני מרגישה שאני עוברת דרך עם עצמי . אך חשה אשמה שלא יכולתי לתמוך במידה שהוא יכול היה לקבל , לו לא הייתי מיוסרת ממצב זה . אני גם עסוקה בשאלות של להבין למה , איך זה קרה ? כמה זה קשור לנסיבות בהן גדל . כמה זה גנטי . כמה זה קשור לרמת הגנטיקה האמהית , כמו שיש מחקרים הקושרים זאת לכך . בקיצור , זה מייצג את הקושי שלי עדיין לקבל לגמרי את המצב . את הצורך למצוא לכך תשתית גנטית , אם כי גם היא לא ממש מסירה אשמה . איך משתחררים מהאשמה . מהדאגה . אני כל כך רוצה להיות נקיה מהן , ולתת לו את כל הביטחון והאמון בחיים , בעולם , בחייו שלו . בטוב שיש בעולם . אשמח לתגובותיכם . שירה .

Master Stav

New member
שאלו אותי פעם מה אני

התשובה הייתה בן אדם שאלו כן אבל איזה עניתי אני משער שאדם שלם כן אבל מה אתה חייכתי והשבתי אני אני ..... צר לי נטיה מינית אינה הופכת אנשים לקהילה היא בסה"כ מכנה משותף ומהסוג הנמוך ביותר האם באמצעות החצנה של נטיה מינית נשיג משהו ....לא לפי דעתי אני מוכן להילחם בצורה חוקית וכמובן דמוקרטית עבור זכותו של כול אחד כבן אדם לזוכויות מלאות ברגע שמחצינים את הנטיה המינית והפוכים אותה לאישיו ....אישית אני מאבד עניין ואי אפשר לטעות בי בפורטניות כל שכן בהומופביה או כל סגירות מחשבית בנוגע לנטיות מיניות .

נראה לי שלא כ"כ הבנת

2 דברים: א. לא אנחנו הופכים את עצמנו לקהילה - אלא אלו שדוחים אותנו ומפלים אותנו. ב. להיות לסבית או הומו - בד"כ זו לא "נטיה מינית". בזה זה שונה מ BDSM או נטיות מיניות אחרות. להיות לסבית זו מהות - כי אני מהותית נשואה לאשה, חיה איתה בזוגיות ארוכת שנים ומגדלת איתה את ילדינו... מה שעושה את החיים שלנו שונים בכל התחומים.

למעלה