2 גברים שצצו בחיי

2 גברים שצצו בחיי

פסיפלורה, רציתי לומר לך שהפורום שלך הועלה על גלי האינטרנט בדיוק בזמן המתאים עבורי. כל הכבוד לך על בחירת הנושא שלו, ובטוח שזה פורום שרבים זקוקים לו, לתמיכה בבעיות אינטימיות כאלה שאין את מי לשאול, ולבקש תשובה. והבעיה שלי. אני אישה נשואה, בת 40, וכל שנות נשואיי לא בגדתי, לא פזלתי הצידה. ולאחרונה פתאום במקרה, היכרתי 2 גברים, כמובן באמצעות האינטרנט, ונפגשתי איתם, ומאז הסתבכתי. אני בבעיה - שניהם מצאו חן בעיניי. עם הראשון נפגשתי מספר פעמים, הפגישות שלנו כאלה נעימות, לא מלחיצות, נותנים לזמן לעשות את שלו, משוחחים הרבה, וגם צוחקים ומשתעשעים, בתחילה לא כל כך משך אותי, אבל טוב לי בחברתו, אנחנו אוהבים לעשות אותם הדברים בזמננו החופשי, ויש הבנה בינינו, ופתיחות רבה. את הגבר השני הכרתי מאוחר יותר, והוא הקסים אותי מיד, ומאד ריגש אותי, אם זה במגע, או בנשיקה, או במילה מחמיאה. איתו לא הגעתי לרמת פתיחות וצחוק כמו עם הראשון, אבל כל כך נעים לי בחברתו, מרגישה שהוא גבר שיכול להעניק לי המון, מבחינת היחס שלו. עם שניהם עדיין לא הגעתי למיטה. בקיצור מה שרציתי לומר, ששני הגברים האלה הם לטעמי, נוח ונעים לי במחיצתם, ונמשכת גם אל הראשון וגם אל השני, אל כל אחד מהם במובן שונה. והשאלה שלי, היא: מה לעשות????. לא יודעת במי מהם לבחור. מרגישה שהייתי רוצה להיות חברה של שניהם, זה אפשרי, לזמן מה, אבל לא רוצה לחיות בשקר לגביהם. פסיפלורה, מה היית מציעה לי לעשות? אשמח לקבל חוות דעת מיקצועית. תודה אשה במבוכה

been there, done that..

חמדתי. קשה לי להגיד לך במי לבחור.. שניהם נראים חביבים.. אני יכולה להגיד לך מה אני עשיתי כשהייתי במצבך. המשכתי הלאה. כן - נכנסתי עם שניהם למיטה (לא ביחד כמובן..)
האמיני לי שהיה לי קל מאוד להגיע להחלטה, אחרי.. העניין הוא מה החסך הגדול יותר אצלך. מי "משלים" אותך יותר מבינהם. אני לא יודעת מה מצב הזוגיות שלך ואם הכוונה היא שהקשרים החדשים בחייך יהיו תחליף למה שיש לך בבית.. אם המטרה היא למלא חסכים רגשיים - לכי על הראשון. אם חסר לך סקס, השני נראה מתאים יותר.

להמשיך הלאה?

שני הדברים חסרים לי - רוצה למלא חסכים רגשיים, וגם חסר לי סקס, ולכן מרגישה שרוצה להמשיך הלאה, כמו שאמרת, רוצה לאחוז בשניהם. רוצה את שניהם - את שני הגברים הנהדרים הללו. אני אישית מרגישה שיכולה להיות במקביל בקשר עם שניהם, רק שקיימת כאן בעיה מצפונית, ולכן אני גם במבוכה, כי זה לא הוגן כלפיהם - אלא אם כן אספר לכל אחד מהם על השני, ואז אני עלולה להישאר לבדי
מה דעתך עכשיו?

למה צריכה לספר?

תשאירי את המצפון למישהו אחר, תעשי מה שאת מרגישה ומה שטוב לך. אם יש מישהו שכלפיו אין זה הוגן זהו בעלך ולגביו כבר החלטת, אז תמשיכי הלאה ובהצלחה. נ.ב. אולי יבוא שלישי ויזכה במלוכה.

אהממ..

לא הייתי מספרת. ובקשר למצפון.. ברגע שתעברי לקשר פיזי - המצפון לא יהיה רגיש כל כך. מניסיון.. אני לא יודעת עד כמה קשר מקביל יצליח לך. זה תלוי בך. מה עם לשמור על קשר ריגשי בלבד עם הראשון, להפוך אותו לחבר נפש שכזה.. ועם השני לפתח משהו מעבר? נסי את זה קודם וראי איך זה עובד. זה יקל על המצפון..

לא תהיה הקלה על המצפון...

כי לא אוכל להשאר עם הראשון בקשר אפלטוני בלבד, כי הוא חושק בי מאד, וגם אני נמשכת אליו, למרות שאל השני המשיכה היא חזקה יותר.

אז לכי על זה.

בסופו של דבר תצטרכי לבחור מבינהם. לא תוכלי להתחמק מזה. הקצב הטבעי של הדברים לא ייתן. מישהו מהם "יתלבש" אצלך בפנים יותר בנוח ואליו תתקרבי. ככה זה קרה אצלי בכל אופן. הקשר השני התרופף והתמסמס..

קשרי אינטרנט

להבהרה ... נהניתי לקרא את השאלה והתגובות... את ממש בבעייה. בכל מקרה ככל שתהדקי קשרייך תבטלי את הקן הקיים אנו הנשים לא יכולות "לשחק" אותה כמו הגברים לכן שתדעי אם לא תחתכי את קשרייך ותשאירי אותן על גבי האינטרנט את עלולה להפסיד את הבעל המשפחה תתפרק ו ה א ם כל זה שווה......????? קשה לי להאמין לך שלא יצא לך לפזול כל משך נישואיך ובבת אחת "נוצרו" שניים ....תסתכלי על עצמך טוב טוב במראה.. שיהיה לך בהצלחה אבל אני חושבת שאת צריכה ללכת ליועץ נישואים עם הבעל לתיקון המערכת הקיימת...

אורמור

New member
לא מתה על תשובות נחרצות..

לעולם לא אתימר לשפוט, עד שלא אבוא בנעלי אחרים.. לא אתימר לחשוב שאני יודעת מה טוב לזולת.. אם היא טוענת שלא פזלה..אז זה הנתון אם היא בחרה לנשום אויר פסגות מחוץ למסגרת..היא ילדה גדולה בטח מודעת לסיכוי ולסיכון ולא כל מערכת ברת תיקון ואיחוי לפעמים גם הנשמה מלאכותית לא מחזירה אוויר שברח.. לא אוהבת נימה מתנשאת.. מקווה שבעצמי לא נשמעתי ככה.. ולדילמה גופה, חושבת כמו פסי..קחי זמן והקשיבי לליבך הוא ידע לבחור.. אור

אור, תודה לך, ענית בשמי...

כן, יודעת למה מחפשת קשר אמיתי. יודעת מה קורה בזוגיות שלי!!! יודעת למה אני זקוקה.........לרגעים קטנים של אושר. וגם תודה על העצה. כך אנהג.

קשרים מציאותיים

היו לי קשרי אינטרנט. לא בנויה לכאלה קשרים. זקוקה לחום, למגע, לרגשות. ובקשר לנישואים שלי.......אז את הבעל שלי כבר הפסדתי לפני שנים רבות, ורק עכשיו מסוגלת להודות בכך. אין כבר רגש אליו. מבחינתי, כבר אין מה לתקן.

"אנו הנשים" לא ידעתי שיש עם כזה

יש נשים שונות זו מזו יש גברים שונים. גם תרנגולת לא מטילה שתי ביצים זהות בטח שלא בני אדם. יש כל כך הרבה אקסיומות בתשובה שלך שכנראה נכונות ומתאימות לך. אבל אולי "רק" לך. האם כתוצאה של קשר מחוץ לנשואין אפשר להפסיד את בן/בת הזוג. בוודאי. יכול לקרות מתישהו.(אגב, נשואין יכולים להתפוגג גם ללא קשרים חצונים). זה נכון לשני המינים במידה זהה. האם זה כדאי, שווה, -בחירה אישית של כל אחד ואחת. ולא כל מערכת ניתנת לתיקון. ואם לגברת חסר משהו בנשואין והיא משלימה חוסרים, באופן מודע וחושב מחוץ להם מעבר לאלמנט המוסרי של בגידה , מה רע בכך? היא בחנה את המציאות שלה. היא בחרה לא לפרק את הנשואין ובכל זאת להשלים לעצמה מה שהיא רוצה. ואם זה טוב לה, מי ישפוט? השאלה שלה לא הייתה אם לקיים קשר מחוץ לנשואין אלא מה עושים עם שני אנשים שמושכים אותה ,בו זמנית.

רונן ס

New member
סליחה שאני מתערב פסיפלורה אבל...

קפצתי לבקר פה ונראה מעניין אז אולי אשאר... לגבי הנקודה שלך: "לא הייתי מספרת. ובקשר למצפון.. ברגע שתעברי לקשר פיזי - המצפון לא יהיה רגיש כל כך. מניסיון.." יש לי שאלה, כיצד אפשר לבגוד בבעלך עם לא פחות מ- 2 גברים ועדיין להישאר עם מצפון נקי? את יודעת, יש בדיחה כזאת: "המצפון שלי תמיד נקי כי אני אף פעם לא משתמש בו". אני יודע שלעולם לא אוכל להסתכל על חברה שלי בעיניים ולהגיד לה שאני אוהב אותה אחרי שבגדתי. אני לא אוכל לחיות עם עצמי. זה לא נאמר מעמדה שיפוטית אלא מסקרנות היכן ישנה סדנא שבה לומדים להחביא את המצפון. זה יכול לעשות לי את החיים הרבה יותר קלים. ואל תפתרי אותי ב "מה שאתה לא יודע לא פוגע בך" כי אני מדבר על המצפון/ מוסר האישי שצריך להתמודד עם השקר הזה יום יום עם בן הזוג. לסיום אומר לך, כי המאמר שלך בנושא המציצה העמיד לי את כל השערות בגוף והשאיר את פי פעור (אני מקווה שהאיש שלך יודע להעריך את האוצר שנפל בחלקו), רונן

השאלה היא לגמרי למה את מסוגלת?

את יכולה לנהל שתי פרשיות אהבים מחוץ לנשואין במקביל בלי שזה יכניס אותך למתח, בלי שיפריע לך , אז תני לדברים לזרום...ותראי..כי התפתחות טבעית היא הנכונה ביותר. ואם את מרגישה "לא מצפונית" או לא מסוגלת, אז תבחרי בין שניהם כי לא צריך לסבך את החיים יותר מהקיים. נורא תלוי איזה דפוסי אישיות והתנהגות יש לך בכלל. ועניני מצפון ומוסר, מממליצה להשאיר בכל מקרה במגירה אחרת כאשר בוגדים בבן הזוג החוקי. זה לא מתבשל טוב ביחד.

ZON2

New member
שני גברים

יש לך כבר שלושה גברים אומנם עם שתיים לא היו לך יחסים אינטמים רק עם אחד שהוא בעלך והבעיה היא העם גבר אחד שהוא בעלך ליחסים איטמים זה מספיק ועם לא אולי גם שניים לא יספקו כנאמר כל המוסיך הרי זה משובח

מייקי69

New member
אממממ... האם אני מקנאה או שממש לא?

היי, יקירתי, פסי ענתה לך "תשובה של אקמול", ככה אני קוראת לזה. כשבוער בפנים כזה וצריך שמישהו יגיד לי ע-כ-ש-י-ו מה אני צריכה לעשות !!! תשובות אקמול הן מצרך יקר וכל כך מנחם.... אני גם נראה לי מה זה מגניב לנוע בתוך המשולש הזה - ולקטוף פרחי פרחים של תשומי של הערכה, של חושניות.... יאמיייי !!! לדעתי, לכל אשה מגיע - לפחות פעם בחיים...!!! אבל אחרי שחשבתי לי ככה - אחרי שאספתי את הגברברים שלך לתוך סלסילה - ניגשתי לקופה. ושם - אוייש - ראיתי כמה זה עולה לי / לך !!! שניים? - למה? - צריך גלגל-ספאר? כי פוחדים שאם יהיה אחד - והוא חלילה ינשור נשאר בלי? ברררררררר... איזה פחחחד. לצאת למדבר בסערה, ולהתקע באמצע הדרך בלי גלגל....???? שניים? - כדי שיהיה סמיך יותר - או אולי לא סמיך בכלל. אולי כדי לפזר את ההתלהבות. לטשטש אותה, שלא תהיה תמציתית חזקה ותופסת בבטן. שלא תהיה חץ אחד ויחיד אל תוך ליבך??? חבר´ה, אני מבקשת לפזר את ההפגנה, בבקשה. כולם להתפזר. אהבה, התרגשות, יאללה קדימה, להתפזר בבקשה !!! שניים ? - אולי כדי שפעם זה ופעם זה יקבלו את מנת-האשמה ששייכת לבעל? - אוייש זה קשה, אני אסביר. אם זה אחד - ואם זאת אהבה - ואם זה אחרי מיליון שנות נישואין ללא - אז בטוח יצוץ רגש האשמה. או כלשונך - המצפון. אז אולי המצפון המעצבן הזה יצרח קצת על זה וקצת על זה, ככה לא תשמעי אותו כל כך חזק באוזניים? שניים ? - כי אולי את לא רוצה אף אחד מהם???? - הגזמתי? - יתכן. מה את חושבת אני יודעת הכל? - אבל כשאני מתלבטת בחנות בין שניים - אני בדרך כלל יוצאת בלי. למה? כי אני חושבת שאם הייתי נדלקת - הייתי ישר מורידה מהמדף, ובקושי מצליחה לעבור את התור בקופה בשלום. כי מה שאני אוהבת - אני ישר לוקחת !!!! אז יקירתי - לדעתי הלא מומחית (והמ-א-ד ארוכה) - אין לי אלא לומר לך - וולקאם. ברוכה הבאה לעולם החדש. לעצמך החדשה. והשניים האלה יתפוגגו לכדי אחד, או לכדי אחר... ברגע שתמצאי את עצמך. רק את עצמך. עצמך הנועזת, הרוצה, המחפשת את עצמה. זה רק סימפטום של התחלה. בהצלחה ! עכשיו תלכי ותקחי את האקמול של פסיפלורה, ומהר !!!! מייקי

אחד כבר יודע

בינתיים השתנו הנתונים. ביליתי היום עם הראשון, ותוך כדי שיחה, שאל אותי אם יש לי מחזרים נוספים שמבלה איתם מלבדו. ואני לא יודעת לשקר ניסיתי להתחמק מתשובה, ואז אמרתי שאני בעצם בקשר עם עוד אחד. ושאני צריכה להחליט בינו לבין ההוא. הרגשתי מאד לא נעים. אבל נראה לי שכבר נתתי לעצמי את התשובה. חייבת לבחור ביניהם!!!

לרגע היו מספר דקות של מבוכה...

ושל דומייה.... ואני לא כל כך חשתי בנוח. אמרתי לו שצריכה להחליט, ושאולי החלטתי. והוא שאל אותי אם שכבתי עם ההוא- והתשובה היתה לא. ואחרי מספר דקות של שקט, ונראה לי , שאני הייתי זו שהייתי יותר במבוכה ממנו, המשכנו בכיפיות של הביחד....כאילו, כלום. אבל מה באמת חשב, לא יודעת. למען האמת, יודעת שכל כך כיף לי איתו!!! ולא מדברת על מין -שעדיין לא היה (אך קיים החשק, והמון) אלא על הכיף שבבילוי יחד.

למעלה