2 גברים שצצו בחיי

ומה הלאה?

האם תחכי עם ההחלטה עד לאחר שתדברי עם השני או שזה האיש הנבחר

לא יודעת!!!!!!!!!!!!!!!!

חשבתי שצריכה לדבר עם השני, פנים אל פנים, אבל יודעת שאז שוב ימיס אותי בנשיקותיו ומגעו....וכמובן שלא אחליט.

רוצה לשמוע נבואתה של קשישה מנוסה?

ההוא.. שממיס אותך בפיזיות שלו.. ברגע שהקשר בינכם יתממש הוא ילך וידעך. הוא ישרוף עצמו למוות. המשיכה ה.."מרכזית" אליו היא פיזית. וזה ממצה עצמו.. במיוחד בסטטוס שלכם. הקשר השני נראה לי "מבטיח" יותר אם את מכוונת לקשר ארוך טווח וממלא. הוא אמוציולי יותר. זה מה שנראה לי. אישית.

תודה . יש הגיון בדברייך.

גם לי נראה מבטיח, מה גם שאיתו יכולה לעשות דברים שחלמתי לעשותם עם חבר. הוא כל כך כייפי לי.

ונכון לעכשיו....

מה שקרה, שנותרתי בסוף עם הראשון. עם השני הוחלט שנוותר. וזה קצת צבט לי בלב, למרות שלא הכרנו לעומק עדיין. אני פשוט מאד לא בנויה כנראה לחוסר יושר וכנות.

תבור.

New member
בהצלחה אבל...

קראתי את השתלשלות הדברים ואת ההחלטה שהגעת אליה. קצת הפריע לי השורה המסכמת "אני לא בנויה וכולי.... גם במצב בו בחרת יש חוסר יושר וכנות כלפי בן הזוג אלא אם כן הדברים נעשים בידיעתו . אני חושב שפשוט קשה מאד להמשיך ב 2 מערכות כאלה בנוסף למערכת הזוגית כי אז כנראה כמות חוסר היושר היא מעל ומעבר ולכן נאלצת לבחור . מכבד בכל אופן את בחירתך ובהצלחה..

Michelle1

New member
חוסר יושר וכנות

בהחלט משפט בעייתי, שכן מראש את מדברת על מערכת יחסית שהשתיקה יפה לה. אבל מגיעה איזו נקודה בחיים שאת צריכה לעשות סדר עדיפויות. יושר וכנות עם עצמך, לפני הכל, זו המחוייבות העליונה שלך. אם את במערכת נישואים כושלת, מן היושר (כלפי עצמך) שתמצאי דרך לפתור או תמצאי מערכת חלופית. יחד עם זאת, טוב שאת כבר במצב שברור לך, שזו צריכה להיות מערכת אחת שמושתת על יושר,פתיחות וחברות ואשז יש סיכוי, שמערכת זו תהייה הנכונה. בהצלחה

רננה33

New member
רוצה קצת מן הנסיון שלי?

כן. הייתי שם. כמה עמוק וחזק שאני הייתי!! הייתי נשואה, אם לשניים, אחת כזו שמעולם לא חיפשה מהצד.. נכון, כמוך, הקשר עם בעלי מזמן גווע, למרות שניהלנו חיי זוגיות לכאורה "נורמליים": טיולים לחו"ל, בילויים, חברים , ילדים ועוד ועוד - כמו שמכירים כולם. ואז פגשתי מישהוא, נשוי גם הוא - שהיה בו כל מה שהייתי חסרה: רוך ורומנטיקה, ועדינות והמון רגש. בקיצור, היה כיף בטירוף!! אני נשואה, הוא נשוי, מפגשים גנובים שהוסיפו ריגוש, וככה כמעט שבע שנים!! אבל- אישה, כמו אישה, לא יכולה להסתיר שעובר עליה דבר שכזה ובעלי "עלה" על הענין מהר מאוד. כמעט אחרי חודשיים שהייתי עם האחר, בעלי קלט שעובר עלי משהו ( למרות שהכחשתי) ומפה התחילו להתגלגל הענינים בצורה אחרת: לא רציתי שהקשר עם האחר יינתק, וכל הסיפור הוביל לגירושין. רק שלי! הוא נשאר עם אשתו.. הקשר הנפלא עם האחר נמשך גם לאחר גירושי -עוד חמש שנים הייתי איתו והיה ממש ממש כיף!! ואז, זהו, הכל נגמר, הוא נשאר בבית עם אשתו ואני - נותרתי פתאום לבד לא אהבה, לא חבר, לא רומנטיקה... אלו דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר נכנסים לסיפור יפה ככל שיהיה. הרי הריגושים לא קיימים לנצח! לכן, יקירתי, אם בא לך ללכת על זה - לכי, אבל חישבי גם על מה עשוי לקרות, מה יכול להיות בעתיד, ומה, אם בכלל, המחיר שמישהו יצטרך לשלם... ואני? - היום אני בסיפור אחר, נפלא מלא אהבה ועתיד! מעונינים לדעת??

שיו. נו בטח!!

מה את נותנת לנו להתבאס מהשאריות ומשאירה לעצמך את המטעמים
ספרי..ספרי..

למעלה