3X18

3X18../images/Emo58.gif

"The Unblairable Lightness of Being" (סורי הכותרת לא נכנסה בנושא XD) יו נו דה דריל (you know the drill)... כל מה ששייך לפרק לשרשר לכאן עם
בנושא של ההודעה..

Born To Try1

New member
אם הפרק כבר שודר בקנדה

איך זה שאי אפשר למצוא אותו ברשת?
אין לי סבלנות לחכות...
בטח לא עם הספוילרים שקראתי

TetiBETTY

New member
הוא עדיין לא שודר. הוא משודר בארה"ב בערב

יום שני, כך שאצלנו זה לפנות בוקר של יום ג'..

Born To Try1

New member
חח ממש צדיקים שם

בקנדה
או שהאהבה לסדרה פשוט לא כ"כ גדולה? בכל מקרה, גם אם באמת הייתי רואה את הפרק עכשיו, עדיין הייתי מתלוננת....חח "אחת שיודעת" צריכה להיות פעמיים בשבוע
שמחר יגיע כבר

לא יודעת...

בעצם עקרוני אני יכולה לצפות בסדרה באופן חוקי לגמרי מלבד בטלוויזיה... פשוט כמו שיש באתר של CW אפשרות לצפות בסדרה גם לנו הקנדים יש אפשרות באתר אחר
...

GossipKid

New member
מקנא בכם!

זהו, עברתי לקנדה. מה זאת החוצפה הזאת? למה לנו הישראלים אין דבר כזה? הכל לא חוקי. הכל באיכות גרועה.

Born To Try1

New member
קצת מאוכזבת../images/Emo4.gif../images/Emo58.gif

טוב, אז אני לא ממש יודעת איך לסכם את הפרק הזה- בכלליות נראה לי כאילו חזרנו לחלק הראשון של העונה ה-3 גם מבחינת איכות המשחק שמבחינתי הפרק הייתה קצת ירודה. בסצנות מסוימות זה נראה אפילו קצת ריאליטי.... אבל אם אכנס לעלילה ולסיפורים אז מאוד עצוב לי על צ'אק ובלייר שכבר לא צ'ייר (או צ'אבלייר)
אם עד עכשיו אני כצופה חשבתי שהם נועדו אחד לשני, הרי שהפרק היה הפיצוץ הגדול שהדגיש שבלייר לא רוצה משחקים, רוצה אהבה אמיתית וכנות אפילו אם היא תשתעמם. בלייר מתקדמת וצ'אק חוזר אחורה...
אז אם עד עכשיו צ'אק ובלייר נראו לי כמו אישיות אחת, היום ראיתי שני אנשים שונים שכל אחד מהם רוצה משהו אחר. אבל אני עדיין מאמינה בצ'ייר ונראה לי שבעקבות הפרידה הזו הם הולכים לעבור סוג של שדרוג. עוד שאלה שעלתה לי בעקבות הפרק הזה- האם בלייר תהפוך לטובה יותר?
ג'ני-נייט-סרינה-לא רע בכלל, דווקא מוסיף אקשן-היום היה קצת חלש.
השיחה של דן ובלייר-אני מאוד מקווה שלא יקרה משהו שם בעונה ה-4...
רציני, זה כבר יהיה TOO MUCH לא התרגשתי בכלל מקרטר, מה שהכי עניין אותי זה הקטע האחרון בו סרינה פוגשת את לילי אצל אבא שלה. ותמיד טוב לראות את אריק, הוא כזה חמוד
הפרק הבא ישודר ביום שני ב-26 באפריל. (במקום ב-19)

GossipKid

New member
אמרתי לכם שמתוסבך זה לא טוב

אבל אני חושב שהסיפור שלהם לא נגמר פה. אריק הכי מאגניב שם 8) חח בטו מא'ץ את מתכוונת לכך שדן ובלייר יהיו ביחד? אה... לא... לדעתי זה לא יקרה. אם כן זה כבר יהיה תלוש מהמציאות. מלכה אף פעם לא התחתנה עם ליצן החצר... עם המשרת כן, אבל לא עם ליצן החצר!!

GossipKid

New member
|ספויילר| בהודעה שלי למעלה

ובקשר לבלייר טובה.. לא נראה לי כלומר תהיה סוג של פריצדת דרך ואז נסיגה בלייר היא נשמה טובה, באמת, אבל בלי תחבולות של מלכה? זו פשוט לא היא.

Born To Try1

New member
אם../images/Emo58.gif

דן ובלייר יהיו יחד...
אני אפילו לא יכולה לכתוב את השמות שלהם יחד
אבל אם זה יקרה, אפילו אם תהיה רק נשיקה או משהו כזה....סורי זה יהיה פשוט הTOP של הדברים המזעזעים ביותר וההזויים ביותר שיראו בסדרה. את זה שג'ק ובלייר שכבו עוד איכשהו עיכלתי, גם עשו לי טובה ענקית בזה שלא הראו את הסצינה(אני מדברת על העונה ה-2 כמובן), את זה שצ'אק נישק בחור וגם התוודה שזאת לא הפעם הראשונה עוד איכשהוא העברתי, את זה שסקוט הזה הגיע משומקום לעשות בלגן בדיוק ל-5 דק' ולעוף אמרתי WTF? וגם כמעט חטפתי שוק משמועה שיהיה משהו בין צ'אק לג'ני-הזוי לחלוטין
אבל דן ובלייר זה קו אדום שאסור לחצות, אפילו ל"אחת שיודעת"

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

אייייייייייכ דן ובלייר?זה יהיה דוחה X:

../images/Emo58.gif

פרק חביב ולא יותר... ואניה ודורותה כאלה חמודיםםם!!!!! ג'ני עולה לי על העצבים כבר(למרות שאני ממש אוהבת את איך שמלבישים אותה!)!!! קשה לי עם השינוי האדיר הזה שחל בה מעונה ראשונה ועד עכשיו וזה הולך ומחמיר..
וחוץ מזה שכבר היינו בסרט המעצבן הזה של ג'ני-נייט שלא הצליח אז די למה שוב??(ואז דווקא הייתי בעד שהם יהיו ביחד זה לפני שהיא נהפכה להיות ממש מעצבנת..) לא אוהבת את המיחזורי זוגות האלה.. האמת שבהתחלה הייתי ממש אנטי סרינה ונייט אבל לאט לאט אני דווקא מתחילה לחבב אותם! לגבי צ'אק ובלייר קצת באסה אבל לא יודעת..לפעמים מרגיש לי שהם זוג של בני50 והם כולה בני 19..כאילו המערכת יחסים הזאת קצת כבדה מידי וחבל. מה עוד היה? אה כן! ממש מסקרן אותי מה הקטע עם לילי, אמא שלה ואבא של סרינה..וגם מעניין מתי סרינה תפגוש את אבא שלה...מסכנה היא כל כך רוצה להכיר אותו

GossipKid

New member
אחלה פרק! ../images/Emo58.gifלמה לא אהבתם? אני כן ../images/Emo3.gif

אהבתי את הרגע שבו אלינור בעצם מבינה שדורוטה גידלה את בלייר בשטח, אבל אהבתי גם את העובדה שהיא קיבלה את זה והבינה שהיא אימא טובה גם כן(יכולה להשתפר אבל טובה...) אהבתי את השיחה של דן ובלייר ובלייר משתנה לטובה!!! לא להאמין... והחתונה הייתה מדהימה. דורוטה הייתה ממש יפה. בסוף היה סיום מדהים... סרינה תזכה מתישהו לראות את אביה?? ואתם לא חושבים שזו חוצפה שאימא שלה מתראה איתו ולא מספרת לבת שלה? חוץ מזה שלילי נוהגת בטמטום וג'ני כבר לא צריכה להשקיע יותר מדי מאמץ כדי להפריד ביניהם... אוף חסבל לי שנייט וסרינה קצת מאבדים את זה. ג'ני תפריד בין נייט לסרינה אני כמעט בטוח. ואז אולי ליפ בקשתה של סרינה תפריד גם בין רופוס ללילי אחריי שתפגוש את אביה סוף סוף (?) איזה כיף שצ'אק ובלייר זה OVER לא יודע מה איתכם אבל אני רואה את זה ככה: דן ובלייר יהיו יחד בעונה הרביעית... אל תאשימ ואותי אלא את התסריטאים... צ'אק וונסה יהיו יחד... תהיה דמות נוספת שתהיה קשורה לדן... תהיה דמות נוספת שתהיה קשורה לג'ני...או שבאמת משהו יצליח עם נייט ... ובכלל היה פרק מדהים!! כבר לא יכול לחכות לפרק הבא.... גוסיפ משתפרת. אהבתי הכל. הלוואי ואמצא מישהו כמו אריק...

בקשה קטנה (לא קשור לפרק)

כשאתם מגיבים לשירשור הפרק, תוכלו בבקשה לא לכתוב בכותרת דברים כמו "אחלה פרק!!" או "פרק גרוע..." כי גם זה נחשב ספוילר בעיקרון, אפילו שאתם כותבים בכותרת עצמה "ספוילר"
תודה, כי לפעמים זה הורס קצת

למעלה