3X18

GossipKid

New member
ממ... אז מה הקטע בעצם?

על מה יהיה הפורום? כולם, טוב- הרוב פה, הולכים לפי זמן ארה"ב\קנדה\ כל מקום שהוא לא ישראל... עובדה, עכשיו אצלנו פה בישראל עונה 2 בשיאה ואין אף אחד שהצטרף/נזכר לדבר על העונה הזו. ממש אף אחד. אפילו לא את. אז ספוילרים שהורסים, זה סבבה, אבל עם כל הכבוד- אם הפרק "גרוע" או "מעולה" זה תלוי במי שמגיב. היופי הוא בעיניי המתבונן. כל אחד יכתוב את דעתו על הפרק, אם מישהו לא אהב ואת כן מה זה בדיוק הורס לך? לדעתי, זכות המגיבים לכתוב את דיעותיהם על הפרק בכותרת... אחרת כל הפואנטה שבפורום נהרסת ><" מרוב חוקים כבר אי אפשר לדבר בחופשיות על הסדרות.

לא נראלי שהבנת למה התכוונתי בכלל../images/Emo122.gif

ברור שאפשר לכתוב כל מה שחושבים על הפרק, אבל אני דיברתי על כותרת ההודעה, פשוט במקום לכתוב אם הפרק היה טוב/גרוע בכותרת עצמה, לכתוב הכל בתוכן ההודעה... כי אם אני נכנסת לפורום או כל אחד אחר לפני שהוא ראה את הפרק, אז זה די הורס אם אני רואה שאנשים כתבו שהוא היה גרוע.

Born To Try1

New member
אמממ אני חושבת שמה שGossipKid

התכוון לומר לך הוא שאין שום סיבה שזה יהרוס לך אם כתוב בכותרת דעה אישית של מישהו על הפרק וזה לא נחשב ספוילר כי הרבה פעמים קרה לי שכתבו פה שהיה פרק גרוע ואני חשבתי שהיה מצוין וההפך, כל אחד רואה את זה אחרת כל עוד לא תדעי מה קרה בפרק עצמו, זה לא ספוילר.

אה.

טוב לא ידעתי שרק לי זה מפריע. בפורום הישרדות יש גם שירשורי פרק כאלה ואנחנו ממש נמענים מלכתוב דעות בכותרת כי כולם חושבים שזה די הורס... אם זה בסדר מבחינתכם אז שיהיה

GossipKid

New member
מה הורס? נו באמת

אני כתבתי שהפרק גרוע (סתם דוגמא) לא כתבתי מה יהיה בו!! איך זה בדיוק הורס? \:

גם אני חושבת שזה די הורס ..

אבל היא ביקשה בקשה קטנה. זה יהרוג אותכם אם לא תכתבו 'גרוע' או 'מדהים' בכותרת ההודעה? נו באמת לא להיות קטנוניים ..

Born To Try1

New member
ממש לא

אני דווקא כן התכוונתי להיענות לבקשה שלה
ואם את מצטרפת לבקשה שלה אז יש סיבה נוספת להתחשב, זה באמת שטויות. אבל פשוט אני אישית באמת חושבת שזה לא הורס. מה באמת הורס בזה?
(אני באמת שואלת, לא מבקרת)

תודה:)

אמ זה הורס כי א. אם כותבים שהיה פרק "גרוע" אני באה אליו בציפיות גרועות וזה מבאס תתחת בערך
ואם אני יודעת שנגיד בלייר וצ'אק רבו פרק קודם וכתבו שהיה פרק מדהים אז אני יודעת שהם הולכים להשלים. כאילו, זה פשוט מעצבן לא יודעת איך ממש להסביר אבל זה משפיע על התחושה שרואים את הפרק...

DingDonge

New member
אז אל תכנסי לפורום ../images/Emo9.gif

אני קטנוני? אתן קטנוניות באותה מידה><" למה אני צריך לוותר? ולמה שקרן לא תחליט ? היא המנהלת... אבל בכללי הבקשה שלך אומרת להרוס לגמרי את הכותרות כל הכותרות יצטרכו להיות ענייניות או
תארי לך שרשור שבכותרת שלו שם הפרק ואחריו מאה הודעות כאלה:
וכו'...

אתה לא יכול להגיד למי להכנס לפורום ולמי לא

זה לא הפורום שלך ! זה פורום אחת שיודעת. דבר שני , מה מפריע לך ~לא~ לרשום דעה בכותרת ההודעה?זה הורס.לי ולעוד 2 בנות בפורום. אנחנו 3 ואתה אחד. מה הבעיה שלך להסכים ? כן.זה קטנוני.

DingDonge

New member
לא אני לא אמרתי, אני הצעתי../images/Emo13.gif זה גם לא פורום

שלך ואם כבר המנהלת צריכה להחליט. כשמישהו יש בעייה עם פורום או עם מה שכותבים בו, הוא פשוט לא נכנס ככה אני עושה כן זה פורום אחת שיודעת זה פורום על סדרה וזכות המגיבים בו לכתוב את דיעותיהם.

GossipKid

New member
לאאאא ../images/Emo201.gif

אוף, אני חוזר בי- אין לי מושג מה אני אעשה במשך כל כך הרבה זמן!!! רק עוד ארבעה פרקים... פרקים גדולים, פרקים ענקיים- שבהם הולך הכל להשתנות, ועדיין... לא נזכה להתקרב לאחת שיודעת שוב... וזה חבל... נדמה לי שאולי רק בסוף העונה הבאה נזכה לעוד מזימה לגלות מי היא. קצת מאכזב... ועצוב... ואין לי מושג מה נעשה כל הזמן הזה.

GossipKid

New member
טוב, אז

שלא נדע מי היא עד סוף (נניח) עונה חמש... אבל שתהיה התנגשות משהו מעניין עוד איזו תקרית 'כמעט התגלות' מגניבה שתגרום לנו להידלק ולרצות עוד יותר. אבל זהו זה... חמש עונות לדעתי זה מספיק. אסור למרוח את זה כמו כל סדרה אחרת.... ====== בספרים כבר יודעים מי זו?
קראת?? אם כן אני מעוניין בספוילר הזה נואשות בשבילו קניתי את הפרקוול ובסוף גיליתי על הקרליס... אם את יודעת שלחי מסר

למעלה