3X18

GossipKid

New member
אוףףף אז בעצם

נכון לעכשיו לסדרה אין סוף? אם היא ממשיכה לכתוב הרי לא ברור מה יהיה הסוף של הסדרה...?

Born To Try1

New member
../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif../images/Emo10.gif

נדמה לי שהעונה ה-4 תהיה האחרונה...
כי כמה אפשר למרוח את הסדרה? אם תהיה 5 זה ממש יפתיע אותי. אבל הכל יכול לקרות

GossipKid

New member
אבל...

איך זה יכול להיות? אם הסופרת ממשיכה לכתוב בעצם לא יודעים את הסוף (אלא אם כן שואלים אותה, אבל מה הסיכוי שהיא תגיד לפני שהספרים עצמם ישוחררו?) אז העונה הרביעית לא יכולה להיות האחרונה כי לא יחשפו את גוסיפל'ה שלנו... ואם היא באמת תהיה האחרונה אז מה חבל... זה יוצא מטומטם רצח בלי החשיפה שלה... קיצור זה יהיה עלוב.

Born To Try1

New member
ואולי,רק אולי../images/Emo58.gif

יחשפו אותה בסוף העונה ה-4? נכון שהסדרה מבוססת על הספרים אבל יש המון שינויים בסדרה ובסדרה זה יכול להיות כל אחד ובספרים לא באמת נדע. יכול להיות שגם בסדרה אף פעם לא נדע, אבל זה לא חייב להיות עלוב. הם יכולם לעשות סיום מפתיע ושונה גם בלי לחשוף אותה.

GossipKid

New member
חח כל כך לא!

לסדרה קוראים אחת שיודעת. בלי המסתורין האופף אותה דבר מכל זה לא היה נבנה, פשוט לא הייתה לנו עלילה.

Born To Try1

New member
התכוונתי כמובן בהנחה

שהעונה ה-4 היא הסופית. ומי יודע? בהחלט אפשר לסגור את "אחת שיודעת" בלי לחשוף את זהותה...

DingDonge

New member
שוב, אי אפשר, זה יהיה הסוף הכי עלוב בהיסטוריה

כל העלילה בנויה עליה.

GossipKid

New member
וכן, אם זה לא הולך לפי הספרים

אז שיחשפו אותה תכלס אתם צודקים כי בספרים זה יכול להיות כל אחד באמת כאילו כל אחת ובסדרה יש את הקול של קריסטין משמע היא תצטרך לשחק אותה יום אחד... או פשוט לדבב אותה. בכל מקרה תהיה דמות אחרת, חדשה, לא שאנחנו מכירים וזה כבר די הורס אבל אויל סוף סוף נזכה בסוף עונה 4 לראות אותה. הלוואי.

../images/Emo58.gifהתאכזבתי מבלייר \:

למרות שצ'אק צריך ללמוד את הלקח שלו . \: אני ממשממש מקווה שהם יחזרו בעונה הזאת. חחחחח זה ממש מגניב אם צ'אק יעבור תאונה כלשהי ויהיה בסכנת חיים!ואז בלייר תהיה בהיסטריה ואז היא תבוא והם יתאחדו והם יחזרו
הסדרה נגמרת עוד מעטטטטטטטטטטט
אוףאוף >:

../images/Emo58.gif../images/Emo26.gif

לא , האמת שציפיתי שהיא לא תסלח לו .זה היה די ברור. כי בלייר היא בלייר
אבל הקטע שהיא אמרה לו שהיא לא אוהבת את איך שהיא שהיא עם צ'אק וכאלה... איך אפשר לחזור אחרי שאומרים דברים כאלה \: זה ממש מאכזב ס:

למעלה