3X22 Last Tango, Then Paris

3X22 Last Tango, Then Paris../images/Emo58.gif

הפרק האחרון של העונה!!!! תגובות שאלות מענות וכל מה שקשור לפרק או לסדרה כולה לשרשר לכאן :)

DingDonge

New member
כן הא? הורדתי... זזתי לראות... מחוות סיום

מה יהיה עם הפורום עד החורף?

Born To Try1

New member
קראתי תגובות של אנשים שכבר ראו ואמרו../images/Emo58.gif

שהפרק לא היה משהו בכלל... הנה אחת מהן: R u fucking kidding me? This was the finale...This sucked so much ass גם את חושבת שהוא היה לא טוב?

מקורי3

New member
מישהו הצליח למצוא את הפרק ?

אם כן בבקשה שלחו לי קישור לפרטי של אתר לצפייה ישירה. לא מצאתי את הפרק האחרון עדיין..

Born To Try1

New member
לא, אני גם תמיד ניסיתי לחפש

אחרי שהוא שודר בקנדה...וזה מאוד קשה למצוא אותו. הסיכויים קלושים. עדיף לחכות למחר ולמצוא אותו בקלות מאשר לעשות את החיפושים האלה

הפרק עוד לא הגיע לנט...

כיוון שאני גרה בקנדה הפרק שודר אצלי כבר אתמול...

../images/Emo58.gif

אני אישית הופתעתי מהסוף ובכלל מכל העלילה.. ממש אבל ממש לא היה צפוי... ומצד שני אני רוצה שעונה ה4 כבר תגיע חחח

Rinat114

New member
../images/Emo58.gifולסיכום וקיצור הפרק...

נייט עושה שלישייה. צ'אק מחכה לבלייר על האמפייר סטייט, היא לא מגיעה, הוא חושב שהיא לא אוהבת אותו יותר, הוא הולך לשכב עם ג'ני, בלייר באה ואומרת לו שהיא אוהבת אותו אחרי שהוא שכב עם ג'ני ויש לו רגשות אשמה. הוא בדרך להציע לה נישואין, דן מרביץ לו (על ג'ני), הוא בסוף נשדד ויורים בו. ג'ורג'ינה חוזרת ואומרת לדן שהיא בהריון והתינוק שלו. ו... סוג של זהו. אחלה פרק :]

Born To Try1

New member
צ'אק...../images/Emo58.gif

לאאאאאאאאאאאאאא
הוא לא מת...נכון? הוא חייב להופיע בעונה הבאה חי! ועם בלייר
זה היה כ"כ עצוב
אוקיי עכשיו ברצינות. הפרק היה מאוד יפה (לא יותר). מתאים בהחלט להיות פרק סיום ולמרות זאת, יכלו להשקיע שם יותר. אבל סה"כ מספק. זה היה די צפוי בשבילי גם בגלל ספויילרים שקראתי וגם בלי זה יכולתי לנחש. מה שתפס את תשומת ליבי בעיקר זו ג'ורג'ינה-לא הבנתי מה היא עושה רגע אחד עם שיער בלונדיני בלי בטן מקפצת לה ממקום למקום כמו ארנבת מבוהלת ובסוף הפרק מופיעה כג'ורג'ינה המוכרת רק עם בטן ענקית וטוענת שהתינוק של דן. אבל זה חלק מלהשאיר אותנו במתח לעונה הבאה... ואני יודעת שצ'אק הוא אידיוט גמור על כל מה שעשה לבלייר אבל ממש ריחמתי עליו מתחילת הפרק ובמיוחד בסוף
מעניין מה יקרה בהמשך...כי אם כל העניין עם ג'ק היה רע ובלייר בקושי התגברה עליו, אחרי ג'ני זה כבר יותר מידיי...ומה יהיה עם צ'אק...? טוב...נחכה. Paris here we come XOXO

Slow Cheetah

New member
אולי ../images/Emo58.gif

היא הייתה עם בלונד בגלל שהיא אמורה להיות עדיין טובה, ואחריי שאף אחד לא עזר לה היא חזרה להיות ג'ורג'ינה הרעה שבעצם מיוצגת עם שיער חום? XD ואגב, היא כן הייתה עם בטן כנראה, היא פשוט לבשה כל הזמן דברים ענקיים (חזרתי אחורה בפרק, בהחלט יכול להיות שזה היה עם בטן
)

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif אני פשוט לא מאמינה.

אני פשוט לא מאמינה. למרות שצפיתי את כל הקטע עם ג'ני כבר בפרק הקודםבגלל הספויילרים, כלכך קיוותי שמשהו ישתנה. ושירו בו. ולקחו את הטבעת. והוא אמר שרק את זה לא ייקחו. וואי איך בכיתי. וג'ורג'ינה הזונה הזאת, אני פשוט שונאת אותה. שונאתתתתתתתתתתתתתתת אני הכי אוהבת את דן וסרינה יחד, ועד שסוףסוף היה סיכוי היא תהרוס? ולא נראה לי שבשלב כזה של הריון אפשר לעשות הפלה. אז פשוט הכל נהרס. ברור שצ'אק לא ימות, אבל זה ברור כמו שהוא ובלייר לא יחזרו להיות ביחד. :( שנאתי כל דבר בפרק הזה.

Born To Try1

New member
צ'אק ובלייר../images/Emo58.gif

יחזרו להיות ביחד. הם נועדו אחד לשני בצורה שלא תתואר בכלל. ואת זה אני יכולה להגיד לך גם בלי ספוילר. זה יהיה יותר מהזוי אם הם לא יהיו ביחד במיוחד אחרי מה שקרה לצ'אק. אווףףף עכשיו נצטרך לחכות 4-5 חודשים???

Born To Try1

New member
כן חשבתי על זה../images/Emo58.gif

שאולי לא שמתי לב לבטן. אבל היא כל הזמן הייתה מבוהלת כאילו היא בורחת ממישהו, מחפשת עזרה. ופתאום...היא לא צריכה תחפושת והיא גם בהריון מדן?! מסכן. זה מעלה שאלות. בהחלט.

Princess Galush

New member
אני היחידה ש../images/Emo58.gif

מהקטע בבית חולים קלטתי כבר שג'ורג'ינה בהריון? כנראה המוח שלי נדפק מכל הסדרות האלה כבר

למעלה