3X22 Last Tango, Then Paris

Slow Cheetah

New member
זה היה שקוף למדיי, כן ../images/Emo3.gif

האמת, ניחשתי את זה דיי בהתחלה וזה היה מעצבן שזה אמיתי >>

../images/Emo58.gif

לא נראה לי שצ'אק מת... הוא חלק מהחבורה וגם לא ידוע לי שאד ווסטוויק פרש מהסדרה.. וחוצמזה אנחנו עוד צריכים את צ'ייר

Born To Try1

New member
שימו ../images/Emo23.gif על פרק הסיום ועל העונה 4../images/Emo58.gif

מפי סטפני סאבג' עצמה! לפני שאתם קוראים מעריצי דן\סרינה-יש תקווה. הראיון: 1.האם אלו היו הדמעות האמיתיות של טיילור מומסן? "כן. לא הייתי שם ביום שזה צולם אבל ככה זה באמת נראה אם בחורה עם עיני דביבון בוכה בצורה כזאת ולא היה משהו שיכולנו לעשות לגבי זה." 2.לכמה זמן ג'ני תיעדר? "אני מעדיפה לא להגיד" 3. האם היא תחזור שונה ממה שהייתה? "כן. למה שקרה בפרק הסיום תהיה השפעה מאוד גדולה על ג'ני" 4. האם זה בטוח לומר שצ'אק ובלייר רחוקים מלסיים? "נכון" 5. אבל איך היא סולחת לו על זה ששכב עם ג'ני? "העובדה שצ'אק נורה זה מספיק משמעותי וזה יוצר קצת מרחב בשבילם, אם לא להצית מחדש את הרומן מיידית, אז לפחות למצוא אנושיות אחד בשני. היא לא סולחת לו מיד אבל האירוע הוא מספיק משמעותי כדי לשקול דברים מחדש" 6. אז העניין עם ג'ני הוא לא חסר תקנה? "מדובר בצ'אק ובלייר. זה תמיד יהיה מסע פראי וזה העניין, אני אישית מאמינה שהאהבה שלהם אחד לשני היא מאוד חזקה. הם הולכים לכבוש מכשולים מדהימים במהלך הזמן שלהם יחד והשאלה היא האם הם חזקים מספיק או לא בכדי להתגבר עליהם." 7. שמענו שאד ווסטוויק ייסע לפריז עם בלייק לייבלי ולייטון מיסטר לצלם סצינות לפרק הבכורה. האם זה אומר שצ'אק לבש אפוד מגן או משהו? "אד בהחלט יבוא לצילומים בפריז הקיץ. זה כל מה שאני יכולה לאשר. אל תפסלו פלאשבאקים וכבר ביקרו אותנו רוחות בעבר." 8. בואי נדבר על פצצת התינוק של ג'ורג'ינה. האם זו תמיד הייתה התוכנית שלכם להחזיר את ג'ורג'ינה בהריון? "כן. חישבנו את הזמן מאז שהיא עזבה את העיר וחשבנו 'הממ...זה יכול לעבוד'. המחווה האחרונה שעשיתי למישל כשהיא עזבה הייתה לחקות בליטה בבטן כדי שהיא תדע שיש למה לצפות כשהיא תחזור." 9. האם נראה יותר את ג'ורג'ינה בעונה הבאה? "אנחנו עדיין צריכים לבדוק איך זה מסתדר עם שאר התוכניות. זה עדיין בתהליכים. אנחנו אוהבים את מישל ואת ג'ורג'י ונשמח לבלות כמה שיותר זמן עם שתיהן." 10. דן תכנן לעקוב אחרי סרינה לפריז כשג'ורג'ינה הפריעה לו פתאום. בטוח לומר שסיפור דן\סרינה... "יכול לחזור לחיים. פתרון העניין הזה יהפך להיות סיפור גדול יותר." נשמע מבטיח. אממ לגבי שאלה 7, נראה לי שהיא כבר גילתה לנו...חח.

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif כמה שאלות אלייך חחחח

רגעעעעעעעע. ממש מוזר שהיא נותנת כל כך הרבה פרטים . אבל היא אמרה שסיפור סרינה ודן יחזור לחיים . מה נראה לך שהיא גילתה בשאלה 7? שצ'אק באמת מת ויראו רק פלאשבקים? אני לא מאמינה לזה. זה לא יכול להיות, כי תראי שבשאלות האחרות לדוגמא- 5. אבל איך היא סולחת לו על זה ששכב עם ג'ני? "העובדה שצ'אק נורה זה מספיק משמעותי וזה יוצר קצת מרחב בשבילם, אם לא להצית מחדש את הרומן מיידית, אז לפחות למצוא אנושיות אחד בשני. היא לא סולחת לו מיד אבל האירוע הוא מספיק משמעותי כדי לשקול דברים מחדש" כאן היא בעצם מאשרת שיש סיכוי לחזרה בין בלייר לצ'אק. ואיך תהיה חזרה אם הוא מת? מה את חושבת בקיצור ? :)

DingDonge

New member
יח"צנות

הכל משחק של יחסי ציבור... נראה לך שזה לא בכוונה מעורפל כזה? מצד אחד יש סיכוי גדול מאוד שהוא ימות ו"יחזור אלינו כרוח" ומצד שני יש סיכוי רב שבלייר תסלח לו... ברור שזה מה שהם יעשו -_- בהחלט דבר מענייין! תודה רבה על הראיון המדהים.

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif

א. זה היה ברור שצ'אק לא מת. כמה שזה היה קצת מבהיל לצפות בסצנה ששודדים אותו והכל, אם לוקחים את צ'אק באס, זה להרוס חצי סדרה. לגבי מה יקרה איתו אחרי שהוא נורה-זה עוד לא יודעים. אני רק יודעת שהוא כרגע לא בניו יורק. אם הבנתי נכון זה קרה בפראג. שזה מעניין. ב. בשאלה 7 סטפני רומזת לכך שכנראה צ'אק יופיע בחלום של בלייר או שזה יהיה משהו כמו מה שהיה עם בארט וצ'אק. מה שהיא כביכול מגלה שזה שהוא לא יופיע כדמות ממשית. ג. לגבי צ'אק ובלייר-אין ספק שזה שצ'אק נורה ישפיע על המצב שלהם לטובה וכמו שהיא אמרה יאפשר להם להסתכל אחרת על דברים אבל הדרך תהיה ארוכה. ד. לגבי דן וסרינה-אני חושבת שהיא לא גילתה הרבה לגביהם. היא לא אמרה שהם יחזרו. היא רק חיזקה את זה שיש תקווה בשבילם כשהיא אמרה שהסיפור יכול לחזור לחיים ושיהיה סיפור גדול לגביהם. אבל כמו שזה נשמע הם פתוחים לשינויים. הרי גם בתחילת העונה ה-3 הם אמרו כל מיני דברים שבסוף לא היו ולא נבראו-כמו שזה שצ'אק ובלייר ישארו יחד כל העונה, אני ממש זוכרת שהם הדגישו את זה כמה וכמה פעמים ובסוף הם שינו את דעתם. זה מה שנראה לי. מקווה שלא חפרתי מידיי

DingDonge

New member
אז צדקתי... ../images/Emo58.gif

דן וסרינה זה בהחלט לא עניין מת... ואין ביניהם קרבת דם... מישהו פה טעה... מן הסתם... לא תהיה בעיה שיחזרו... גם לא נראה לי שלילי ורופוס הם זוג כ"כ חזק שישאר לזמן רב כ"כ. לדעתי הילד לא מדן אלא מאחיו למחצה. מה אתם אומרים על זה? ככה הם גם יפתרו את בעיית דן-סרינה וגם ג'ורג'י תצא כלבה מתמיד... וגם האח יחזור.

DingDonge

New member
מה הקטע עם ג'ני?

לא הבנתי מה הקטע עם הדמעות שלה... הסבר? על מה היא דיברה? עוד לא ראיתי אבל זה עניין אותי... גם הקטע עם צ'אק... וגם אם בליייר תחזור לצ'אק היא עדיין תהיה אנושית ?

לגבי דן/סרינה-../images/Emo58.gif

בראיון כתובה התשוובה לשאלה לגבי סיפור האהבה שלם כ"REACTIVATED",זמן עבר=משמע הופעל מחדש!!! סוףסוף!!!תכלס עשה לי את העונה..חולה על שניהם!

TetiBETTY

New member
תכלס? גם לי!!

נהנתי מהפרק האחרון רק בגלל השבבי תקווה שנטעו בי הסצנות הבודדות שהיו להם... ורק בגללם אני כן מחכה לעונה ה 4, ואם הם יאכזבו אותי?? אני אשתגע!!!

Shiri from the block

Active member
פרק מצויין!!!../images/Emo58.gif ממש נהנתי ממנו.. אני רק לא מבינה למה ג'ני כל כך בכתה אחרי שהיא שכבה עם צ'אק ושיחקה אותה הקורבן כאילו צ'אק אנס אותה או משהו.. מה הקטע של זה?? היא לא באמת חשבה שהיא וצ'אק יהפכו להיות זוג נכון? היא אמורה להיות יותר חכמה מזה ולדעת מי זה צ'אק בס. לקח לו שתי עונות שלמות רק בשביל להגיד לבלייר שהוא אוהב אותה.. אז היה נראה לי מאוד הזוי שהיא ככה בוכה.. מעבר לכך, דן וסרינה.. לא בטוחה מה אני חושבת, אבל הם באמת זוג מאוד חמוד וגם נראים טוב ביחד... זה גם יותר זורם לי כי אני יודעת שהם זוג במציאות חח ואני לא מאמינה שג'ורג'ינה בהריון מדן! אין מצב.. וגם אם כן, עדיין התינוק יכול למות בלידה או משהו.. לא מאמינה שהם יכניסו תינוק לסדרה ויהפכו את דן לאבא.. ג'ני הייתה כלבה למשך כל הפרק. פשוט לא סובלת אותה. וגם כשהיא עזבה לא סבלתי אותה וגם כשהיא בכתה לא סבלתי אותה. ברוך שפטרנו בקיצור../images/Emo3.gif אבל הייתה עונה סוףףף! גם הפרקים עם הילארי דאף, וליידי גאגא../images/Emo23.gif ועוד ועוד.. ממש נהנתי! אחלה סדרה. כל פרק יש הרבה התרחשויות ומרגישים שהסדרה זזה לנקודה כלשהי וזה ממש כיף. יש סדרות כמו אבודים שסתם מרגישים שהנה, נעשה עוד פרק, אבל אין בו משהו שמרגיש כאילו התקדם לנקודה מסויימת... אממ זהו פחות או יותר.. אני אתגעגע! עכשיו לחכות כל כך הרבה זמן../images/Emo10.gif

britmel

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך :)

ונראה לי שהיא בכתה כי הוא היה הראשון שלה. בלה בלה...

../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

אומייגאד!!!!!!!!!!!!!!!! אני כותבת את זה וכל הידיים שלי רועדות. אני לא מאמינה שירו בצ'אק. אני בשוק. ברגע ששמעו את הירייה הזאת אתם לא מבינים איך התחלתי לבכות, זה היה מזעזע. מזלהההההההה שהוא לא מת אחרת הייתי מפסיקה לראות את הסדרה וזה בטוח! היה פרק מעולה לדעתי, חוץ מג'ורג'ינה שהיה מיותר לחלוטין ונועד רק כדי לעשות מתח לעונה הבאה. אני שונאת את ג'ני וממש קיוויתי שהיא תתאבד הפרק. אני לא מאמינה שהיא הרסה הכל לצ'אק ובלייר אני פשוט שונאת אותה!
סרינה ודן...אלוהים ישמור הם אחים, למה?!?!? איזה כיף שהזונה (ג'ני) עזבה, רק שלא תחזור כי היא פשוט הורסת הכל. ברגע שצ'אק עמד להציע לבלייר הייתי על סף התעלפות, והקטע עם השודדים בכלל...
בקיצור פרק טוב אבל סיום מזעזע!!

britmel

New member
../images/Emo45.gif לקחת לי את המילים...

דןווקא לדעתי הקטע עם ג'ורגינה היה ממש מבדר לדעתי :)

למעלה