3X22 Last Tango, Then Paris

../images/Emo58.gif

לא יודעת, בכל פעם שתוכנית רוצה ליצור מתח היא מכניסה מישהי להריון. זה נהיה מאוס...

Sherri149

New member
אתם לא יודעים ..../images/Emo58.gif

אנחנו לא יודעים אם דן וסרינה יחזרו . אנחנו לא יודעים אם צ'אק באמת מת או חי . ואנחנו לא יודעים אם סיפור התינוק של ג'ורג'ינה ודן נכון. קצת הרגשה של מחזור .. דן וסרינה שוב ביחד, נייט שוב פגוע מסרינה, סרינה שוב פעם נוסעת ובורחת מהכל, וכמו תמיד חייבים איכשהו להחזיר או יותר לתקוע את ג'ורג'ינה בסוף. מה שהיה מפתיע הוא הסוף של צ'אק. מה היה הרעיון של הירייה? להוציא אותו מהסדרה יהיה הרעיון הגרוע ביותר אי פעם! איכשהו, צ'אק באס הוא שם נרדף לGG ואני לא יודעת אם אני אצפה בסדרה אם הוא לא יהיה. וגם כל הרמזים שהיוצרים שולחים אלינו הצופים .. "רוחות", "צילומים בפריס" די מעצבן. אוחח אני שונאת את האי וודאות הזאת. מקווה שצ'אק ימשיך לעונה הבאה (ולא בתור רוח או חלום) הוא אחת הדמויות האהובות עליי. ואיך בכלל אפשר להפריד בין צ'אק לבלייר? הם נועדו זה לזו.. כמו שמישהו רשם פה: פרק מעולה אבל עם סיום מזעזע ..

ANTMboy

New member
פרק סוף! ../images/Emo58.gif

אהבתי הכל! את כל הקטע עם צ'אק כולל הירייה... את העזיבה של ג'ני שמאווררת את הסדרה... את הקטע עם סרינה-דן-וונסה-נייט.. את היציבות של רופוס ולילי... את אריק... את הלידה של דורותה שמסמלת גם התחלה חדשה... את השלישיה של נייטXD וגם את הסיכוי לחזרת דן וסרינה... למרות ההיריון ההוא שצץ פתאום ><" אמממ היריה השאירה בי משהו מוזר נורא! לא יודע... השאירה אותי מבולבל...אני נמנע מלהסביר. אבל הכי הכי? את הקטלניות של בלייר! אהבתי איך שהבטיחה להרוס את ג'ני אם זו תחזור. אהבתי הכל בה. היא יודעת לשלב בין אנושיות וקטלניות... הקיצור! בלייר והסטייל שלה לשלטון! פחות אהבתי את ג'ורג'ינה דן וההיריון... זה לוקח את זה לכיוון אחר פחות חביב. אני לא חושב שדן מתאים להיות אבא.... ואני גם לא חושב שהוא האבא באמת. בקיצור הפרק היה מושלם! הם ידעו בדיוק מה להראות ומה לתת... עכשיו כל הכיוון של העונה ברור לי! התסריטאים האלה גאונים. גוסיפ חזרה והיא לא הולכת! הפרק הזה שווה ערך לפרק בעונה הראשונה. מצפה בקוצר רוח לעונה הרביעית ות'אמת? אין לי שמץ לאן הרוח נושבת...

sivan3004

New member
../images/Emo58.gif

צ'אק ובלייר
אני לא מאמינה שהוא עמד להציע לה נישואים ובסוף הוא לא חח אני מקווה שהם יחזרו עונה הבאה.. כנ"ל דן וסרינה פרק חמוד, היו יותר טובים
והקטע עם ג'ורג'ינה היה ממש לא קשור..

למעלה