A Little Gallagher Goes a Long Way נובמבר 2022 – סיכום חודש 🍂👅🌂☁️🍸🎓🐯💾✂️

Lhuna3

Well-known member
(אמרתי בפורום פעם שאני מוסיפה חלק מהסדרות שהצעתם לי לרשימה משלי** וגם המאה וגם שיימלס הן ממנה, אני יכולה לשתף אם לא מפריע לך אבל צריך לקחת בחשבון שהרשימה הזו כמובן משוחדת).
הכוונה לרשימה של סדרות שאת שוקלת לראות מתישהו?
וכמובן שתשתפי :)
את במצב רוח למשהו מסוים?
כמה שיותר עונות יותר טוב לי (אבל אם יש משהו טוב אז לא חובה). אני אוהבת בינג'ים ארוכים.
ולא בלשים מפענחים תעלומת רצח.
חוץ מזה - כל ז'אנר הולך (קומי, דרמטי, אקשן, מתח...) העיקר שיהיה טוב.

לפני כמה זמן ראיתי את פרק 1 של damages (זו תגובה גם לניק, שאלת פה איפשהו איזו סדרה התחלתי).
זה היה בסדר כזה אבל לא נורא משך אותי להמשיך, אז עוד לא יודעת.

אה, וכמובן הכי רצוי משהו שזמין בפלטפורמה כלשהי עבורי (יס, נטפליקס, אמאזון, אפל, דיסני).

didalf

Well-known member
ואני מרגישה שיש פה רמז לראות המאה :-D
מה פתאום:-0

(אמרתי בפורום פעם שאני מוסיפה חלק מהסדרות שהצעתם לי לרשימה משלי** וגם המאה וגם שיימלס הן ממנה, אני יכולה לשתף אם לא מפריע לך אבל צריך לקחת בחשבון שהרשימה הזו כמובן משוחדת).
מה הכוונה משוחדת?

It's Always Sunny

Well-known member
הכוונה לרשימה של סדרות שאת שוקלת לראות מתישהו?
וכמובן שתשתפי :)
כן, יכול להיות. כעקרון אלה סדרות שאני מרגישה שפיספסתי בזמן אמת, אבל יש גם כאלה ששמתי כי הפרמיס נראה לי טוב.
תיכף אנסה לשתף, פשוט אני גולשת בפלאפון.

כמה שיותר עונות יותר טוב לי (אבל אם יש משהו טוב אז לא חובה). אני אוהבת בינג'ים ארוכים.
ולא בלשים מפענחים תעלומת רצח.
חוץ מזה - כל ז'אנר הולך (קומי, דרמטי, אקשן, מתח...) העיקר שיהיה טוב.
דיברנו מתישהו על טורצ'ווד.
לא זוכרת אם רשמת שראית אבל אני חושבת ש-Parenthood יכולה להיות סדרה מנחמת ומתאימה לבינג' מבחינת כמות הפרקים.

לפני כמה זמן ראיתי את פרק 1 של damages (זו תגובה גם לניק, שאלת פה איפשהו איזו סדרה התחלתי).
זה היה בסדר כזה אבל לא נורא משך אותי להמשיך, אז עוד לא יודעת.
את רוצה לתת לזה עוד צ'אנס או שפחות דחוף לך כרגע?

אה, וכמובן הכי רצוי משהו שזמין בפלטפורמה כלשהי עבורי (יס, נטפליקס, אמאזון, אפל, דיסני).
אני אנסה לחפש המלצות מחר, הבעיה היחידה שלי שאני לא מסוגלת להמליץ לך על שום דבר כי כל מה שאני באה להמליץ לך כבר ראית בעבר :-D

מה הכוונה משוחדת?
מבחינה שאני נוטה להכניס סדרות מומלצות ומוכרות (סקרנות, רצון להבין למה הן נחשבות כל כך) אבל אם יש משהו שלא עומד בקריטריונים האלה, אני בכל זאת אכניס אותו ולהיפך.
וגם מהבחינה שלקח לי הרבה זמן להבין שאין דבר כזה רשימה אובייקטיבית, אז סוף סוף אני מרשה לעצמי לשחרר ולשים מה שבא לי ברשימה שלי ולא רק מה שאני מרגישה ש"חובה"

נערך לאחרונה ב:

didalf

Well-known member
מבחינה שאני נוטה להכניס סדרות מומלצות ומוכרות (סקרנות, רצון להבין למה הן נחשבות כל כך) אבל אם יש משהו שלא עומד בקריטריונים האלה, אני בכל זאת אכניס אותו ולהיפך.
זה נשמע לי הדרך הנכונה להרכיב רשימה. מה שנשמע לך מסקרן, מה שלא תהיה הסיבה.

Lhuna3

Well-known member
דיברנו מתישהו על טורצ'ווד.
כן, המחסום העיקרי איתה כרגע שצריך להתעסק עם הדודים ואני מתעצלת.
לא זוכרת אם רשמת שראית אבל אני חושבת ש-Parenthood יכולה להיות סדרה מנחמת ומתאימה לבינג' מבחינת כמות הפרקים.
כן, ראיתי את כולה. אהבתי אותה מאוד, בכלל אני אוהבת סדרות משפחתיות כאלה.
את רוצה לתת לזה עוד צ'אנס או שפחות דחוף לך כרגע?
נראה לי שפחות.
אני אנסה לחפש המלצות מחר, הבעיה היחידה שלי שאני לא מסוגלת להמליץ לך על שום דבר כי כל מה שאני באה להמליץ לך כבר ראית בעבר :-D
חחח זה אכן בעיה שכבר צפיתי ברוב הדברים השווים.

It's Always Sunny

Well-known member
כן, המחסום העיקרי איתה כרגע שצריך להתעסק עם הדודים ואני מתעצלת.
:-( כן זה מובן.

כן, ראיתי את כולה. אהבתי אותה מאוד, בכלל אני אוהבת סדרות משפחתיות כאלה.
חחח זה אכן בעיה שכבר צפיתי ברוב הדברים השווים.
כן, אני צריכה להסתכל על הרשימה שלך שוב :-D הבעיה היא שלא צפיתי ביותר מדי דברים ואני לא רוצה להמליץ על משהו שלא ראיתי.

dilia snake

Well-known member
זה טוב? לא כזה אהבתי את הסרט(ראיון עם ערפד)
גם אני ראיתי את הסרט לפני מיליון שנה ולא עפתי. אבל הם שינו מלא דברים(כמו זה שלא מסתירים שלואי ולסטט גייז) וכמו שאמרתי לניק זה גילטי פלז'ר אבל מהאיכותי יותר.

didalf

Well-known member
גם אני ראיתי את הסרט לפני מיליון שנה ולא עפתי. אבל הם שינו מלא דברים(כמו זה שלא מסתירים שלואי ולסטט גייז) וכמו שאמרתי לניק זה גילטי פלז'ר אבל מהאיכותי יותר.
טוב אז אולי. אולי אם יגיע ליס.

Reutk

Active member
אני לא עולה על ספינות.
כי אתה חכמה |כן|.

ירק החודש: פטריות ועגבניות
מתחת לפיצה :-P:.
מפתיע אותי שאת אוהבת ירקות כלשהם.

אני אהיה נווטת בלי עבודה.
חחח אין עליך עם התשובות האלה.

איך נלחמים בפיראטים? עם חרבות!
דה!

דג החודש: לא אוהבת דגים.
את לא אוהבת בלי קשר לזה שאת צמחונית או בגלל שאת צמחונית.

נראה לי אני מכירה רק מסע בין כוכבים 8-* האינטרפרייז?
הרבה יותר ממה שאני ידעתי.

ירק החודש: הממממ תפוח אדמה (בצורת צ'יפס, פירה ותפוצ'יפס)
זאת רמאות תפו"א זה לא ירק.

איך נלחמים בפיראטים? קודם כל גונבים להם את התוכי, כדי שלא יזהיר אותם כשאנחנו באים.
אח"כ מתגנבים אליהם כשהם ישנים, ומעבירים להם את ה-eye patch לעין השניה, זאת שבה הם רואים, ככה שכשהם מתעוררים הם בעצם לא רואים כלום.
כמו כן את הקרס שמשמש אותם בתור יד מצפים בספוג שמדביקים אליו מסביב, כדי שהם לא יוכלו להשתמש בו כנשק.
לבסוף זורקים להם את הרגל מעץ לים.
נראה לי שבמצב זה הם כבר יכנעו לבד.
השקעת בזה הרבה מחשבה אני רואה.

מה עדיף? פיראט או עורך דין? תלוי אם אתה צריך לגנוב אוצר או לתבוע מישהו בבית משפט
כן. אבל אם סול גודמן אפשר לעשות את שני הדברים.

תמונות וכו':

1667315319319.png
:-D

LeAnnDylan

Well-known member
ברבה מחוק וסדר? אני לא מכירה אותו אבל על פי המעריצים ברדיט, הוא חתיך.
כן, הוא נראה סבבה בסה"כ, אבל הוק ורואן חתיכים יותר אז אני אשאר עם הפיראט.
איך השיחה הזו התחילה בכלל?
את זוכרת מה אמרת לה?
אה, סתם התחלתי לדבר איתה כי היא ישבה לידי. ההופעה של קרלי הייתה במקום שנקרא ריימן אודיטוריום. שזה מקום ממש נחשב ולהופיע שם זה כבוד גדול. לפני שהיא עלתה לבמה היה מופע מקדים של איזו להקת בלוגראס שקרלי מאוד אוהבת והיא רצתה לתת להם הזדמנות להופיע בפני קהל חדש. (בניגוד למקומות אחרים בהם לאמן אין בדיוק say לגבי מי יהיה מופע הפתיחה שלהם וזו בדר"כ החלטה של חברת התקליטים בריימן לאמן יש בחירה, שזה נחמד. היא יכולה גם להחליט להופיע לבד בלי שום מופע חימום אם רצתה). אני יודעת שזה לא הכי מכבד אבל לא היה לנו כל כך אכפת ממופע החימום (אפילו שהם לא היו רעים) אז אני צפיתי קצת במשחק פוטבול ששודר באותו הזמן בטלפון שלי ובין לבין בפרסומות קשקשתי עם האישה הזאת. היא הייתה נראית בשנות ה-60 שלה. היא גרה בדרום קרוליינה, והיא נסעה במשך 7 שעות במיוחד כדי לראות את קרלי. היא כל כך התרגשה ואמרה לי שקרלי היא הזמרת האהובה עליה והיא אהבה אותה ישר מההתחלה וכשיצא ה-EP של קרלי אחרי הגירושים שלה, היא האזינה לו ופשוט בכתה לאורך כל ההאזנה כי זה ממש ריגש אותה והיא הרגישה שהיא נמצאת באותו מקום נפשי שקרלי הייתה כשכתבה את האלבום הזה. היא אמרה שהיא ממש הזדהתה איתו וזה עזר לה להתגבר על גירושים ממש מכוערים שעברה בעצמה. היא סיפרה גם שכשהיא אמרה לבת שלה (שהייתה שם איתה) להאזין ל-EP כשהוא יצא הבת שלה לא טרחה להקשיב לאלבום או לאמא שלה. ואז כעבור שנה כשיצא לקרלי האלבום המלא עם אותם השירים והתחילו להשמיע אותה ברדיו פתאום הבת שלה התאהבה באלבום ובקרלי והתחילה לשמוע אותה גם ואז האמא עושה לי כזה "פתאום היא מעריצה אותה! אבל כשאני אמרתי לה להקשיב היא לא הקשיבה לי!! ואני גיליתי אותה קודם!!!" זה קצת הצחיק אותי לראות אישה בגילה מתפנגרילת על זמרת צעירה מחצית מגילה. אם כי זה פחות הגיל של קרלי ויותר בגלל הגיל של הבחורה, כי היא נראתה בגיל של ההורים שלי וזה היה לי פשוט קצת מוזר. אבל האישה הזאת הייתה מאוד חמודה, היא הלכה להביא לה כוס יין והיא כזה "אני לא יכולה לחכות שקרלי תעלה לבמה. אני כל כך מוכנה!! אני אעמוד לי פה עם היין שלי, אשתה, ארקוד, אשיר בקול ואעשה חיים!! אני כל כך מוכנה!!!" והתרגשתי בשבילה כי זה היה ממש חמוד איך שהיא התרגשה כל כך לראות את קרלי.
ואז כשקרלי עלתה לבמה הבחורה ישר נעמדה, הריעה בקול, שרה איתה, התלהבה ונראתה בשיא שלה. זה ממש שימח אותי. אבל אז בערך 3 שירים לתוך ההופעה פתאום אני שומעת את הבת שלה צועקת עליה שתשב. הסתובבתי אליה לראות מה קרה וחשבתי שאולי האמא איבדה קצת שיווי משקל או משהו והבת ביקשה ממנה שתשב, אבל לא היה נראה שיש משהו לא בסדר באיך שהיא עמדה. הבת התעקשה והמשיכה לצעוק עליה MOM SIT DOWN!!! ואז היא התיישבה בצד שלי של הספסל. לא היה אכפת לי כי עמדתי (ובמילא רכשתי את כל הספסל -שמתאים לשלושה אנשים אבל היינו רק 2) אבל הבת שלה המשיכה לצעוק "NOT HERE! THIS IS NOT YOUR SPOT" פניתי לבת ואמרתי לה שזה בסדר, שלא מפריע לי ואין לי כוונה להשתמש במושב הזה. אבל הבת הייתה בשלה והמשיכה לצעוק על אמא שלה כאילו היא ילדה קטנה. זה עשה לי קצת רע אבל לא הרגשתי שממקומי להתערב. האישה עברה לספסל שלהן וחשבתי שבזה זה הסתיים. אבל גם כשהסתכלתי עליה אחרי איזה דקה האמא ישבה שם עם הפנים למטה ונראתה מושפלת ומבואסת ממש. ממש כאב לי עליה. לא הבנתי למה הבת שלה הייתה כזאת רעה.
אחרי איזה כמה דקות פתאום שמעתי שוב צעקות מאחוריי, הסתובבתי לראות מה קורה ואז קלטתי 4 שוטרים שבאו וגררו את האמא החוצה בכוח.
לא הבנתי מה קורה, אז שאלתי את חברה שלי שעמדה לידן מה קרה שם והיא אמרה שהבת שלה קראה למאבטחים שיוציאו את אמא שלה משם. לא כל כך ברור למה, חברה שלי אמרה שהיא פשוט נראתה ישנונית אבל שהיא לא עשתה שום דבר שמצריך שיוציאו אותה משם. ואומנם היא לא נרדמה אבל גם אם כן, זה לא שזה לא חוקי או משהו. האמא לא הפריעה לאף אחד, לא עשתה בעיות או דרמות אז כשהמאבטחים באו, האמא סירבה לצאת, היא אמרה להם שהיא קנתה כרטיס ואין להם סיבה להוציא אותה. לא ברור לי למה המאבטחים לקחו את המילה של הבת על פני זו של האמא אבל כשהם לא הצליחו להוציא אותה ב"טוב", הם קראו למשטרה שיבואו להוציא אותה בכוח. הייתי כל כך עצבנית כי האמא לא עשתה שום דבר. אני אומנם לא ראיתי כלום, אבל חברה שלי עמדה לידן וראתה את הכל ולא היה שם שום דבר חריג שמצריך שיעיפו אותה משם. היא כל כך התרגשה לראות את קרלי ובגלל הבת הנוראית שלה נהרס לה הערב. אוף אני מספרת את זה ומתמלאת עצבים שוב פעם מחדש. זה כל כך הרתיח אותי כשזה קרה וקצת הרס לי את ההנאה מההופעה. אין אני אומרת לכם, אל תביאו ילדים לעולם- ילדים זה קקי :-[
היא הצליחה בסוף או לא?
כן, אבל בעיקר כי זה היה קרוסאובר משולש והיה חייב לראות את שלושת הפרקים. אבל אודליה באמת חמודה.
אני לא בטוחה אם סיימת להגיב על העונה הראשונה או לא, אבל בכל מקרה חשבתי שאולי את תרצי להגיע עד לפרק שאני הגעתי אליו (2.08)? בגלל זה לא מיהרתי לחזור לראות פרינג'.
נראה לי שעצרתי בפרק האחרון חח. אני חושבת שבתאכלס ראיתי עם לונה עד פרק 8 אז כבר הגבתי על הפרקים האלה, אבל אם את רוצה להמשיך אז אין בעיה. אני פשוט לא יכולה להתחייב ליותר מידי פרקים ביום כי אנחנו עובדים עכשיו הרבה שעות אז במקסימום שאני יכולה לעשות זה פרק ביום/יומיים. אבל אני בהחלט סבבה עם להמשיך בצפייה אם את רוצה.
זה הרגיש יותר מדי קרוב?
אני מתקרבת במה שאני אומרת או שהתכוונת למשהו אחר בכלל?
האמת שלא הבנתי מה כתבת פה8-* כאילו לא הבנתי את ההקשר למה שאני כתבתי.
באמת? איך יצא שלא דיברת על זה עד עכשיו?
לאדעת, באותו זמן שזה קרה היחידה ששלחתי לה תיעוד של זה הייתה הבסטי הסוויפטית החדשה שלי כי אני יודעת שהיא ממש אוהבת את שתיהן. אח"כ פשוט פירסמתי בסטוריז שלי ועדימון הגיבה לזה ועדי מייצגת את כל הפורום אז מרגיש לי כאילו כבר שיתפתי את זה פה😅
איך התחילה האהבה לפוטבול? ולמה דווקא לקבוצה הזו?
כי כשהתחלתי לגור עם השותפה שלי כל יום ראשון היינו הולכות למשפחה שלה לבארנץ' וכולם שם היו רואים פוטבול, כל אחד היה מגיע עם הג'רזי שלו והם אוהבים קבוצות שונות אז תמיד הם היו טיזינג אחד את השני על כמה השקבוצה של השני גרועה ואיך הם הולכים להפסיד וזה תמיד היה נראה לי משעשע וכיפי. את הסיהוקס הכרתי כי ברנדי קלארק היא במקור מוושינגטון אז זו הקבוצה שלה אז ידעתי שהם קיימים. וראיתי אותם משחקים כי הם היו בסופרבול כשקייטי פרי הופיעה במחצית. אז בשלב הזה ידעתי שהם קיימים ומה הצבעים שלהם.
באחת הפעמים שהייתי אצל המשפחה של השותפה, הקבוצה שלה (פטריוטס) שיחקו מול הסיהוקס וסתם כדי לעצבן אותה אמרתי לה "הסיהוקס הולכים לקרוע לטום בריידי את הצורה" והיא כזה "NO WAYYYYY" ואז כשהם באמת ניצחו ממש שמחתי והחלטתי שבגלל שהם לא איכזבו אותי הם יהיו הקבוצה שלי:-P:
אז בהתחלה כמבון לא הבנתי את החוקים (כי יש מלאאאא) אבל כל פעם שהייתי הולכת למשפחה שלה הייתי שואלת אותם שאלות על המשחק עד שהבנתי מספיק כדי לצפות וליהנות ממנו ועכשיו אני מכורה.
אוקיי, תודה עכשיו זה יותר מובן :-): למרות שזה עדיין מוזר לי שיש גם עיר בירה וגם מדינה באותו שם.
חח תחשבי על זה כמו שיש רחוב הרצל בכל עיר:-D

LeAnnDylan

Well-known member
אבל אם זה מקום שבאים אליו הרבה מוזיקאים מתחילים בשאיפה לפתח את הקריירה שלהם, זה לא הופך את התחרות לקשה יותר?
בהחלט קשה יותר. אבל אם את מנסה להתגלות, זה המקום. יש כל כך הרבה מפיקים, מנהלים אישיים, מפרסמים ציידי כישרונות וחברות תקליטים בעיר הזאת, ככה שכל יום יכול להיות היום שבו מישהו חשוב או מישהו שעובד בשביל מישהו חשוב יכול לגלות אותך.
הסכום של הטיפ משתנה? איך את יודעת כמה לשים בכל פעם?
את שמה כמה שאת רוצה. בדר"כ נהוג לשים בין $5 ל-$20. אם זה רק בן אדם אחד, אפשר לשים $5, אם זו להקה שמים $20. כמובן שאת יכולה לשים $20 גם אם זה בן אדם אחד ואת יכולה גם לתת יותר או פחות. אבל נראה לי ש בין 5-20 זה הממוצע.
וואו, יש כל כך הרבה מידע שאני לא יודעת למה להגיב :-0
חחח ככה זה כשיש סיפורים בלתי נגמרים:-D|חבול|
וברצינות את צריכה להיות דוברת מוטיבציה עם הגישה הנפלאה והמעודדת שלך!
אני גם חושבת!
soaring זה אכן מתקן מופלא ומדהים אבל flight of passage יותר אישי ויותר (לדעתי) כיף, כי מרגישים איך זה לרכב על יצור מעופף...איך לא ניסית את זה איי פעם? ממליץ בחום!
לא ניסיתי את זה אף פעם כי זה מתקן שקיים בדיסניוורלד ואני הייתי רק בדיסנילנד.
מתי החופש הבא? תלמדו מאיתנו לעשות בחירות פעם בשנה כי זה עוד יום חופש.
חח טכנית היום זה יום בחירות. אבל מכיוון שהייתי ביותר מידי חופשים לאחרונה רצוי וכדאי שאני אעבוד אם אני רוצה להמשיך לממן את כל הקניות הלא נחוצות שלי.
איזה כיף לך!
אני לא זוכרת על מה זה נאמר כי פשוט העתקתי את כל התגובה שלך אבל כרגע לא כל כך כיף לי.
אפילו שהבוס שלי הסכים לי לשים את עץ הכריסמס שלנו מוקדם השנה.
אוקיי זה מוזר, כי ענבים זה לא כמו לאכול בלון. מה שכן לאכול בלון זה הדבר הדוחה שנקרא טפיוקה.
אויש טפיוקה זה אכן דוחה. וגם כל הבובה הזה. שזה בתאכלס טפיוקה עם מייקאפ. לא יודעת למה אנשים אוכלים את זה. בעע.
נשמע איכ.
נשמע עוד יותר איכ.
אני לא זוכרת על מה האיכ הראשון (כן אני יודעת שאני יכולה לגלול למעלה אבל אני עצלה. תתמודדו) אבל אני זוכרת שהשני היה על הטוסט. לא יודעת למה צנים עם אבוקדו בצל וחביתה עליו נשמע לך כל כך איכ, אבל שיהיה.
אגב כשהלכנו למסעדה הזאת וקראתי את התיאור של המנה, היה רשום שזה מגיע עם Sunny Side Up אז כשהמלצר בא ביקשתי ממנו את זה Well done כי אני לא אוהבת שהצהוב נוזל8-{ והוא דפק לי איזה say whaaaat בקול של אדי מרפי והיה צריך להזיז את כל הראש והגוף הצידה כדי להביע את הגועל/זעזוע מהבקשה שלי 😂 הוא כזה "you mean you want scrambled" ואני כזה "ביץ' גימגמתי?!"

המממ אני חושבת שהיא די עונה על ההגדרה, קשה לי לחשוב כרגע על משהו רע שהיא עשתה (מתוך כוונה).
כי כפרעליה|לב| אני מתגעגעת אליה:-(
בואו נעמיד פנים שספינת החלל הזאת חשובה או רלוונטית לי לחיים. אבל אוקיי, שיהיה אני משנה את התשובה לספינת החלל של בקה|לב|
חחח אבל הם לא קפטנים!! אם כבר אז שואו היה הקפטן של הספינה הזאת ואני ממש לא רוצה לבחור בו.
הייתי לוקחת את דיוזה בלי שום קשר לכלום כי כפרעליה|לב|
אבל אם כבר קפטנים אז אני רוצה את קפטן בנסון של SVU
אני זוכרת כאלו אבל רק עתיקים כמו מפרקליטי LA ומ-the practice.
באמת מוזר, אבל בטוח יש עוד.
כן אבל לא היה לי כוח לחשוב ונראה שגם לך לא:-P:

נערך לאחרונה ב:

Lion_Heart

Well-known member

LeAnnDylan

Well-known member
אבל ג'ולס אני כן רוצה לדעת איזה גרסה אז תגידי לי בסוד שדילן לא תתעצבן.
:-D:-D
יפה! אני אוהבת את זה רק בתנור. (ורצוי עם רוטב טריאקי).
יאמי!
|כן| גם אני. וגם למילי
גם אני :-(
@מילי08 תחזרי אלינו!
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
יה מצחיקה!
כולם מכירים את זה חוץ ממך! :-D:-D:-D
אני עדין בטוחה שאת המצאת את זה והאחרים פה סתם זורמים עם השקרים שלך מסיבה שעוד לא ברורה לי|שפם|
מה היה עליה? אננס?
ממ לא, זו פיצה שאני הזמנתי אז התוספות היו כאלה שרציתי - פטריות, בצל, זיתים שחורים, זוקיני, ברוקולי ועגבניות מיובשות. אבל לא היה להם עגבניות מיובשות אז על דעת עצמם הם החליפו לי את זה בעגבניות טריות מה שהרטיב לי את הפיצה. אבל גם הבצק עצמו והרוטב שלו היו לא טעימים. וזה גם עלה 90$ |שפם|
אני בדר"כ לא מהמתלוננים ואם אני מזמינה משהו שלא טעים לי אני פשוט לא מזמינה מאותו מקום שוב. אבל הזמנו גם כנפיים ואני אוהבת בלי רוטב אז ביקשנו את הרוטב דבש בצד אבל משום מה הביאו לנו ערימת כנפיים ששחו בחרדל והיה בא לי להקיא מהריח. אז התלוננתי לאובר והם החזירו לי את הכסף. אם אי פעם אתם בנאשוויל ותופס אתכם רעב באמצע הלילה אל תזמינו ממקום שנקרא פייר גראונד פיצה. בניגוד לשם אין שם שום דבר הוגן|שפם|
שם: דורי
מצברוח: כרגע בסדר, אחרי הבחירות אדע יותר טוב.
עברו הבחירות, מקווה שעדין הכל בסדר:)
ספר החודש: התרשלתי בקריאה, אבל כתבתי.
נראה לי יותר חשוב.
ירק החודש: חציל מטוגן.
מבין כל הירקות חציל הכי פחות מדבר אליי. ואני לא באמת יודעת למה כי אצלי במשפחה אוכלים בערך הכל עם חציל. כל ארוחת שישי אמא שלי מכינה איזה 20 סלטים ובערך 17 מהם מכילים חציל, אז הייתם חושבים שאני אגדל על זה ואלמד לאהוב את זה אבל לאאאא
מאכל החודש: קארה קארה, גירסה פיליפינית של גולש (עם חמאת בוטנים).
נשמע מפוקפק מאוד.
אבל גם פעם הייתי אצל המשפחה של השותפה שלי וראיתי את אמא שלה מכינה איזה תבשיל מקסיקני של איזה מרק אדום סמיך כזה עם בשר בקר וגם שם היא שמה חמאת בוטנים וגם בננה והיא גם שפכה לפנים קולה. הייתי בטוחה שהיא סתם מטרילה את המשפחה שלה אבל הם כולם אכלו את זה אח"כ 8-*
דג החודש: הכנתי אמנון עם סויה, סוכר, פטריות ולימון. כרגיל בעצם.
נשמע טעים.
איך נלחמים בפיראטים? לא בוחרים אותם לכנסת?
מה עדיף? פיראט או עורך דין? שניהם נבלות, אבל לפיראט אין סכין.
הייתי מעוניינת לשמוע את השתלשלות האירועים במוח שלך שהובילה לשתי התשובות האלו😂

*טוב אני מצטערת אנשים שלא מדגישים שאלות בשאלונים שלכם. אתם מכאיבים לי בעיניים ולא בא לי להגיב לכם יותר|שפם|
אני כל צום אוכלת (לפני ואחרי צם כמובן)
מקווה ששלך טעימה יותר משלי.
זה לא מאבודים
ולפעמים אני לא כותבת מאיפה הציטוטים שלי כדאי להמנע מספוילרים (זה מסוג המצבים שאני לא יודעת אם צריך ספוילר או לא כי יש פה כאלה שממש מקפידים ויש כאלה שעושים לי ספוילר|שפם|)
בכל אופן זה לא מסדרה שאת רואה
חחח את עדין יכולה לרשום מאיזו סדרה גם אם אני לא רואה:-D|פנים|
קייט
באמת רציתי לדעת מה את חושבת עליה
אה, אהבתי אותה מאוד. היא וג'ק היו האהובים עליי בסדרה.
היא הדמות הנשית הכי האהובה עלי ( לא רק מאבודים)
(לא נעים להודות אבל אין לי הרבה דמויות נשיות אהובות🤷‍♀️ במיוחד אם אני לא מחשיבה כאלה שאני אוהבת בגלל הקשר רומנטי שלהן )
זה בסדר, אני חושבת שאני אוהבת מספיק דמויות נשיות בשביל לפצות על המחסור של כולם בפורום:-P:
גם אני
אבל אני חושבת שאני מגיעה לרמות יותר נמוכות שאני אשמור לעצמי :sneaky:
בו!|לא| לא כיף איתך|שפם|
לא בדיוק קשור
אבל שהתחלתי לראות את זה עם רעות אמרתי לה שאת אמרת שאת לא אוהבת אותו. ואז בשלב מסוים היא החליטה שהוא מזכיר את בריאן קיני (אני לא ראיתי הכי גאים אז אני לא יודעת אם להסכים איתה או לא ) ואז היא כזה לא פלא שדילן לא אוהבת אותו כי היא לא אהבה את בריאן קיני
אני "דילן ראתה הכי גאים?" :eek::eek::eek::eek:
ראיתי פעם כשזה שודר ובאמת לא אהבתי את בריאן.
אבל ראיתי שוב לפני איזה שנה שנתיים ואז כן אהבתי את בריאן. למעשה נראה לישהוא היחיד שאהבתי בפעם השניה כי כולם היו כאלה מאוסים והוא דווקא היה הכי רילטאבול.
אוף מילא לרצות שתראו את הסדרות שלי}-]
עכשיו את ולונה גורמות לי לרצות שתאכלו את זה |פנים|
לונה אכלה דברים מוזרים מזה אז אני מנדבת אותה.
אבוי
מה בדיוק לא היה בסדר בה?
מזכיר לי שפעם הזמנתי פיצה ושאלו איזה תוספות ואמרתי כלום
אז הגאונים הם הביאו לי בצק ורוטב
חחחח זה מזכיר לי את הפעם הזאת שמישהו הזמין המבורגר ילדים במקדונלדס וביקש שישימו רק קטשופ. ואז הביאו לו לחמניה רק עם קטשופ:-D

אני לא יודעת איך עדימון כבר הספיקה להגיב על הכל. אני בקושי רב סיימתי את העמוד השני|חבול|

LeAnnDylan

Well-known member
שם: ריזוניטו
מצברוח: משועמם |תוהה|
נראה לי שיכול להיות גרוע יותר.
מרחק מדיסנילנד פריז : רחוק
ודווקא כולנו פה חשבנו שאתה גר בפריז.
סדרת החודש: הריזורט (מעולה), בית הדרקון (מעט מאכזבת), שי האלק (טוב שנגמר), סיינפלד (סופסוף סיימתי בינג' שלה), הישרדות ארה"ב, דהאמר, נערות דרי (נהדרת), המפקדת, האנטומיה, 9-1-1, הלוטוס הלבן (למה, פשוט למה?), From Scratch (משתפרת, אבל זואי סלדנה לא מאוד מוצלחת ולא מצליחה להחזיק סדרה לטעמי), ועוד סדרה בנטפליקס ששכחתי שמה
רציתי לנסות את פרום סקרץ' כי ריס ווית'רספון אמרה לצפות. אבל זה נראה לי משעמם:-(
ירק החודש: שומר זה החיים
אוי ואבוי.
חטיף החודש: במבה תמיד
אני מוחה! אנשים מעל גיל חצי שנה עם שיניים ואפשרויות בחירה לא צריכים לבחור בבמבה 😂
מה שמצחיק זה שיש לי איזו לקוחה (אמריקאית) שאיזה יום אחד באה ואמרה לי "ניסיתי היום משהו חדש זה נקרא במבה אולי את מכירה, זה ממש טעים" גאד בלס הר|פנים|
מאכל החודש: קובנה. הכנתי ויצא מעולה
אמא שלי הייתה מנסה להכין את זה פעם והייתה דוחפת לזה קצח בלי קשר לחיים. לעולם אני לא אבין למה. זה היה דוחה וזו החתיכת בצק הכי לא טעימה שקיימת:-D
על איזה ספינת חלל היית רוצה לערוך שיט תענוגות? של ה-100. בהקפאה.
אתה עדין קפוא מהשאלון של לונה? (זו הייתה לונה ששאלה את זה, נכון?)
מה דעתך על אלסקה בתור יעד תיירותי? שואל בשביל חבר חלום! כבר הייתי בפינלנד במינוס 25 מעלות והיה אש (כלומר קרח)
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד! טימי זה בעצם כינוי לטימון מהצמד טימון ופומבה. פומבה או פימי אם תהיתם.
כשקראתי את המשפט הזה זמן פתאום נראה לא הגיוני :-D
זמן זה אכן קונספט לא הגיוני:-D
אתמול אחד הלקוחות שלי הגיב לאיזה שיר שהתנגן בפלייליסט שלי. לא זוכרת איזה שיר זה היה אבל נראה לי משהו של קרלי סימון או מישהי באותה תקופה ואז הוא כזה "וואו זה שיר ישן מלפני 30 שנה מהסבנטיז" ואז תיקנתי אותו ואמרתי לו שלפני 30 שנה זה הניינטיז ואז שנינו ישבנו שם בשקט והרגשנו פתאום ממש קשישים.
קראתי הכל! |כתר| (זה כתר לעצמי על כך שקראתי הכל).
באמת נחמד מצידך. מקווה שלא הזדקנת יותר מידי.
אני חושבת שאת מבלה בערב אחד יותר ממה שאני כל החיים.
רוב הזמן אני מגיעה הביתה ועושה כלום אז נראה לי שאנחנו באותה סירה.
עכשיו אני אספר לכם את הדבר הכי קרוב שיש לי לחיים הסוערים ועמוסי הסלב שלך שם:
אתמול הייתי בבית קפה בתל אביב ונכנס גורי אלפי עם איזה חבר שלו, קנה לימונדה ויצא.
THE END
פעם הלכתי עם חברה לצילומים של אמריקן איידול (להיות בקהל) ולפני שנכנסו אמרנו שנלך שם לאיזה בית קפה שחברה שלי קראה עליו ב-YELP שהוא שווה. אז נכנסו ולפנינו בתור עמד גורי אלפי. דיברנו איתו לשניה וחצי. חברה שלי ממש התלהבה. אותי הוא לא ענין אז לא התייחסתי אליו.
THE END
שם: נ ני ניק מוכן ומזומן
מוכן ומזומן למה בדיוק? כי זה בטח לא להגיב לכל השרשור הזה.
מצברוח: בסדר על גבול מקרטע
לא תקין.
מרחק מדיסנילנד פריז : 4167 ק"מ. שזה 801 שעות הליכה (אבל אני מניח שצריך להוסיף לזה את זמן השינה)
שינה זה לחלשים. תישן בקבר. אני מאמינה בך, אתה יכול לעשות את זה!!
סדרות החודש:
ושוב צפיתי במיליון סדרות אבל אין לנו שום דבר במשותף (גם מחוץ לטלוויזיה)
ציטוט החודש: "שוב שכחתי לכתוב לעצמי ציטוט אהוב במהלך החודש" (ניק לעצמו ברגעים אלו ממש)
זה לא יכול להיחשב כי הציטוט צריך להיות של החודש הקודם. זה יכול להיות ציטוט החודש שלך בשרשור הבא!
בתור אחד שמקפיד על חוקים מפגרים אתה די פושטק.
שיר החודש: איכשהו הגעתי לשיר הישן הזה Adrienne של הלהקה The Calling
מצוין!
חטיף החודש: עוגיות שוקולד צ'יפ מצופות שוקולד
ניסיתי וזה יותר מידי שוקולדי ובעע
איך נלחמים בפיראטים? פשוט לא מצביעים למפלגה שלהם בבחירות
למה אתה הבן אדם השני שקישר את השאלה הזו לפוליטיקה? |תוהה|
מי הוא טימי ולמה הוא כל כך דרמטי? תשובות לא נכונות בלבד!
טימי הוא האל של הוילונות. הוא נולד כבן אדם לפני יותר מחמשת אלפים שנה, אך לאחר שהוא לחם באומץ במלחמה נגד הטרולים, האלים נתנו לו את האפשרות להפוך לאל על ידי כך שהם נתנו לו לאכול ממזון האלים. בתור אל חדש הוא קיבל אדונות על קונספט שהיה אז ממש חדש - הוילון. במשך אלפי שנים כאשר בני אדם הגיפו את חלונם בוילון הם שלחו תפילה לטימי שיאטום את חלונם מפני האור ומפני עיני שכנים. אך השנים עברו וטימי נשכח. טימי עדיין קיים היום, כל פעם שאתם פותחים או סוגרים וילון הוא שם, על אדן החלון. הוא זוכר את חוסר הכבוד שלכם. והוא יקבל את שלו.
אז מזל שאני לא פותחת או סוגרת וילונות. הוילונים שלי סגורים מהיום שנכנסתי לחדר הזה:-D #ג'סטיסלטימי
אני מפקפקת בטענה שאפשר לקרוא לזה שיט, למרות שקוראים לזה ספינה. שיט זה רק במים. אז תצטרך קודם למלא את החלל שבינינו לבין מאדים במים וזה נשמע לי מאוד קשה לביצוע.
אוקיי ניל דגראס|שפם|
מהו המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד ולמה זה FLIGHT OF PASSGE?
המתקן הכי נהדר בדיסני וורלד הוא לא Flight of passage כי אחרי שבדקתי מה זה גיליתי שזה קשור לסרט אווטאר ולמי אכפת מהסרט הזה?

טוב רוב עמוד 3 זה חפירות שלי אז סיימתי גם אותו. אבל גם קצת התייאשתי להיום אז אני הולכת להתקלח ולישון. מחר יום חדש.

It's Always Sunny

Well-known member
אה, סתם התחלתי לדבר איתה כי היא ישבה לידי. ההופעה של קרלי הייתה במקום שנקרא ריימן אודיטוריום. שזה מקום ממש נחשב ולהופיע שם זה כבוד גדול. לפני שהיא עלתה לבמה היה מופע מקדים של איזו להקת בלוגראס שקרלי מאוד אוהבת והיא רצתה לתת להם הזדמנות להופיע בפני קהל חדש. (בניגוד למקומות אחרים בהם לאמן אין בדיוק say לגבי מי יהיה מופע הפתיחה שלהם וזו בדר"כ החלטה של חברת התקליטים בריימן לאמן יש בחירה, שזה נחמד. היא יכולה גם להחליט להופיע לבד בלי שום מופע חימום אם רצתה). אני יודעת שזה לא הכי מכבד אבל לא היה לנו כל כך אכפת ממופע החימום (אפילו שהם לא היו רעים) אז אני צפיתי קצת במשחק פוטבול ששודר באותו הזמן בטלפון שלי ובין לבין בפרסומות קשקשתי עם האישה הזאת. היא הייתה נראית בשנות ה-60 שלה. היא גרה בדרום קרוליינה, והיא נסעה במשך 7 שעות במיוחד כדי לראות את קרלי. היא כל כך התרגשה ואמרה לי שקרלי היא הזמרת האהובה עליה והיא אהבה אותה ישר מההתחלה וכשיצא ה-EP של קרלי אחרי הגירושים שלה, היא האזינה לו ופשוט בכתה לאורך כל ההאזנה כי זה ממש ריגש אותה והיא הרגישה שהיא נמצאת באותו מקום נפשי שקרלי הייתה כשכתבה את האלבום הזה. היא אמרה שהיא ממש הזדהתה איתו וזה עזר לה להתגבר על גירושים ממש מכוערים שעברה בעצמה. היא סיפרה גם שכשהיא אמרה לבת שלה (שהייתה שם איתה) להאזין ל-EP כשהוא יצא הבת שלה לא טרחה להקשיב לאלבום או לאמא שלה. ואז כעבור שנה כשיצא לקרלי האלבום המלא עם אותם השירים והתחילו להשמיע אותה ברדיו פתאום הבת שלה התאהבה באלבום ובקרלי והתחילה לשמוע אותה גם ואז האמא עושה לי כזה "פתאום היא מעריצה אותה! אבל כשאני אמרתי לה להקשיב היא לא הקשיבה לי!! ואני גיליתי אותה קודם!!!" זה קצת הצחיק אותי לראות אישה בגילה מתפנגרילת על זמרת צעירה מחצית מגילה. אם כי זה פחות הגיל של קרלי ויותר בגלל הגיל של הבחורה, כי היא נראתה בגיל של ההורים שלי וזה היה לי פשוט קצת מוזר. אבל האישה הזאת הייתה מאוד חמודה, היא הלכה להביא לה כוס יין והיא כזה "אני לא יכולה לחכות שקרלי תעלה לבמה. אני כל כך מוכנה!! אני אעמוד לי פה עם היין שלי, אשתה, ארקוד, אשיר בקול ואעשה חיים!! אני כל כך מוכנה!!!" והתרגשתי בשבילה כי זה היה ממש חמוד איך שהיא התרגשה כל כך לראות את קרלי.
ואז כשקרלי עלתה לבמה הבחורה ישר נעמדה, הריעה בקול, שרה איתה, התלהבה ונראתה בשיא שלה. זה ממש שימח אותי. אבל אז בערך 3 שירים לתוך ההופעה פתאום אני שומעת את הבת שלה צועקת עליה שתשב. הסתובבתי אליה לראות מה קרה וחשבתי שאולי האמא איבדה קצת שיווי משקל או משהו והבת ביקשה ממנה שתשב, אבל לא היה נראה שיש משהו לא בסדר באיך שהיא עמדה. הבת התעקשה והמשיכה לצעוק עליה MOM SIT DOWN!!! ואז היא התיישבה בצד שלי של הספסל. לא היה אכפת לי כי עמדתי (ובמילא רכשתי את כל הספסל -שמתאים לשלושה אנשים אבל היינו רק 2) אבל הבת שלה המשיכה לצעוק "NOT HERE! THIS IS NOT YOUR SPOT" פניתי לבת ואמרתי לה שזה בסדר, שלא מפריע לי ואין לי כוונה להשתמש במושב הזה. אבל הבת הייתה בשלה והמשיכה לצעוק על אמא שלה כאילו היא ילדה קטנה. זה עשה לי קצת רע אבל לא הרגשתי שממקומי להתערב. האישה עברה לספסל שלהן וחשבתי שבזה זה הסתיים. אבל גם כשהסתכלתי עליה אחרי איזה דקה האמא ישבה שם עם הפנים למטה ונראתה מושפלת ומבואסת ממש. ממש כאב לי עליה. לא הבנתי למה הבת שלה הייתה כזאת רעה.
אחרי איזה כמה דקות פתאום שמעתי שוב צעקות מאחוריי, הסתובבתי לראות מה קורה ואז קלטתי 4 שוטרים שבאו וגררו את האמא החוצה בכוח.
לא הבנתי מה קורה, אז שאלתי את חברה שלי שעמדה לידן מה קרה שם והיא אמרה שהבת שלה קראה למאבטחים שיוציאו את אמא שלה משם. לא כל כך ברור למה, חברה שלי אמרה שהיא פשוט נראתה ישנונית אבל שהיא לא עשתה שום דבר שמצריך שיוציאו אותה משם. ואומנם היא לא נרדמה אבל גם אם כן, זה לא שזה לא חוקי או משהו. האמא לא הפריעה לאף אחד, לא עשתה בעיות או דרמות אז כשהמאבטחים באו, האמא סירבה לצאת, היא אמרה להם שהיא קנתה כרטיס ואין להם סיבה להוציא אותה. לא ברור לי למה המאבטחים לקחו את המילה של הבת על פני זו של האמא אבל כשהם לא הצליחו להוציא אותה ב"טוב", הם קראו למשטרה שיבואו להוציא אותה בכוח. הייתי כל כך עצבנית כי האמא לא עשתה שום דבר. אני אומנם לא ראיתי כלום, אבל חברה שלי עמדה לידן וראתה את הכל ולא היה שם שום דבר חריג שמצריך שיעיפו אותה משם. היא כל כך התרגשה לראות את קרלי ובגלל הבת הנוראית שלה נהרס לה הערב. אוף אני מספרת את זה ומתמלאת עצבים שוב פעם מחדש. זה כל כך הרתיח אותי כשזה קרה וקצת הרס לי את ההנאה מההופעה. אין אני אומרת לכם, אל תביאו ילדים לעולם- ילדים זה קקי :-[
המשפט האחרון שלך :-D
אבל ברצינות, זה נשמע מבאס כי כשהתחלת את הסיפור חשבתי שהן מסתדרות :-(

נראה לי שעצרתי בפרק האחרון חח. אני חושבת שבתאכלס ראיתי עם לונה עד פרק 8 אז כבר הגבתי על הפרקים האלה, אבל אם את רוצה להמשיך אז אין בעיה. אני פשוט לא יכולה להתחייב ליותר מידי פרקים ביום כי אנחנו עובדים עכשיו הרבה שעות אז במקסימום שאני יכולה לעשות זה פרק ביום/יומיים. אבל אני בהחלט סבבה עם להמשיך בצפייה אם את רוצה.
מצד אחד, כן בא לי להמשיך, מצד שני, זה דווקא בא לי בטוב עכשיו שהפסקנו.
אני לא במצב של לצפות במשהו כדי ליהנות, אני בעיקר צופה בדברים עכשיו כדי להעסיק את עצמי. ובא לי לצפות בפרינג' וליהנות מהסדרה.

האמת שלא הבנתי מה כתבת פה8-* כאילו לא הבנתי את ההקשר למה שאני כתבתי.
התכוונתי שרציתי לדעת האם התחושה של שיר שאת מרגישה שמדבר עלייך קשה יותר להאזנה בגלל התוכן שלו או שאת בסדר עם זה.

אגב כשהלכנו למסעדה הזאת וקראתי את התיאור של המנה, היה רשום שזה מגיע עם Sunny Side Up אז כשהמלצר בא ביקשתי ממנו את זה Well done כי אני לא אוהבת שהצהוב נוזל8-{ והוא דפק לי איזה say whaaaat בקול של אדי מרפי והיה צריך להזיז את כל הראשון והגוף הצידה כדי להביע את הגועל/זעזוע מהבקשה שלי 😂 הוא כזה "you mean you want scrambled" ואני כזה "ביץ' גימגמתי?!"
חחחחחחחחחחחחח
איזה קטע שהייתה לו בעיה עם להכין ביצת עין שרופה אבל לאמריקאים באופן כללי אין בעיה עם הרבה דברים מוזרים אחרים :-D (נניח שוט של ואן גוך עם חמאת בוטנים? זכרתי נכון?)

It's Always Sunny

Well-known member
אני מוחה! אנשים מעל גיל חצי שנה עם שיניים ואפשרויות בחירה לא צריכים לבחור בבמבה 😂
מה שמצחיק זה שיש לי איזו לקוחה (אמריקאית) שאיזה יום אחד באה ואמרה לי "ניסיתי היום משהו חדש זה נקרא במבה אולי את מכירה, זה ממש טעים" גאד בלס הר|פנים|
:-0:-0:-0
מילא את מדברת על מבוגרים (לא אכלתי במבה כבר הרבה זמן אבל זה אחד מהחטיפים שאני מרשה לעצמי מבלי להרגיש רע)
אבל למה להגביל ילדים מעל גיל חצי שנה? אין לי ילדים (אובייסלי) אבל נראה לי שזה דווקא פרקטי לצאת עם במבה כי זה לא מלכלך ממש.

אמא שלי הייתה מנסה להכין את זה פעם והייתה דוחפת לזה קצח בלי קשר לחיים. לעולם אני לא אבין למה. זה היה דוחה וזו החתיכת בצק הכי לא טעימה שקיימת:-D
היא הפסיקה?

זמן זה אכן קונספט לא הגיוני:-D
אתמול אחד הלקוחות שלי הגיב לאיזה שיר שהתנגן בפלייליסט שלי. לא זוכרת איזה שיר זה היה אבל נראה לי משהו של קרלי סימון או מישהי באותה תקופה ואז הוא כזה "וואו זה שיר ישן מלפני 30 שנה מהסבנטיז" ואז תיקנתי אותו ואמרתי לו שלפני 30 שנה זה הניינטיז ואז שנינו ישבנו שם בשקט והרגשנו פתאום ממש קשישים.
לחלוטין, גם אותי זה מטריד. זה נשמע אולי מצחיק בגלל הגיל שלי אבל זה באמת מטריד אותי שעוד עשר שנים "לפני שלושים שנה" יהיה תחילת שנות האלפיים 😬

Lhuna3

Well-known member
פעם הלכתי עם חברה לצילומים של אמריקן איידול (להיות בקהל) ולפני שנכנסו אמרנו שנלך שם לאיזה בית קפה שחברה שלי קראה עליו ב-YELP שהוא שווה. אז נכנסו ולפנינו בתור עמד גורי אלפי. דיברנו איתו לשניה וחצי. חברה שלי ממש התלהבה. אותי הוא לא ענין אז לא התייחסתי אליו.
THE END
אני לא מאמינה, אפילו הסיפור גורי אלפי שלך הרבה יותר מעניין משלי!

didalf

Well-known member
מהההה מה הקטע של הבת?? ציפיתי שהסיפור יסתיים בהסבר עכשיו אני במתח!!!

לאדעת, באותו זמן שזה קרה היחידה ששלחתי לה תיעוד של זה הייתה הבסטי הסוויפטית החדשה שלי כי אני יודעת שהיא ממש אוהבת את שתיהן. אח"כ פשוט פירסמתי בסטוריז שלי ועדימון הגיבה לזה ועדי מייצגת את כל הפורום אז מרגיש לי כאילו כבר שיתפתי את זה פה😅

אויש טפיוקה זה אכן דוחה. וגם כל הבובה הזה. שזה בתאכלס טפיוקה עם מייקאפ. לא יודעת למה אנשים אוכלים את זה. בעע.
רגע מה הבבל טי? אוי זה טעים. יש אחד בטיילת מושלם|מאוהב|
כאילו אני גם לא עפה על הכדורים האלה הם לא החלק החשוב, אבל אני בסדר איתם.

אני לא יודעת איך עדימון כבר הספיקה להגיב על הכל. אני בקושי רב סיימתי את העמוד השני|חבול|
כי אני מוכשרת.
וכי אני לא מספרת סיפורים שיש לה סיפור לספר על כל שורה בכל הודעה.

כולם בכל גיל צריכים לבחור בבמבה|מאוהב| (רק להרחיק אותה מכוסות תה)

THE END
חחח אפילו בזה הצלחת להתעלות על הסיפור של לונה.

reasonforall

Active member
רציתי לנסות את פרום סקרץ' כי ריס ווית'רספון אמרה לצפות. אבל זה נראה לי משעמם:-(
באמת היה שיפור באמצע, אבל עם פרק סיום סביר. בשורה תחתונה, אפשר לוותר.

אוי ואבוי.
למה ככה?

😂

גם תפוצ'יפס מקסיקני הולך. לא רק שצריך ללעוס זה אפילו פיקנטי |יעני|

ב'קרית ענבים', קיבוץ לא רחוק מירושלים יש מסעדה בשם 'מומא'. נסי את הקובנה שלהם ואז נדבר

אתה עדין קפוא מהשאלון של לונה? (זו הייתה לונה ששאלה את זה, נכון?)
הספקתי להפשיר, כי הקיץ עדיין כאן

למעלה