All in the Family מאי 2024 – סיכום חודש 🐇🥭🪂🧻🖋️🏓🐢

Lhuna3

Well-known member
|1תו|שם:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס הפליימקיפה (Taylor's Version)
|1תו|תעודת זהות:|קדימה|01021994
|1תו|מספר כרטיס אשראי:|קדימה| 13121989
I see what you did there!
(אוקיי רק בכרטיס אשראי, לא בת"ז)
|שי|סדרות החודש:|קדימה|וואי מרגיש לי שלא ראיתי כלום החודש.
X-MEN 97 - הסדרה החדשה. זה כאילו ממש אחלה אבל גם הצטברו לי כמה פרקים כי לא דחוף לי לראות.
הטירון - מרגיש לי שלהגיד שצפיתי בזה זה מוגזם אבל ממש אין לי כוח לבחור סדרות לאחרונה אז אני פשוט שמה יס קומדי או יס אקשן ברקע ויצא לי לצפות בכמה פרקים רנדומלים וזה נחמד להעביר זמן.
ואממ מה באמת זהו? וואו חודש עלוב ממש. מביך. אין לי חשק להתחיל כלום איך מחזירים את העניין בסדרות?
באמת אין גם כלום כל כך לראות עכשיו.
וראיתי אתמול שוב ברבי כי הגיע ליס.
אני מתכננת לראות את זה סופסוף.
|שי|שירי החודש:|קדימה|אלבום חדש לטיילור|מאוהב|מה אני אבחר לכם?:unsure::unsure:
טוב שמתי כבר בשרשור אוף שני שירים שאהבתי אז אני אשים אחד נוסף שעוד לא שמתי:
Taylor Swift - The Albatross
ד"א זה האלבום הכי באפי-קודד שלה לדעתי.
אולי... ואולי זה הראשון שלה ששמעת לראשונה אחרי הצפיה בבאפי ולכן מתקשר לך יותר.
|שי|ספרי החודש:|קדימה|הגדה של פסח
אבל אני לא זוכרת שיש שם גייז...??
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש:|קדימה|במסגרת ה"אני רואה רק יס קומדי ברקע" יש תמיד חברים אז רוס.
:mad:
|שי|ציטוט חודשי:|קדימה|"I cry a lot but I am so productive, it's an art"
טיילור, אני מניחה?
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש:|קדימה|הכנתי עוגיות ושכחתי את הביצים|פנים|
:-D:-D :-D :-D יצאה לי נחרה קטנה מהצחוק!
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי:|קדימה|שיגמר ויגיע יונייייי אעהאההההההההה
אה וואי זה ממש מתקרב!!!
👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?|קדימה|שיימלס? הם מעמד פועלים כזה. אפילו מתחת. לאדעת.
האמת שהם גם הראשונים שעלו לי לראש.
מצד שני הם ברובם יותר עוסקים בתכמנות ונוכלות מאשר ממש פועלים נראה לי :-D
אבל בכל זאת גם פועלים, בעיקר פיונה, וליפ חלק מהזמן.
👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם:|קדימה|זה שאלון בתוך שאלון מה את כ"כ מרותקת לגרביים?:-D
מה זה לא נושא מרתק? :p :-D האמת שזה בגלל שסידרתי את המגירה ונדהמתי לגלות שיש לי 70 זוגות.
איזה צבעי גרביים יש לכם?|קדימה|בעיקר שחור ולבן.
שחור 😲 חשבתי שזה רק של גברים.
יש לי כמה צבעוניות מהעבודה שהן גרבי בית.
האם כולן אותו דבר
?|קדימה|אממ לא אבל יחסית דומה. והצבעניות בכל מיני צורות.
כולן באותו אורך?|קדימה|השחור ולבן גרבי חצי. גרבי בית ארוכות יותר.
האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן
?|קדימה|מאז שיש לי מכונת כביסה משלי כמעט ולא כי יש לי מעט מאד כביסה והיא רק שלי. אבל אם כן אז שמה בארון למקרה שהשניה תצוץ.
אמממ גם לי יש מכונה ובכל זאת נעלמות לי מלא!
האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות?|קדימה|חעחע בהחלט יכולה ועשיתי את זה:-D בעיקר כאילו אם הן מאותה סדרה ורק הכיתוב בצבע שונה אז למי אכפת?
האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים
?|קדימה|כן יש גרבי בית וגרבי עבודה. וגרבי חוץ ארוכות למגפיים.
האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת
?|קדימה|חחחחח אולי
ואם כן - למה
?|קדימה|כי אני לא שמה לב עד שמאוחר מידי:-D
:-D
וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?|קדימה|לא יודעת:-D 20-30?
סביר יחסית.
👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?|קדימה|לראות את טיילור סוויפט
מי יתן ויתגשם במהרה כמתוכנן!
אבל אז תצטרכי מטרה חדשה.
👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?|קדימה|בתכלס בכל מקום יש את הצרות שלו. אולי הולנד נראה לי די נחמד שם.
כן, האמת שמקום די טוב נראה לי גם.
👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?|קדימה|תלוי למה?לפסטה - שמנת. לסלט - קיסר. אבל גם יש ויניגרטים ממש טובים.
|כן| (בתנאי שבשמנת יש פטריות)
|אקשן|כלכלבים זוכי אוסקר:
איזה חמודדדדדדדדדדדדדדיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם!!
:-D:-D:-D:-D
|אקשן|אליסון מתלהבת כי טיילור מזכירה את אמריקן פאי באחד השירים:
חחחחח אבל מי זה מה היא בוגדת בווסלי?!

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קודם כל...אתה לא מתבייש? מה קרה ל may the force be with you מאי???
צודק.
אבל אתה צריך להזכיר לי את הדברים האלו לפני. (אם כי הייתי מודע לזה שהיום הזה בסופש הקרוב כי יוצאת מיני סדרה מיוחדת לכבוד היום)
דבר שני...צב, חית מחמד יותר חמודה!
צב זו חיה יותר מופלאה בעיני.
כאילו ארנב זה אמנם פרוותי וחמוד, אבל יש לו תחרות בז'אנר עם חתולים, כלבים, ראקונים, אוגרים ועוד רבים, ואני לא בטוחה שהוא מקום גבוה בתחרות הזאת. לא היה לי אף פעם ארנב, אבל מרגיש לי שיחסית לאחרים בסגנון, הוא פחות חיה שאפשר לתקשר איתה ולהבין מה עובר לה בראש.
צב זה משהו אחר לגמרי ודי יחודי, וזה שהם יכולים לחיות המון שנים זה לפעמים מדהים.
וחוץ מזה הוא תמיד בבית שלו!
ארנב, כי אני תמיד בעד חיות חמודות.
ארנב יותר חמוד.
חריג שיש תיקו.
ואף אחד לא התייחס לסיפור של הצב והארנב ומשהו על כך שslow and steady wins the race.
מצד אחד אני נוטה לארנב בגלל פלאפיות,
מצד שני אני מרגיש קצת צורך לשמור אמונים לאהבתי הצעירה לצבי הנינג'ה,
מצד שלישי היה בסדרת האנימציה של צבי הנינג'ה את הארנב הסמוראי.
בקיצור אני בוחר בארנב.
(אגב לפני שבוע ראיתי ברחוב ארנב שחור ותהיתי אם זה מביא מזל רע כמו חתול שחור)

לפחות תגיד לי אם זו באמת חידה ואם יש לנו סיכוי כלשהו לפתור אותה, אחרת זה סתם אכזרי.
יש סיבה והקשר וזה האמת לא ממש מורכב.
אני אגיד את האמת שהציפיות שלי מהעונה החדשה של הדוקטור הן לא גבוהות, אבל אני כן מצפה שלפחות בהתחלה יהיו לנו פה דיונים עליהן.
למה ציפיות נמוכות? הציפיות שלי דווקא די גבוהות. לא בגלל השחקן אלא בגלל החזרה של ראסל טי דייויס
Dark matter? הממממ אני צריכה לבדוק מה זה, כי מעניין אותי אם זה משהו שמבוסס על ספר בשם זה שקראתי לאחרונה. אם כן זה יכול להיות לגמרי וואו.
זה מבוסס על ספר של בלייק קראוץ'
למרות שאני לפעמים גוזרת לי חתיכות קטנות כשמשעמם לי|פנים|
האמירה היחידה שהתגובה הנכונה לה היא "אולי כדאי שתכססי ציפורניים יותר"

בעקרון אני נגד לציין אותו הפעם.
כל עוד יש חטופים בעזה לא צריך ואין מה לחגוג.
מצד אחד אני לחלוטין מבין את התחושה.
מצד שני זה גם בעייתי קצת.
דבר ראשון זה שאם זה בגלל החטופים אז בעצם אנחנו אומרים שזה בגלל הכמות שלהם. או העובדה שהם לא חיילים. כי אנחנו חגגנו יום העצמאות כשרון ארד היה חטוף, כשגלעד שליט היה חטוף ועוד.
זה גם בעייתי כי אנחנו לא רוצים לחשוב על זה אבל יש סיכוי גדול שאף פעם לא כולם יחזרו. הכי טוב שיכול להיות זה אם נגיע למצב שבו כל מי שלא חזר יהיו כמעט בטוחים שהוא מת. ואני מניח שכשזה יהיה אז זה יהיה בעשרות.
אז האם פשוט לא נחגוג יותר את יום העצמאות? או שבשלב מסויים "נגיד" למשפחות החטופים שישארו שאנחנו היינו עצובים מספיק?
ואני מבין את הטענות של רשויות שבוחרות לעשות אירועים שלהחליט שלא חוגגים זה מרגיש כאילו אנחנו אומרים שהביסו אותנו. שאין לנו מה לחגוג במדינה שלנו.
יחד עם זה אני בהחלט לא חושב שזה צריך או יכול להיות כמו יום עצמאות רגיל*. כשהמדינה עדיין בתוך מלחמה אקטיבית שבה כל כך הרבה אנשים מגוייסים, יש אבדות באופן קבוע, כל כך הרבה אנשים מפונים מהבתים שלהם וכמובן החטופים זה לא יכול להיות. וגם מעבר לזה יום העצמאות הראשון אחרי האסון של ה7 לאוקטובר (כלומר גם אם לא הייתה עדיין מלחמה אקטיבית ומפונים וחטופים) לא היה יכול להיות רגיל לחלוטין אלא היה צריך להכיר במה שקרה.

*(לא שזה לפני שנה הרגיש רגיל כשהמדינה הייתה משוסעת בטירוף)

didalf

Well-known member
I see what you did there!
יפה חינכתי אתכם היטב
(אוקיי רק בכרטיס אשראי, לא בת"ז)
גם בתז:-P:

באמת אין גם כלום כל כך לראות עכשיו.
באמת אין כלום אבל גם עדיין יש לי השלמות שנדחו מתקופת באפי שאין לי כוח להתחיל.
אני מתכננת לראות את זה סופסוף. [ברבי]
הגיע הזמן באמת (את תראי את זה כמו שאת רואה את מסכנים שכאלה|שפם|)
אולי... ואולי זה הראשון שלה ששמעת לראשונה אחרי הצפיה בבאפי ולכן מתקשר לך יותר.
אולי אבל לא. כי כאילו שמעתי אותה כל הזמן תוך כדי הצפיה ורק יויוק התקשר לי עד כה. עכשיו מלא שירים התקשרו לי.
אבל אני לא זוכרת שיש שם גייז...??
מה נראה לך שרבי טרפון ורבי יהודה ורבי אלעזר עשו כשהם היו מסובים כל הלילה?

טיילור, אני מניחה?
כמובן.
אם כי לא רילייטבל לי - אני לא בוכה הרבה ואני לא פרודקטיבית בכלל.
:-D:-D :-D :-D יצאה לי נחרה קטנה מהצחוק!
יופי לך|שפם|:-D
אה וואי זה ממש מתקרב!!!
כןכןכןכןכןכןכןכןןככןכןןןןןןןןןןןןןןן

האמת שהם גם הראשונים שעלו לי לראש.
מצד שני הם ברובם יותר עוסקים בתכמנות ונוכלות מאשר ממש פועלים נראה לי :-D
אבל בכל זאת גם פועלים, בעיקר פיונה, וליפ חלק מהזמן.
כן בדיוק!
מה זה לא נושא מרתק? :p :-D האמת שזה בגלל שסידרתי את המגירה ונדהמתי לגלות שיש לי 70 זוגות.
אני שמחה שזה נתן לך השראה:-D
שחור 😲 חשבתי שזה רק של גברים.
מה למה שזה יהיה של גברים?8-*
הנעליים שלי שחורות אז הכי הגיוני ללכת עם גרביים שחורות שישתלב.

אמממ גם לי יש מכונה ובכל זאת נעלמות לי מלא!
כי יש לך 70 זוגות!!!!

מי יתן ויתגשם במהרה כמתוכנן!
אבל אז תצטרכי מטרה חדשה.
לראות את טיילור סוויפט שוב.

חחחחח אבל מי זה מה היא בוגדת בווסלי?!
חס וחלילה הם עדיין נשואים וחמודים!!|מאוהב| היו עכשיו בטיול משפחתי ביפן. (ווס כבר לא חתיך כמו פעם:-( אבל הם מותקים)
זה הרקדן שרקד איתה ברוקדים עם כוכבים.

איכס לא.

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|1תו|שם:
|1תו|תעודת זהות:
|1תו|מספר כרטיס אשראי:
מה לגבי שם הנעורים של סבתא שלי?

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?
המשרד. כי זה על הפועלים הרגילים.
(תכלס זה היה יותר אם זה היה על עובדי המחסן של המשרד)

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
כשאני מוצא סוג גרב שאני אוהב אני קונה הרבה מהם באותו צבע (שחור לרוב) ככה שאין לי בעיה של התאמה.
היו לי איזה 30 בערך גרביים זהות כאלו שקניתי לפני המון זמן אבל עם הזמן נאלצתי לזרוק יותר ויותר מהן (בגלל חורים) ולכן בשנה האחרונה התחלתי לחפש סוג גרב אהוב חדש אז יש לי עכשיו איזה סוג שיש לי ממנו איזה 12 גרביים אולי ועוד סוג שיש ממנו 12.
אלו גרבי החוץ שלי. כלומר כאלו שאני נועל מעליהן נעליים. יש לי תמיד גם כמה זוגות של גרבי בית לחורף (הן עבות יותר) ואיזה שני זוגות שהם גרביים שאני ישן איתם (הן בצבע לבן או אפור בהיר כדי לעשות הבהרה ברורה

👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים?
לגלות את משמעות החיים.

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?
יפן. כי אז הייתי יודע יפנית ונראה לי ששפות אחרות קלות יותר. (לא עלתה לי סיבה טובה יותר לבחור לפיה)

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש?
שום רוטב

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
גרוע. העם היהודי לא מתאים לחיות על הים. לא שמעתי על אף ספן יהודי ידוע. אפילו בפיראטיות של מדיה אנחנו לא משהו.
אנחנו צריכים להיות מדינה של בנקאים/קומיקאים.

נדירליאל

Active member

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה?
המשרד. כי זה על הפועלים הרגילים.
(תכלס זה היה יותר אם זה היה על עובדי המחסן של המשרד)

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם?
כשאני מוצא סוג גרב שאני אוהב אני קונה הרבה מהם באותו צבע (שחור לרוב) ככה שאין לי בעיה של התאמה.
היו לי איזה 30 בערך גרביים זהות כאלו שקניתי לפני המון זמן אבל עם הזמן נאלצתי לזרוק יותר ויותר מהן (בגלל חורים) ולכן בשנה האחרונה התחלתי לחפש סוג גרב אהוב חדש אז יש לי עכשיו איזה סוג שיש לי ממנו איזה 12 גרביים אולי ועוד סוג שיש ממנו 12.
אלו גרבי החוץ שלי. כלומר כאלו שאני נועל מעליהן נעליים. יש לי תמיד גם כמה זוגות של גרבי בית לחורף (הן עבות יותר) ואיזה שני זוגות שהם גרביים שאני ישן איתם (הן בצבע לבן או אפור בהיר כדי לעשות הבהרה ברורה

לגלות את משמעות החיים.

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם?
יפן. כי אז הייתי יודע יפנית ונראה לי ששפות אחרות קלות יותר. (לא עלתה לי סיבה טובה יותר לבחור לפיה)

שום רוטב

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון?
גרוע. העם היהודי לא מתאים לחיות על הים. לא שמעתי על אף ספן יהודי ידוע. אפילו בפיראטיות של מדיה אנחנו לא משהו.
אנחנו צריכים להיות מדינה של בנקאים/קומיקאים.
הרשה לי להציג לך את אחד מאבות אבותיי, פיראט יהודי-מרקוני שהילך אימים בתקופתו, חבי"ף.

LeAnnDylan

Well-known member
|1תו|שם: דילן
|1תו|תעודת זהות: יש לי את מספר הת.ז הכי קל בעולם ולמרות זאת במשך שנים לא זכרתי אותו בע"פ|חבול|
|1תו|מספר כרטיס אשראי: מי זוכר מספרים בע"פ. בשביל מה יש אפל פיי? יואו אתם זוכרים שפעם כשהיינו מזמינים או משלמים דברים אונליין או דרך הטלפון היינו זוכרים את מספר כרטיס האשראי בע"פ? או בכלל, כשהיינו זוכרים מספרי טלפון בע"פ? היום בקושי את המספר שלי אני זוכרת ולפעמים מתבלבלות לי הארבע ספרות האחרונות. העיקר שאת מספר הטלפון של ג'ני אני לעולם לא אשכח!! 867-5309!!!

|שי|סדרות החודש:
טוב הייתי אצל בת דודה שלי אז תתכוננו לרשימות ניק.
The Morning Show - טוב כמובן שאי אפשר להתחיל בלי בייבי בוי|לב|

The Good Wife - בחצי הראשון של החודש זו הייתה סדרת החדר כושר שלי. הדבר החיובי היחידי בחזרה מהחופשה שלי זה שאני יכולה להמשיך לצפות בה על האליפטיקל.
911 - יצאה עונה חדשה והחלטתי להתעלל בעצמי איתה.
Grey's Anatomy - אותו כנ"ל של 911. לפחות פה קיוותי שיחזירו את אריזונה לתמיד אבל החזירו אותה רק לפרק אחד;-(
The Curse - ראיתי שאמה סטון הייתה מועמדת עליה לגולדן גלוב והחלטתי לנסות. סדרה מוזרה בהחלט אבל אמה מברכת בה על נרות שבת בעברית ובשבילי זה מספיק:-P:
3 Body Problem - לונה דיברה בחיבה על הספרים. כמובן שאין בי כוחות נפשיים לקרוא ספרים אז עשיתי את הדבר הכי טוב הבא וזה לצפות בסדרה. היה לי מענין.
Gypsy - איפשהו במהלך החיפושים שלי אחרי תכנים עם בייבי בוי, ראיתי שהוא שיחק בזה. מה שהיה לי ממש מוזר כי זכור לי שצפיתי בסדרה וממש ממש אהבתי אותה והתבאסתי נורא כשביטלו אותה אחרי עונה אחת בלבד, אבל משום מה לא זכרתי אותו בה אז כמובן שהחלטתי שזה תירוץ מספיק טוב לצפות בה שוב. מה שמצחיק נורא זו העובדה שהיה נדמה לי שזכרתי את העלילה ומה שקורה בסדרה אבל נוכחתי לגלות שלא זכרתי נכון שום דבר בה. לא שזה שינה במיוחד כי עדין מאוד אהבתי אותה והיה בה מלאאאאא בייבי בוי. אני מניחה שזו הסדרה שבה הוא ונעומי התאהבו וזה כזה חמוד לראות אותם ביחד|מאוהב|

Santa Clarita Diet - בעלה של בת דודה שלי לא צפה בזה מעולם אז כמובן שהייתי צריכה לכפות את זה עליו.
Severance - עוד סדרה שניסיתי לכפות על בת דודה שלי ובעלה, בעיקר כי חשבתי שהם יאהבו אותה, לא בהכרח כי היא בטופ שלי. אבל זה לא ענין אותם במיוחד אז ראינו רק 2 פרקים וחצי.
Maniac - בהמלצתה שלה מיקי טוויסטד ניסיתי. עוד לא סיימתי אבל סו פאר אני אוהבת.
Baby Reindeer - ראיתי יותר מידי אנשים מדברים על זה אז החלטתי לנסות. נראה לי שהגעתי לפרק 5. בינתיים מענין לי.
American Idol - לכבוד העונה האחרונה של קייטי פרי החלטתי לחזור לשורשים. מדהים אותי שעדין יש אנשים שעוד לא התגלו והם לא בגיל המינימלי של ההירשמות.

|שי|סרטי החודש:
Abducted by My Teacher: The Elizabeth Thomas Story - חיפשתי איזה יום משהו לראות וקפץ לי הטריילר של זה בהולו אז ראיתי. זה די מחריד.
Walk of Shame - אני וסהר היינו אמורים לראות את זה ביחד כי יש שם את ג'יימסי, אבל הוא ילד פח אז צפיתי בזה בלעדיו|שפם|
The Circle - אמרתי לבת דודה שלי שתשים לנו סרט עם אמה סטון. היא מצידה לא יודעת להבדיל בינה לבין אמה ווטסון אז צפינו בזה במקום😂
One Mile to You - בשלב הזה החלטתי להטריל את בת דודה שלי ובעלה עם סרטים של בייבי בוי (אחרי שתיכננתי לכפות עליהם את תוכנית הבוקר אבל שניהם כבר ראו אותה בלעדיי|שפם|) זה סרט כזה חמוד ובייבי בוי הוא כזה בייבי בוי בה והוא כל כך יפה|מאוהב|

Big Fish - עוד בייבי בוי חמוד. סרט כזה חמוד והחסרון היחיד בו זה שאין מספיק בייבי בוי בו.

The Longest Week - גם פה אין לטעמי מספיק בייבי בוי. אבל קוראים לו בסרט דילן. ובנינו, הוא דילן מוצלח יותר ממני.

Sleepers - עוד סרט שהטרלתי איתו את המשפחה שלי. חברה שלי ששונאת את קורי (כן, גם אני לא מבינה למה אנחנו עדין חברות) רשמה לי יום אחד "מההההה הוא משחק בזה??? הסרט הזה הוא מאסטרפיס!!" אז כמובן שהייתי חייבת לצפות. המשפחה שלי לא שמה לב להטרלה כי הוא מוקף במיליון כוכבים הוליווידים שם שלא ברור לי איך התקציב של הסרט היה רק $44 מיליון:-P: כנראה שפעם הסתפקו במועט:-P:

Everyone Says I Love You - שיטוט ב-IMDB של בייבי בוי גילה לי שהוא השתתף בסרט הזה. שזה היה לי מוזר כי צפיתי בסרט הזה כמה פעמים בגלל דרו ולא זכרתי אותו. אבל מסתבר שהתפקיד שלו היה שם ממש קטן ולגמרי לא הצדיק את הצפיה החוזרת שלי בסרט המעפן הזה. אני לא יודעת למה כל כמה שנים אני מתעללת בעצמי עם הטמטום הזה. לא יודעת איך ערימה של A-LISTERS הסכימו להשתתף בטמטום הזה:-D

The Good Shepherd - עוד סרט מפוצץ כוכבים שהיחיד שענין אותי בו זה בייבי בוי!!

Charlie's Angels - אחרי הרבה בייבי בוי הייתי צריכה לאזן עם קצת דרו. כפיתי על בת דודה שלי לצפות בזה אחרי שהיא התלוננה שזה לא סרט טוב:-[ ואז בהתחלה של הסרט כשצ'רלי מציג את המלאכיות ורואים את דרו ורשום דילן בת דודה שלי כזה "אה, בגלל זה את דילן?" זה כאילו שהיא לא מכירה אותי|שפם||שפם||שפם||שפם|
Anyone but You - זה מה שקורה כשנותנים לבת דודה שלי לבחור סרטים|פנים|
It's Kind of a Funny Story - עוד סרט שהיא בחרה. לא הכי הבנתי את הפואנטה שלו. זה כאילו אמור לדבר על נושא של התאבדות/דכאון אצל בני נוער, אבל רצו שהוא יהיה מספיק קליל כדי לא להיות טריגרי אבל הוא היה עשוי כל כך מוזר שסיימנו אותו בתחושה של מה..?
Life of Pi - זה הסרט האחרון שנתתי לבת דודה שלי לבחור. היא אמרה שזה טופ טיר. שאני חייבת לקרוא קודם את הספר ואז לצפות בסרט. אמרתי לה שתבחר את הקרבות שלה והיא התפשרה על לצפות בסרט בלבד. סרט חמוד. אולי אם היא הייתה נותנת לי לצפות בזה עם כתוביות והייתי מבינה את המבטא שלו ומה הוא אומר הייתי נהנית ממנו יותר, אבל היא אלרגית לכתוביות|שפם|
Wild - חזרתי לכפות עליהם לצפות במה שאני רוצה ומה שאני רוצה זה בייבי גירל. הסרט הכי טוב של ריס ביי פאר.
Wishful Thinking - הרגשתי שהזנחתי קצת את דרו אז צפיתי בזה בטיסה חזרה הביתה. לא יודעת למה מכל הסרטים שלה בחרתי בזה אבל דרו זה דרו וזה תמיד כיף!

|שי|שירי החודש: מלאאא בילי ג'ואל כי הייתה לי נסיעה של 6 שעות מניו יורק למסאצ'וסטס והייתי צריכה להתעלל בבן של בת דודה שלי:-P:
והפייבוריטים של החודש היו:
A Matter of Trust
Say Goodbye to Hollywood
Half A Mile Away
Sleeping With the Television On
(שהוא כנראה שהשיר האהוב עליי שלו נכון להרגע)

וגם Unwritten של נטשה בדינגפילד בגלל הסרט
|שי|ספרי החודש: לא קראתי.
|שי|דמויות (אהובות) החודש: כל הדמויות של בילי, אבל כמובן שבייבי בוי מקום ראשון. דילן (המלאכיות של צ'רלי), ג'ין/דיאן (ג'יפסי), שריל (וויילד), אריזונה (האנטומיה), פיטר, אלישיה, איליי (האישה הטובה).
|שי|דמויות שנואות/מעיקות של החודש: לארין (ג'יפסי), כל החדשים באנטומיה, וויל (האישה הטובה)
|שי|שחקני החודש: בילי קרודאפ, דרו ברימור, ריס ווית'רספון, אלק בולדווין, נעומי ווטס, ג'סיקה קאפשו, מאט דיימון, אמה סטון, בראד פיט.
|שי|קראשי החודש: השילוש הקדוש שלי|לב|

טוב אני הולכת להמשיך את השאלון הזה בפעם אחרת כי אני עונה עליו כבר שעתיים ואני צריכה ללכת להתקלח עכשיו.

LeAnnDylan

Well-known member
|שי|ציטוט חודשי: הציטוט החודשי מגיע בחסות מיני סיפור- נפגשתי עם חברות במנהטן, לילה לפני קבענו להיפגש לבראנץ' באיזו מסעדה אוקראינית נחשבת. בדקתי בלילה כמה זמן יקח לי להגיע למקום מהמלון שהייתי בו וזה רשם לי שזה 3 מייל ממני ויקח 12 ד' נסיעה. שיערתי לעצמי שבבוקר זה בטח יקח יותר זמן והשארתי לעצמי חצי שעה להגיע לשם. כמובן שלפקקים של ניו יורק יש חוקים משלהם ונסיעה של 3 מייל לקחה לי יותר משעה|חבול| אניווי, החברות חיכו לי מחוץ למסעדה ובדיוק כשהייתי מהעבר השני של הכביש ראיתי אותן עומדות בחוץ ליד מישהו שהיה נראה כמו אלק בולדווין. אבל היה נראה שהם מדברים אז שיערתי לעצמי שזה לא הוא. התקרבתי אליהן ושתיהן מסתכלות אליי בהתלהבות ואומרות "אומייגאד זה אלק בולדווין!!" אניווי, מה מסתבר? הן חיכו מחוץ למסעדה, ואלק החמוד ניגש אליהן ושאל "?excuse me ladies, are you in line" שתיהן הסתובבו אליו. אחת מהן קפאה במקום ולא אמרה כלום, והשניה סרקה אותו לרגע מכף רגל ועד ראש כדי לוודא שזה הוא ואז ענתה לו "no mister Baldwin" בטון מרלין מונרו כזה. כשהן סיפרו לי את זה חשבתי שאני עומדת למות:-D כאילו זה לא התשובה שלה, זה איך שהיא אמרה את זה:-D אוף אני לא יודעת אם זה מצחיק בכתב אבל זה היה כל כך מצחיק בלייב:-D
אניווי, כמובן שישבנו במסעדה והייתי צריכה לעשות לו סטוקינג כדי להביא לכם צילום:-P:
thumbnail_IMG_4771.jpg
|שי|סיבה למסיבה: קניתי כרטיסים להופעות של אידינה מנזל ובילי ג'ואל ועכשיו אני ענייה.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: יש לי הרבה סיפורים החודש. אבל אני עייפה אז אני אבחר אחד. בת דודה שלי, שתהיה בריאה, כנראה קיבלה את הרושם המוטעה שאני מחבבת בני אנוש. אז בזמן ששהיתי אצלה היא כל פעם הזמינה אותנו לארוחות עם כל מיני חברים הזויים שלה על אף חמתי. הזוג הראשון שנכפה עליי לבלות במחציתו היו איזה זוג היפי שמישהו שלף משנות ה-60. הבעל, אמריקאי, מנהל/משווק מוזיקלי במקצועו שמתמחה בהרכבים מוזיקליים מיוחדים, ניגן את מוזיקת הרקע הכי מעיקה ששמעתי בחיי, כך שכבר איך שכף רגלי דרכה על מפתן דלתו, רציתי לחזור הביתה. איכשהו נשארתי שם עוד שעה ורבע רק כדי לגלות שהוא החליט שבא לו ללמוד לבשל ואנחנו שפני הניסיונות שלו. אני לא רוצה לגרום לכם להקיא או משהו אז בואו רק נאמר שהיצירה הקולינרית שלו ראויה להיכתב בספרי ההיסטוריה לצד הפסטה של לונה למען יראו וייראו. לא רק שהיה אוכל פיכס ומוזיקה פיכס. הילדה שלו כפתה עליי את החתולה הפיכס שלהם ואז גם נאלצתי לשמוע אותו מבלבלים את השכל על נושאי שיחה לא מעניינים רק כדי שיקנחו בויכוח סוער על המלחמה. אפילו ששלושתם הסכימו אחד עם השני איכשהו זה עדין היה נשמע כמו מריבה|חבול|
בקיצור, הערב הזה לא בא לי בטוב לכן כשבת דודה שלי הודיעה לי בחגיגיות שעוד זוג חברים שלה הזמין אותנו לארוחת ערב, ישר חשבתי לעצמי שהיא בטח שונאת אותי. החלטתי להיות נחמדה ולבלוע את כבודי ולסבול בשקט במשך שעה אבל ליתר בטחון הבאתי איתי את האייפד והאוזניות שלי כדי שאוכל להתחמק בשקט לאוטו במקרה הצורך. התעוררתי בבוקר והחלטתי לעשות הליכה קצרה לים כדי לסגור עיגולים בשעון, אבל איך שיצאתי החוצה ראיתי את בת דודה שלי עומדת ומדברת עם השכן ונכפה עליי להצטרף לשיחת חולין המעיקה הזאת אפילו שלא היה לי שום דבר לתרום לה. במשך חצי שעה עמדתי שם מקשיבה לשניהם מבלבלים את השכל ואני רק מחכה שהוא יסתלק כדי שאוכל להמשיך בדרכי לים. באיזשהו שלב הוא רצה לראות את החלון שהבעל של בת דודה שלי התקין וניצלתי את ההזדמנות לברוח למרות ששמעתי אותו צועק לי משהו על קליפורניה ברקע אבל העמדתי פנים שאני לא שומעת והמשכתי ללכת. הלכתי במשך איזה רבע שעה ובת דודה שלי פתאום שולחת סמס לי ולבעלה "FYI We are gonna leave at 2" השעה הייתה 13:43!! רשמתי לה "לא אנחנו לא" והמשכתי ללכת היא כמובן התעצבנה ואמרה כן אנחנו כן ותלכי להתארגן! לא הבנתי מה לעזאזל נדפק אצלה. אמרת ארוחת ערב! בשעה 6! למה לעזאזל אנחנו צריכים לצאת בשעה 2??? למה נראה לך שאני הולכת לשבת עם החברים המוזרים שלך במשך 6 שעות???? תגידי לי את נדפקת?! אמרתי לה שתיקח את בעלה ותלך ותניח לי לנפשי. יש בי רק שעה אחת ביום של people skills והיא ביזבזה חצי שעה ממנה על השכן שלה. אני לא מתכוונת לסבול במחציתם של זוג יצורים שחושבים שארוחת צהריים זה בשעה 2:30.
התלונות והרטינות שלי לא עזרו והיא הכריחה אותי להצטרף אליהם. בדרך היא עידכנה אותנו שהולכים להיות שם עוד זוגות של חברים של הזוג שהיא לא מכירה. חשבתי שאני עומדת למות. לא רק שאני צריכה לסבול זוג אחד של אנשים יצורים, היצורים מביאים עוד חברים אהעאהעהעהעה שמישהו ישלח סיוע!!
כל הדרך רק נזפתי בבת דודה שלי שאני לא אוהבת אנשים ושבכל זמן נתון יש רק שלושה אנשים שאני מסוגלת לסבול באותו רגע זה היא ובעלה ואני לא חושבת שאחד מהאנשים המוזרים שחושבים שזה לגיטימי להזמין לארוחת ערב בשעה 2:30, יהיו הצלע השלישית ושהיא צריכה להבין כבר שלא באתי לשם כדי להתחבר עם זרים אלא כדי לצפות בטלוויזיה ולישון!

anyway לונג סטורי שורט הבדיחה היא און מי כי ממש אהבתי את היצורים האלה:-D:-D:-D אחת מהמשונים שם הציגה את עצמה כפסיכולוגית במקצועה. אבל אז היא דיברה על זה שיש לה איזה הופעה ושאלתי אותה בפליאה "הופעה שלך?" והיא ענתה שכן, כשהיא לא פסיכולוגית היא זמרת/שחקנית תיאטרלית. ביקשתי ממנה שתראה לי איזה סרטון שלה שרה כדי לוודא שהיא לא עובדת עליי כי לייק זה לא שהיא פסיכולוגית שבמקרה יודעת לשיר, היא פאקינג עוסקת בזה למחייתה. בדיוק סיימתי לראות ג'יפסי באותו יום והיא לגמרי הזכירה לי את הדמות של נעומי ווטס בסדרה (למקרה שלא ראיתם ואתם לא מבינים את הרפרנס- נעומי משחקת פסיכולוגית ש-unhinged לא מתחיל אפילו לתאר אותה)
באיזשהו שלב הבת של הזוג שהזמין אותנו הציעה שנשחק heads up, המשחק הזה שמישהו מחזיק את הטלפון על המצח שלו ומופיעה מילה, ומי שבקבוצה שלו צריך לתאר את המילה בפנטומימה והוא צריך לנחש מה המילה. החלטנו לשחק הבנות נגד הבנים אבל היו יותר בנות מאשר בנים אז צרפנו את שתי הילדות הקטנות לקבוצה של הבנים. באיזשהו שלב הבעל של בת דודה שלי היה צריך לנחש והדבילים שאיתו בקבוצה היו ממש גרועים אז עמדתי בצד וצעקתי לו מה הפתרון:-D ואז הפסיכולוגית/זמרת נזפה בי שאני לא איתו בקבוצה ועניתי לה -

היא בתגובה דפקה לי מבט נאצה וסיננה מבין השפתיים bitch..
לקח לי רגע לעקל מה קרה ואני מסתובבת אליה וכזה did you just call me bitch?? והיא כזה בלי להתבלבל "כן" יואו כמעט מתתי:-D
my people|מאוהב||מאוהב| אניווי עכשיו אנחנו בסטיז!

תפוז טוען שאני חופרת ולא מוכן לשלוח הכל בהודעה אחת|שפם|

נדירליאל

Active member
|שי|ציטוט חודשי: הציטוט החודשי מגיע בחסות מיני סיפור- נפגשתי עם חברות במנהטן, לילה לפני קבענו להיפגש לבראנץ' באיזו מסעדה אוקראינית נחשבת. בדקתי בלילה כמה זמן יקח לי להגיע למקום מהמלון שהייתי בו וזה רשם לי שזה 3 מייל ממני ויקח 12 ד' נסיעה. שיערתי לעצמי שבבוקר זה בטח יקח יותר זמן והשארתי לעצמי חצי שעה להגיע לשם. כמובן שלפקקים של ניו יורק יש חוקים משלהם ונסיעה של 3 מייל לקחה לי יותר משעה|חבול| אניווי, החברות חיכו לי מחוץ למסעדה ובדיוק כשהייתי מהעבר השני של הכביש ראיתי אותן עומדות בחוץ ליד מישהו שהיה נראה כמו אלק בולדווין. אבל היה נראה שהם מדברים אז שיערתי לעצמי שזה לא הוא. התקרבתי אליהן ושתיהן מסתכלות אליי בהתלהבות ואומרות "אומייגאד זה אלק בולדווין!!" אניווי, מה מסתבר? הן חיכו מחוץ למסעדה, ואלק החמוד ניגש אליהן ושאל "?excuse me ladies, are you in line" שתיהן הסתובבו אליו. אחת מהן קפאה במקום ולא אמרה כלום, והשניה סרקה אותו לרגע מכף רגל ועד ראש כדי לוודא שזה הוא ואז ענתה לו "no mister Baldwin" בטון מרלין מונרו כזה. כשהן סיפרו לי את זה חשבתי שאני עומדת למות:-D כאילו זה לא התשובה שלה, זה איך שהיא אמרה את זה:-D אוף אני לא יודעת אם זה מצחיק בכתב אבל זה היה כל כך מצחיק בלייב:-D
אניווי, כמובן שישבנו במסעדה והייתי צריכה לעשות לו סטוקינג כדי להביא לכם צילום:-P:
החלטתי במקרה דנן לא להגיב לכל פריט בנפרד, כי רמת ההשקעה הגבוהה בסטטוס הזה ראויה רק להערצה, ולענ"ד, להעמדה בכניסה לפורום.
שאפו
|שי|סיבה למסיבה: קניתי כרטיסים להופעות של אידינה מנזל ובילי ג'ואל ועכשיו אני ענייה.
|שי|[למתקדמים] סיפור החודש: יש לי הרבה סיפורים החודש. אבל אני עייפה אז אני אבחר אחד. בת דודה שלי, שתהיה בריאה, כנראה קיבלה את הרושם המוטעה שאני מחבבת בני אנוש. אז בזמן ששהיתי אצלה היא כל פעם הזמינה אותנו לארוחות עם כל מיני חברים הזויים שלה על אף חמתי. הזוג הראשון שנכפה עליי לבלות במחציתו היו איזה זוג היפי שמישהו שלף משנות ה-60. הבעל, אמריקאי, מנהל/משווק מוזיקלי במקצועו שמתמחה בהרכבים מוזיקליים מיוחדים, ניגן את מוזיקת הרקע הכי מעיקה ששמעתי בחיי, כך שכבר איך שכף רגלי דרכה על מפתן דלתו, רציתי לחזור הביתה. איכשהו נשארתי שם עוד שעה ורבע רק כדי לגלות שהוא החליט שבא לו ללמוד לבשל ואנחנו שפני הניסיונות שלו. אני לא רוצה לגרום לכם להקיא או משהו אז בואו רק נאמר שהיצירה הקולינרית שלו ראויה להיכתב בספרי ההיסטוריה לצד הפסטה של לונה למען יראו וייראו. לא רק שהיה אוכל פיכס ומוזיקה פיכס. הילדה שלו כפתה עליי את החתולה הפיכס שלהם ואז גם נאלצתי לשמוע אותו מבלבלים את השכל על נושאי שיחה לא מעניינים רק כדי שיקנחו בויכוח סוער על המלחמה. אפילו ששלושתם הסכימו אחד עם השני איכשהו זה עדין היה נשמע כמו מריבה|חבול|
בקיצור, הערב הזה לא בא לי בטוב לכן כשבת דודה שלי הודיעה לי בחגיגיות שעוד זוג חברים שלה הזמין אותנו לארוחת ערב, ישר חשבתי לעצמי שהיא בטח שונאת אותי. החלטתי להיות נחמדה ולבלוע את כבודי ולסבול בשקט במשך שעה אבל ליתר בטחון הבאתי איתי את האייפד והאוזניות שלי כדי שאוכל להתחמק בשקט לאוטו במקרה הצורך. התעוררתי בבוקר והחלטתי לעשות הליכה קצרה לים כדי לסגור עיגולים בשעון, אבל איך שיצאתי החוצה ראיתי את בת דודה שלי עומדת ומדברת עם השכן ונכפה עליי להצטרף לשיחת חולין המעיקה הזאת אפילו שלא היה לי שום דבר לתרום לה. במשך חצי שעה עמדתי שם מקשיבה לשניהם מבלבלים את השכל ואני רק מחכה שהוא יסתלק כדי שאוכל להמשיך בדרכי לים. באיזשהו שלב הוא רצה לראות את החלון שהבעל של בת דודה שלי התקין וניצלתי את ההזדמנות לברוח למרות ששמעתי אותו צועק לי משהו על קליפורניה ברקע אבל העמדתי פנים שאני לא שומעת והמשכתי ללכת. הלכתי במשך איזה רבע שעה ובת דודה שלי פתאום שולחת סמס לי ולבעלה "FYI We are gonna leave at 2" השעה הייתה 13:43!! רשמתי לה "לא אנחנו לא" והמשכתי ללכת היא כמובן התעצבנה ואמרה כן אנחנו כן ותלכי להתארגן! לא הבנתי מה לעזאזל נדפק אצלה. אמרת ארוחת ערב! בשעה 6! למה לעזאזל אנחנו צריכים לצאת בשעה 2??? למה נראה לך שאני הולכת לשבת עם החברים המוזרים שלך במשך 6 שעות???? תגידי לי את נדפקת?! אמרתי לה שתיקח את בעלה ותלך ותניח לי לנפשי. יש בי רק שעה אחת ביום של people skills והיא ביזבזה חצי שעה ממנה על השכן שלה. אני לא מתכוונת לסבול במחציתם של זוג יצורים שחושבים שארוחת צהריים זה בשעה 2:30.
התלונות והרטינות שלי לא עזרו והיא הכריחה אותי להצטרף אליהם. בדרך היא עידכנה אותנו שהולכים להיות שם עוד זוגות של חברים של הזוג שהיא לא מכירה. חשבתי שאני עומדת למות. לא רק שאני צריכה לסבול זוג אחד של אנשים יצורים, היצורים מביאים עוד חברים אהעאהעהעהעה שמישהו ישלח סיוע!!
כל הדרך רק נזפתי בבת דודה שלי שאני לא אוהבת אנשים ושבכל זמן נתון יש רק שלושה אנשים שאני מסוגלת לסבול באותו רגע זה היא ובעלה ואני לא חושבת שאחד מהאנשים המוזרים שחושבים שזה לגיטימי להזמין לארוחת ערב בשעה 2:30, יהיו הצלע השלישית ושהיא צריכה להבין כבר שלא באתי לשם כדי להתחבר עם זרים אלא כדי לצפות בטלוויזיה ולישון!

anyway לונג סטורי שורט הבדיחה היא און מי כי ממש אהבתי את היצורים האלה:-D:-D:-D אחת מהמשונים שם הציגה את עצמה כפסיכולוגית במקצועה. אבל אז היא דיברה על זה שיש לה איזה הופעה ושאלתי אותה בפליאה "הופעה שלך?" והיא ענתה שכן, כשהיא לא פסיכולוגית היא זמרת/שחקנית תיאטרלית. ביקשתי ממנה שתראה לי איזה סרטון שלה שרה כדי לוודא שהיא לא עובדת עליי כי לייק זה לא שהיא פסיכולוגית שבמקרה יודעת לשיר, היא פאקינג עוסקת בזה למחייתה. בדיוק סיימתי לראות ג'יפסי באותו יום והיא לגמרי הזכירה לי את הדמות של נעומי ווטס בסדרה (למקרה שלא ראיתם ואתם לא מבינים את הרפרנס- נעומי משחקת פסיכולוגית ש-unhinged לא מתחיל אפילו לתאר אותה)
באיזשהו שלב הבת של הזוג שהזמין אותנו הציעה שנשחק heads up, המשחק הזה שמישהו מחזיק את הטלפון על המצח שלו ומופיעה מילה, ומי שבקבוצה שלו צריך לתאר את המילה בפנטומימה והוא צריך לנחש מה המילה. החלטנו לשחק הבנות נגד הבנים אבל היו יותר בנות מאשר בנים אז צרפנו את שתי הילדות הקטנות לקבוצה של הבנים. באיזשהו שלב הבעל של בת דודה שלי היה צריך לנחש והדבילים שאיתו בקבוצה היו ממש גרועים אז עמדתי בצד וצעקתי לו מה הפתרון:-D ואז הפסיכולוגית/זמרת נזפה בי שאני לא איתו בקבוצה ועניתי לה -

היא בתגובה דפקה לי מבט נאצה וסיננה מבין השפתיים bitch..
לקח לי רגע לעקל מה קרה ואני מסתובבת אליה וכזה did you just call me bitch?? והיא כזה בלי להתבלבל "כן" יואו כמעט מתתי:-D

תפוז טוען שאני חופרת ולא מוכן לשלוח הכל בהודעה אחת|שפם|

LeAnnDylan

Well-known member
|שי|למה אתם מצפים בחודש מאי: אין משהו ספיציפי. אולי לקנות כרטיסים להופעה של בילי ג'ואל בווגאס כי זה הסיבוב האחרון שלו ואין מצב שאני אראה אותו רק פעם אחת. ובכללי יותר אני מצפה להמשיך עם הספורט שלי. מתחילת השנה ירדתי 6 קילו. הייתי בטוחה שבמהלך החופשה שלי אני אעלה אותם בחזרה כי אכלתי בשעות מוזרות ולא עשיתי שום פעילות גופנית אבל איכשהו לא רק שלא עליתי, אפילו ירדתי חצי קילו. אני ממש מרוצה מעצמי!

👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? אני פועלת לטובת הכלל כמובן. בתנאי שהכלל כולל אותי. או בעיקר אותי.

👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? לא יודעת אם כל הסדרה אבל הגראונדרים של המאה בהחלט ראויים לחגוג את היום הזה.

👷‍♂️ספרו לי על הרגלי הגרביים שלכם: איזה צבעי גרביים יש לכם? האם כולן אותו דבר? כולן באותו אורך? האם יש לכם בודדות שהשניה נעלמה, ומה אתן עושים איתן? האם טורחים להתאים גרביים תמיד או שיכולים לצאת מהבית עם גרביים לא תואמות? האם יש לכן גרביים שונות לנסיבות שונות או מקומות שונים? האם יש לכם גרביים עם חורים שאתם ממשיכים ללכת איתן בכל זאת? ואם כן - למה? וכמה זוגות גרביים בערך יש לכם? בעבר היו לי רק גרביים של הסיהוקס. ביקשתי מכולם בכריסמס לקנות לי גרביים שלהם ומצאתי את עצמי עם איזה 50 זוגות. הם כמובן נהרסים יחסים מהר בכביסה ולחלקם היו חורים. את אלו שלא אהבתי זרקתי וקניתי חדשים אבל היו כמה מהם שאהבתי מאוד ולא היו עוד כאלה אז שכנעתי את עצמי שהחורים שלהם לא כאלה גדולים ואפשר להמשיך לגרוב אותם:-P: היו כאלה שהיו ממש יפים ומיוחדים ואותם בכלל לא גרבתי וסתם שמרתי אותם שיהיו יפים במגירה של הגרביים.
מאז שכולם נראים קצת מרופטים החלטתי להמשיך הלאה בחיי ולקנות רק גרביים שחורים קצרים לנעלי הספורט שלי. קניתי שתי חבילות של 10 זוגות והשתמשתי רק בהם במשך תקופה ארוכה. ועכשיו לפני החופשה שלי כשהתחלתי לארוז הלכתי לחנות וקניתי 4 חבילות של גרביים צבעוניים שלא גרבתי מאז שהייתי בת 10 נראה לי. אני שונאת גרביים צבעוניים כי כשאני לובשת טייץ' עם נעלי ספורט (שזה רוב הזמן) אז רואים את הגרביים, ואני לא אוהבת שהם בצבעים כי הנעליים שלי בצבעים של הסיהוקס ואם אני גורבת גרביים ורודים לדוגמה זה נראה גרוזיהלנד ברמות.
טוב רגע מה עוד שאלת? אני אכן מתאימה גרביים, אף פעם לא יצאתי עם גרביים לא תואמים. לא נעלמו לי אף פעם גרביים בכביסה. לכולם יש בן זוג. אין לי גרביים לנסיבות שונות או מקומות שונים. בעצם כשאני הולכת למשחק אז כמובן רק גרביים של הסיהוקס אבל זהו בערך. אלא אם כן את מחשיבה את סוג הנעל והגרב המתאים לה (נגיד נעל גבוהה עם גרב ארוך ונעל נמוכה עם גרב קצר). וכמה זוגות גרביים יש לי? בערך מאה.

👷‍♂️מי הסופר/ת האהוב/ה עליכם ביותר, או שקראתם הכי הרבה ספרים שלו/ה? רם אורן (לא אכפת לי שתשפטו אותי). אגב אם כבר השאלה הזאת אז מיני סיפור (שלא קשור לרם אורן). חשבתי לספר אותו בשאלה של סרטי החודש אבל ראיתי שיש את השאלה הזאת אז אמרתי שנשמור את הסיפור לשאלה. אניווי, כשהסרט Wild יצא כמובן שראיתי ואהבתי אותו. ואז לפני שנה כשיצאה הסדרה Tiny Beautiful Things חשבתי לעצמי שזה מוזר וקצת מצחיק שהסדרה מזכירה לי מאוד את הסיפור הרקע של הסרט וחשבתי שאני מקשרת בניהם בעיקר כי בסרט לורה דרן משחקת את אמא של ריס ובסדרה קת'רין האן בתפקיד ראשי ולמרות שאני אוהבת את שתיהן כשחקניות (לורה וקת'רין), בראש שלי הן אותו בן אדם. וגם זו הייתה ריס שהמליצה על הסדרה אז כמובן שגם זה קישר לי בין שתי היצירות. אניווי, השבוע כשראיתי שוב את הסרט עם המשפחה שלי היו כל מיני רגעים בסרט שחשבתי שאני יודעת מה מגיע אבל כשזה לא קרה הבנתי שאני חושבת על סצינות מהסדרה שממש מתיישבות טוב עם הפלאשבקים של הסרט והם ממש התערבבו לי ביחד. ואז היו בבוקר ראיתי בסטורי של ריס שהיא העלתה תמונה של כרטיס ברכה שהיא קיבלה משריל סטרייד, זאת שכתבה את הספר Wild שעליו מתבסס הסרט (שמגולל את סיפורה האישי), כמו סטוקרית טובה לחצתי על התיוג של השם שלה כדי להיכנס לה לפרופיל ואז מה אני קולטת? תמונה שלה מחזיקה את הספר Tiny Beautiful Things. לחצתי כדי להגדיל את התמונה וראיתי שהכותבת של הספר הזה זו היא|פנים| כמובן שזה נשמע לי אותו פאקינג סיפור!! היא כתבה את שני הסיפורים על הפאקינג חיים שלה|פנים|:-D במשך שנה אני אוכלת סרטים על זה שהם גנבו בבוטות עלילה מתוך הסרט וזו פאקינג שריל סטרייד הזאת שלא מסוגלת לכתוב על משהו אחר:-D:-D

👷‍♂️מהי מטרת העל שלכם בחיים? שריס ווית'רספון תדרוך לי על הפנים.

👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? וושינגטון. למה? כדי שאנשים יפסיקו לשאול אותי אם אני משם כשהם שומעים שאני אוהדת של הסיהוקס ואז אני פשוט אוכל להגיד "כן" במקום לנסות להסביר במשך שעה איך הגעתי אליהם.

👷‍♂️מה הרוטב הכי טוב שיש? אלפרדו. כל דבר טעים יותר עם אלפרדו|יאמי|

👷‍♂️ מישהו הציע לי רעיון שבגלל שהעולם שונא אותנו (היהודים) ולא חושב שמגיע לנו מדינה משלנו וכולם נלחמים בנו, אז שנהפוך למדינה של פיראטים שחיים בספינות. מה דעתכם על הרעיון? אם אלינור גת'רי איתנו, אני מוכנה להיות פיראטית.

|גזוז|תמונה/וידאו/בדיחה/משהו שבא לכם לחלוק איתנו?
אחרי שיצאנו מהבית של הזוג שהזמין אותנו לארוחת ערב בשעה 2, מצאנו את הדף הזה על השמשה של הרכב של בת דודה שלי:-D
thumbnail_IMG_5101.jpg

dilia snake

Well-known member
דבר ראשון זה שאם זה בגלל החטופים אז בעצם אנחנו אומרים שזה בגלל הכמות שלהם. או העובדה שהם לא חיילים. כי אנחנו חגגנו יום העצמאות כשרון ארד היה חטוף, כשגלעד שליט היה חטוף ועוד.
זה גם בעייתי כי אנחנו לא רוצים לחשוב על זה אבל יש סיכוי גדול שאף פעם לא כולם יחזרו. הכי טוב שיכול להיות זה אם נגיע למצב שבו כל מי שלא חזר יהיו כמעט בטוחים שהוא מת. ואני מניח שכשזה יהיה אז זה יהיה בעשרות.
אז האם פשוט לא נחגוג יותר את יום העצמאות? או שבשלב מסויים "נגיד" למשפחות החטופים שישארו שאנחנו היינו עצובים מספיק?
ואני מבין את הטענות של רשויות שבוחרות לעשות אירועים שלהחליט שלא חוגגים זה מרגיש כאילו אנחנו אומרים שהביסו אותנו. שאין לנו מה לחגוג במדינה שלנו.
יחד עם זה אני בהחלט לא חושב שזה צריך או יכול להיות כמו יום עצמאות רגיל*. כשהמדינה עדיין בתוך מלחמה אקטיבית שבה כל כך הרבה אנשים מגוייסים, יש אבדות באופן קבוע, כל כך הרבה אנשים מפונים מהבתים שלהם וכמובן החטופים זה לא יכול להיות. וגם מעבר לזה יום העצמאות הראשון אחרי האסון של ה7 לאוקטובר (כלומר גם אם לא הייתה עדיין מלחמה אקטיבית ומפונים וחטופים) לא היה יכול להיות רגיל לחלוטין אלא היה צריך להכיר במה שקרה.
קודם כל רון ארד וגלעד שליט זה שונה, הם חיילים בצבא שנפלו בשבי במסגרת התפקיד שלהם.

האירוע של ה7/10 חריג בהיקף שלו, בהיקף של האזרחים בשבי, העובדה שהרוב עוד שם, שהפצעים עוד מדממים והטראומה מתמשכת, שהתחושה היא שהמדינה בגדה בכולנו. שאף אחד לא מדבר על מה שיקרה בסוף, שאנשים שהיו יותר מ-100 ימים בעזה כבר קיבלו צווים, שיש מפונים, והחוסר בתקווה. אין מה לחגוג עצמאות שיש נשים שנאנסות במנהרות ואנשים עוברים עינויים ויש תינוק כבר יותר מחצי שנה בפאקינג עזה.

Lhuna3

Well-known member
שקרנית, התז שלך זה 1.
|שפם|
בא לי לנסות:-D
תרגישי חופשי :-D
איי טי'נק אייב סין דיס פילם ביפור
בסדר אבל לפעמים זה גם לא מצליח ויש סדרות שאני מתייאשת ופורשת.
יאאאאאא כל הכבודדדדדדדדדד!
תודה :-]
מההה היא עושה?
סתם זה משחק כזה לאנשים משועממים שמתמכרים למשחקים כמוני.
זה סיפור אימה.
נכון.
כן בהנחה שאני לא יהודיה כי אז הכל חרא.
ואוסטרליה חם נורא ומלא תנינים ועכבישים.
אוי נכון לא אוסטרליה, זה מקום מפחיד מידי.
כן? גם אם השאלה היא על סלט?|שפם|
לא, אבל השאלה היתה כללית!
🤷‍♀️ במעמקי האוקינוס יש כל מיני חייזרים כאלה.

Lhuna3

Well-known member
(אגב לפני שבוע ראיתי ברחוב ארנב שחור ותהיתי אם זה מביא מזל רע כמו חתול שחור)
זה מה שתהית?? ולא, נגיד, ממתי ארנבים מסתובבים ברחוב בישראל?

יש סיבה והקשר וזה האמת לא ממש מורכב.
אתה לא תגיד לי שזה לא ממש מורכב, כי אני אביא לך חידות שלא יתנו לך לישון שנתיים ואגיד לך שהן קלות ואיך אתה לא מצליח!|שפם|
זה נראה לי מהדברים שאתה חושב שהם לא מורכבים כי אתה המצאת אותם ויודע את התשובה, אבל לאף אחד אחר זה לא משהו שיעלה אי פעם בראש.
הדבר היחיד שברור לי זה שתמיד אתה מזכיר שם משהו מהחג של אותו חודש.

למה ציפיות נמוכות? הציפיות שלי דווקא די גבוהות. לא בגלל השחקן אלא בגלל החזרה של ראסל טי דייויס
we'll see
זה מבוסס על ספר של בלייק קראוץ'
יואו אז זה הספר שקראתי וזה מעולה!
ובניגוד לבעיית 3 הגופים שאני הייתי נגד לצפות בסדרה כי אין לה סיכוי להתקרב לרמה של הספר, פה אני חושבת שזה כן דווקא יכול להפוך לסדרה ממש ממש טובה שאני מחכה לצפות בה. אני רק מקווה שלא יקצרו יותר מידי ולא יחתכו מלא דברים החוצה.
כן אבל לחגוג זה יותר בעייתי. אין שום דבר שהוא לא בעייתי בסיטואציה ושום דרך חפה מבעיות להתמודד איתה.
זה גם בגלל הכמות שלהם וגם בגלל שהם אזרחים וגם בגלל עוד הרבה דברים.
ואני מבין את הטענות של רשויות שבוחרות לעשות אירועים שלהחליט שלא חוגגים זה מרגיש כאילו אנחנו אומרים שהביסו אותנו.
זה לא כאילו. הביסו אותנו. לא להגיד את זה לא ישנה את האמת. אני מקווה שיום אחד נצליח להשתקם מהתבוסה הזאת, אבל זה מה שקרה.
שאין לנו מה לחגוג במדינה שלנו.
אין לנו מה לחגוג במדינה שלנו כרגע, בטח לא עצמאות.
מדינה שמפקירה את האזרחים שלה ולא מגנה עליהם, אין לה שום משמעות כמדינה עצמאית.

*(לא שזה לפני שנה הרגיש רגיל כשהמדינה הייתה משוסעת בטירוף)
תראה, אני בעקרון כן מבינה את הטיעונים שלך וזה לא שהם לא נכונים.
אבל כשאני שמה אותם מול המצב הנוכחי של החטופים, והרעיון לחגוג עצמאות כשהם עוד שם וידוע שחלקם חיים וידוע בידי מי הם, זה מתגמד. זה להסתכל בעיניים לאנשים ומשפחות שהופקרו ע"י המדינה ועברו את הדבר הכי נוראי שאפשר לדמיין, והם עדיין בתוך הסיוט הזה שלא נגמר כי קרוביהם עוד שם, ולירוק להם עוד יריקה בפרצוף. אני לא יכולה לסבול את המחשבה הזאת.
מה זה אומר לגבי העתיד? לגבי ימי עצמאות בשנים הבאות? לא יודעת, נתמודד עם זה כשנגיע לשם... אם נגיע לשם... בוא נדאג קודם כל שנגיע לשם בלי להוסיף עוד חטא על כל הפשעים שכבר קרו.
אני חושבת שטקס יום העצמאות הממלכתי צריך להתבטל השנה, ואם הוא יתקיים בכל זאת כמו שצפוי מהממשלה האטומה הזאת - צריך להחרים אותו.

Lhuna3

Well-known member
אהההה הבנתי! |טמבל|
מה נראה לך שרבי טרפון ורבי יהודה ורבי אלעזר עשו כשהם היו מסובים כל הלילה?
:-D:-D:-D בלספמי!
מה למה שזה יהיה של גברים?8-*
הנעליים שלי שחורות אז הכי הגיוני ללכת עם גרביים שחורות שישתלב.
אה אוקיי עכשיו נזכרתי באמת שיש לך נעליים שחורות.
בגלל שאני כמעט תמיד הולכת עם לבנות אז זה לא מסתדר לי בראש גרביים שחורות, אלא אם כן אני במגפיים (שכן יש לי שחורות).

חס וחלילה הם עדיין נשואים וחמודים!!|מאוהב| היו עכשיו בטיול משפחתי ביפן. (ווס כבר לא חתיך כמו פעם:-( אבל הם מותקים)
זה הרקדן שרקד איתה ברוקדים עם כוכבים.
אה אוקיי, אז מאשרת |פטיש|

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אני כמעט רציתי לרצוח את בת דודה שלך רק מלקרוא את הסיפור. והחלק השני מרגיש לי מזל שלה שהיא נותרה בחיים.
👷‍♂️באיזו מדינה (לא ישראל) הייתם בוחרים להיוולד אם יכולתם לבחור, ולמה דווקא שם? וושינגטון. למה? כדי שאנשים יפסיקו לשאול אותי אם אני משם כשהם שומעים שאני אוהדת של הסיהוקס ואז אני פשוט אוכל להגיד "כן" במקום לנסות להסביר במשך שעה איך הגעתי אליהם.
יש מעט דברים יותר אמריקאים מאשר שכשמישהו אומר "מדינה" לחשוב שהוא מתכוון למדינה בתוך ארה"ב.

קודם כל רון ארד וגלעד שליט זה שונה, הם חיילים בצבא שנפלו בשבי במסגרת התפקיד שלהם.

האירוע של ה7/10 חריג בהיקף שלו, בהיקף של האזרחים בשבי, העובדה שהרוב עוד שם, שהפצעים עוד מדממים והטראומה מתמשכת, שהתחושה היא שהמדינה בגדה בכולנו. שאף אחד לא מדבר על מה שיקרה בסוף, שאנשים שהיו יותר מ-100 ימים בעזה כבר קיבלו צווים, שיש מפונים, והחוסר בתקווה. אין מה לחגוג עצמאות שיש נשים שנאנסות במנהרות ואנשים עוברים עינויים ויש תינוק כבר יותר מחצי שנה בפאקינג עזה.
את כל זה ציינתי.
פשוט הוספתי שאם לא נחגוג כל עוד יש חטופים סיכוי גדול שלא נחגוג אף פעם.
אפשר לטעון שזה לגיטימי, אבל אני לא מאמין שזה מש שנעשה.

אתה לא תגיד לי שזה לא ממש מורכב, כי אני אביא לך חידות שלא יתנו לך לישון שנתיים ואגיד לך שהן קלות ואיך אתה לא מצליח!|שפם|
זה נראה לי מהדברים שאתה חושב שהם לא מורכבים כי אתה המצאת אותם ויודע את התשובה, אבל לאף אחד אחר זה לא משהו שיעלה אי פעם בראש.
הדבר היחיד שברור לי זה שתמיד אתה מזכיר שם משהו מהחג של אותו חודש.
נכון, כשאת הבאת משהו הזוי וטענת שאנחנו יכולים לפתור את זה גם אני לא האמנתי לך כי זה היה הזוי ולא הגיוני. עד שהבנתי למה התכוונת.

אני מוכן לתת לך רמז. זה ממש לא צריך לכלול חג. למעשה אני יכול גם לכתוב פשוט את המשפט הזה:
הן גם לא עולות על התשובה לחידה שלי וגם אני חמוד

טוני החתול

Well-known member
מנהל
אין לנו מה לחגוג במדינה שלנו כרגע, בטח לא עצמאות.
מדינה שמפקירה את האזרחים שלה ולא מגנה עליהם, אין לה שום משמעות כמדינה עצמאית.
אני אחזור שוב על זה שאני לא חושב שאנחנו צריכים לחגוג את יום העצמאות כרגיל. אני גם נוטה להסכים שהשנה זה צריך להיות לחלוטין באווירה ברורה של עצב שבאה בניגוד למצב הרגיל שבו בוכים ביום וצוהלים בערב.
ובהחלט בהחלט בהחלט אני מסכים שהממשלה והמדינה באופן כללי הפקירה את התושבים ויש המון אנשים עם אחריות עצומה (שחלקם לא לוקחים שבב של אחריות וזה מרתיח אותי)
אבל יחד עם זה, זה גם מרגיש לי מקומם לומר שהמדינה לא מגנה על האזרחים כשבמקביל המון חיילים בסדיר ובמילואים עוסקים כרגע בהגנה על האזרחים תוך סיכון החיים שלהם.
המדינה היא סוג של משהו שאנחנו מדמיינים. כלומר מבחינת המושג של המדינה. ואנחנו הרבה פעמים נוטים לשים את המושג המדינה על הממשלה הקיימת שלנו ועל מנהיגי הצבא שלנו ועל הפוליטיקאים המשרתים שלנו. אבל המדינה היא כולנו. המדינה היא גם החיילים שעכשיו משרתים והיא כל האנשים שיצאו להתנדב ולתרום בכסף ובמעשים. והיא גם כל האנשים שמפונים מהבתים שלהם ומחזיקים כל יום עם כל הקשיים. כל האנשים האלו הם המדינה ומגיע להם שיחגגו אותם.

dilia snake

Well-known member
את כל זה ציינתי.
פשוט הוספתי שאם לא נחגוג כל עוד יש חטופים סיכוי גדול שלא נחגוג אף פעם.
אפשר לטעון שזה לגיטימי, אבל אני לא מאמין שזה מש שנעשה.
אז אני אגיד את זה קצת יותר ברור, אני חושבת שהשנה ספציפית לא צריך לחגוג. אני מקווה ששנה הבאה כבר לא יהיו אנשים שלנו בעזה ויהיה אפשר לחגוג את התקומה או משהו כזה. אבל השנה זה מוקדם מידי וכואב מידי.

LeAnnDyIan

Well-known member
יש מעט דברים יותר אמריקאים מאשר שכשמישהו אומר "מדינה" לחשוב שהוא מתכוון למדינה בתוך ארה"ב.
נו בסדר, יכולתי לרשום ארה״ב. אבל הייתי יותר ספציפית. כי חס וחלילה נגיד להיוולד באיזה מקום נידח כמו דרום דקוטה.
אני כמעט רציתי לרצוח את בת דודה שלך רק מלקרוא את הסיפור. והחלק השני מרגיש לי מזל שלה שהיא נותרה בחיים.
מה פתאום לרצוח. אני חולה עליה עם כל השטויות שלה.

didalf

Well-known member
כן בבקשה וגם שם בית ספר יסודי שלמדת בו.

לגלות את משמעות החיים.
42.

שום רוטב
כמובן|פנים|

צפה בקובץ המצורף 102817
הארנב החמוד שהיה בגינה של בת דודה שלי.
(למרות שהיא מתלוננת שהוא אוכל לה את כל הפרחים והיא רוצה לשבת בחוץ עם bb gun כדי לירות בו|פנים|)
מההה הוא כזה חמודי

didalf

Well-known member
|1תו|מספר כרטיס אשראי: מי זוכר מספרים בע"פ. בשביל מה יש אפל פיי? יואו אתם זוכרים שפעם כשהיינו מזמינים או משלמים דברים אונליין או דרך הטלפון היינו זוכרים את מספר כרטיס האשראי בע"פ?
אני רק לאחרונה סופסוף למדתי אותו כי לא כולם פה עדיין מקבלים פייפאל או אפל פיי.
או בכלל, כשהיינו זוכרים מספרי טלפון בע"פ? היום בקושי את המספר שלי אני זוכרת ולפעמים מתבלבלות לי הארבע ספרות האחרונות. העיקר שאת מספר הטלפון של ג'ני אני לעולם לא אשכח!! 867-5309!!!
חחח וואי פעם ידעתי את המספרים של כל החברות שלי.
|שי|סדרות החודש:
טוב הייתי אצל בת דודה שלי אז תתכוננו לרשימות ניק.
ווה וואה באמת רשימת ניק.

Gypsy - איפשהו במהלך החיפושים שלי אחרי תכנים עם בייבי בוי, ראיתי שהוא שיחק בזה. מה שהיה לי ממש מוזר כי זכור לי שצפיתי בסדרה וממש ממש אהבתי אותה והתבאסתי נורא כשביטלו אותה אחרי עונה אחת בלבד, אבל משום מה לא זכרתי אותו בה אז כמובן שהחלטתי שזה תירוץ מספיק טוב לצפות בה שוב. מה שמצחיק נורא זו העובדה שהיה נדמה לי שזכרתי את העלילה ומה שקורה בסדרה אבל נוכחתי לגלות שלא זכרתי נכון שום דבר בה. לא שזה שינה במיוחד כי עדין מאוד אהבתי אותה והיה בה מלאאאאא בייבי בוי. אני מניחה שזו הסדרה שבה הוא ונעומי התאהבו וזה כזה חמוד לראות אותם ביחד|מאוהב|
חחח איזה כיף זה לגלות מחדש שחקן שאת אוהבת בסדרה שאהבת ולא זכרת.

American Idol - לכבוד העונה האחרונה של קייטי פרי החלטתי לחזור לשורשים. מדהים אותי שעדין יש אנשים שעוד לא התגלו והם לא בגיל המינימלי של ההירשמות.
כן אה? עם המליון ואחת תכניות שירה האלה.

The Circle - אמרתי לבת דודה שלי שתשים לנו סרט עם אמה סטון. היא מצידה לא יודעת להבדיל בינה לבין אמה ווטסון אז צפינו בזה במקום😂
:-D:-D

One Mile to You - בשלב הזה החלטתי להטריל את בת דודה שלי ובעלה עם סרטים של בייבי בוי (אחרי שתיכננתי לכפות עליהם את תוכנית הבוקר אבל שניהם כבר ראו אותה בלעדיי|שפם|) זה סרט כזה חמוד ובייבי בוי הוא כזה בייבי בוי בה והוא כל כך יפה|מאוהב|

Big Fish - עוד בייבי בוי חמוד. סרט כזה חמוד והחסרון היחיד בו זה שאין מספיק בייבי בוי בו.

The Longest Week - גם פה אין לטעמי מספיק בייבי בוי. אבל קוראים לו בסרט דילן. ובנינו, הוא דילן מוצלח יותר ממני.

Sleepers - עוד סרט שהטרלתי איתו את המשפחה שלי. חברה שלי ששונאת את קורי (כן, גם אני לא מבינה למה אנחנו עדין חברות) רשמה לי יום אחד "מההההה הוא משחק בזה??? הסרט הזה הוא מאסטרפיס!!" אז כמובן שהייתי חייבת לצפות. המשפחה שלי לא שמה לב להטרלה כי הוא מוקף במיליון כוכבים הוליווידים שם שלא ברור לי איך התקציב של הסרט היה רק $44 מיליון:-P: כנראה שפעם הסתפקו במועט:-P:
הוא באמת נראה חתיך בגיפים האלה, במיוחד האחרון.

ואז בהתחלה של הסרט כשצ'רלי מציג את המלאכיות ורואים את דרו ורשום דילן בת דודה שלי כזה "אה, בגלל זה את דילן?" זה כאילו שהיא לא מכירה אותי|שפם||שפם||שפם||שפם|
חחחחחחח מה זה צריך להיות???:-D

אולי אם היא הייתה נותנת לי לצפות בזה עם כתוביות והייתי מבינה את המבטא שלו ומה הוא אומר הייתי נהנית ממנו יותר, אבל היא אלרגית לכתוביות|שפם|
למה אמריקאים הם מוזרים??

אבל הלב שלך עשיר

אבל אני עייפה אז אני אבחר אחד.
אבל אני עייפה אז אני אכתוב ספר קטן

אז בואו רק נאמר שהיצירה הקולינרית שלו ראויה להיכתב בספרי ההיסטוריה לצד הפסטה של לונה למען יראו וייראו
חחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D

anyway לונג סטורי שורט הבדיחה היא און מי כי ממש אהבתי את היצורים האלה:-D:-D:-D
חחחחחחחח ואני תוך קריאת הסיפור חושבת "מה היא מחרטטת היא נהנתה ממש עם המשחק הזה של הניחושים" ואז הגעתי לפאנץ':-D

ובכללי יותר אני מצפה להמשיך עם הספורט שלי. מתחילת השנה ירדתי 6 קילו. הייתי בטוחה שבמהלך החופשה שלי אני אעלה אותם בחזרה כי אכלתי בשעות מוזרות ולא עשיתי שום פעילות גופנית אבל איכשהו לא רק שלא עליתי, אפילו ירדתי חצי קילו. אני ממש מרוצה מעצמי!
וואי כל הכבוד!!!
יפה שמשקל את עוד סופרת בקילו.
👷‍♂️היום, 1 במאי, הוא חג הפועלים. לטובת/נגד מה/מי אתם פועלים ואיך? אני פועלת לטובת הכלל כמובן. בתנאי שהכלל כולל אותי. או בעיקר אותי.
כמובן:-D
👷‍♂️איזה סדרת טלויזיה מתאימה לחג הזה? לא יודעת אם כל הסדרה אבל הגראונדרים של המאה בהחלט ראויים לחגוג את היום הזה.
אולי:-D

גורבת גרביים ורודים לדוגמה זה נראה גרוזיהלנד ברמות.
כמה סיפור על גרביים.

. לחצתי כדי להגדיל את התמונה וראיתי שהכותבת של הספר הזה זו היא|פנים| כמובן שזה נשמע לי אותו פאקינג סיפור!! היא כתבה את שני הסיפורים על הפאקינג חיים שלה|פנים|:-D במשך שנה אני אוכלת סרטים על זה שהם גנבו בבוטות עלילה מתוך הסרט וזו פאקינג שריל סטרייד הזאת שלא מסוגלת לכתוב על משהו אחר:-D:-D

את תמיד יכולה לשקר.

למעלה