Die נאצי?

Vivi Sparrow

New member
Die נאצי? ../images/Emo2.gif

לפניכם סקרינקאפ שצילמתי מתוך וידאו ישן, בו ניתן לראות את Die, חבר להקת הג'יירוק Dir en Grey, מעוטר בסרט עם סמל של הSS. מידע על השקפתו של Die היקר על היהדות ומלחמת העולם השנייה, מישהו?

Vivi Sparrow

New member
זו לא חולצה,

הוא לובש חליפת עור ומעליה הסרט. אנשים לא סתם שמים על עצמם צלבי קרס.

מ א י י ק

New member
אוקיי,זה כבר מפחיד../images/Emo5.gif../images/Emo4.gif../images/Emo19.gif

אני מקווה שהוא לא נאצי...
ליפני לא מתאים להיות נאצי

מעייניT

New member
היה מקרה כזה בערוץ הילדים

בגלל ששם באיזה אנימה הופיע הסמל פנו אליהם וכתגובה הם כתבו שביפן זהו מל לרוחניות ועוד כמה דברים שאני לא זוכרת אולי זה נכון

מ א י י ק

New member
הבנתי ^^ את חדשה?^^../images/Emo19.gif

אם כן,אם לא,אם את קוראת סמוייה... אני מיכאל
ברוכה הבאה
השתלבות נעימה ומהירה

מעייניT

New member
../images/Emo2.gif

אני לא חדשה.... ולא סמוייה.... אני פשוט לא מגיבה פה הרבה כי איין לי מה בדיוק להגיב... ואם כבר שכחו אותי איין לי בדיוק מה לעשות פה

Shiroi

New member
אל תהיי תמימה ^^

זה מדי SS למהדרין ואף אחד לא יכול להגיד אחרת... זה סמל מאוד רוחני, של גזענות. זה נכון שיש סמל בנצרות שדומה מאוד לצלב הקרס אבל הוא הפוך והוא לא בא על רקע אדום על היד.

nadav1232

New member
לא שמעת?

איזה יפני ביקר איזה מישהו ערבי ששונא אותנו.. לא זוכר את שמו עכשיו חח.

oracle

New member
מעניין אם יש זמרים/להקות Jrock

שמשתייכים למפלגה הזו או תומכים בה או מזדהים עם האידיאולגיה שלה... =/

מ א י י ק

New member
../images/Emo194.gifקת המקויה../images/Emo194.gif

זו חבורה של אנשים יפנים שאוהבים את ארץ ישראל ואת הדת שלנו, יש להם מקום שהם נימצאים בו בירושליים ובקיבוץ חפציבה ליד קיסריה
תמונה שלהם בכותל
למי שרוצה הנה המידע המלא בויקיפדיה
קרדיט לויקיפדיה
http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%99%D7%94

Shiroi

New member
אין צורך להיות עצוב

ככה הם בני אדם...אתה לא יכול לצפות מבן אנוש לכל רגשותיו יהיו בשווים לרגשותיך. אם זה רגשות היו דבר הדדי העולם היה נראה אחרת, אך זה טבעם של בני האדם. להתבאס ולהיות עצובים בגלל רגשות של אחרים זה לא דבר מועיל. רגשות אינם בשליטתו של אף אדם למעט הוא עצמו ויש רגשות וחזקות אפילו מאותו אדם.

Shiroi

New member
אני בספק

אחרי הכל הדעה, שעומדת מאחורי הנאו-נאצים היפנים, היא שהיפנים הם גזע עליון והם יודעים יותר טוב מכל הגזעים האחרים. להקות הרוק והפופ היפני מתבססות על התרבות האמריקאית/מערבית. זה נראה לי מאוד מנוגד לאידיאולוגיה שלהם.

למעלה