Die נאצי?

Omer Kun

New member
כן =.=

אם אני אדע שמישהו מהזמרים שאני שומע תומך במפלגה הזאת אני ממש אתכזב! :(

Shiroi

New member
וואו! פלאי התודעה..

זה פשוט מדהים איך אי אפשר להסתכל על הסמל הזה מבלי שרגשות גועל יעלו. סמל כל כך תמים, נחרט בתודעתנו כסמל הרשע.

Keitarou

New member
~_~ אני לא מבין על מה כל הדיון??

כלומר, זה די ברור שהם משלבים סמלי נאציזם בויז'ואל שלהם (והם לא היחידים בסצינת הויז'ואל קיי.. ) רק בשביל לעשות פרובוקציות... קשה להשאר אדיש למראה הזה וזה בדיוק מה שויז'ואל קיי בא לעשות... לזעזע.. אז נכון שזה לא הכי מלא טקט אבל קחו את זה בקלות.. עוד לא יצא לי להתקל בליריקס שמעודד אנטישמיות או גזענות בג'יירוק.. P=

Vivi Sparrow

New member
לדעתי זה מיותר,

אם הם מחפשים דרכים להרחיק מעצמם מעריצים - אני יכולה להגיד לך שבכך הם מצאו פתרון. עוד תמונה של דיי במדים~

oracle

New member
מאד מטריד.. >.>

עשיתי קצת חיפוש בנושא ומצאתי את הפוסט הזה באיזה אתר של Korn בעקבות זה שדירו היו אמורים להגיע להופיע איתם בארה"ב או משהו - 26Donnie T. 19 Apr 2006 07:26 pm @ KHRIS They aren't supporting facism or nazism, he's doing it to prove a point, like Sioux Siouxsie from Siouxsie and The Banshees did. I don't remember exactly what it was or how Kyo (singer for Dir En Grey) put it, but it had something to do with Japan being too hard-working and materialistic. He was comparing it to Nazism, it was a kind of satire thing. לא יודעת כמה זה נכון, אבל מצאתי שם עוד תמונה מטרידה בסגנון.. אשמח לשמוע ממישהו שבאמת יודע מה העמדה שלהם בנושא. ד"א, גם סוגיזו אוהב ללכת במדים נאצים. מה יש להם? כבר הם שכחו את מלחמת העולם השניה? ><

oracle

New member
כן.. ><;

קראתי איפשהו שהוא אמר במין התנצלות שהוא יודע שזה ממש לא בסדר שהוא מתלבש ככה, ושהוא יודע שזה פוגע במעריצים, אבל הוא פשוט נורא אוהב את הלוק הזה... :S ולחשוב שהוא קשור ללהקה המדהימה Luna sea... ;;

Vivi Sparrow

New member
וגם הייד~

http://www.youtube.com/watch?v=RC6DAUFjJbc [מזל שהוא שינה את צלב הקרס למשהו לא מזוהה] ממש מתחשק לי לעשות שרשור "ג'יירוקרים מפגרים שחשים את עצמם מגניבים כי הם לבושים במדים נאצים". אה, אני כבר עושה את זה! D:

Hao Asakura

New member
אני יכולה לנקות את שמו של הייד

הייד לא עשה את זה בגלל הנאציזם, הייד לא תומך בזה כלל אלא להפך. הוא לבש מדים כאלה ושינה את הסמל, בהופעות שלהם באותה תקופה (אני לא זוכרת מה השם אבל זה היה לא ממש מזמן) אז הם קידמו את השלום, כל הבסיס של ההופעה היה שלום, ולא לפגוע באפחד, הוא פשוט רצה להראות את ההיסטוריה והשגיאות וכאלה, היידו לא יעשה כזה דבר מבחיל!!

sonaku

New member
אני לא כ''כ בטוחה בזה

נראה לי שוב היפנים נוא שוחרי שלום שכאלה. תמיד יש יוצאי דופן כמובן. ועל היפנים היהודים שמעתי לפני שנה ^^ יש איזה מושב בישראל ליפנים שמעודד אותם להתגייר! XD בכל אופן,לא נראה לי שהם נאצים. לא יודעת...זה פשוט לא מסתדר לי בראש..

Wing Chan

New member
תכניסו לכם לראש מושג מאוד ידוע

בקטעים של מוזיקה-עם-הרבה-פוזה כמו רוק יפני: שואו. מה הכוונה? הכוונה היא, כנראה, לזעזע. זה ממש לא מחייב שהם מתכוונים לזה. בדומה ללהקות פאנק שונות שמשתמשות בכול מיני אלמנטים כדי לזעזע ו-"לבעוט", ככה גם אלה. ואם כן...ובכן אני מבטיח לכם שנאו נאצים מכניסים להם מכות.

Vivi Sparrow

New member
ובכל זאת?

אתה לא חושב שזה טיפה יותר מדיי? לא נראה לך שהם הגזימו? לדעתך זה בסדר שהם עונדים צלבי קרס מול התקשורת? אתה בעד השפעה נאו-נאצית?!

Wing Chan

New member
כן. אני בעד השפעה נאו נאצית. תפסת

אותי. ._.; חמודה, אני האחרון כאן שיתמוך בנאציזם, תאמיני לי. נאצים\נאו נאצים הורסים באופן קבוע דברים שאני מחובר אליהם, אז תאמיני לי שיש אצלי יותר כעס לגבי חבר'ה כאלה מאשר אצלך. כמו שאמרתי, זאת המטרה - לזעזע. ועובדה, זה הצליח. אני לא אומר שזה טוב, אבל זה ככה, עובדה שכולכם הזדעזעתם וצעקתם נאצים נאצים. נו, גם להקה אמריקאית מפוסרמת (שאני לא יודע אם מכירים כאן) בשם Slayer השתמשה בתחילת דרכה בסמלים נאצים על הגיטרות שלה, למשל, בשביל אותה מטרה בדיוק. והם לא נאצים. תעשו את ההבדלה הזאת בין קידום אידיאולוגיה לבין סתם לבוא "תראו אותי תראו אותי אני כה מגניב".

Vivi Sparrow

New member
סלייר זה לא מגניב.

כמה הייתי רוצה לעמוד מול כל הרוקיסטים האפלים שחשים את עצמם קשוחים כי הם לובשים מדים נאצים בהופעות ולספר להם על התלאות שהמשפחה שלי עברה במלחמת העולם הII, לראות את התגובה שלהם.

Wing Chan

New member
1. סלייר זה דווקא כן מגניב,

אם כי ט'ראש זאת לא כוס התה שלי. 2. אם הם נאצים אמיתיים ולא חבורת כאלה שסתם מתלהבים מזה (כמו חברי הלהקות היפניות שהוצגו כאן) - הם יצחקו לך בפנים, יגידו לך שמגיע לך, יגידו לך שאת משקרת כי השואה לא באמת התקיימה בכזה סדר גודל וששטפו לך את המוח, יגידו לך שאת חלק מה-ZOG ומהקונספירציה היהודית העולמית, ושחבל שהיטלר לא סיים את העבודה. תאמיני לי, "פגשתי" ברחבי שיטוטיי באינטרנט ובתחומי העיניין שלי במספיק נאצים. בפעם המיליון, סביר להניח שדיר אן גריי לא נאצים, זה שטויות. אם כבר שינאה אז להיות מיזנטרופים או משהו בסגנון, אני לא רואה למה שינאה לבני אנוש צריכה להיות מובדלת בין גזעים בתכל'ס חחח לבנים שחורים יהודים הכול אותו חרא.

Vivi Sparrow

New member
הממ.

1. בשבילי סלייר היא עוד להקה שאוהבת לעשות הרבה רעש. 2. יודע מה? שיאמינו שלא הייתה שואה, שירקבו עם המחשבה הזאת, שיחשבו מה שהם רוצים, אבל שלא יסיתו אחרים לחשוב כמוהם. 3. השורה האחרונה שכתבת הייתה כל-כך לא נחוצה. \:

למעלה