Garota do Momento - תקופתית חדשה של גלובו ועוד..

Hadar 169

Active member
סוף סוף אחרי הפסקה מסויימת גלובו חוזרים להפיק תקופתיות:love:הטלנובלה תעלה בנובמבר הקרוב, כמובן ברצועה של שש.

העלילה תשקף את שנות ה-50 של ריו-ביאטריס(דודה סנטוס)היא צעירה שזוכה להיות הפנים של חברת סבון נחשבת.
אבל מה שבאמת מעניין אותה זה למצוא את אימה שהיא חושבת שנטשה אותה בילדותה.|למטה|

הטלנובלה תחליף את No Rancho Fundo שמשודרת עכשיו בברזיל, היא אומנם לא תקופתית אבל כפרית קלילה ודי מושקעת!
העלילה בכללי- משפחת לאונל משפחה כפרית ענייה שמצליחה להתעשר בזכות אם המשפחה שמוצאת אבן יקרה. אבל מאותו הרגע
הם יצטרכו להיזהר מהרוע והחמדנות של מי שינסו לנצל את תמימותם.|למטה|
למעשה הטלנובלה הזו היא סוג של המשך לטלנובלה ששודרה באותה רצועה Mar do Sertao|למטה|
של אותה הפקה רק עם סיפור חדש כשחלק מהדמויות אכן חזרו. נראית ממש טוב(y)
העלילה בגדול-קנדוקה וזה פאולינו עומדים להתחתן אבל בעקבות תאונה זה פאולינו נחשב למת.
לאחר עשר שנים הוא חוזר ומגלה שקנדוקה התחתנה עם יריבו הגדול טרטולינו!

lili1992

Member
באמת ראיתי שתהיה סדרה חדשה, צפיתי בסרטון עם השחקנית ששיחקה בתקופה הראשונה של Renascer הסדרה של שעה תשע, אבל לא ידעתי שהיא תהיה תקופתית!
הרבה זמן ויוה לא שידרו תקופתית מברזיל אפילו שיש להם בשפע, נראה לי שמאז "מעבר לזמן" שהייתה חצי-חצי הם לא שידרו תקופתית. כרגע נראה שהם מתקדמים בסדרות של שעה שבע ותשע בלבד...
עריכה: לדעתי מתישהו ויוה ירכשו את הסדרה של שעה תשע, Travessia, מבית היוצר של גלוריה פרז.

נערך לאחרונה ב:

Hadar 169

Active member
באמת ראיתי שתהיה סדרה חדשה, צפיתי בסרטון עם השחקנית ששיחקה בתקופה הראשונה של Renascer הסדרה של שעה תשע, אבל לא ידעתי שהיא תהיה תקופתית!
הרבה זמן ויוה לא שידרו תקופתית מברזיל אפילו שיש להם בשפע, נראה לי שמאז "מעבר לזמן" שהייתה חצי-חצי הם לא שידרו תקופתית. כרגע נראה שהם מתקדמים בסדרות של שעה שבע ותשע בלבד...
עריכה: לדעתי מתישהו ויוה ירכשו את הסדרה של שעה תשע, Travessia, מבית היוצר של גלוריה פרז.
(y)ממש כיף שגלובו שוב מפיקים תקופתית!:D ואכן ממש חבל שויוה כבר לא מביאים תקופתיות משם..בכלל תודה שהם החזירו את הטלנובלות הברזילאיות שהם העלימו עד לא מזמן😜הייתי רוצה שיביאו למשל גם את Amor Perfeito התקופתית האחרונה ששודרה בגלובו שעדיין לא הספקתי לצפות בה, ולויוה הרגיל לא לפרימיום;)או שלפחות יביאו את אחת הכפריות|כן|אבל כן לטלנובלות שציינת של תשע יש יותר סיכוי אם כי אני קצת פחות מתחברת לרצועה הזו אפילו לכפריות שלה שהן קצת פחות קלילות מאילה של שש. כמו גם פנטנל(אם צפית?)שויוה שידרו וויתרתי. בכל מקרה בקשר לתקופתיות, אפשר לפנות לויוה אם ישימו צור קשר מחודש או משהו אבל האתר החדש משום מה עדיין לא עלה ובשלב הזה זה באמת קצת מוגזם חח חודשיים להעלות אתר?:p אלא אם כן באמת מעלים לשם גם סדרות ואז עוד איכשהו זה מצדיק את העיכוב:p

נערך לאחרונה ב:

lili1992

Member
(y)ממש כיף שגלובו שוב מפיקים תקופתית!:D ואכן ממש חבל שויוה כבר לא מביאים תקופתיות משם..בכלל תודה שהם החזירו את הטלנובלות הברזילאיות שהם העלימו עד לא מזמן😜הייתי רוצה שיביאו למשל גם את Amor Perfeito התקופתית האחרונה ששודרה בגלובו שעדיין לא הספקתי לצפות בה, ולויוה הרגיל לא לפרימיום;)או שלפחות יביאו את אחת הכפריות|כן|אבל כן לטלנובלות שציינת של תשע יש יותר סיכוי אם כי אני קצת פחות מתחברת לרצועה הזו אפילו לכפריות שלה שהן קצת פחות קלילות מאילה של שש. כמו גם פנטנל(אם צפית?)שויוה שידרו וויתרתי. בכל מקרה בקשר לתקופתיות, אפשר לפנות לויוה אם ישימו צור קשר מחודש או משהו אבל האתר החדש משום מה עדיין לא עלה ובשלב הזה זה באמת קצת מוגזם חח חודשיים להעלות אתר?:p אלא אם כן באמת מעלים לשם גם סדרות ואז עוד איכשהו זה מצדיק את העיכוב:p
אין לי שום תקווה שהם ישדרו ברזילאית תקופתית ועוד מהמשבצת של שעה שש. זה או קלילות של שעה 7 או קצת יותר רציניות של שעה 9. גם אני פחות אוהבת את הסדרות של שעה 9 (והופתעתי שהם שידרו סדרה של שעה 11 שזה תוכן למבוגרים). האחרונה שאהבתי משם הייתה "הכוח לאהוב", שהייתה לא רעה בכלל. בפנטנל לא צפיתי ואני ממתינה שיביאו לויוה הרגיל את Amor de Mãe.
את Amor Perfeito אני מכירה בקווים כלליים 🙂 הלוואי שיביאו אותה או תקופתיות קודמות כמו:
Lado a Lado - משנת 2012 שזכתה בפרס האמי לטלנובלה הטובה ביותר
Tempo de Amar - עם ויטוריה סטרדה, אני יודעת שצפית בה
Eramos Seis - סדרה עם גלוריה פירס שמתחלקת לשתי תקופות: שנות ה-20 וה-40 במאה ה-20

ולגבי האתר החדש של ויוה, נראה שהם עדיין לא מוכנים איתו ופרסמו מוקדם מדי או משהו לא צפוי קרה ברגע האחרון.

Hadar 169

Active member
אין לי שום תקווה שהם ישדרו ברזילאית תקופתית ועוד מהמשבצת של שעה שש. זה או קלילות של שעה 7 או קצת יותר רציניות של שעה 9. גם אני פחות אוהבת את הסדרות של שעה 9 (והופתעתי שהם שידרו סדרה של שעה 11 שזה תוכן למבוגרים). האחרונה שאהבתי משם הייתה "הכוח לאהוב", שהייתה לא רעה בכלל. בפנטנל לא צפיתי ואני ממתינה שיביאו לויוה הרגיל את Amor de Mãe.
את Amor Perfeito אני מכירה בקווים כלליים 🙂 הלוואי שיביאו אותה או תקופתיות קודמות כמו:
Lado a Lado - משנת 2012 שזכתה בפרס האמי לטלנובלה הטובה ביותר
Tempo de Amar - עם ויטוריה סטרדה, אני יודעת שצפית בה
Eramos Seis - סדרה עם גלוריה פירס שמתחלקת לשתי תקופות: שנות ה-20 וה-40 במאה ה-20

ולגבי האתר החדש של ויוה, נראה שהם עדיין לא מוכנים איתו ופרסמו מוקדם מדי או משהו לא צפוי קרה ברגע האחרון.
מראה של החיים שהתחלת לראות בזמנו לא התחברת? כי היא הייתה ממש טובה|מאוהב|כמו גם מעבר לאשליה(y)

evglev1

Well-known member
מנהל
מקווה מאוד שמעלים לאתר סדרות, אחרת הוא רק בשביל אלה שאין להם פייסבוק כי את התקצירים ואת המידע על סדרות חדשות הם מביאים לפייסבוק ולאינסטגרם. ופרטנר קופחו חזק לא ספריית ויוה בינג' ולא ספריית ויוה איסטנבול וגם בוי או די הישן לויוה וויוה פלוס הכול יורד מהר מדי (זה דווקא בכל החברות) אז שלפחות יהיה אתר לצפייה שלא תלוי בחברה אליה מחוברים.

נראה שהחזירו את הברזילאית החדשה לויוה פרימיום ובויוה טלנובלות השאירו שידורים חוזרים ברזילאים בעיקר מויוה פרמיום ששודרו קודם אבל לאחרונה התבשרנו גם על הדרך להודו מויוה וינטג'. אבל נראה שאדמה קשוחה וכל הפרחים זה דבר נדיר וההקרנה הראשונה של הברזילאיות תישאר לרוב בויוה פרימיום.

Hadar 169

Active member
מקווה מאוד שמעלים לאתר סדרות, אחרת הוא רק בשביל אלה שאין להם פייסבוק כי את התקצירים ואת המידע על סדרות חדשות הם מביאים לפייסבוק ולאינסטגרם. ופרטנר קופחו חזק לא ספריית ויוה בינג' ולא ספריית ויוה איסטנבול וגם בוי או די הישן לויוה וויוה פלוס הכול יורד מהר מדי (זה דווקא בכל החברות) אז שלפחות יהיה אתר לצפייה שלא תלוי בחברה אליה מחוברים.

נראה שהחזירו את הברזילאית החדשה לויוה פרימיום ובויוה טלנובלות השאירו שידורים חוזרים ברזילאים בעיקר מויוה פרמיום ששודרו קודם אבל לאחרונה התבשרנו גם על הדרך להודו מויוה וינטג'. אבל נראה שאדמה קשוחה וכל הפרחים זה דבר נדיר וההקרנה הראשונה של הברזילאיות תישאר לרוב בויוה פרימיום.
אני נוטה להאמין שהם מעלים אחרת למה שיתעכבו כל כך עם האתר? האתר חיוני גם כדי לרכז את כל הסדרות בעמודים משלהם עם כל המידע הפרומואים מספרי הפרקים, ואם מעלים כתבות על סדרות ושחקנים זה יותר נוח דרך אתר.

לגבי הדרך להודו שחוזרת-טרה נוסטרה החליפה אותה בזמנו בוינטג' ככה שבאמת יש סיכוי שגם היא תחזור לויוה ותשודר אחריה!:D

evglev1

Well-known member
מנהל
אני נוטה להאמין שהם מעלים אחרת למה שיתעכבו כל כך עם האתר? האתר חיוני גם כדי לרכז את כל הסדרות בעמודים משלהם עם כל המידע הפרומואים מספרי הפרקים, ואם מעלים כתבות על סדרות ושחקנים זה יותר נוח דרך אתר.

לגבי הדרך להודו שחוזרת-טרה נוסטרה החליפה אותה בזמנו בוינטג' ככה שבאמת יש סיכוי שגם היא תחזור לויוה ותשודר אחריה!:D
גם אני כשבפייסבוק שאלו למה הכי מתגעגעים באתר שלהם, אז כתבתי שלסדרות שהיו באתר והיה אפשר לצפות בהן אונליין, אז הם עשו לי לייק, אז גם זה רמז למשהו.

מה גם אין סיבה שבאתר משודרג יהיה פחות ממה שהיה באתר הישן בימיו הטובים.

Hadar 169

Active member
גם אני כשבפייסבוק שאלו למה הכי מתגעגעים באתר שלהם, אז כתבתי שלסדרות שהיו באתר והיה אפשר לצפות בהן אונליין, אז הם עשו לי לייק, אז גם זה רמז למשהו.

מה גם אין סיבה שבאתר משודרג יהיה פחות ממה שהיה באתר הישן בימיו הטובים.
נקווה באמת שהאתר החדש יתעלה על הישן כי למשל בשלב מסויים אני זוכרת שהם פרסמו בעיקר כתבות שצופים שלחו להם במקום שגם הם מצדם ישקיעו. אז נקווה שישקיעו יותר מכל הבחינות😜

Hadar 169

Active member
יצא הטריילר הראשון!
נראית עוד תקופתית מושקעת כמו שרק גלובו יודעים לעשות:love:
אגב זו אותה התסריטאית של מעבר לאשליה|כתר|
לצדה של דודה סנטוס ישחק פדרו נובאס, ובין היתר משחקות שם גם לילה קברל ופלומה דוארטה-אנז'ליקה מטרה נוסטרה! ששיחקה גם במעבר לאשליה.
הטלנובלה תעלה בברזיל ב-4 לנובמבר|אקשן||שעון|

lili1992

Member
יצא הטריילר הראשון!
נראית עוד תקופתית מושקעת כמו שרק גלובו יודעים לעשות:love:
אגב זו אותה התסריטאית של מעבר לאשליה|כתר|
לצדה של דודה סנטוס ישחק פדרו נובאס, ובין היתר משחקות שם גם לילה קברל ופלומה דוארטה-אנז'ליקה מטרה נוסטרה! ששיחקה גם במעבר לאשליה.
הטלנובלה תעלה בברזיל ב-4 לנובמבר|אקשן||שעון|
איזה יופי!! לא זכורה לי סדרה ברזילאית תקופתית משנות ה-50 ששודרה בשנים האחרונות.
אני חושבת שרוב הסדרות לאחרונה היו משנות ה-20, ה-30 וה-40 של המאה ה-20, ועוד כמה מהמאה ה-19,
אז לראות לשם שינוי את שנות ה-50, עם כל התלבושות, מכוניות ומכשירים (רדיו, פטיפון, מעליות וכו') של התקופה זה שינוי מרענן ומעניין.

Hadar 169

Active member
אני חושבת שרוב הסדרות לאחרונה היו משנות ה-20, ה-30 וה-40 של המאה ה-20, ועוד כמה מהמאה ה-19,
אז לראות לשם שינוי את שנות ה-50, עם כל התלבושות, מכוניות ומכשירים (רדיו, פטיפון, מעליות וכו') של התקופה זה שינוי מרענן ומעניין.
נכון מאוד|כן||מאוהב|
מעבר לזמן למשל הייתה בחצייה מהמאה ה19|כתר||כתר|
זמן לאהוב משנות העשרים של המאה העשרים
מראה של החיים בחצייה משנות השלושים של המאה העשרים
ומעבר לאשליה(וגם אהבה מושלמת)משנות הארבעים של המאה העשרים-שאגב היא ממש הזכירה את זו באווירה ובתפאורה. גם שם הכל היה וינטג' מושלם שכזה עם פטיפונים ורדיו ישנים ומיוחדים|מאוהב|.. גלובו תמיד כל כך משקיעים ועושים את זה כזה אותנתי שגם אם זה שנות הארבעים והחמישים האווירה תמיד תעבור
כמו שצריך לצופה😀

evglev1

Well-known member
מנהל
בכלל בישראל שודרו רק ארגנטינאיות מהשנים האלה ודווקא האלימות ביותר פדרה קורחה (לב אמיץ) וגברים עם כבוד. אה בעצם כבר שלוש כי גם ארץ אהובה, אה לא בעצם ארץ אהובה זה סוף שנות ה-30 ושנות ה-40.

lili1992

Member
בכלל בישראל שודרו רק ארגנטינאיות מהשנים האלה ודווקא האלימות ביותר פדרה קורחה (לב אמיץ) וגברים עם כבוד. אה בעצם כבר שלוש כי גם ארץ אהובה, אה לא בעצם ארץ אהובה זה סוף שנות ה-30 ושנות ה-40.
אוי ב"לב אמיץ" היו כל הזמן רציחות ודברים נוראים שקרו לדמויות. מן הסתם לא צפיתי עד הסוף, אפילו לא קרוב לאמצע, אבל - למה הרגו בסוף את לאוטרו?! 🤬
ונכון, חוץ מהארגנטיניות ו"בית הקטיפה" הספרדי שהתחיל בסוף שנות ה-50 וקרה ברובו בשנות ה-60, אני לא נזכרת בסדרות אחרות מאותה תקופה...

evglev1

Well-known member
מנהל
אוי ב"לב אמיץ" היו כל הזמן רציחות ודברים נוראים שקרו לדמויות. מן הסתם לא צפיתי עד הסוף, אפילו לא קרוב לאמצע, אבל - למה הרגו בסוף את לאוטרו?! 🤬
ונכון, חוץ מהארגנטיניות ו"בית הקטיפה" הספרדי שהתחיל בסוף שנות ה-50 וקרה ברובו בשנות ה-60, אני לא נזכרת בסדרות אחרות מאותה תקופה...
השחקן ששיחק את לאוטרו היה צריך לשחק בעונה השנייה של פלוריסנטה והיו צריכים להוציא את השחקן מהסדרה, אז עוד לא חשבו על הפטנטים היצירתיים להעלים דמויות כמו שבקוראים לזה אהבה העלימו את הראשית שהייתה צריכה לעזוב בלי להרוג אותה ועוד כמה דמויות שפרשו בלי למות.

lili1992

Member
טריילר שני ארוך יותר|אקשן||למטה|
נראה שגם פה ישולבו סרטונים אמיתיים מאותה התקופה בקטעי המעבר:D|שעון|
ההפקה מושקעת ללא ספק.
צפיתי גם בטריילר שיצא אתמול וגם קראתי את התקציר בוויקיפדיה.
מלבד התקופה, נראה שכמו ב"נמלטות", יש כאן סיפור של בת שמסיבה כזו או אחרת ננטשה ע"י אמה ואחרי שנים באה לחפש אותה. בנמלטות זה היה כי האם חשבה שהיא והבעל מתים, כאן זה היה בגלל תאונה שבגללה איבדה חלק מהזיכרון, ובנוסף בעלה השני וחמותה המציאו לה סיפור חיים ובת "חדשה" 🫣🫣🫣

כמו כן, זו הפעם הראשונה מזה שנים רבות שליליה קברל משחקת בסדרה של שעה שש, בשנים האחרונות תמיד שיחקה בסדרות של שעה שמונה/תשע, ורק בשנה האחרונה שיחקה בסדרה של שעה שבע.
והיא גם הרעה כאן כמו ב"אימפריה" וב"יומן חיים" אז בהחלט יש למה לצפות.

זה קשור חלקית אבל - אני מתגעגעת לתקופה שהיה עוד ערוץ חוץ מויוה ששידר סדרות ברזילאיות (ערוץ 3/הוט פמילי בהוט עבורי). הסדרות התחלקו בינו לבין ויוה וכך זכינו לצפות ב: קשרי משפחה, אספרנסה, סלבריטי, בליסימה (לא צפיתי עד הסוף), הגורל שלה, מיסי הקטנה, צבע החטא, ואפילו במיני סדרות כמו "הבית של שבע הנשים" ו"אמזוניה" (שדי פספסתי את השידור שלה).

למעלה