Gossip Girl 4x05 Goodbye Columbia

Born To Try1

New member
אני אתרגם לך את כל הסצינה:../images/Emo58.gif

בלייר: מה אתה עדיין עושה כאן? איבדתי את העמדה שלי (בכיתה של ההיא). כל הפקולטה חושבת שאני משוגעת בדיוק כמוך. הבהרת את הנקודה שלך. אתה לא יכול פשוט לקחת את החגיגה הקטנה שלך למקום אחר? צ'אק: אם את חושבת שלקחתי את הלילה הזה בתור איזון של עוד מאזניים, אז אני לא. אני לא מנסה להביר נקודה כאן בלייר. זה רק חימום. כל מה שאת רוצה איפה שרצית אני אהיה שם לקחת את זה ממך. אני לא אעצור עד שלא יהיה לך כלום. בלייר: אתה לא תרחיק לכת עד כדי כך. צ'אק: מי יודע מה הם הגבולות שלי מאז שלקחת לי את כל העתיד? בלייר: זה לא היה העתיד שלך. זה היה העתיד של הנרי פרינס. להרוס אותי לא יעשה אותך מאושר. צ'אק: מאושר יותר. בלייר: את הדבר היחיד שיכול לגרום לך לאושר, איבדת ברגע ששכבת עם ג'ני האמפרי. וזה היה הדבר הטוב ביותר שאי פעם קרה לי כי התגברתי עליך. לנצח. צ'אק: אם זה נכון, אז למה לא סיפרת לאף אחד על ג'ני? לא למשפחה שלך, לא למשרתות שלך, לא ל"אחת שיודעת". אני יודע שאת לא עושה את זה כדי להגן עליי... בלייר: אתה לא תעשה את זה. החשיפה הזו תגרום להרס טוטאלי. אתה אולי רצחני אבל לא בעל נטייה להתאבדות. צ'אק: גבר בלי שומדבר לחיות בשבילו מסוגל לעשות הכל. זה ככה פחות או יותר.

ואו תודה../images/Emo23.gif../images/Emo23.gif../images/Emo58.gif

אשכרה תרגמת את כל הסצנה!! D: תודהתודהתודהתודה ♥ אמנם צ'אק "מתאבל" על אווה. אבל נראה לכן שהוא עדיין אוהב את בלייר? למרות שהוא לא מראה את זה

spiceupmylife1

New member
ברור שכן ../images/Emo70.gif

והם יהיהו ביחד !!
צ'אק לא בדיוק מתאבל על אווה כי היא הלכה כמו שהיא באה.. אם היה באמת רוצה אותה הוא היה עף ישר חזרה לפריז ומשכנע אותה לחזור איתו :)
זו דעתי

Born To Try1

New member
תראי את זה ככה../images/Emo58.gif

צ'אק אמנם רוצה נקמה במלחמה הזו אבל זו גם דרך בשבילו להשאר בחיים של בלייר. אין ספק ששניהם עדיין מאוהבים בטירוף אחד בשני, עכשיו הם פשוט כועסים אחד על השני-בצדק. אבל הם קשורים ומחוברים אחד לשני יותר מידיי מכדי להתרחק ולשים סוף בצורה טוטאלית. הם כמו מגנט. וגם בסצינה העצובה בפריז צ'אק אמר לבלייר תוך כדי שהיא משכנעת אותו לחזור לניו יורק: "העולם שלך יהיה טוב יותר בלעדיי" ואז היא עונה לו: "נכון, אבל זה לא יהיה העולם שלו אם אתה לא בתוכו". זה בדיוק הענייין.

Born To Try1

New member
חחח כן אה?../images/Emo58.gif

נראה כאילו הם התקרבו אחד לשני יותר מאי פעם. אבל הם אחלה אני אוהבת את החברות שלהם.

JAP Noa

New member
בחיים לא עבדתי כלכך קשה בשביל לראות..../images/Emo58.gif

אפשר בעצם להקביל את המאמצים שלי לראות את הפרק לתהליך שעובר על סרינה בפרקים האחרונים. כאילו כל כוחות השמיים התאחדו בשביל שהיא תהיה אומללה. אני אחלק את הפרק לכמה חלקים..הטוב, הרע והמכוער.. הטוב - וווואו המלחמה בין צ'אק לבלייר, פשוט מעולה. תכל'ס, הוא גאון הבחור, ואם הוא היה מתעסק בכל דבר מלבד להיות מרושע או עשיר סביר להניח שהוא היה גם עשיר וגם..גאון?
איך שהוא תמיד בכל מקום צעד אחד לפנייה. הסוף היה ממש טוב, וגם ממש הדרך האולטימטבית להרוס את בלייר ווולדורף. וואנס אגיין ג'ני האמפרי הורסת לה את הזוגיות..ואת הרפיוטיישן..וקשה לדעת אצל בלייר מה יותר חשוב.
הרע - ג'וליייייייייייט. באמת, באמת, באמת שאני חולה על מזימות. מזימות זה טוב..זה הופך את החיים למעניינים. וכששני הצדדים מודעים למלחמה אז זה בכלל אדיר. אבבבבבבבבבבל, כשמישהו מתכנן להרוס למישהו את החיים והוא אפילו לא מיידע אותו, זה פשוט מלוכלך. זה רוע טהור במיטבו, ועוד לא החלטתי אם אני אוהבת את זה או שונאת את זה. בכל מקרה, היא בחרה את ה-בנאדם לנצל לצורך העניין..בדיוק את זה שהייתה לו מחשבה, אבל היא מתה מבדידות. הוא כזה נעל שזה פשוט מדהיייייייייים. המכוער - וונסה. אולי כל שבוע אני אכתוב מה דעתי עלייה, ואולי יום יבוא ומישהו ייאגד את זה יחד עם כל שאר הברכות שבטח נכתבות עלייה ברחבי האינטרנט, ויבינו ש..למה היא לעזאזל עדייין בסדרה?!?! כל פעם שהיא רבה עם הבנזוג הסדרתי שלה אני אומרת לעצמי שאולי הפעם הם ייזרקו אותה, אבל הם לא!! She Just Keeps Coming Back.. אני לא יודעת מה עושה להם את זה, הסטיייל הכעור שלה (הבנננננו, היא מברוקלין, היא קולנוענית מבריקה, היא עיוורת צבעים..אנחנו לא! דיי להלביש אותה בצבעים זרחניים שמבזים את האירוע!), יכולות המשחק הלא קיימות, העובדה שאיכשהו תמיד היא נראית אומללה למדי, גם כשהיא אמורה לשמוח..לא יודעת. אבל בכל מקרה, תזרקוווווווווו אותה כבר מהסדרה. הבחורה גורמת לי להתגעגע לארון רוז.
ועוד כמה נקודות אור בסדרה - הבחור הזה שיש לו כל לילה מישהי אחרת ממממממש חתיך, ממש שווה, וממש לא אמור להיות עם סרינה. זה טעות אחת גדולה. ו..דן האמפרי גידל ביצים? זה משהו שלא הייתי מצפה ממנו..כנראה שכל המערכת יחסים עם וונסה בכל זאת תרמה במשהו לעלילה
בקיצור - תחזירו לי את עונה 1!!!!!!!!
בתודה מראש, סדריק

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif אהבתי את התקציר שלך

על וונסה חחחח את צודקת לגמרי... אבל אני חושבת שהיא ודן חמודים ביחד אבל הסטייל של כולם חוץ ממנה אהעע שלמות
ג'וליייט מאוד מעצבנת סכימה עם כל מילה... בסוף בגללה נייט יחזור לסרינה

Born To Try1

New member
לגבי ונסה../images/Emo58.gif

אוקיי ונסה היא לא הכי loveable אבל היא כ"כ טובה. אני מודה, זו לא הדמות שנמשכים אליה מיד וקשה להגיד שהיא פייבוריטית. אבל באמת, חוץ מהבגדים שלה, אני לא מבינה מה רע בה?
בכלל בפרק הנוכחי ממש ריחמתי עליה

JAP Noa

New member
שהיא..../images/Emo58.gif

עם דן!!!!!!! זה כמו להיות עם..אחותך הכעורה. לא יודעת, מהרגע הראשון שלה בגוסיפגירל לא סבלתי אותה..

TetiBETTY

New member
|הדגש|ידעתי שהוא מוכר לי!!!

הוא שיחק בעקרות בית נואשות... הבן של רקס ואן דה קמפ והחורג של ברי המעלפת
!!

TetiBETTY

New member
במקום |הדגש| היה אמור להיות ../images/Emo58.gif ../images/Emo6.gif

באטרף ההדגשים...

למעלה