Gossip Girl 4x05 Goodbye Columbia

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif הוא באמת הורס ../images/Emo99.gif

אבל הוא כן נראה בן 30+ לפחות בתמונות הלו.. וגם בסדרה... *לדעתי* מעניין כמה זמן הוא וסרינה יהיהו ביחד ....? ( לילה אחד?
חחחJK)

TetiBETTY

New member
ממממ...לא נראה לי ../images/Emo3.gif ../images/Emo58.gif

לפי תמונות הפאפראצי מאתרים בחו"ל...זה יהיה יותר כמו שבועות מאשר לילות ספורים

JAP Noa

New member
לא עלינו!!../images/Emo58.gif

אוף, היא כל הזמן יוצאת עם יצורים הרסניייים.. אני ממש מרגישה שהם לא מבינים כמה שדן וסרינה צריכים להיות יחד..בזבוז של פוטנציאל

TetiBETTY

New member
נכון?!?!?!? ../images/Emo58.gif

ואני חשבתי שאני היחידה שחושבת שהם פשוט זיווג משמיים!! לפחות הם ביחד במציאות(כבר שנתיים וחצי
), אז זה חצי נחמה...

../images/Emo58.gifשאלה עליו

מה הקטע שלו?? מה הוא אמר לסרינה שהיא חייכה אליו והסכימה לשתות איתו? ולמה הפרק הזה היה לא ברור בעליל?!

../images/Emo58.gifיואוווווו

היה פרק ממש מסובך!!! בקושי הבנתי משהו, אני שונאת תרגום באנגלית.
טוב ג'ולייט הזאת כלבהמטומטמתמכוערת ואני רוצה שהיא תעוף כבר, ומה שהיא עשתה לונסה, עם כל שנאתי אליה, היה ממשששש מרושע. אבל כנראה היו חייבים לוציא את ונסה מהסדרה.
מה הייתה השמועה הראשונה על סרינה? שיש לה מחלת מין? אויש ג'ולייט, די להיות לא קשורה לחיים. מה הקטע שלה ושל אח שלה אני כבר חייבת להבין. ומישהו יכול לרענן את זיכרוני עם הבחור ההוא שסרינה רצחה? אני ממש לא זוכרת את הסיפור, ויש מצב שזה קשור אחד לשני. בלייר וצ'אק הורגים אותי.
זה באמת נראה כאילו הם באמת בחיים לא יחזרו להיות ביחד (בלי ספוילרים בבקשה) וגם בקושי הבנתי מה כלכך מיוחד במשרה הזאת של העוזר של המורה. ועכשיו מגיע הסוף של הפרק, שאיתו מגיעה הנוראה מכל...ג'ני. תקנו אותי אם אני טועה כי גם את הקטע הזה (במפתיע) לא ממש הבנתי- צ'אק שאל את בלייר למה היא לא סיפרה לאף אחד שהוא בגד בה עם ג'ני, ואז צ'אק דיבר עם מישהי (?) על טים גאן (
) ועל פארסונס (
) ומשהו על ג'ני. אעאעהעה. נייט חתיך.
וזה שגוסיפ גירל מטרטרת להם את החיים זה פשוט בונוס ענק לעונה הזאת, זה היה כלכך חסר בעונה 3... דאמממממממממ פרק הבא רואים את ג'ני. מעניין אם היא עדיין נראית כמו זונה.

Born To Try1

New member
כן הסצינה../images/Emo58.gif

עם צ'אק ובלייר בסוף הייתה טיפה מורכבת... מה שהיה ברור ממנה זה שצ'אק רוצה לספר לכולם על מה שקרה איתו ועם ג'ני , וזו דרך בשבילו להרוס את בלייר אבל לפי מה שבלייר ענתה לו גם הוא עלול להפגע מזה קשות. הוא אמר בצורה צינית שהיא בעצם לא מספרת לאף אחד על ג'ני בגלל שזה מגן עליו. ממה,ולמה הוא בכלל אמור להפגע מזה-את זה לא הבנתי. אבל נראה לי שהתמונה הזו תתברר בפרק הבא.

JAP Noa

New member
הרצח..

זה לא היה רצח, קראו לו פיטר פיסנלי(?) או משו מוזר כזה..הוא מת מאוברדוז.. דווקא לדעתי זה קשור להיסטוריה היותר רחוקה שלה, משהו לפני גוסיפגירל..מלפני שהיא עזבה לבורדינג סקול.

ואיך סרינה הייתה קשורה לזה תזכירי לי?../images/Emo9.gif

אני באמת סנילית בקטעים האלה...

JAP Noa

New member
מממממ..

הוא היה ה..חבר שלה? או הווואטאבר שלה, והוא וג'ורג'ינה תיכננו לעשות שלישייה ולצלם את זה..הם הביאו סמים, הבחור הסניף ונהיה באוברדוז, ג'ורג'ינה לקחה את הרגליים שלה והסתלקה, סרינה התקשרה ל-911 ואז ברחה גם היא.

למעלה