Gossip Girl 4x09

Born To Try1

New member
Gossip Girl 4x09../images/Emo58.gif

The Witches Of Bushwick Hello Upper East Siders
Hope you had a fantastic day and a lovely night
פרק 9 כבר איתנו ואני סקרנית כבר לדעת אם הוא יתעלה על הפרומואים או דווקא הפוך... האירוע בפרק הפעם-מסיבת "החוטאים וקדושים" כשהמארח הוא צ'אק
וכאן אולי המקום להזכיר לכם שנותרו עוד כ-4 פרקים (כולל זה) לסיום החצי הראשון של העונה. אבל עד אז יש עוד למה לצפות
מלבד זאת שתי הערות: 1.חברים יקרים, זהו שרשור הפרק, השרשור השבועי הכי חשוב שיש בפורום, כל המידע והשיח נגזרים ממנו כרגע. אני מבקשת מכם להגיב-א' זה מראה מי עוקב איתנו אחרי הפרקים בארה"ב (ויהיה באמת נחמד לגלות אם זה יותר מ-5 אנשים) ודבר שני זה יוצר דיונים וחילופי דעות ומעל הכול זה מעורר את הפורום. אז גם אם לא בראש לכם לחפור יותר מידיי, אם ראיתם את הפרק, מספיק שתסכמו אותו בשתי מילים. 2.וזה נושא שעלה כבר כמה פעמים גם בשנה שעברה וגם השנה היו כמה הערות לגביו. לגבי סימון הספוילרים בכותרת, חשוב להדגיש שהנוהל הזה בפורום נעשה במטרה לגשר בין 2 הקבוצות שאחת מהן צופה בקצב של ארה"ב והשנייה בקצב של הוט-כך בעצם צופי הוט יוכלו לבקר בפורום (או להיות חברים בו) מבלי "לחשוש" ואנחנו צופי ארה"ב יכולים לדון על הסדרה על גבי הפורום מבלי לקלקל להם. אז נכון לעכשיו, נא להקפיד אז מכאן ממשיכים לפרק 9
שתהיי לכולנו צפייה נעימה
xoxo You better watch it

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gif

Chuck: If two people are meant to be together eventually, they'll find a way back Blair: Do you really believe that? Chuck: I do. Blair: so do I. פרידות זה לא דבר קל ואני אישית נפרדת רשמית מצ'אק באס הבאד בוי שהכרתי מעונה 1 (אלא אם כן יהיו הפתעות בהמשך, אבל לפי הפרק הזה, ממש לא נראה לי), אין ספק שבלייר ממש שינתה אותו, עד כדי כך שגם אם הוא היה רוצה לחזור להיות מה שהיה פעם, הוא לא יכול. ואני חושבת שגם לאווה יש חלק נכבד בעניין.
ועכשיו שצ'אק ובלייר נפרדו כל אחד לדרכו ובלייר הולכת להתרכז בלחזק את אישיותה ומעמדה, אני בעד מערכת יחסים חדשה לצ'אק.
אין על דורותה היא ובלייר ביחד-אף פעם לא נמאס. תמיד מצחיקות.
מסכנה סרינה. ג'ולייט לקחה את העניין רחוק מידיי.
הפרק היה בסדר. אבל אני לא חושבת שהוא עשוי טוב...מפרק 7 בערך מסתמנת אצלי ירידה באיכות הפרקים. משהו שם פשוט לא מסתדר לי, זה לא מפריע לי ליהנות מהם אבל לפעמים תוך כדי צפייה אני חושבת כמה מתסכל זה שהפרק באמת יכול להיות מרשים והוא פחות מרשים מאיך שדברים מוצגים למשל בפרומו. ושמתם לב שהפרומו "משקר"?? למשל בסצינה של ה-I love you של צ'אק זה היה נראה אחרת לגמרי ממה שהיה בפרק. (וגם היה נראה הרבה יותר טוב) אז כשראיתי את הסצינה הזו בפרק זה היה די מאכזב. בפרומו זה גם הוצג בצורה הרבה יותר רצינית ובפרק זה היה קצת הומוריסטי. לא מאמינה לפרומו יותר
פרק הבא בעוד שבועיים...ב29 לנובמבר. (מקווה שעד אז לפחות יהיה קצת חורף...) ו...למה הם עושים לנו את זה??

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gifמסכימה איתך ../images/Emo58.gif

בקשר לצא'ק הוא באמת השתנה ואני אוהבת את זה
על המשפט שרשמת בקשר לפרק הוא היה פרק מעולה אני ממש אהבתי ואיי איזה מרגש זה היה בנשף שצ'אק אמר לבלייר שהוא באמת התכוון לזה
ובכלל כל הקטע של הנשף היה מעולה
אבל ואיי ג'ולייט וכל השאר כ"כ מרושעות זה לא יאומן.. :\ לאן היא לקחה אותה... :\ פשוט WHORE גולייט הזו...:\ היא גרמה לבלייר לריב עם סרינה :\ ואפילו לאמא שלה לא להאמין לה... :\
את צודקת הפרומואים באמת "משקרים" ( רק בקטע של צאק כי בחלק השני עם הבנות זה היהי דומה למה שהיה בפרק...)
עוד שבועיים אוף.. נו טוב.. נשרוד

מקורי3

New member
../images/Emo58.gif פרק 9

קודם כל, אין כמו לחכות ליום שלישי כדי לראות את הפרק. היה לי יום כזה מבאס, ולפחות ידעתי שמחכים לי שני פרקים בבית (גם של 90210). הפרק הזה היה ממש מבאס בעיניי, האמת שמידי פעם אני קוראת את התגובות של born to try1 (איך קוראים לך דרך אגב? P: ) לפני שאני רואה את הפרק כי אני פשוט לא יוכלה להתאפק. אבל יותר לא
האמת שהפרק היה ממש מבאס בעיניי, צ'אק ובלייר יחד היה מדהים, הקטע שהוא אמר את האיילאב יו ואחרי זה במסיבה אמר שהוא התכוון לזה. אין זה הרג אותי , כלכך רציתי שהם יהיו כבר זוג שוב. ובנשיקה שלהם מול כולם. שהוא ניסה לשכנע אותה. זה חבל שהם פתאום כלכך התאימו שוב ,היו להם סצנות יפות ומרגשות יחד ובסוף הייתה פרידה. אני מקווה שבאמת הם יחזרו אחד אל השני כמו שהם אמרו והלווווווואי שצ'אק יחכה לה . בקשר לג'ולייט שאני מתעבת פשוט. אני לא מבינה למה היא עשתה כל כך רע לסרינה ומי שהספיק להכיר אותי פה יודע שאני בעד דן וסרינה. התעצבנתי ! הרסה את הכל. ולמה ג'ולייט וונסה מצטרפות? ממש מעצבן .. כל המשחק הזה שלא הרגשתי שסרינה תוכל להוכיח לדן וצ'אק שזו בכלל לא היא .. ובסוף מישהו הבין ?! היא שלחה לדיקן שהיא יוצאת מקולומביה (ג'ולייט בשם סרינה ) ? ולמה היא חטפה אותה ? לעזאזל מה היא רוצה ממנה.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה איתך בקשר לג'ולייט .... ../images/Emo46.gif

ולמה התאכזבת מהפרק...? תאמת דן ונייט היו על הפנים... חחח ( its not like im writinf nate hapry on my notebook
) בסה"כ היה פרק טוב לדעתי

Born To Try1

New member
My name is../images/Emo58.gif

הודיה
אני ממש מקווה שצ'אק לא יחכה לה וגם יבסס את עצמו כאיש עסקים מצליח. הכי בא לי לראות אותו כבר כמנכ"ל תעשיות באס

spiceupmylife1

New member
../images/Emo13.gif אני מניחה שזה יקרה יום אחד....

אבל בסוף שהוא ובלייר יהיהו ביחד

Born To Try1

New member
ברור../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

אחרת, לא שווה
פשוט ממש לא בא לי לראות את צ'אק יושב ומחכה לה
אז אני מקווה שגם לו יהיה סיפור עלילה מעניין שכולל גם בחורה, זה צ'אק אחרי הכל....רווק או לא רווק. מאוהב או לא מאוהב

JAP Noa

New member
../images/Emo58.gif אמא'לה, חולי נפש.

באמת שחיכיתי מלאאאאאאא זמן לראות את הפרק, ועד הצלחתי להוריד אותו. אלוהים. מזעזע. אני עדיין בשוק שהיא חטפה אותה..הסדרה הזו היא מקלט לכל הפסיכים שקיימים בעולם. וצ'אק ובלייר ביחד היו כאלה מהממממים וחבבבבל, פרק ראשון שממש אהבתי אותם ביחד. אבל באמת. היא כאילו. חטפה אותה. מופרעת.

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif הזוי ברמות ....

אני ממש נהנתי היה פרק מעולההה
צאקבלייר
ואווייי עוד שבועיים

marauders

New member
כמה מילים - ארוכות מאד - על הפרק ../images/Emo58.gif

הרני מכריזה בזאת רשמית שגוסיפ גירל, התוכנית שכולנו יותר מסתם אוהבים לצפות בה, החליטה לחזור לעצמה. לא כתבתי תגובה לפרקים הקודמים, אבל קראתי את שלכם; רובם, לצערי, לא ממש היו מרוצות. בקצרה אני פשוט אגיד שאני לא מסכימה אתכם- העונה הרביעית פשוט מפצה ביג טיים על העונה השלישית. (לא שהעונה השלישית הייתה גרועה, אבל חוסר הסקס בין צ'אק ובלייר בהחלט הציק בצורה מזוויעה.) ועכשיו, בואו נסקור את הפרק: אח, צ'אק ובלייר, בלייר וצ'אק, כ"כ הבהרתם אצלי את הנקודה ששניכם מסוגלים לייצר אצלי את הדבר ששום זוג אחר בטלוויזיה לא מסוגלת לייצר. וזה פשוט כ"כ מסתכל לפעמים שאתם לא ברי החלפה. כ"כ מתסכל. כבר בתחילת הפרק, כשהוא עמד מול המראה והיא מאחוריו, מיישרת לו את החליפה, העובדה שאם נשבץ Y במקום הB של בלייר, או X במקום הC של צ'אק, פשוט הדגישה את עצמה כשהבנו שזה פשוט בלתי אפשרי. לא פחות מתאים, או לא מעט יפה- אלא פשוט משהו שלא ניתן לעשותו. הם שזורים אחד בתוך השני בצוקה עמוקה כ"כ, כך שאם נסה להפריד ביניהם- העורק יתנתק, ופשוט הפסקת החמצן תפסיק לזרום. אנחנו נאבד אותם קליל. ממש הרגשתי משועשעת בסצנה בה הם עשו פדיקור ומניקור ברגליים. אותו החלוק, טיפול באותו המקום, באותו הזמן, ואפילו, לעאזל, באותה הרגל. באותו הרגע את השפתיים שלי עיטר חיוך. רק אני שמתי לב לזה, או שבלייר כל פעם נוזפת מטפלת האחרת שלה בגלל דבר זה או אחר?! זה כאילו יש לה משהו נגד כל הקוסמטיקאיות. חחח. ואז הגיעה הסצנה שפשוט עשתה לי את היום. ואת הלילה. ואת היום למחורת. ואת כל השבוע, ובתקווה שאת כל זמן ההמתנה עד הפרק הבא. אני לא יודעת מה מדד הצניעות של הפורום, ולכן אני רק אגיד שכל מה שיכולתי לחשוב עליו ולהרגיש במהלך שהסצנה התנגנה היה: $%&%*&)$^&)&#$##&^*$^$*%$. היא פשוט הקרינה מיניות בגודש שאי אפשר לאמוד. זה היה פשוט כ"כ הקדם סקס של צ'אק ובלייר, כאילו לקחו כמה סצנות מעונות קודמות ופשוט יצרו אותו. היא הייתה בנויה לתלפיות: ההתגרות המקסימה אחד בשני, כשהיא מרימה תוך כדי את הסנטר, והוא משלים אותה ע"י הצורה בה הוא נוהג לפעמים לגלגל את המילים על קצה לשונו. ואז, כשהוא מסובב אותה והיא עושה את עצמה נאנקת בבהלה. ולעזאזל, התקריב של המצלמה כשהידיים שלו לא מפסיקות לזוז לאורך גופה. יכול להיות שזאת רק אני, עם האובססיה הענקית שלי כלפי צ'ארלס, אבל יש לפעמים כשהוא ממש נהנה ממה שהוא עושה, בעיקר כשדברים מתנהלים בצורה שבה הוא רוצה, יש לו מעיין זיק כזה - לא יודעת איך לתאר את זה יותר טוב - שנדלק בעיניו. כשהוא יושב על המיטה שלה ומרים את ראשו אליה, כשהיא עומדת מולו, פשוט חייכתי כמו אווילה - תוך כדי נשיכת שפתיים, כמובן - כשהבחנתי שהזיק הזה נדלק גם פה. איך בלייר אמרה: "איז אה ביוטיפול פרינדשיפ"?! לעזאזל, כן. זה בהחלט כן. כמו שאומרים; כי עם חברים כאלה, מי צריך בני זוג. וגאד, ברגע חשבתי שהסצנה לא יכולה להיות לוהטת יותר, הראו לי איך הם מתגפפים נואשות על המיטה. אני מניחה שאם הייתי מדמה את עצמי לקרח, תהיו בטוחים שהייתם מוצאים אותי לא נמסה ונהפכת למים, אלא פשוט מתאדה קליל. יוצרים יקרים, אתם באמת חושבים שהייתי צריכה לשמוע איך בלייר כ"כ ניהנת - כ"כ כ"כ כ"כ נהנית, לעזאזל - כשהגברתם את הווליום ושמענו אותה נאנחת בעונג טהור?! באמת?! אח, יש לה מזל שאני ממש מחבבת אותה, כי אם היא הייתה מישהי אחרת הייתי פשוט מאחלת לה מוות ביסוריים. חחח, כ"כ אהבתי שהוא פלט את ה"אני אוהב אותך" ברצף של ה"אני אוהב את ___ ". זה השיג גדול לגרום לצ'אק באס להגיד אני אוהב אותך, כמו שאנחנו יודעים, ואם זה יצא מהשפתיים שלו בלי שהוא התכוון, ללא שליטה, אנחנו מצליחים להבין עד כמה באמת עמוד הרגש שלו כלפיה. זה היה משעשע לראות איך נבהל מעצמו. וטוב, זה אולי ישמע מובן מאליו, אבל כשהוא נעצר כזה, וראו את השיער הסקסי - עד מצב שבו הוא מנוגד לחוק מרוב שהוא סקסי - והמבולגן שלו- היי וואז סו פאקינג הוט!!! הסצנה פשוט הסתיימה באופן מושלם; כשהוא מזנק עליה שוב כמו פנתר. ראאארר. אוקיי, רק עכשיו הבנתי כמה אני זקוקה לחבר. אני אשכרה למדתי את הסצנה הנ"ל בעל פה. OO. ועכשיו- מסיבת המסיכות. אח, דה גוד אולד גוסיפ. האווירה, הצביון, התעוזה- כאילו החזירו אותנו כמה עונות אחורה היישר אל תוך העונה הראשונה שבה עוד העזו להעיז. לאב אט! עוד משהו, כל העיניין סביב ה- 'אני אוהב אותך' היה נראה לי אירוני משום מה. כאילו, בעונה השנייה הם היו עושים את הכל בשביל שהשני יגיד את שלושת המילים האלה, ואילו בפרק הזה - לפחות בהתחלה ובאמצע - הם ניסו להתחמק מהן ככול יכולתם.

marauders

New member
והמשך ../images/Emo58.gif

כשהם פסעו מאחורי הוילון האדון הענק, כבר הרגשתי שהמסכות הולכים לרדת. ושוב, האירוניה, כשהם החליטו שהזמן להשיל את המסיכה מפניהם היא דווקא במסיבה בה אמורים להתחפש. שהיא גלגלה בפניו את העיניין שהיא שמעה מה הוא אמר, פשוט יכולתי לראות את ההליכה על החבל הדק אח"כ. ראו שהוא שוקל מילים. כשהוא שתק, האכזבה הייתה כ"כ נגלית לעיין, וגם האשמה עצמית. הפרצוף שלה התאים לטון שלה, כאילו אמרה: איזה טיפשה אני, עשיתי את זה עוד הפעם. מצטערת שהטרדתי אותך, אני הולכת. כנראה שדמיינתי." וכאן הייתה נקודת המפנה עבור דמותו של צ'אק, אני חושבת. איך אמרת?! פה היה הרגע שנפרדתי מצ'אק בס של העונה הראשונה לתמיד. פה באמת הבנתי שהוא מישהו אחר ממי שהוא היה, לא משנה עד כמה הם דומים לפעמים. לא, זה לא קרה כאשר הוא קנה את המלון והראה שהוא מבוגר מספיק בשביל לנהל אחד כזה, או נתן לאימא שלו הזדמנות ופתח בפניה את הלב, ולא- זה אפילו לא קרה כשהוא נתן לאווה את הצ'ק בסך 5 מליון דולר לצדקה. כל הדברים שקרו במהלך העונה השלישית ותחילתה של הרביעית, לא הצליחו לשכנע אותי שצ'אק בס השתדרג ולבש את הצורה החדשה והמשופרת, לדעתי, שלו, לא משנה עד כמה אהבתי את הקודמת. שום דבר לא הצליח לשכנע אותי לפני כן, עד שהגענו לחלק הזה. כי צ'אק בס הישן, היה ממשיך לשתוק. תחשבו על זה, בלייר כרגע ביקשה ממנו להתוודות. וזה לא וידוי רגיל, היא ביקשה ממנו, וגם הוא יודע, וגם היא, למען האמת, שיעמוד מולה חשוף ויוריד את השריון. הוא שאל אותה אם היא רוצה שהוא התכוון לזה, והיא לא ענתה לו על השאלה, אלא אמרה שאם זה נכון אז היא רוצה לדעת. היא לא הבטיחה לו שום דבר בתמורה, והוא יודע טוב מאד שהיא יכולה לקחת את הרגליים וללכת, עם המידע הזה שמבחינתו הוא הכל. הכבוד שלו. האגו שלו. הבטחון שלו.הוא עצמו, בעצם. צ'אק בס הישן לעולם לא היה נותן לה את העונג, מצ'אק בס הישן נדרש יובלות ועוד חצי יובל בשביל להגיד את ה'אני אוהב אותך', וגם אז היא הייתה צריכה לתת לו קרקע יציבה אחרי שאמרה לו את זה מספר פעמים. צ'אק בס הישן היה לוקח את האפשרות שניתנה לו ומשקר. אבל לא הצ'אק הזה. הצ'אק בס הזה בוחר לענות:" I meant it Blair, With all my hear". והלב שלי החסיר פעימה. כי מה שהוא אומר לה בעצם, אפילו בלי לעפעף פעם אחת הוא: כל כולי פשוט שלך, בלייר. תמיד הייתי ותמיד אהיה. את יכולה לעשות בי כל מה שאת רוצה. בחיי, כשהשיר של טיילור Make Me Wanna Die הושם ברקע, כשהשורה שמתנגנת היא My love, פשוט לא יכולתי לנשום, זה הימם אותי. זה היה כ"כ אפי, פשוט רציתי לכתוב על זה פואמה. וזאת, גבירותי ורבותיי, זאת הנקודה בה הבנתי את זה. ללא משחקים, או דרכי עקיפין, או משחקי מילים. כ"כ פשוט וכ"כ אמיתי. זה הצא'ק בס החדש שלנו, ולא, הוא לא מפחד להתוודות בפני בלייר עד כמה הוא זקוק לה. עד כמה הוא תלוי בה. עד כמה הוא אוהב אותה. צ'אק בס לא מפחד מהרגשות שלו יותר - כי בעונה השלישית זאת לא הייתה חוכמה גדולה כ"כ, כשהוא יודע בוודאות שבלייר תעמוד לצידו, לא משנה מה - אלא מחליט להרגיש אותם וללכת איתם בייג טיים, גם אם זה אומר שהנפילה תהיה אכזרית. ואז ג'יני מחופשת לסרינה הגיעה, והכל הפך לגרנדיוזי יותר. המוסיקה שהתגברה, הצילום מרחוק, הוילון שנפל. מסתובבים כלפי הקהל מלמעלה, כשהמצלמה קולטת את כל תוכן האולם, פשוט יכולתי להרגיש איך ע"י עריכה פשוטה הם פשוט מצליחים להעביר את התחושת העוצמה האדירה שהתכוללה ברקע. צאק ובלייר הם באמת האלוהים של האפר רייד סייד, הם אלו שמזיזים את החוטים, והאופן בו צילמו את הסצנה באמת גרמה לי לחוש בכל נים ונים בזה. נשיקה פנטסטית, חייבים לציין. במילה אחת: אגדי.

marauders

New member
ועוד המשך ../images/Emo58.gif

והסצנה האחרונה בניהם. גאד, הסצנה האחרונה פשוט גרמה לי להזיל שתי דמעות בשרניות על לחיי. היה בה משהו כ"כ מרגש. לא, זה לא רק בגלל שהיא הייתה עצובה, אלא פשוט... לא יודעת. היא הייתה יפייפיה. פשוט ראו את השמחה על פניו של צ'אק, כשהוא הבין שהיא באמת סלחה לו, ושהיא הולכת באמת ובתמים לחזור אליו. כאילו אבן כבדה או איזו מועקה נוראית ירדה לו מאיזור החזה. "אני אתן לך את הכסף כדי לבנות איזה קרן שאת רוצה"- פשוט ראו עד כמה הוא אוהב אותה. "אנחנו נבנה עתיד ביחד"- אלוהים, פשוט יכולתי לראות באותה שנייה מלא תמונות; חתונה, הריון, צ'אק בס משכיב לישון את הילד הראשון והמשותף שלהם, לוקח אותו לגן כשהוא נותן לבלייר את אותה הנשיקה הבשרנית על הלחי כמו שהוא תמיד רוצה. הוא רוצה להזדקן איתה. רק איתה. זה היה פשוט כ"כ... מקסים. אבל אז מגיעה הטענה המנצחת: "אני צריכה להיות קודם כל בלייר וולדרוף לפני שאני הופכת להיות החברה של צ'אק בס". וזה, איך נגיד עם כל הכאב?! כ"כ נכון. עם כמה שאני אוהבת אותם - ואלוהים יודע שיותר מידי. אני פשוט מכורה קשות - הם צריכים מעט זמן בנפרד, אבל באמת בנפרד, כדי לגבש את הזהות שלהם ולבנות את האישיות שלהם מחדש. כי עכשיו הם בלייר וולדרוף וצ'ארלס בס. ולא, זה לא אמור להיות ככה. זה אמור להיות בלייר וולדרוף, האישה שמסובבת את העולם על האצבע הקטנה שלה. נקודה. רווח. צ'אק בס, הכריש, איש העסקים המצליח. אני רוצה לראות אותם כשני גופים נפרדים. ואז הוא אמר את זה שוב: "אני אוהב אותך." ולעזאזל, הרגשתי כמו אז, בפרק האחרון של העונה השנייה. זה היה פשוט כ"כ טהור. נקי כזה. ושוב, פשוט כ"כ. אני אוהב אותך, ואת צריכה לדעת את זה. אני אוהב אותך, כי זה מה שאני מרגיש. אני אוהב אותך, וזה כל מה שחשוב לי. ואז היא אמרה לו שהיא אוהבת אותו גם, ופשוט לא יכולתי לעצור את סחר הדמעות. זה היה מרגש בצורה שאי אפשר לתאר. ובכלל, אח"כ, יש לו פרצוף כ"כ עצוב. כמו ילד קטן שנטשו אותו בקניון, לבד. כמון כלבלב נטוש. כמו מישהו שמבין שלמרות שהוא אוהב אותה כ"כ, למרות שהחיים שלו נראים עם משמעות פתאום כשהיא איתו, למרות שבעתיד הוא רוצה אך ורק אותה, הוא לא יכול להחזיק אותה איתו. כי היא צודקת, הוא הבין שהיא צודקת. הוא היה כ"כ חסר כל אגואיזם באותו הקטע שזה פשוט היה הירואי. וכשהיא אומרת לו שהיא לא מצפה שהוא יחכה, זה מצחיק אותו כי הוא מבין שהיא פשוט לא הבינה. זה לא רציונלי מצידו. "שני אנשים שנועדו להיות ביחד, ימצאו את הדרך בחזרה זה אל זה." וזה אומר: אני יודע שאת היחידה בשבילי. לא משנה מה אני אעבור בדרך, ומה יקרה, בסופו של דבר את הראשונה שאני אחשוב עליה כשאני אפתח את העיניים בבוקר, והאחרונה כשאני אעצום את העיניים בלילה. את היחידה שאני רוצה לישון לצידה. לכן, אני בטוח שמתישהו בהמשך החיים, הגורל יצליב את דרכינו שוב. הוא חייב לעשות את זה. אומרים שכשאתה אוהב מישהו, צריך לפעמים לתת לו ללכת. וזה היה כ"כ בוגר מצידו, מה שהוא עשה. הוא שחרר אותה, בשביל שיהיה לה טוב. הוא שחרר אותה, כי הוא הבין שאם הוא לא יוותר על זה עכשיו, הם יחזרו על אותם הטעויות שלהם שוב. הוא שחרר אותה, כי הוא רוצה שיום אחד הם באמת יבנו עתיד ביחד. עתיד שתמיד יהיה לו עתיד ולא יגמר לעולם. "אתה באמת מאמין בזה?" "כן, אני מאמין." "גם אני." חחח, וגם אני. פשוט התאהבתי בו באותו הרגע יותר ממה שהייתי. אל תשאלו אותי איך זה אפשרי, אבל זה מה שקרה! זה פשוט חתך אותי בלב כשהיא באה ללכת, והם הסתכלו אחד על השני, כשהיא הרימה לו את היד אל הלחי. הפרידה הזאת הייתה באמת עצובה, אבל הייתה בה גם תקווה, אם תשאלו אותי. היה בה משהו אופטימי, שנבע מצ'אק, למרבה הפלא. מי היה יודע שמר בס הוא אופטימיס?! אח, אני פשוט אוהבת את נסיך האופל הזה. והכי חשוב- היא הייתה פרידה במקום. היא הייתה נכונה, ולכן גם קיבלתי אותה באהבה, עם כל הצער שהיה כרוך בזה. כמוך, אני גם חושבת שזה הזמן המתאים לראות את צ'אק במערכת יחסים עם מישהי חדשה. אבל באמת מערכת יחסים, בה הוא מגלם את הדמות שלו עצמו, לא כמו שהיה עם אווה. זה מגיע לו, גם אם תמיד הוא יחכה באופן מסויים לבלייר. ובלייר?! טוב, אני חושבת שהגיע הזמן לראות את המלכה B מכתירה את עצמה מחדש. הכתר כבר מונח לה בידיים, כל המ שנורת זה להשים אותו על הראש. טוב, ורק בגלל שאני חייבת לגעת גם בזה: - אריק פשוט כ"כ חסר תועלת שזה מצחיק. לפי דעתי צריכים לשלם לו כמו ניצב, לא ככה?! טוב, נו, אולי להוסיף לו על זה שקל או שניים במשכורת בגלל שהוא יודע לצייר יפה עיגולים ציבעוניים עם מחוגה. - נייט ודן, כאילו, בחייכם, אתם באמת נהנים מניגוב הרצפה כל פעם מחדש - גם אם זאת לא הייתה סרינה, הם חשבו שזאת סרינה - באמת כ"כ כיף לכם להיות צמד סמרטוטים?! בואו ואני אגיד לכם משהו- בקרב הזה, שניכם הפסדתם. אין לכם עמוד שדרה בשיט. ומבחינתי, לא רק במושגים ברפואיים גרידא זה הורג בנאדם. אפשר היה לחשוב שהם המחבקי האבוקדו בסדרה, ולא אריק והנקניק שהשתרך אחריו ל הפרק. - זה רק אני, או שנראה שלילי ממש נהינת מהתנצחויות עם סרינה. אולי תתחילי לריב קצת עם רופוס?! אהו, כן, שכחתי, זה כל מה שעשית במשך כל העונה שעברה. קצת פסה. אם תשאלו אותי, האופי של אימא של בלייר מהעונה הראשונה פתאום נראה נחמד כ"כ. - ג'יני. ג'יני, ג'יני, ג'יני. את יודעת מה ההבדל בינך לבין בלייר?! כלב, כמו שאנחנו יודעים, אמור להיות נאמן. זאת אחת מהתכונות החזקות ביותר שלו. בלייר היא פייטפול ביץ', בעוד שאת כ"כ לא. לכן, לא משנה עד כמה את תנסי להיות כזאת, זה תמיד לא יהיה מספיק. ובכל זאת, יאמר לזכותך שגרמת לי להינות. העלילה סביב החבורה של ברוקלין, כשאת וג'ולייט לסירוגין עומדות בראשה, בהחלט בידרה אותי במשך ה45 דקות שהפרק התנגן לי במדיה פלייר. גטד ג'וב. - סרינה- מה עוד יש לי לומר?! שאלוהים יעזור לך לנוס על נפשך מהמטורפת הפסיכופטית הזאת. XOXO עדיה, מחלקת ארכיאולוגיה, חפירות בע"מ.

spiceupmylife1

New member
זה בסדר.... ../images/Emo24.gif כוולנו פה מכורות

ברמה כלשהי לסדרה הזו
כי אין על GG

spiceupmylife1

New member
ואווו פשוט ואוווו ....

הביקורת שלך על הסצנה האחרונה גורמת לי כמעט להזיל דמעה באמצע שיעור.....
מסכימה עם כל מילה
על אריק ...חחחח זה באמת היה מבדר הקטע עם המחוגה.... בקשר לג'ני גם.... מה נסגר עם הילדה.. טוב לפחות לשיר היא יודעת....
(או לפחות יש לה שיר אחד טוב...
) בהחלט חפירות אריכאולוגיות.....
*אבל נהנתי אני אוהבת לקרוא חפירות במיוחד שזה על גוסיפ\90210\פופ*
אז
לך

למעלה