Gossip Girl 4x09

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo10.gif הו וול לפחות יש גליי ../images/Emo3.gif

סתם אני לא משווה או משהו... וסימפסון וכל מה שלא בCW ובואי למשחק בפורום 90210....:)

Born To Try1

New member
שמתם לב שגם צ'אק וגם בלייר...../images/Emo58.gif

אמרו את המילים I DO בפרק? בלייר אמרה את זה אחרי שצ'אק התוודה שהוא אכן התכוון ל-I LOVE YOU שנפלט לו כשהוא שאל אותה: את לא הולכת להגיד משהו הפעם? ואז היא ענתה: I will, I mean I do ויותר מאוחר הוא אמר שלה שאם שני אנשים נועדו להיות יחד, בסופו של דבר הם ימצאו את דרכם חזרה ואז היא שאלה אותו אם הוא באמת מאמין בזה והוא ענה: I do חושבים על מה שאני חושבת?

marauders

New member
טאם טאם טאם טאם.

חחח, אכן. גם אני שמתי לב לכך. אני אישית התערבתי עם החברות שלי בשנה שעברה שבסיום העונה השלישית הוא מציע לה נישואים. הייתה לי הרגשה חזקה עוד מתחילת העונה. וצדקתי. אומנם הם לא הגשימו את זה, אבל אין ספק שכשהוא עמד להציע לה הוא בהחלט התכוון לזה. אישית, אני מאד אשמח עם העונה הנוכחית תיגמר בכך שהוא מחזיר לה את הטבעת - שבאופן אירוני היא נורא אהבה, בלי לדעת שהיא נועדה לה - ומציע לה שוב. בנוסף לכך אני חושבת שיהיה נחמד לעשות את העונה החמישית ככמה שנים אחרי, כמו שעשו בוואן טרי היל. אלא אם כן הם יצליחו להחזיק את הדרמה של שנות הקולג' כטופ שבטופ.

Born To Try1

New member
../images/Emo58.gifמעליי../images/Emo3.gif../images/Emo45.gif../images/Emo58.gif

ואין ספק שב-I DO האלו נרמז משהו

spiceupmylife1

New member
ממממממ ../images/Emo58.gif מממממ

חתונה? או סתם כי זה מראה על מחויבות ...
אני מקווה שהם יתחתנו בעונה הבאה או משהו.. והעונה ה6 יהיהו להם ילדים והם יהיהו Happily ever after

חיוך12

New member
מפסיקה להיות סמויה ../images/Emo13.gif ../images/Emo58.gif

אמרתי לעצמי יאללה למה לא לכתוב כאן קצת.. אחרי שכולם ביקשו מהסמויות להתחיל להיות גלויות
טוב אז ניגש לעניין: לדעתי הפרק היה מדהים(!!!!11) בתור מעריצת צ'אק&בלייר קיבלתי בדיוק את מה שרציתי
. מה שיפה זה שלא נמאס ובדיוק שמגיעים לשיא זה נגמר. מעניין מה יהיה איתם בהמשך(דרך אגב,אחת ההודעות פה התייחסה לזה שהם אמרו i do.. גם אני שמתי לב לזה ונשאר לי רק להגיד- אמן) . בינתיים יהיה לי ממש קשה לראות אותם עם בני זוג אחרים ולא ביחד, אבל נראה לי שזה בלתי נמנע
לגבי ג'ולייט באמת שאין עליה ועל התככים שלה
.. היא סוג של מחליפה את ג'ורג'ינה בעונה הזאת (וואי בא לי שגם ג'ורג'ינה תצטרף למסיבה.. אני אוהבת שיש אקשן נונסטופ) לחטוף את סרינה.. חח מלכה! סרינה וואן דר וודסון תהיי לי בריאה, את וההתאהבויות הפתאומיות שלך.. אין לי מה להגיד חוץ מיזה שזה כבר מיצה את עצמו, תחזרי לדן ותסרי עניין. תעשו איזה הסכם עם ההורים שלכם שזה לא יהיה נורא מדי.
ודבר אחרון- ברוקלין הו ברוקלין. מה נהיה ממך? קודם ג'ני, אחר כך דן ובסוף וונסה. כולכם התקלקלתם. זה די מבאס שהדמויות האלו איבדו את עצמן. ג'ני עוד איכשהו מעניינת אבל דדן וונסה מעצבנים. וגם נייט, לא שהוא קשור לברוקלין. ממש אהבתי את דן של העונות הראשונות בייחוד עם סרינה אבל עכשיו הוא דיי נעלם לי.. מקווה שבפרק עשר הוא יחזור לעצמו (ולפי הפרומו הוא חוזר קצת
) איזה באסה שאין מחר פרק, באמת שיום שלישי נהיה כייפי רק בגלל הפרק..

Born To Try1

New member
הגיע הזמן../images/Emo9.gif../images/Emo58.gif

welcome to the club
ובהזדמנות זו אני קוראת לעוד סמויות להתגלות לנו
come on, come out come out wherever you are
אצל צ'אק ובלייר-אני כבר ממש מחכה לראות אותם עם בני זוג אחריםף במיוחד את צ'אק
כור שהבני זוג האחרים לעולם לא יספקו להם את מה שהם באמת צריכים ומעניין לראות את זה

marauders

New member
דמייני את צ'אק אומר את המשפט הנ"ל.

פתאום הוא מקבל משמעות מלוכלכת וסקסית, רייט?! XD.

Born To Try1

New member
../images/Emo6.gif

נו נו צ'אק
הוא יכול להוציא את הטוב ביותר מכל משפט
לא סתם הא צ'אק באס

spiceupmylife1

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

אחלה תזמון להצטרף אלינו
השתלבות מהנה
עוד שבוע !! כולנו נשרוד