Gossip Girl 4x09

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה....

ובקטע של השיר ואיי גםאני פשוט הפסקתי לנשום בכלל בסצנה הזו .... ואפילו הזלתי כמה דמעות של התרגשות.. זה היה פשוט מושלם ששמו את השיר הזה בסצנה הזו. *זו הייתה אחת הסצנות האהובות עלי אי פעם בסדרה נראה לי* וכמובן מסכימה גם עם ההודעה הראשונה שלך (
@@@ ) של צאק ובלייר התאור שלך גרם לי לרצות לראות שוב את הפרק אבל בהחלט הפרק הזה היה כ"כ טוב שאני מוכנה לחכות שבועיים עד לפרק הבא ...

Born To Try1

New member
וואו../images/Emo58.gif

דבר ראשון-כל הכבוד על ההשקעה.
משהו בתגובה שלך גרם לי להרגיש באופן משמעותי יותר שאני אכן חברה בפורום "אחת שיודעת". יש לי כ"כ הרבה על מה להגיב לדברים שאמרת אבל יקח לי שנים ובדיוק התכוונתי ללכת לישון עד שראיתי את התגובה. אבל אני חייבת להגיב. לפחות באופן כללי. ממש אהבתי את מה שכתבת ואת הצורה בה נכתבו הדברים. שתדעי לך שלא הרבה מבינים את המשמעויות ,הלעיתים נסתרות, כי הרבה פעמים צריך לדעת לקרוא בין השורות, בקשר בין צ'אק לבלייר. תיארת דברים מסוימים בצורה שלא יכולתי לנסח טוב יותר. ומבחינתי כשאת אומרת צ'אק ובלייר-ברור לי שאת יודעת על מה את מדברת. וזה תואם מאוד לדברים שאני רואה בהם. אני מסכימה איתך ממש ברוב הדברים. וכאן גם חשוב לי לציין שזה לא שלא אהבתי את הפרקים, מה שלא אהבתי זה איך שהם נעשו, כי אני חושבת שיש סצינות מסוימות כמו ההיא שדיברת עליה מפרק 9, שהיו יכולות להיות טובות יותר. ואמממ חכי לפרק הבא...יש משהו עוד לא סגור שם. (לא אמרתי כלום.
)

marauders

New member
ציפור קטנה לחשה לי ../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif../images/Emo58.gif

ציפור קטנה לחשה לי - משמע שקראתי את זה באיזשהו פורום - (עכשיו באמת, אני לא יודעת אם זה נכון או לא נכון, אבל כל מי שלא רוצה להרוס לעצמו שלא יקרא). . . . . . . שבלייר רוצה לחזור אל צ'אק בפרק 10, אבל הוא מסרב לה. זה נכון?! בעצם, עדיף שלא תגלי לי. בעצם כן. לא. כן. לא. לעזאזל, אני שונאת מצבים כאלה. שמישהו יעצור אותי!

Born To Try1

New member
אמממ ואת בטוחה שה"ציפור"

הזו היא לא מהפורום? משמע-אני??
בכל אופן, להגיד או לא?

Jolleen

New member
תגידי!!! אני רוצה לדעת!

ומשוםמה יש לי תחושה שזה נכון

Born To Try1

New member
זה....../images/Emo58.gif

נכון
אבל אני דווקא שמחה שזה נכון
אבל זה גם לא ממש מדויק, זה לא שהיא ממש תגיד לו שהיא רוצה אותו חזרה והוא יגיד לה לא. במהלך השיחות בניהם בפרק, צ'אק יזהה שיש חרטה אצל בלייר לגב העניין עם אן והוא יגיד לה שהיא צדקה ויש כמה דברים שהם צריכים לפתור לבד לפני שהם יהיו יחד ושכרגע הוא גם לא יכול להיות ידיד שלה. בלייר מנשקת אותו על הלחי (השיחה תהיה בלימוזינה) וויוצאת מהלימוזינה כשצ'אק מסתכל עליה הולכת... אני גאה בצ'אק, זו החלטה נכונה

marauders

New member
אהו, אז הציפור ציצה אמת. ../images/Emo58.gif

חחח, האמת שלא, לא ממך- קראתי את זה בTVF, תגובה שאחת כתבה. חחח, ואת לא היחידה שגאה בו. הוא באמת עושה את הדבר הנכון. בלייר עכשיו קלה לשכנוע, אם יש בה התלבטויות, הוא יכול בקלות לגרום לה להתחרט עד הסוף ולהחזיר אותה אליו, אבל הוא בוחר להיות חזק בשביל שניהם ולמנוע את זה. אני אוהבת אותו ככה, זה כ"כ הירואי, ובוגר, וג'נטלמני. זה כ"כ צ'אק החדש. וגאד, את חייב להפסיק לכתוב את הספויילרים האלה! XD את אשכרה גורמת לי לקרוא אותם!!! אסור לך לתת לחתול לשמור על השמנת!

Born To Try1

New member
ב-ד-י-ו-ק../images/Emo70.gif../images/Emo45.gif

חחחח להביא את השמנת לפורום והחתול לא יכול להתאפק זה דבר אחד... אבל כשהחתול הולך לבקר לו ציפורים מצייצות אי שם, זו כבר בעיה אחרת

marauders

New member
הרגת אותי.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח, אוי, גאד, הרסת אותי מצחוק עכשיו.

והביקורת שלי על הפרק...../images/Emo3.gif../images/Emo58.gif

נתחיל מזה שכמעט במשך החודש האחרון הייתי רואה את הפרק קצת אחרי כולם בגלל כל הלימודים אבל יום שני האחרון יצא לי לראות את הפרק על מסך הטלוויזיה (גרה בקנדה למי שלא זוכר). אני חייבת להגיד שאני די מסכימה עם marauders.. הפרק היה מותח ונהנתי מאוד.. יכול להיות שגם חלק מההשפעה היא בגלל הקנדיות שבי מחלחלת
.. אבל בהחלט נהנתי.. אתחיל עם ג'ולייט... אין ספק שקייטי קסדי(השחקנית שמשחקת אותה) היא מוכשרת ברמות.. אבל היא כזאת ביצ'ית.. החל מהרגע שבו היא השפיעה על וונסה וג'ני בשביל המטרות שלה (לפי מה שהבנתי, סרינה עשתה משהו לאחיה שנמצא בכלא בזמן שהיא הייתה בBoarding school) ועד לרגע שהיא סיממה את סרינה (המסכה שהיא החליפה לסרינה הייתה מסוממת אם הבנתי נכון).. אבל היא אחת הדמויות שכיף לשנוא חח... אם אתם יודעים למה אני מתכוונת... היא מוסיפה המון דרמה ומתח... ג'ני היא גם כן אחת הדמויות שכיף לשנוא.. לא ציפיתי לחזרתה ממש אבל ידעתי שהיא תחזור... ועוד לשיתוף פעולה עם ג'ולייט ווונסה...
ווונסה.. אני חייבת להגיד שעד הפרק הזה עוד הצלחתי לאהוב אותה איכשהו... טוב לא ממש לאהוב אבל היא הייתה דמות פסדר מבחינתי.. דמות כזאת שלא אכפת לי אם היא הייתה בסדרה או לא... והפרק הזה היא הוכיחה לי שהיא ביצ'ית וחסרת חיים.. לכי בחרי לך מישהו אחר להתעסק..
דו ונייט.. (סורי הם הולכים ביחד) לדעתי אם הם באמת היו אוהבים את סרינה, הם היו יכולים לדעת שמי שנישקה אותם היא איננה סרינה..
נכון שהיא וג'ולייט בלונדיניות אבל אני בטוחה שהדרך שבה כל אחת מנשקת היא שונה...
ות'אמת אני אוהבת אותם בתור חברים (אחד עם השני).. הם משעשעים באיזושהי צורה חח...
טמטום זה ממכר.. לילי.. היא חושבת שהיא יודעת מה הכי טוב לבת שלה אבל היא כל פעם מוכיחה שהיא לא... אני יודעת שיש לה כוונות טובות אבל אני חושבת שהגיע הזמן לשחרר את סרינה ולתת לה לשלם על הטעויות שלה.. אם זה לדבר בקולומביה, או בעם זה מה שהולך עם ג'ולייט... תני לה מרחב פור גוד סייק!... סרינה.. בלייק ליבלי היא פשוט מוכשרת.. היא משחקת את סרינה פשוט מעולה.. כאב הקטע עם דן נייט ובלייר.. פשוט רציתי לרוץ אליה לתת לה חיבוק.. וגם אחרי שג'ולייט סיממה אותה..
ואחרונים.. צ'אק ובלייר.. מילה אחת... שלמות.. שלמות... שלמות! מתחילת הפרק שבו הם היו ביחד ועד סופו כשהוא אמר לה "if two people meant to be together, eventually they will find their way back.." זה פשוט היה מדהים.. אד ולייטון מוכשרים והכימיה בינהם מדהימה...
וזהו כל מה שיש לי לסכם..

spiceupmylife1

New member
../images/Emo45.gif מסכימה גם איתך.... ../images/Emo13.gif

ג'ולייט.. השחקנית הזו טובה... מאיפה היא מוכרת...? אבל היא באמת F ביץ. ג'ני- מסכימה עם כל מילה... דן וניייט
באמת מבדר הטמטום.. אחד המשפטים הכי מצחיקים שהם אמרו כבר מהדהד לי בראש כמה ימים: דן בדירה שלו ואז נייט נכנס וונסה הזמינה אותן ואז היא אומרת רציתי שתשלימו אני יודעת שאת חברים טובים ושהתגעגעתם אחד לשני.. ואז נייט אומר כן אבל its not like i'm writing nate hamprhy in my notebook
חחח
כל מילה על סרינה מדהימה תמיד אהבתי אותה.. בלייק באמת שחקנית מעולה
בסוף הייתי ממש עצובה בגלל שהיא סיממה אותה.....:\ בקשר לצאבלייר באמת שעדיה כתבה הכל עליהם שאין עוד מה להוסיף באמת יש בינהם כימיה מדהימה

../images/Emo58.gif

קייטי קסידי (ג'ולייט) שיחקה בכל מיני סדרות בינהם Melrose Place, supernatural... היא גם שיחה בכמה סרטים... אני אישית הכרתי אותה כשהיא הייתה חברה של ג'סי מקרטני

spiceupmylife1

New member
אולי היא מוכרת לי מאיזה סרט...

כי את הסדרות האלה לא ראיתי... הו ג'סי מקרטני הוא חמוד חחח אבל גאד אני ממש שונאת אותה עכשיו בגוסיפ חחח

Rinat114

New member
פשוט הזוי.

כמה שהישראלים בדיליי ;) כמה חודשים שאני מטיילת לי בפורומים של GG ברחבי העולם, האהוב עלי בינתיים הוא של TVF. אשכרה כל הפורום שם פשוט מוכן לסקול את Chair, שאין דברים כאלו. ולכן מצאתי שם בית חם :) מה גם שמה שהכי הולך עכשיו זה Dair, יענו בלייר ודן, שזה מגניב! יש יותר מעריצי Dair מChair כרגע, אנשים מתפתחים :p

spiceupmylife1

New member
מה??? למה??? אוי ויייי

דן ובלייר WTF? את יכולה בבקשה לתת לינק לפורום הזה ?

JAP Noa

New member
זה מלא זמן כבר ככה..

משום מה אנשים מוצאים את זה משעשע. אני לא

marauders

New member
האמת שלא, לא כ"כ.

אני גם מסתובבת בפורום הזה קרוב לשנה. הוא בהחלט הכי טוב ומסודר בכל מה שקשור לG"G, בזה אני מסכימה איתך. נכון, דן ובלייר הולכים שם חזק, והאמת, אם כמה תנאים מיוחדים אני באמת מעוניינת לראות אותם ביחד למשך כמה זמן, זה בהחלט יכול להוות מרענן לאותו פרק זמן כל עוד זה ימשך, אבל מספר המעריצים של chair עולה על זה של dair במספר נכבד. וזאת עובדה. לא יודעת לאיפה את נכנסת שם, אבל מהחרישה שלי על האתר הזה, וזאת בהחלט חתיכת חרישה- אני שם המון, על כל תגובה שתומכת בדן ובלייר יש חמש עשרה שתומכים בצ'אק ובלייר. אין לי מושג למה מצאת שם בית חם, כי לפי 'קורות חייך' במחסור האהבה כלפי צ'אק ובלייר, לא נראה שאת מתאימה להמון. את קוראת לזה התפתחות, אני קוראת לזה אבולוציה; שזאת בעצם כן התפתחות, אבל כשמסתכלים מרחוק על התמונה שמתארת את התהליך, רואים רק קוף אחד בשלבים שונים שהולך אחרי הבן אדם. איזה פלוני אלמוני קם בבוקר, אחרי שינה לא טובה שנבעה ללא כל ספק מבעיה בערמונית, והציע את dair, ומאז הולכים אחריו אלפי אנשים ללא מחשבה עצמית או טיפה אחת של היגיון. כן, ביילר ודן יכלו להיות משעשעים מאד ביחד, ואפילו מעניינים, במובן מסויים. ואני מדברת בלשון עבר, כי זה היה יכול להתקיים רק עם הדן של העונה הראשונה והשנייה- שהיה ב180 מעלות שונה מבלייר. זה שבאמת שיקף את הלונלי בוי, מברוקלין. מבחינתי דן של העונות השלישית והרביעית הוא נטול כל צורה מוגדרת, עמוד שדרה, או כל מה שהכרנו בדמות שלו אי פעם. הוא הפף להיות תפל בדיוק כמו אריק. מה שהופך את העיניין שאם בלייר תהיה איתו אי פעם, היא לא תהיה עם ה-דן, אלא סתם עם חתיכת נקניק.

למעלה