HEAR ME HEAR ME

HEAR ME HEAR ME../images/Emo124.gif

אז זהו שהתעוררתי עם האנג אובר מהצ'אט.התעוררתי עם מצב רוח לחלוק ולשתף. אני לאחרונה נמצאת כאן בפורום לא מעט,באתי לחפש אתונות ומצאתי מלוכה
.הכרתי פה הרבה אנשים מדהימים,חכמים שנונים מצחיקים שיכלו להיות חברים שלי גם בעולם האמיתי. פגשתי פה(וירטואלית) גם כמה מוטציות, אך למדתי לחבב כמעט כל אחד בשל ולמרות השריטה שלו. נפגשתי עם שתי בנות מדהימות כאן,איכותיות, שנונות , יפות וטובות. שאין לי שום כוונה לנתק איתן קשר. יש כאן אנשים שאני מדברת איתם קצת יותר לעומק והם נפלאים והייתי שמחה להיפגש גם איתם (לא בצימר יא סוטים
). ואתמול הייתי שותפה לצ'אט בשלישיה , "מנאז' אה טרואה" ורבאלי ורגשי, והתאהבתי בעוד שני אנשים מדהימים: אסתי69 שבניגוד להודעותיה הקצרות כאן, המסתכמות לרוב באייקון של נשיקה, או במילה החד הברתית "יוווו", היתה ורבאלית להפליא ובקרוב מאוד אנחנו נפגשות. וגם המנהל החדש והמדהים שלנו. כן, הוא באמת מדהים ואני חושבת שהגיע הזמן להפסיק עם הזובור שנעשה לו כאן. הוא רגיש והוא מלא כוונות טובות (יש מי שיאמרו : "נו שויין גם זו אסטרטגיה;- אבל זה לא משנה כי עליי זה עובד)והוא קשוב והוא נפלא. באמת. ובנות מי שלא ראתה אותו הפסידה כי הוא גם חתיך
ויש לו את אחד החיוכים הכי יפים שיצא לי לפגוש לאחרונה
נכון סמפר?
אז זהו, כל המניפסט הזה נתב רק בכדי להגיד כמה כיף לי שפגשתי כאן אנשים כמוכם.
יו ה"רגשי" הזה יוריד לי את המניות כאן.....אז שלא תהיה לכם טעות אני עדיין מכשפה כפי שהייתי, רק שגם למכשפות יש לעתים את הרגעים האלו. זהו

DON קישוט

New member
אז את לא עוזבת

נבהלתי זה נשמע בהתחלה כמו הודעת פרידה אז מתי שוב בצאט?

Hand Cream

New member
we herd you

ו... טוב נו לא חשוב אבל אם כבר יש לך מהלכים בחלונות הגבוהים התוכלי לגרום למנהל "החדש והמדהים שלנו" להעיף את הנעיצה המעצבנת הזאת ?

הנדי, הקשרים שיש לי "למעלה" הם

בדיוק הקשרים שיש לך. אז אם משהו מציק לך תבקש אתה. חוצמזה, אם היו לי "קשרים כאלו" למעלה. הייתי אולי מנצלת אותם לנעיצות, אך לא מהסוג הזה

חחחחחחחחחחחח

דורותי וטוטו פגשו שתי מכשפות, אחת היתה מאד נחמדה ונתנה לה זוג נעלי קריסטל והשניה...רעה שכמותה נמסה בלי מים. כמובן לא נשכח את סמנטה המכשפה שבקרוב, גם מי שלא הכיר את הדמות הטלויזיונית יכיר את ניקול קידמן על המסך הגדול. עוד מכשפה טובה ואפילו רעיה ואמא למופת. אכן יש מכשפות טובות, אכן יש גולשים מעניינים וכן יש גם סוטים בצימר
יפה שחלקת איתנו רגשות וכעת רק נותר לשפוך עליך דלי מים ולראות מה תהיה התוצאה

התוצאה תהיה גופיה רטובה ../images/Emo4.gif

ופטמות זקורות
אני עדיין עם "גופיית הלילה" שלי. ככה זה עם מכורים

ולחשוב שיש אנשים שמשלמים...

...400 ש"ח לשעה כשאפשר לעשות את זה כאן בחינם!
כל הכבוד שוחרת, גם על הפירגון וגם על האאוטינג של המנהל (אני דוקא בעד מאנג'ה א טרואה אבל זה כבר עניין של העדפות)

חמישים , זה בדיוק מה שאני אומרת

תמיד. אתם גם הפסיכולוג שלי וגם הפאב עם הברמן המועדף עליי
ובקשר להעדפות... מה לעשות? בקרקוב זה "מנאז'"..

את שוב עושה את זה ../images/Emo46.gif

מותירה אותי מגרד (בפדחת!) ותוהה "למה היא התכוונה?" (מישהו פה יודע פולנית אולי?)

מכשפה נפלאה שכמותך../images/Emo24.gif

אני רק לא מבינה דבר אחד, אולי תאירי את עיניי. נגיד, בחיים האמיתיים, הייתי מתה לפגוש בך, את שנונוה ואינטיליגנטית להפליא ואני מתחברת להומור הגבוה אבל איך לעזזל אתן נפגשות אחת עם השניה מבלי לפחד? הרי כמעט כל אחת פה נשואה + ילדים, אתן לא חוששות שברגע שאתן נפגשות אתן מסירות ללוטין את מעטה הדיסקרטיות שלכן? אני מאוד מפחדת לעשות כזה דבר. אבל בהחלט מפרגנת לכן.

אה סיטו, אני לא מסתירה בבית את

דבר היותי חברה בפורום
אבל אני מבינה את החשש על כן לא הייתי נפגשת "סתם כך", אלא רק לאחר הכרות קצת יותר מעמיקה. וסיטו אל תדאגי בחיים לא אסגיר אותך, טוב אולי רק אם את גיסתי

לא חששתי ממך לרגע, נפלאה שכמותך

איזה כייף לך שאת לא צריכה להסתיר. אם בעלי היה יודע שאני בפורום הזה, מבחינתו מייד כבר היה מתחיל לארוז מזוודה.

בעלי משאיר את סצנת המזוודות לרגע

אחר
בואי נגיד שהוא לא ממש מתלהב מהגלישה שלי כאן, מכיוון שהוא חושב שכל צ'אט או פורום שהופכים להיות חלק משמעותי מסדר יומך, הוא דבילי ומיועד למשועממים. ושלא יהיו אי הבנות, אני לא "לייל סגולה" אצלי הנישואים הפתוחים מתבטאים בזה שכל אחד שומר על האינדיבידואל שבו, בזה שיש לנו חברות מדהימה, אך חבל לי על הזמן אם אני אזדיין בחוץ
לא יעזור כמה ששכנעתי אותו, לא מוכן לחלוק בי
אוף אמרתי לו, הייתי צריכה להיות גרועה במיטה

אסתי69

New member
../images/Emo9.gif

מקסימה שכמוך מי שמכיר אותי יודע שלשתוק זה ממש לא הצד החזק שלי אלא אם אני עסוקה ב.......
דברים ברומו של עולם(תחתון) ואני שערה כבר שעות מנסה להבין למה העיניים לא נפקחות לי
ועכשיו כולן לקפוץ על המינהלשהוא בהחלט יאמי
תודה ואני מחכה כבר לפגישה

למעלה