Ik heb twee vaders

Fair game

New member
Ik heb twee vaders../images/Emo34.gif

אני יודע שכבר פרסמתי את זה בקומונה בעבר אבל זה שיר ככ יפה ואני חושב שמגיע לו מקום של כבוד אצלנו

ayala26

New member
הידעת

שבהולנד 25,000 אלף ילדים שגדלים במשפחה עם שני אבות או שתי אמהות. כמה כאלו יש בישראל? 3?

ayala26

New member
זה די הרבה לא?

הופתעתי שקראתי על כך. יש כתבה על משפחות חד-מיניות בכתב העת groeien שאני קוראת.

Alleycat74

New member
אני לא יודעת

כלומר - אני לא חושבת שאני באמת יכולה לחוות דעה על זה. מצד אחד הולנד נחשבת נורא ליברלית כלפי הומוסקסואליות וזוגות חד מיניים. מצד שני סטטיסטית מתוך כלל תושבי הולנד ואולי אפילו מתוך כלל האוכלוסיה ההומוסקסואלית בהולנד - 25,000 זה לא נשמע הרבה. אבל אין לי את המספרים המדוייקים אז לכן אני לא ממש יכולה לחוות דעה.

ayala26

New member
ומצד שני

לאחרונה דווח בתקשורת שיש לא מעט מקרים שבהם עובדי העיריה שמשיאים זוגות מסרבים להשיא זוג אם מדובר בבני זוג מאותו מין!!

ronnl

New member
וזה תודות ל

REGEER AKKOORD בין 3 המפלגות האוחזות בשלטון הנוכחי

Alleycat74

New member
באמת? ../images/Emo4.gif אבך הם יכולים לסרב?

מה אומר החוק? אני חושבת שהולנד נמצאת כבר כמה שנים במין צומת דרכים. מצד אחד הליברליות שהיא נקטה כלפי הכל וכולם הביאה לתדמית חופשית ומושכת עבור רבים ומצד שני עכשיו הם "תקועים" (עיין ערך מדיניות הגירה שבחלקה הגדול נובעת ההצפה של מהגרים שהפכו לנטל על החברה) - אולי אותו דבר קורה גם בסובלנות כלפי זוגות חד מיניים?

ayala26

New member
הם באמת לא מבצעים את עבודתם

כי לפי החוק נישואין חד-מיניים הם חוקיים ובכל עיריה בהולנד הם יכולים להנשא. מה שקורה הוא שיש גם כפרים מאוד נוצריים-דתיים והם כמובן לא בעד החוקים האלו. אבל זה לא משנה את העובדה שזה חוק ועובד עיריה שלא מוכן להשיא זוג גברים או זוג נשים הוא לא מבצע את עבודתו כראוי. העבודה הזו כנראה לא מתאימה לו ומין הראוי שיתפטר אם היא נוגדת את מצפונו הקאתולי.

ronnl

New member
אני לא ממש מסכים איתך

אין ממש בעיית הגירה כי גם הרבה הולנדים עוזבים את המדינה אבל אם נחזור לנושא נמצא חוסר השקעה במהגרים שהוא הגורם ל" נטל" כדברייך אולי ...למרות שאני לא מסכים ממש לגישה הזו המהגרים הם לא ממש נטל אבל החוסר סובלנות כלפי מהגרים היא הנטל האמיתי ! ועניין הסובלנות כלפי זוגות חד מיניים הPVDA רצתה להיות בשלטון למרות ההפסד הענק שלה בבחירות האחרונות אז היא הגיע להסכם שאיתו חתמה עם ה CU והCDA רק שיהיו בשלטון ובין הסעיפים שהיו בהסכם היה הסעיף המאפשר לעובדיי עירייה לסרב לחתן זוגות חד מיניים וגם הם ויתרו על הדרישה לחקירת מלחמת עירק

ayala26

New member
יש גם משפחות עם יותר מילד אחד

וזה מה שהיה כתוב בגליון האחרון של groeine

Alleycat74

New member
לפחות זה לא טלגראף! ../images/Emo6.gif

אחרת היית נקראת גזענית בעלת יכולת ביטוי ירודה כמוני

ayala26

New member
מודה ומתוודה

אין לי זמן לקרוא עיתונים. אני קוראת רק מה שאפשר להניח לרגע בצד ולחזור אחרי שבועיים וזה עדיין יהיה אקטואלי

ronnl

New member
לא!

זה עיתון בקר שאני מטורף עליו ולא לוקח שעות לקרוא אותו ההולנדית ברורה וקלה לקריאה גם כן ובמחיר לא רע גם כן אני אישית מרוצה שיש לי אותו כל בקר

Alleycat74

New member
:-ג זה לא היה מכוון אליך רון!

מישהי טענה שהטלגראף (שאני באחת ההודעות שלי אמרתי שנהגתי לקרוא אונליין)הוא צהובון ברמה של תת-מעריב... שויין.

למעלה